» »

Mrežna kartica ''poka''

Mrežna kartica ''poka''

hippopotamus ::

Imam mrežno kartico IBM PCI token-ring, katero sem dobil skupaj z računalnikom. Zaenkrat je sicer ne potrebujem, a razmišljam o adsl-ju. Problem je naslednji: mrežna kartica vsakih 10 - 15 sekund poči. Ne vem kako drugače bi opisal ta zvok. To me zelo moti, zanima pa me ali je to normalno. Če ni, kaj naj naredim? Prosim upoštevajte, da o računalnikih nimam dosti pojma. Hvala za odgovore.

darh ::

Mrežne karte so potrošni material... že za 3k dobiš kevl stvar, sploh pa za ADSL.
Excuses are useless! Results are priceless!

BigWhale ::

Banzai!

Tokenring kartico zabrisi v predal in jo senakj prvemu zbiratelju starin, ki jo bo pripravljen vzeti. :P (tisti ki jim je IBM blizu naj se ne oglasajo, meni je bil tudi ARCNET vsec :P)

Potreboval bos Ethernet kartico... V bistvu karkoli bos danes kupil bo v 99.9% primerov dovolj dobro... :)

--
BigW!

SasoS ::

Tokenring kartice "pokajo"...ne vem, verjetno je gor kšn mehanski rele (podobno poka tudi mau, tokenringovska različica huba)...in any case, kartica je zate neuporabna ker je domača mreža, adsl in podobne finte vse na ethernetu ki ni združljiv z tokenringom. Tokenring dandanes uporablja edinole IBM (katerega večina mreže je še vedno tokenring!).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Leto dni po koncu podpore Windows XP še vedno brca (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
23556652 (49845) Malajlo
»

Novi SIOL-ovi "komunikacijski prehodi" (gateway-i) SAGEM F@st™3344 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15543883 (19423) imallears
»

SiOL & netmask

Oddelek: Omrežja in internet
51055 (879) b
»

FreeBSD kernel-mode PPPoE (ADSL) - hitrejse od userland

Oddelek: Operacijski sistemi
71476 (1341) MrBrdo
»

računalnika v mreži

Oddelek: Pomoč in nasveti
401834 (1406) mte

Več podobnih tem