» »

Telemach zaradi napake računal manj... do zdaj

Telemach zaradi napake računal manj... do zdaj

kanko ::

Pozdrav!

Živim v centru mesta v bloku, kjer imam pri Telemachu 4/4 internet + TV preko kabelske. Za to opcijo sem plačeval 25€ zadnjih 5 let.
Kar naenkrat sem dobil skoraj 2x višjo položnico, čez da so vseh 5 let pozabili vračunati TV!!

Rekli so mi, da ne bodo zahtevali denarja za nazaj, ampak da moramo iti na nov paket. Za najugodnejšega so mi ponudili trojčka 8/8 internet + TV + telefon za 32€.

7€ razlika v ceni ni tak hudo, ampak vseeno se mi vse to zdi zelo čudno. In zakaj nimajo trojčka z 4/4 opcijo, če pa imam zdaj takšen internet?
Je kakšna opcija, da ostanem na trenutnem paketu za 25€? Ali pa mogoče vi veste za kakšni ugodnejši paket?

Hvala.

EDIT: Iz nekega razloga so me napačno vstavili v sistem in sem zaradi tega manj plačeval. Zdaj so napako odpravili in je račun večji oz. "normalen".
  • spremenilo: kanko ()

tititus ::

Ne morejo te prisiliti v nakup novega paketa.

Zmeni se za 8/8 + tv + telefon za 25€
Hkrati ti ne morejo naložiti plačila za nazaj, ne za storitve ki jih nisi naročil, maksimalno kar je je 3 mesece retroaktivnega plačila.

kanko ::

Zdaj sem izvedel nove informacije...
V sistemu so imeli napako, da so TV storitev računali posebej in Internet posebej.

To napako so prej. mesec popravili, kar pomeni večji račun zame!
Paket je še vedno isti in me ne silijo drugam, samo cena je zdaj večja.

tititus je izjavil:

Zmeni se za 8/8 + tv + telefon za 25€

Hmm, kak pa se lahko to zmenim glede na okoliščine? Se mi zdi, da bi že moral poznati koga tam...

Siddh ::

Originalno pogodbo izbrskaj, pa poglej kaj tam piše.


Lonsarg ::

Kot si že sam ugotovil si do zdaj plačeval premalo zdaj boš pa točno toliko kolikor pravi cenik. Glede na to da si toliko profitiral in te nikjer niso nič oškodovali niti nazaj zahtevali nekako ne vidim sploh kaj bi rad dosegel, niti od kje ti te čudne ideje, da ti na kakršnikoli način karkoli ekstra pripada.

Imaš pravi cenik za tvoj paket ter cenik za vse nove pakete, ki jih ponujajo. Izberi in se odloči. Konkurenca ima prav tako cenik na internetu objavljen, ker pa ne vemo kdo vse ponuja priklop pri tebi ti težko zdaj rečem, kdo ima najceneje. Pa ne gledat samo na ceno, 4Mbit je mizerna hitrost, tak da če opcijo imaš si kaj boljšega omisli...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Nagi Bator ::

kanko je izjavil:

Za najugodnejšega so mi ponudili trojčka 8/8 internet + TV + telefon za 32€.


Zal nimam odgovora na tvoje vprasanje, bi me pa zanimalo, ce si to priklopljen preko optike ali res preko kabla, kot pravis?
Sam nikakor ne najdem telemahove ponudbe s tem paketom na kablu - le na optiki. "Super babi" paketi na optiki.
Na kablu su mizerne hitrosti istih paketov.

Yohan del Sud ::

Hej. Jaz jim toliko plačujem za 6/6 internet + tv + telefon (ki je v uporabi par min/letno). In skoraj sigurno je optipka, ker koksi nimajo enakega ul/dl tu okrog. Izjeme najbrž možne. Me pa zanimajo kakšne.

Sicer pa, itak. To je načeloma to za ta dnar v urbani Sloveniji. Preveri še cene in dostop pri konkurenci (T2, Amis ...). Če nisi vezan in je kakšna akcija znaš dobiti kaj bolj ugodno. Pokliči in zahtevaj predračun. In javi sem.
www.strancar.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1917591021 (1466) MrStein
»

Kolk plačujete interneta? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11321524 (15507) kixs
»

Zakaj v Sloveniji preplačujemo internetni dostop (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
18647579 (32943) NooB
»

Flex paket od Amisa (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8018481 (12618) berlusconi
»

T-2 dobra in slaba novica (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
18636344 (27542) Spajky

Več podobnih tem