» »

Flex paket od Amisa

Flex paket od Amisa

1
2
»

hojnikb ::

če si 5KM od centrale, potem res :)
#brezpodpisa

Alexius Heristalski ::

Iz drobnega tiska:
Hipernet prinaša najvišjo možno dinamično hitrost interneta - uporaba maksimalne pasovne širine, ki jo omogoča obstoječa linija do 15 Mbps / 768 Kbps (ob sočasni uporabi storitve interneta, TV, telefonije, se hitrost porazdeli na vse storitve).
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

hojnikb ::

a to sharanje bandwidth-a prakticirajo tudi drugi ponudniki adslja ?
#brezpodpisa

s6c-gEL ::

Da.
Itak gre vse troje po enem kablu, telefonija porabi najmanj (100 kbit med pogovorom).

hojnikb ::

to da gre vse po enem kablu že. Ampak bi vsaj pričakoval, da če je sinhronizacija večja zakupljenga neta (torej kupiš 15M, imaš pa recimo 20MBit sinhro) se TV in telefon ne šteje v bandwidth neta..
#brezpodpisa

Bakunin ::

s6c-gEL je izjavil:

Stb ?
Mislim da ne kuri povezave, če je tv ugasnjen.


Če je TV prižgan ali ugasnjem ne igra vloge.
STB mora biti ugasnjen (rdeča lučka, če imaš Albis).

Ali pa če pritisneš pavzo med predvajanjem - takrat se IPTV promet ustavi.

hojnikb je izjavil:

... se TV in telefon ne šteje v bandwidth neta..


prepustnost imaš pač takšno kot ti omogoča j**** žica (L2).
in kolikor vem IPTV ter telefonija imata pri (L3) prenosu prioriteto - se pravi da modem porabi zadnju kolikor je "pač treba".
na račun prepustnosti/odzivnosti Interneta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bakunin ()

uros123 ::

Mene pa zanima če ima še kdo tukaj tale paket in je zraven dobiv ta digitalni sprejemnik albis, zanima me če je kakšna možnost da bi ta stvar preko usb ključka predvajala podnapise skupaj z filmom.

IceBoX ::

Jaz čakam že najmanj 2 tedna da mi naredijo spremembo paketa. Bravo Amis
Huh...

roko88 ::

Ta Amis, jz mam same probleme z njimi, je pa vprašanje če je kateri drug ponudnik boljši...

dunda ::

IceBoX je izjavil:

Jaz čakam že najmanj 2 tedna da mi naredijo spremembo paketa. Bravo Amis

Ravno dva dni nazaj sem jih tudi sam povprašal o tem ... odgovor je bil, da je odziv nad vsemi pričakovanji in vse skupaj malo dlje traja.
https://www.kacnje.eu

beta1 ::

Pozdravljeni,

Informativno me zanima kolikšna je povprečna sinhronizacija, če imaš kabla do centrale 3000-3100 metrov. Večina po zemlji, nekaj kabla po zraku. Omarice, drogovi, kabli zgledajo dokaj dobro.

Zanima me predvsem, da bi vzel paket flex trojka, ampak samo zaradi cene in hitrega interneta. TV vmesnika nebi uporabljal.

Sedaj imam 4 mega po zraku in mi je premalo.

LP

Tilen ::

 graf

graf

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Spajky ::

sodeč po zgornjem grafu, (oddaljenost požicah je lahko večja, kot si navedel zaradi "ovinkov"), kaj dosti ne boš pridobil ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

hojnikb ::

Sj ta graf ni defacto, kaj boš dobil na določeni dolžini. Lahko je tudi kvaliteten kabl, brez motenj in extra spojev in bo sinhronizacija precej odstopala od tega grafa :)
#brezpodpisa

beta1 ::

To je dejanska dolžina . max 3100m.

Kako je, da bi testno vzel storitve? Je kakšna opcija?

Cervantes ::

Probaj. Sem imel ADSL (7!) km od centrale, pa je kr neki delal.
Pa še,ker sem se neprestano pritoževal, so mi zamenjali pol dratov. No, tudi ena strela je pomagala.

Alexius Heristalski ::

beta1 je izjavil:

To je dejanska dolžina . max 3100m.

Kako je, da bi testno vzel storitve? Je kakšna opcija?

Vzameš brez vezave (brez popusta) IMO.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

berlusconi ::

Zdravo,

imam eno vprašanje z spletno pošto ponudnika amis. Pred nekaj dnevi sem (zaenkrat) uspešno presedlali z Telekoma na Amis (predvsem zaradi cene). V ponudbi je navedenih 6 brezplačnih poštnih naslovov. Kako prit do njih? Je potrebna kje registracija? Tudi če grem v okviru servisnih strani (moj.amis) in kliknem poštni predal, mi vrže opcijo cena/mesec ... sem kaj spregledal?

Najlepša hvala za vsa pojasnila in potrpljenje z menoj :)

hvala, lp

Cervantes ::

Poklči help desk bezplačno 0802010. Ti bodo vse razložili.
So zelo prijazni strokovni (moje izkušnje).

berlusconi ::

Hvala cervantes. Sem v preteklih dneh klicaril glede priklopa :) Predvideval sem, da bo kdo tukaj znal odgovoriti na moje vprašanje, saj je na 0801020 vrsta predolga :) Sicer pa...sem nastavil postna predala - zdaj najbrž še samo čakam, da mi oddobrijo zahtevi, saj se še ne gre vpisati preko spletne pošte.

Alexius Heristalski ::

berlusconi je izjavil:

Zdravo,

imam eno vprašanje z spletno pošto ponudnika amis. Pred nekaj dnevi sem (zaenkrat) uspešno presedlali z Telekoma na Amis (predvsem zaradi cene). V ponudbi je navedenih 6 brezplačnih poštnih naslovov. Kako prit do njih? Je potrebna kje registracija? Tudi če grem v okviru servisnih strani (moj.amis) in kliknem poštni predal, mi vrže opcijo cena/mesec ... sem kaj spregledal?

Najlepša hvala za vsa pojasnila in potrpljenje z menoj :)

hvala, lp


Cena piše za posamezno storitev. Če imaš v paket vključenih 6 naslovov, ne boš nič dodatno plačal. Kar mirne duše aktiviraj.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

berlusconi ::

Dankešön, zrihtal. Dela vse zaenkrat (knock on wood) :)

beta1 ::

Update pri meni: Vse bi šlo, samo centrala je prezasedena. Kaj pa zdaj? Torej, nobeden več se ne more priklopit v celi Slovenski Bistrici?

Alessio983 ::

sedja imam T-2 T4 paket, 20/2. Plačujem 35 €, televizije ne uporabljam ker imamo kablsko dobro pokrito in so skoraj vsi programi. Se mi splača iti na ta Flex Amis ? In kako dela Amis ? T-2 nisem imel nikoli težav ... Sem pa od centrale oddaljen cca 100 m ...

berlusconi ::

Trenutno imamo amis 1 mesec. 1x je padla povezava na televiziji, resetiral reciever, delalo spet. Kanali so ok, internet dela bp, telefon prav tako. Zaenkrat samo dobre izkusnje, tudi s podporo na njihovi stevilki. Jaz bi jih priporocil. Res pa je, da je uporabnmiski vmesnik svetlobna leta zadaj v primerjavi s Siolovim...ce te zanimajo taksni detaili :-) smo se navadili na amisovega in ni tezav. Pa se ceneje je.
Lp

shadeX ::

Mi mamo Amis že cca 4 leta. Nikol problemov oz. minimalni ( TV včasih ni delal ). Ampak to se je zgodilo 1x na leto.

Anney ::

Amis optika, vse OK. Glede kakovosti slike (signala) na TV sem pa prej bil bolj zadovoljen s Siol kabelsko, je bila precej lepša kakovost, tudi Telemach ima dobro sliko na kabelski in največ HD programov. kar se tiče pa cene pa je trenutno na optiki najcenejši Amis.

Cervantes ::

Optika itak zmeri zmaga proti kablu. Pasovna širina pa to.

berlusconi ::

Da osvežim temo. Ima kdo težave z povezavo AMIS. Ne dela televizij, internet in telefon. Okolica G. Radgone. Ali sem edini, ki na to čudovito soboto ne more do www-ja :)

Cervantes ::

A si jih poklical?

berlusconi ::

Ja, smo zrihtqli v 10 minutah. Vse dela zaebkrat bp. Hvala
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejši ponudnik solo interneta

Oddelek: Omrežja in internet
2412821 (3131) Groove
»

Kolk plačujete interneta? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11320476 (14459) kixs
»

Zakaj v Sloveniji preplačujemo internetni dostop (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
18645873 (31237) NooB
»

LTE/4g domači internet

Oddelek: Omrežja in internet
142469 (2175) konspirator
»

Amis televizija (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7617303 (8480) Bakunin

Več podobnih tem