» »

Thermalright CKV-60BS

Thermalright CKV-60BS

kihc ::

Mene pa zanima kaj menite o tem hladilniku (brez ventilatorja). LINK
Nameč potrebujem ga za svojega celerona, socket 370, Slocket 1, zato ne morem na plato pritrditi kakšnih monster velikih hladilnih teles.
Ta se mi je zdel že najbolši.
Kateri naj bi sedaj sploh bil najmočnejši hladilnik za te procesorje? Svetujte, aja, dobilo naj se ga bi v SLO prosim.

Kekšen pa kaj ventilator na takole zadevo? Serijski ima hrup 46 dB, tako da...no coment

Hvala za odgovore

tony ::

Zadevo mislim ,da sem videl na red ratu.Gle de ventilatorja mislim ,da se da kupit super tihe(a so malo slabši) zato je najboljše da jih utišaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony ()

kihc ::

Ja jaz tud0:)
Samo me zanima kako se obnese - rabu bi kar čimboljšega, in ne vem ali je to to.

tony ::

Jast sem bolj usmerjen na AMDje zato ti ne pridem v poštev.

mislim ,da ta tema spada bolj h kaj kupiti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony ()

kihc ::

Jah, klecal sem med hlajenjem in kaj kupiti, nakoncu sem prišel do sklepa, da je to v zvezi z kvaliteto hlajenja, kar bi maybe bol vedeli tukaj.

Če misliš drugače jo prosim premakni (sam sem poskušal, samo se mi zdi da jo nemorem:| )

tony ::

Teme premikajo le odgovorne osebe v forumih in jas nisem med njimi.

kihc ::

:D

Spajky ::

Jaz ti svetujem Ancer /China/ pri PCX Comp. Stegne 15 Lj za Secc Slot1 PII. Ima 400cm2 črne površine+150g,4500rpm vent, velikosti 12x5x2cm in ga predelaš /zvrtaš luknje za klip-zlomit tudi 2 mali rebrci, da ga lahko montiraš na Slotket s klipom od enega drugega hladilnika. Prednost je, ker sigurno ne ne zasede nobenega ram slota! Jaz sem si vmes vstavil še 3mm bakreni coldplate preko AS-II paste. Prenese do 40W disipacije toplote z na 7V ventom, brez, da bi te bolela glava zaradi hrupa! Košta pa 1,5kSit ! naziv HLA005....
8-)
Evo kak zgleda:
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje Chipseta (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9913904 (7883) Buldožer
»

Hlajenje za x2

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
341581 (1255) bajker
»

Članek: Kištica utišaj se (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
13613196 (8191) Glicerin
»

Hlajenje trdih diskov

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241939 (1381) jest10

Več podobnih tem