» »

CD-Recorder, RAM omejitev

CD-Recorder, RAM omejitev

dizel ::

Jou.

Zanima me za en star kompjuter, Pentium 133 MHz in 32 MB Ram, če bojo novejši CDRecorderji delal. Zdej je bil notr en star 4kratnik, pa je dušo spustu, pa me zanima, če mi kdo konkretno lahko pove (a bo delal), ki ima podobno mašino (predvsem RAM), da nimajo novejše zadeve slučajno kakih večjih apetitov. Sistem je pa Win98.
Hvala.
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

mrTwelveTrees ::

delal bo, samo vprašanje kako...
odvisno od hitrosti pri kateri boš peku...
priporočam ti, da dodaš ram vsaj 64 ali več da ga maš...

če maš hiter rw, probavej z RW-jem, pri hitrostih 8, 12, 16... več pa pomoje ne bo šlo, oz. ti bo pekač vmes nehu pečt, ker mu bo zmankalo bufferja...

dizel ::

Ja sej ena kolegica ma ta kompjuter, pa v nekaj mesecih misle nov kompjuter kupt, tko da nadgradnja verjetno ne pride v poštev. Sej peklo bi se pa itak pri 4x al pa max 8 x, to ni problem, dokler ga pol ne zmontiram v novo kišto. Zanima me sam (glavno), da najnovejši Nero ne bo slučajno rekel, opa 32 MB Rama je pa premal, sam to me skrbi.

Hval za odgovore.
Ajde.
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

mrTwelveTrees ::

misli, da nero ne bo zajokal...
nisem pa siguren... probaj...

inštaliraj nerota brez pekača - dela tudi brez pekača... in če ti program "dela", potem bo delal, samo peči počasi... :)

še to: odvisen kakšen pekač imaš, če boš mel 16 x lahko daš tudi starejši nero, če ti bo pri novešemu nerotu zajokal zaradi premalo rama, vendar to ne varjamem...

Zgodovina sprememb…

dizel ::

mrTwelveTrees: Jah bom probat tko kot si rekel pa je, sicer sem šel pa pogledat na uradno stran Nerota in piše, da je minimum, P90 in 16 MB Ram, torej, fajn, bi mogl delat. Hvala za nasvete.
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

iso2000 ::

Na nekaterih starejših mašinah nekateri novejši rekorderji ne delajo kot je treba. Vem za primer od sony-ja in Lite-On-a.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496102475 (26984) nuclear
»

tezave zapeci DVD

Oddelek: Pomoč in nasveti
101928 (1728) Korenchek
»

Kateri DVD+/-RW? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1009496 (7120) AtaStrumf
»

40x in ne 48x!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211300 (882) lambda
»

Tezave s hitrostjo CD pekaca

Oddelek: Pomoč in nasveti
91297 (1045) Han

Več podobnih tem