» »

Izdelava spletne strani

Izdelava spletne strani

FireBurn ::

Zdravo, zanima me če se da narediti kvalitetno spletno stran brez kakršnega koli znanja o html,java,php kodah... (se pravi s tistimi orodji ki jih imaš na voljo, če delaš brezplačno spletno stran) Šlo pa bi za spletno stran v slogu bolhe,avtoneta (torej ljudje bi dajali svoje oglase).

Hvala !
  • spremenil: FireBurn ()

pegasus ::

Ne.

vorantz ::

hvala da si me nasmejal pred spanjem :))

SimplyMiha ::

Se da. Plačaš nekomu, da jo naredi, ali pa kupiš že narejeno rešitev.

FireBurn ::

Jaz mislim nekaj v tem stilu... http://web5.si/ ampak nevem kakšno stran lahko tukaj izdelaš,a to so samo tiste res najbolj preproste stvari, ker to znam tudi sam v html kodi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FireBurn ()

SimplyMiha ::

Spletna stran je samo front-end. Za to, kar hočeš, potrebuješ back-end, to je program oz. aplikacija na strežniku, ki procesira zahtevke in streže vsebino. Ker ljudje ne bodo uporabljali nekvalitetnih storitev, se mora back-end stalno vzdrževati in zagotavljati vsaj 99.9% uptime in optimalne pogoje (nihče ne bo čakal 5 sekund, da se stran naloži).

Za začetek lahko sprobaš Wordpress, ki ima malo morje pluginov z funkcionalnostjo, katero nucaš. Je pa varnost na psu - brez poznavanja varnostnih mehanizmov bo tvoja spletna stran postala žrtev napada takoj, ko dobi več sto obiskov na dan.

Yohan del Sud ::

Običajni obrtniki oglašujejo (oglašujemo): Naredimo kvalitetno, hitro, poceni. Izberi dvoje.

Hiter pogled na web5, da vedeti, da zadeva ni brezplačna. Več imaš znanja, časa in bolje znaš brati droben tisk, cenejo bo. Zastonj pa ne.
www.strancar.com

Zgodovina sprememb…

carota ::

FireBurn je izjavil:

Zdravo, zanima me če se da narediti kvalitetno spletno stran brez kakršnega koli znanja o html,java,php kodah...

Če še enkrat dobro prebereš, boš uvidel, da si si že sam odgovoril. ;)

In tudi če bi plačal 20.000 eur za profesionalno izdelano spletno stran, bi moral še parkrat toliko investirati v marketing, da prepričaš ljudi naj oglašujejo na tvoji strani namesto na Bolhi, ki jo uporabljajo že 10 let.

Če hočeš uspeti, potrebuješ zelo dobro idejo in zelo dobro izvedbo. Naj te to ne odvrne od poizkušanja, razvij idejo in najdi razvijalce/partnerje ali investitorje. Upam, da ti uspe, ker sta mi tako Bolha kot Avto.net smotana s svojim UI/UX. :)

FireBurn ::

No končno malo konkretnejši komentarji, hvala. Izgleda bomo počasi začel nabirat denar :)

carota: Bolho sem navedel kot primer (da imajo ljudje možnost dati oglas), ne mislim razkriti svoje ideje :)

Janac ::

Jaz sem danes v parih urah naredu tako stran v Joomli(vem, da je crap ipd.)

foto-nasveti.ddns.net

Tako da, mislim da je možno izdelati stran podoobno avto.netu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

carota ::

FireBurn je izjavil:

No končno malo konkretnejši komentarji, hvala. Izgleda bomo počasi začel nabirat denar :)

carota: Bolho sem navedel kot primer (da imajo ljudje možnost dati oglas), ne mislim razkriti svoje ideje :)

Če gre za resen projekt, ki ga hočeš predstavit in pomagat svetu, se zavedaj da tega ne boš mogel storiti sam. Sam denar pomaga, a ni tako bistven. Če pogledaš npr. na Kickstarterju je večinoma zadaj team (čeprav morda majhen). Sam ne moreš biti strokovnjak na vseh potrebnih področjih, ekipa je bistvenega pomena. Najdi ljudi, ki jih tvoja ideja prepriča in so pripravljeni investirat čas/delo vanjo v zameno za partnerstvo/delež. Vedi, da vsaj 90% idej ne pride do realizacije ali pa potem ne zaživi.

Sem bil v podobni situaciji, ko sem imel po moje dobro idejo a sem jo zaupal prijateljem, kolegom in znancem. Če bi mi jo kdo ukradel, bi mi bilo tudi prav, ker bi na koncu imel tudi jaz storitev, ki si jo želim. Tako nas je sedaj peščica ljudi, ki delamo na tem, brezplačno, verjamem pa da ne zastonj. :)

Zion10 ::

Najbližji rezultat temu kar si opisal dobiš z Adobe Muse. Ne potrebuješ znanja kode, jo program generira v ozadju, imaš tudi različna orodja za bolj napredne zadeve. Lahko preveriš tukaj , zadeva je podobna Photoshopu in je super za določene zadeve in niti ne za kakšne zahtevne, kot je spletna trgovina ali podobni sistemi. Za kaj takega ima Adobe ecommerce storitev s katero pa nimam izkušenj zato velja preveriti.

Roadkill ::

Lahko kar uporabnike na tem forumu malo povprašaš o izkušnjah.

Diler.si - uradni Bolha killer je live

Tile tipi so se par let matrali s podobno stranjo, so jo tudi izdelali in zagnali, pa jim na koncu vseeno ni uspelo.
Zadeva ni tako simpel, tako da kar ostani v šoli in se uči.
Ü

kodsiti1 ::

Lahko uporabiš ze izdelane skripte ki jih kahko kupis na straneh kot so codecanyon, sigurno se bo naslo kaj podobnega.... Akpak vzpostavitev strani je se najmanjsi problem.

Redorange ::

Par dni nazaj sem prišel do te strani, kjer te učijo

http://www.codecademy.com/learn


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Iščem ekipo!

Oddelek: Programiranje
453685 (1945) Machete
»

Flash z grafičnim pospeševanjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
537169 (5809) Bakunin
»

Web page maker

Oddelek: Izdelava spletišč
92107 (1820) Vice
»

Splet (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
666203 (5084) Adrijan0
»

Html (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
514973 (4314) govno

Več podobnih tem