» »

Iščem ekipo!

Iščem ekipo!

andro3211 ::

Zdravo, kot že v naslovu teme lahko vidite, da iščem ekipo z katero bomo lahko izdelovali
(aplikacije, igre, spletne strani...). Ime ekipe ali studia sem dela DemonEyeStudio sedaj
kar prvo potrebujem je nekdo, ki zna narediti logo za yt in channel art.

Potrebujem :
-igre naj bi bilo dobro delati v Unity programu zato če imate kakšne izkušnje in če hočete sodelovati se javite :D
-nekoga ki zna dobro risati.
-nekoga ki zna dobro programirati
-nekoga ki zna dobro izdelovati spletne strani

nato pa bomo še videli če bomo potrebovali še kaj.

delo je doma na računalniku in komuniciranje je preko skype ali drugih aplikacij.
delo je prostovoljno in vas ne bom plačeval...ko bomo naredili igro ali aplikacijo in če bomo dobili dosti donacije in fanov bomo začeli z plačilom na mesec ki pa je odvisen od
igre ki jo bomo izdelali. nato če bo dovolj denarja pa bomo igro dali še na steam in če jo sprejmejo bomo imeli še dodaten zaslužek.

kontakt:
skype: andrazkoncina
ali
komentirajte

BILO BO ZELO ZANIMIVO IN ČE NAM RATA BOMO IMELI DOSTI DENARJA :D
  • zaklenil: bluefish ()

HotIce ::

Kakšna vrsta igre?

andro3211 ::

HotIce to je vse odvisno od ekipe.

ko bomo vsi zbrani se bomo pomenili kateri tip igre bomo izbrali.

EDIT:
+ ali bo za pc ali mobitel

Zgodovina sprememb…

HotIce ::

Aha
Jaz sem dober v izdelovanju spletnih strani in video obdelavi.

Mislim pa da bi bilo boljše delati za PC ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotIce ()

andro3211 ::

HotIce, okej malo pomoči pri spletni strani bi rabil za video obdelavo pa potem ko bi delali trailer za igro.

TAKO DA BI TE RABIL IN ČE HOČEŠ BITI V EKIPI Z MANO NAPIŠI DA :D

HotIce ::

DA (seveda če je sproščena ekipa!)

vorantz ::

Se pravi ostali bodo delali ti pa bil šef?
Good luck

andro3211 ::

HotIce, prosil bi da me dodaš na skypu če ga imaš za več info.


vorantz, ne jst bi večo vodil ekipo in pomagal pri izdelovanju spletne strani in igre.

vorantz šef bi bil vsak sam jst bi bil samo vodja projekta seveda pa lahko vsak napiše svoje mnenje kaj bi bilo v igri bolše itd.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

demoneye, a lahko vprašam koliko si star? čist tko mimogrede :)

andro3211 ::

shadeX star sem 18 let

HotIce ::

Verjetno je star 14-15 let....
Sorry demoneye minilo me je....
Rajši imam eno dobro zorganizirano ekipo in ah pozabi...

shadeX ::

Vidim da iščeš nekaj ljudi, ki znajo programirat, risat itd. Kakšna znanja imaš pa ti?

HotIce ::

Nobena on bi rad samo zaslužil z ukazovanjem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotIce ()

andro3211 ::

shadeX moje znanje te zanima?

znam:
-html
-java
-php
-css

shadeX ::

Problem je , da najtežje je biti šef. OP je izbral napačen, nepremišljen pristop v tej temi. Sicer zelo je lepo ko vidim da se nekdo pač zanima za take stvari. Bolje kot pa cel dan ležati na kavču in gledati TV. Ampak zadeva ni tako preprosta. Nočem da vam zbije motivacijo, ampak zadeve se je treba lotiti z drugačne perspektive.

Recimo noben danes ne dela zastonj. Tukaj imaš dve stvari.

1. Ali ljudi plačaš za njihovo delo.
2. Druga je pa, da imaš že od začetka dobro idejo. Tako idejo, ki se da napovedati da bo uspela. Sicer je spet relativna beseda "uspeh" .Odvisno kaj je zate uspeh. Potencial dobre ideje pa lahko dobiš z raznimi raziskavami. Tako mogoče dobiš kakšne interesante, ki bi po službi mogoče za hobi programirali, ali delali kar je njihovo delo.

Prvo je treba naštudirat market / trg, kaj ljudje potrebujejo, kaj JE ŽE na trgu itd. Potem začneš z vsem drugim.
Uglavnem to ni tako kakor da bi šel na stranišče in se posral. Je treba naštudirat stvari.

znam:
-html
-java
-php
-css


Zakaj potem potrebuješ spletnega programerja?

andro3211 ::

potrebujem ga zato ker ne bom imel cel dan čas samo za idelavo spletne strani ampak pomagal izdelovati igro

sicer pa v naši ekipi ne bi samo delali ampak se bi tudi malo pozabavali z video igricami

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

IceBoX ::

In kako boš ti pomagal izdelovati igro? S PHP-jem? Zdi se mi da se ne zavedaš koliko dela in znanja je potrebno da ustvariš nekaj takega.
Huh...

shadeX ::

sicer pa v naši ekipi ne bi samo delali ampak se bi tudi malo pozabavali z video igricami


Potem se ti pa mogoče javim :)) Kaj se špila?

andro3211 ::

IceBoX še kako se zavedam, zato pa so potrebne izkušnje in drugo... poglej nočem biti "bedak" ampak me ta smer zanima in
zato če bi našel dobre programerje bi nam ratalo 100%.

shadeX špila se CSGO, PAYDAY2, TOMB RAIDER, MAX PAYNE 3 itd

tudi če nočeš biti del ekipe me zanima če mogoče znaš dobro z photoshopom ali drugimi identičnimi programi ker potrebujem profil sliko in channel sliko

in mislim še naprej vztrajati.

Zgodovina sprememb…

Iluvatar ::

BILO BO ZELO ZANIMIVO
:D
Spremljal bom to temo in obljubim, da bom kupil igro, če boš le ti napisal ali pa vsaj lektoriral vsa besedila v igri, majke mi. :)

andro3211 ::

Iluvatar hvala za podporo ampak upam da se zavedaš da to lahko traja več let :D

your-doom ::

Ne obvadaš še sarkazma kaj preveč, huh? :)

Roadkill ::

@demoneye:
Najpomembnejše vprašanje: Koliko si star?
Ü

your-doom ::

Saj pa se vidi po njegovi profilni sliki. Tam sigurno do 12..dvomim da več...

Yacked2 ::

Napiši kakšno idejo imaš, pa se bo mogoče zbrala ekipa (če bo ideja prespektivna seveda). Druga pa s temi tvojimi "znanji" ne boš veliko igrc naredu, vsaj takih za katere bi ti folk doniral. Loti se spletnih applikacij
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

urosz ::

demoneye na takšen način imaš(imate) 0% možnosti za uspeh.

Roadkill ::

Uspeh je overrated oziroma preslabo definiran v tem kontekstu.
Če jim uspe odigrat par dobrih partih CS:GO je to že ene sorte uspeh.

Če jim pa rata napisat 100 vrstic kode + narisat par grafik za nek špil, bo pa to super uspeh.
Ne bo sicer miljonov, bodo pa izkušnje za naslednji projekt. Take izkušnje na koncu ločijo enega ki zna programirat od drugega, ki je na faksu delal neki z javo.


Najlaži je sedet pa kurcat.
Ü

korenje3 ::

podobno kot če bi rekel zidarjem:
rabim zidarje, ki bodo gradili hiše zastonj... dokler ne prodam hiše. potem boste plačani mesečno.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

korenje3 ::

sicer pa uspelo ti bo samo, če boš naredil podjetje, ki si ga bodo enakovredno lastili vsi start-up udeleženci in posledično enakovredno delili vse kar pride s podjetjem. do takrat pozabi in ne sanjaj da ti bo kdo delal zastonj.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

carota ::

Pred leti sem imel možnost poklepetati pri direktorju ene gamerskih hiš. Pokazal mi "skripto", cca 3 cm debelo, formata A4, kjer je bil tedenski plan dela za 20 ljudi, za 2 leti dela. To so imeli pripravljeno še preden so se lotili.

Phantomeye ::

Ti bi rad zaslužil z igrami? Kako, če ne niti ekipe ne znaš kupit. Prav nič v tvojem pisanju me ne prepriča, da hočem sodelovat s tabo. Sploh pa ne zastonj!

Pa še to, ne moraš ti od ljudi pričakovat, da bodo najprej zastonj delali zate, potem jih pa plačevat na mesec. S partnerji si dobiček deliš. Btw maš razdelano na kak način boš igre tržil? Kakšen je začetni kapital? Določenih stvari se vseeno da zrihtat brez tega.

tralala2 ::

Vcasih vstanem pa ne vem ce se spim.

xCore ::

kaj te vem...sej je napisal, da če bo kaj zaslužka od igre se bo delil če ga nebo se pač nima kaj delit...

Še vedno je boljše nekaj kot pa doma čohat jaja pa čakat da pride nekdo z denarjem ti potrkat na vrata. Vsaj imaš razmigane prste :) Dan danes še neplačano prakso težko dobiš...
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Zmajc ::

xCore je izjavil:

kaj te vem...sej je napisal, da če bo kaj zaslužka od igre se bo delil če ga nebo se pač nima kaj delit...

Še vedno je boljše nekaj kot pa doma čohat jaja pa čakat da pride nekdo z denarjem ti potrkat na vrata. Vsaj imaš razmigane prste :) Dan danes še neplačano prakso težko dobiš...


Praksa pri mladoletnem mulcu :P?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Zmajc ::

Glede na to da je OP v rokometnem klubu Logatec in da imajo tam fanta s tem imenom v skupini "Mlajši dečki U - 12" pomeni da je rojen leta 2001/2002, tudi po facebook profilu ni sklepat da bi bil starejši od 12-13.

Pohvalno da razmišjlaš naprej in imaš želje, ampak raje še malo odrasti.

Smurf ::

@OP Kaksne projekte si do sedaj ze naredil?

xCore ::

Če pa pravi da je 18 star :)
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Smurf ::

Se pravi, nic izkusenj, nic nacrtov, vse kar ve je, da bi to on vodil?

Pa malce bi igrice igral?

Good luck :)!

t-zonaz ::

Ma, sej po moje OP ni objavil teme zaradi tega da bi mu zbijali moralo in filozofirali kaj vse se NE da.
Dejte mu rajši kakšno spodbudo, nasvet, z moje strani se mi zdi OK da imaš neko idejo, pa čeprav je težko izvedljiva, če ne drzga bo izkušnja ostala
t-zonaz

harmony ::

Tudi jaz imam idejo in ne samo eno, ampak nekih 10 sigurno in kaj to sedaj pomeni?

V kolikor je ideja prava bi moral OP napisati, da je projektni plan ze spisan in da sedaj samo potrebuje izvajalce.

Tako pa imam eno idejo, bi se radi pridruzili. Get a life.

Blazz ::

s temle stavkom:

BILO BO ZELO ZANIMIVO IN ČE NAM RATA BOMO IMELI DOSTI DENARJA :D

si pokopal vse upe, da te bo kdo jemal resno....

Goran's Blog ::

Napiši poslovni načrt.
Če je dobra ideja pojdi na posvet v kakšen tehnološki park, kjer ti lahko pomagajo s tvojo idejo, mislim da je tudi brezplačno to.
Če je ideja dobra, napišeš poslovni načrt, greš na tekmovanje lahko in dejansko ustanoviš podjetje in če si prvi tudi zagosnki denar dobiš.
To je resna pot če misliš, da boš s tvojo idejo uspešen. Pot kjer vidiš, delo zastonj itd... je malo kakšen ki je pripravljen delati to.

kr?en ::

All aboard the fail boat.

t-zonaz ::


harmony :: danes, 08:58:46

Tudi jaz imam idejo in ne samo eno, ampak nekih 10 sigurno in kaj to sedaj pomeni?


Dobra ideja je največ vredna. Izvedba ob dobri ideji ni tako težavna. Če imaš ideje jih izkoristi, itak.
t-zonaz

dolenc ::

Nekdo mora v vsaki podobni temi to napisat, pa bom jaz tukaj :)

Dobra ideja ni nič vredna, dobra ideja+dobra izvedba še zmeraj ni nič vredna, če tega noben ne potrebuje.

Machete ::

Jaz bi prišel v ekipo špilat igre. Plačilo po dogovoru.
Znanja: Ne ragequitam!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelva mobilne aplikacije !

Oddelek: Programiranje
496009 (3882) Drevesce
»

Imam idejo, a jo ne znam realizirati (od programiranja, finančnega vložka itd..) (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
6621620 (18656) 111111111111
»

Iskanje ideje.

Oddelek: Programiranje
446253 (4256) boolsheat
»

Išče se nova ekipa za skupno podjetje Tvojnet (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
548549 (5737) Tydek
»

Kako postaviti spletne strani kot so Bolha.si ali Nepremicnine.net? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8111138 (9180) Tody

Več podobnih tem