» »

Kindle,Kubo ali Nook?

Kindle,Kubo ali Nook?

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3

fantasycamp ::

Kindle
Poceni, ne vem ali moraš kupit še adapter za polnjenje WTF?

Kubo
Cena glih ni dostopna, samo je stvar za ven nosit, tudi če dežuje je nepremočljiv..

Nook

Deluje najbolj cenovno dostopen,vendar je tehnološko dovršen?

Je kdo že uporabnik in je zadovoljen?

Edino kar me moti je da so 6 inchni, res bi blo dobr da niso kot žepne knjige...

Master_Yoda ::

Kindla imam starega ye 3 leta in priporocam. Ne rabis adapterja, se polni preko USB - kabel dobis zraven, polnilca pa ne. Drugih e-readerjev pa se nisem uporabljal.

yayo ::

Ni Kubo ampak KOBO, nepremočljivi model katerega si lastim se imenuje H2O in je 6,8 inčen, imaš tudi večje bralnike (Icarus, Onyx Boox) so pa precej dražji in nimajo osvetlitve. Drugače imaš KOBO in Kindle bralnike v različnih cenovnih razredih, od kakih 50€ naprej. Adapter ni priložen pri skoraj nobenemu bralniku, ga dobiš na Ebayu že za par evrov. Če uporabiš iskalnik boš našel kar nekaj tem o e-bralnikih.

fantasycamp ::

yayo je izjavil:

Ni Kubo ampak KOBO, nepremočljivi model katerega si lastim se imenuje H2O in je 6,8 inčen, imaš tudi večje bralnike (Icarus, Onyx Boox) so pa precej dražji in nimajo osvetlitve. Drugače imaš KOBO in Kindle bralnike v različnih cenovnih razredih, od kakih 50€ naprej. Adapter ni priložen pri skoraj nobenemu bralniku, ga dobiš na Ebayu že za par evrov. Če uporabiš iskalnik boš našel kar nekaj tem o e-bralnikih.


50e? wow če to najdeš si car, res me zanima kje je tok pocen?

zee ::

Kindle. Dalec najvecja izbira knjig. Dobra integracija v celoten Amazon ekosistem.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

mitja73 ::

Kindle Paperwhite, karkoli drugega bi vzel ti bo žal.

PrihajaNodi ::

Ma kaki kindle. Skret od skreta. Game of thrones se ne da brati. Knjuga ima 1000 strani, na koncu imas legendo klanov na zacetku pa mapo in potem poskusi priti nazaj na prvo in zadnjo stran. Pdf knjiga ima tako majhne crke da je ena velika zalost, kljub pretvorbi v mobi so crke se vedno majhne. Sem poskusil s povecavo pa nic. Na moji lumiji 1520 dela vse perfektno kar se branja tice, nevem kako se je zadeva lahko prijela...Skratka razocaran na polno. Poglej se druge bralnike.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Jaz imam že leta Kindle DX, ravno zaradi velikega zaslona. Da bi pa bral knjige na LCDju, no thanks.

PrihajaNodi ::

Kot receno pdf e ali mi naredi male crke ali pa mi vse zmesa. Got ki ima 1000 strani in se vracas na prvo in zadnjo stran pa je groza brati.
Upam da probas se s kakim drugim bralnikom. Preveri odf-je kako ti jih bere.

mitja73 ::

Bralniki niso narejeni za pdf-je in tudi niso namenjeni branju pdf-ov.

c3p0 ::

DX ima dovolj velik zaslon, da PDFje prikaže enako kot na PCju, nisem še opazil razlik, sem pa jih prebral že kar nekaj.

Za vračanje na prvo stran je funkcija Go to page. Če ima knjiga kake zemljevide, bi si jih sicer raje enostavno natisnil.

Boobiz ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ma kaki kindle. Skret od skreta. Game of thrones se ne da brati. Knjuga ima 1000 strani, na koncu imas legendo klanov na zacetku pa mapo in potem poskusi priti nazaj na prvo in zadnjo stran. Pdf knjiga ima tako majhne crke da je ena velika zalost, kljub pretvorbi v mobi so crke se vedno majhne. Sem poskusil s povecavo pa nic. Na moji lumiji 1520 dela vse perfektno kar se branja tice, nevem kako se je zadeva lahko prijela...Skratka razocaran na polno. Poglej se druge bralnike.



In na drugih bralnikih bo pdf isti. Sprijazni se. Na ebralnikih so PDFi srednja žalost. Če bereš kake strokovne članke pisane v stolpcih pa sploh. V ta namen, za knjige, ki niso spiratizirane (tudi piratizirane sicer imajo ampak očitno za preljubi GoT ni, or else...) večina bralnikov za knjige uporablja mobi ali epub, ki rešijo vse te probleme ker niso shranjene kot "slika".

Seveda si pa lahko še vedno dobri stari Nodi in tupiš svojo lumio naprej, ker se mi zdi da si konkretno zgrešil point bralnika, če ga že postaviš ob bok LCDju. Ker v končni fazi lahko tud jst trollam in postavim slamnatega moža, da je na iPhonu pa še bolš brat!
I'm drunk, what's your excuse?

PrihajaNodi ::

Pa si ti pogledal da sem pretvoril pdf v mobi in ni bilo razlike? Ja sory ce mi pa v 21 st. bralnik ni sposiben normalno prikazovati pdfe potem pa tudi nevem kje smo.

t0r0 ::

Kar se tiče pdf fomrata je najboljši bralnik Sony PRS-T3 reader http://www.sony.co.uk/electronics/ebook...
Sam sem ga kupil prav z namenom dobre podpore pdf in nisem razoračan. V pdf datotekah lahko dejansko spreminjaš velikost črk, odstranuješ odvečne robove itd.

PrihajaNodi ::

t0r0 je izjavil:

Kar se tiče pdf fomrata je najboljši bralnik Sony PRS-T3 reader http://www.sony.co.uk/electronics/ebook...
Sam sem ga kupil prav z namenom dobre podpore pdf in nisem razoračan. V pdf datotekah lahko dejansko spreminjaš velikost črk, odstranuješ odvečne robove itd.


Kje si bil prej, ko sem nabavljal bralnik:(

nejcpirc ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ma kaki kindle. Skret od skreta. Game of thrones se ne da brati. Knjuga ima 1000 strani, na koncu imas legendo klanov na zacetku pa mapo in potem poskusi priti nazaj na prvo in zadnjo stran. Pdf knjiga ima tako majhne crke da je ena velika zalost, kljub pretvorbi v mobi so crke se vedno majhne. Sem poskusil s povecavo pa nic. Na moji lumiji 1520 dela vse perfektno kar se branja tice, nevem kako se je zadeva lahko prijela...Skratka razocaran na polno. Poglej se druge bralnike.


Jaz imam starega kindla (ni še touch), pa sem prebral vse dele Game of thrones brez težav. Probleme, ki jih opisuješ (nemogoče premikanje med poglavji, ne da se povečati črk, verjetno ne deluje niti slovar?) so v tvojih PDFjih. Pretvoril si PDF v .mobi, pa je šlo nekaj narobe. Meni se je to zgodilo, ko sem želel pretvoriti en priročnik iz PDFja...problem v izvornem PDFju, saj lahko sicer konvertiraš ta PDF na različnih pretvornikih in bo rezultat vedno isti (ni primerno za branje).
Da ne bo pomote, na splošno pretvorba iz pdfja v mobi deluje brez problema, tudi na free online pretvornikih (ne rabiš inštalacije) gre brez težav in se knjige bere super, z vsemi funkcijami (slovar, prilagajanje velikosti črk..), imaš pa očitno na travniku PDFje, ki niso primerni za pretvorbo.

Z drugimi bralniki nimam izkušenj, za Kindle pa lahko rečem, da mi je zakon. Če kupuješ danes, potem je Kindle Paperwhite prava izbira: Tom's Hardware- Amazon Kindle Paperwhite Review

PrihajaNodi ::

Got je bil v mobiju. Samo je muka hodit na prvo stran in zadnjo, kjer je legenda. Poleg tega je kindle pocasen. Paperwhite nima sd kartice, nujna registracija ob vklopu...

Imam ecalibre in ni nobena kunst izvesti pretvorbo. Je pa mogoce res da je error ze v izvornem pdfu.

Vzami tistole od Sonya, pdfi so zelo uporabni poleg tega sem siguren da dela hitreje od kindla.

Zgodovina sprememb…

ProGTX ::

Jaz imam Kobo Aura HD, ker je malce večji - 6,8 namesto standardnih 6 palcev. Novejši model je zdaj H2O, kot je napisal @yayo. Na žalost je treba precej plačati za teh 28% dodatne površine napram Kindlu, vendar mi je še tole nekoliko malo - lahko bi dali še večji zaslon in tanjše robove. PDF strani prikazuje približno tako kot sliko, se pravi nobenih sprememb pisave ipd., vendar je kar funkcionalno. Največja zamera je, da se prepogosto obesi - ob kakšnih večjih slikah v člankih (Pocket) ali PDF-jih.

Priporočam pa še dodaten nakup ovitka, da se zaščiti zadeva. Na DX.com se dobi po 10€.

thramos ::

nejcpirc je izjavil:

Jaz imam starega kindla (ni še touch), pa sem prebral vse dele Game of thrones brez težav.


Tudi jaz, ampak je bilo branje veliko lažje, ko sem si sprintal zemljevide.

zee ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kot receno pdf e ali mi naredi male crke ali pa mi vse zmesa. Got ki ima 1000 strani in se vracas na prvo in zadnjo stran pa je groza brati.
Upam da probas se s kakim drugim bralnikom. Preveri odf-je kako ti jih bere.


Kupis originalno verzijo na Amazonu in nimas teh tezav.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

PrihajaNodi ::

zee je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kot receno pdf e ali mi naredi male crke ali pa mi vse zmesa. Got ki ima 1000 strani in se vracas na prvo in zadnjo stran pa je groza brati.
Upam da probas se s kakim drugim bralnikom. Preveri odf-je kako ti jih bere.


Kupis originalno verzijo na Amazonu in nimas teh tezav.


Je bila original, v
Mobiju. Pdfje pa itak ne prebavlja. Imam navado da knjigo najprej poberem s travnika in ce je dobra jo kupim.
Tako da vzami sonya. Kindle je prevec precenjen.

thramos je izjavil:

nejcpirc je izjavil:

Jaz imam starega kindla (ni še touch), pa sem prebral vse dele Game of thrones brez težav.


Tudi jaz, ampak je bilo branje veliko lažje, ko sem si sprintal zemljevide.


Kako si pa hodil na konec, ko si gledal imena oseb his? Si tudi ta sprintal?

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

Kindle je super, polniš lahko z vsakim usb polnilcem za telefone, kot si jih je zamislila EU ali pa preko PCja.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

PrihajaNodi ::

Furbo je izjavil:

Kindle je super, polniš lahko z vsakim usb polnilcem za telefone, kot si jih je zamislila EU ali pa preko PCja.


Ja vau. Enako kot telefone ane.

fantasycamp ::

PrihajaNodi je izjavil:

zee je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kot receno pdf e ali mi naredi male crke ali pa mi vse zmesa. Got ki ima 1000 strani in se vracas na prvo in zadnjo stran pa je groza brati.
Upam da probas se s kakim drugim bralnikom. Preveri odf-je kako ti jih bere.


Kupis originalno verzijo na Amazonu in nimas teh tezav.


Je bila original, v
Mobiju. Pdfje pa itak ne ptebavlja. Imam navado da knjigo najprej poberem s travnika in ce je dobra jo kupim.
Tako da vzami sonya. Kindle je prevec precenjen.


vidim Sony nima luči vgrajene luči, traja več časa da rendera sliko..
ima pa možnost pisanja na pdf...

PrihajaNodi ::

Tole bi moral vzeti pred Kindlom. Skoda. Pa se sd kartico ima, postavitev gumbov je veliko bolj smiselna...je pa res da nima lucke, kar je tudi edina pomankljivost. Poleg tega ni posiljevanja z Amazonovo trgovino.

Zgodovina sprememb…

fantasycamp ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tole bi moral vzeti pred Kindlom. Skoda. Pa se sd kartico ima, postavitev gumbov je veliko bolj smiselna...je pa res da nima lucke, kar je tudi edina pomankljivost. Poleg tega ni posiljevanja z Amazonovo trgovino.



je tebi 6 inchev ok? LOL kako bi to gledal da žensko vprašam..

Se ti zdi da se ti oči mučijo, moraš bolj blizu gledat? Povečat pisavo?

PrihajaNodi ::

Predlagam ti da sprobas zadevo. Pa ce bos kje nasel sonya sprobaj se tega.

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

fantasycamp je izjavil:

LOL kako bi to gledal da žensko vprašam..

Glih tko kot zdaj ko nodija sprašuješ.
Life is as complicated as we make it...

fantasycamp ::

PrihajaNodi je izjavil:

Predlagam ti da sprobas zadevo. Pa ce bos kje nasel sonya sprobaj se tega.


a majo kake trgovine to za sprobat?

Pa še podpora je pod vprašjem ker se umikajo!

Sony has confirmed today that they will not be making another ebook reader - not even for their sole remaining market in Japan.

There will be no PRS-T4, and lesen.net reports that the remaining stock of the Sony Reader PRS-T3 will be sold until it runs out. That device was was launched last fall in Europe but never shipped in the US, so I'm not sure how many people actually have one.

http://the-digital-reader.com/2014/08/0...

mitja73 ::

http://www.monitor.si/clanek/ebralniki-...

V zadnjem monitorju imas primerjalni test kaj se splaca, k tule vsak samo svojega hvali.

PrihajaNodi ::

fantasycamp je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Predlagam ti da sprobas zadevo. Pa ce bos kje nasel sonya sprobaj se tega.


a majo kake trgovine to za sprobat?

Pa še podpora je pod vprašjem ker se umikajo!

Sony has confirmed today that they will not be making another ebook reader - not even for their sole remaining market in Japan.

There will be no PRS-T4, and lesen.net reports that the remaining stock of the Sony Reader PRS-T3 will be sold until it runs out. That device was was launched last fall in Europe but never shipped in the US, so I'm not sure how many people actually have one.

http://the-digital-reader.com/2014/08/0...


Kindla imajo v vsakem big bangu. Za sonya pa nevem. Sprobaj se kobota.

mitja73 je izjavil:

http://www.monitor.si/clanek/ebralniki-...

V zadnjem monitorju imas primerjalni test kaj se splaca, k tule vsak samo svojega hvali.


Jaz bi bil vesel vsakega objektivnega mnenja. Amazon verjetno se placuje drugim da hvalijo Kindla, tako kot je to stalna praksa.

Zgodovina sprememb…

mitja73 ::

Koliko pa ti plačuješ sebi da hvališ svoje ? ;-)

nodrim ::

Mah, pretiravate .. e-bralniki so pač namenjeni branju pravilno narejenih e-knjig v njim namenjenih formatih in to je to .. kakršnokoli jamranje, da ne delajo dobro s PDFji in pretvorjenimi PDFji, je odveč ... za PDF-je so zaenkrat primerne samo tablice .. e-bralni so zares uporabni SAMO za branje knjig in v tem oziru so vsi popolnoma enakovredni, posiljevanje s trgovinami je pa problem samo pri travniških knjigah ... velikost pa tudi vsakomur svoje, meni je Kindle velikost super, celo v žep mi gre na cargo hlačah, vgrajena osvetlitev je pa zlata vredna.

Pri Kindle Paperwhite me dejansko moti edino odsotnost gumbov, ker touchscreen pač nima 100 % odzivnosti in natančnosti, kot jo nudijo gumbi. Pri novi verziji Paperwhite (ice neki), so tako dejansko vrnili "gumbe" za listanje ob rob zaslona.

yayo ::

Sony ne izdeluje več bralnikov, je spušil , ker trmasto ni hotel slediti trendu osvetljenih e-ink displayev. Spletno Sonyevo knjigarno je prevzel japonski Rakuten, ki je tudi novi lastnik KOBOta. Pdfje se v e-book formate načelno ne konvertira, ker bodo polni napak - govorim o konverziji na brzino, če si vzameš mesec dni za knjigo in jo predelaš ročno, besedo po besedo, je druga zgodba. Obstaja neuradni softver tako za KOBO kot za Kindle, ki tekstovne pdfje naredi prebavljive na e-bralnikih, imenuje se Koreader. Ni perfekten ampak bolje kot nič.

PrihajaNodi ::

Si ti videl kako lahko beres pdf-je na sonyu?
Posiljuje pa samo Amazon s svojo trgovino.
Pa tudi ce je program koreader, kindle drugega kot mobi ne prebavlja.

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

Madonca se komplicira, kupi se pač kindla, ker jih je daleč največ in imaš zanj kup knjig, legalnih ali ne.
Osvetljen ekran je zakon, če gre kaj narobe je tu amazon garancija, kot berem ne komplicirajo kaj dosti.
Ampak eni bi vedno radi podpirali neke obskurne firme in si kvarili life, samo da bi izpadli nekaj posebnega.

In ja, bralniki knjig so namenjeni točno temu. Ne gledanju pdfjev. Ne surfanju po netu. Ne potapljanju.
Pomanjanje podpore tem rečem je kot bi škarjam očitali, da ne lepijo stvari skupaj.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

PrihajaNodi ::

Furbo je izjavil:

Madonca se komplicira, kupi se pač kindla, ker jih je daleč največ in imaš zanj kup knjig, legalnih ali ne.
Osvetljen ekran je zakon, če gre kaj narobe je tu amazon garancija, kot berem ne komplicirajo kaj dosti.
Ampak eni bi vedno radi podpirali neke obskurne firme in si kvarili life, samo da bi izpadli nekaj posebnega.

In ja, bralniki knjig so namenjeni točno temu. Ne gledanju pdfjev. Ne surfanju po netu. Ne potapljanju.
Pomanjanje podpore tem rečem je kot bi škarjam očitali, da ne lepijo stvari skupaj.



Bla, bla, bla. In tocno zaradi taksnih komentarjev je slo 120€ v smeti. Da v 21 stoletju ne zmorem na e readerju pregledati pdfja - katastrofa.
Ce pa konkurenca ponuja se kaksno branje s travnika brez posiljevanja z amazon shopom je pa to se en plus za konkurenco.

kuglvinkl ::

Amazon prav nič ne posiljuje, pri add free Kindlih mislim, drugače posiljuje by and large. Meni je daleč najbolj uporabna funkcija send to kindle. Daljše časopisne članke že dve leti berem samo tako. Sta pa pri hiši 2 PW2, vsak svojega, dnevno v uporabi.

Nodi, malo so boš skuliral, ker motiš razpravo, potem pa pridi nazaj.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

fantasycamp ::

PDF počasi odhaja ali je že odšel v pokoj glede knjig, razen seveda če ti kdo pošilja kake brošure,magazini.
Epub, Mobi je več kot očitno nov format, tudi rippano je vse večinoma v to...

Se mogoče motim? Je PDF pri knjigah še vedno aktualen?

mitja73 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Furbo je izjavil:

Madonca se komplicira, kupi se pač kindla, ker jih je daleč največ in imaš zanj kup knjig, legalnih ali ne.
Osvetljen ekran je zakon, če gre kaj narobe je tu amazon garancija, kot berem ne komplicirajo kaj dosti.
Ampak eni bi vedno radi podpirali neke obskurne firme in si kvarili life, samo da bi izpadli nekaj posebnega.

In ja, bralniki knjig so namenjeni točno temu. Ne gledanju pdfjev. Ne surfanju po netu. Ne potapljanju.
Pomanjanje podpore tem rečem je kot bi škarjam očitali, da ne lepijo stvari skupaj.



Bla, bla, bla. In tocno zaradi taksnih komentarjev je slo 120€ v smeti. Da v 21 stoletju ne zmorem na e readerju pregledati pdfja - katastrofa.
Ce pa konkurenca ponuja se kaksno branje s travnika brez posiljevanja z amazon shopom je pa to se en plus za konkurenco.


Bralnik lahko pregleduje tudi barvne pdf-je zelo lepo, ampak potem se mu reče tablica.

fantasycamp ::


Bralnik lahko pregleduje tudi barvne pdf-je zelo lepo, ampak potem se mu reče tablica


Ja samo problem tabilc je da niso za dalje branje zato pa imaš eink, da oči zdržijo!

Furbo ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bla, bla, bla. In tocno zaradi taksnih komentarjev je slo 120€ v smeti. Da v 21 stoletju ne zmorem na e readerju pregledati pdfja - katastrofa.
Ce pa konkurenca ponuja se kaksno branje s travnika brez posiljevanja z amazon shopom je pa to se en plus za konkurenco.

Kupil si napačno napravo za svoje potrebe in zdaj so krivi vsi, razen tebe?

Morda si kupil tudi vile za kidati sneg in je zdaj kriv kdo?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

fantasycamp ::

kje pa kupuješ ebay ali amazon?

Guzzy ::

Tudi sam priporočam Kindle. Sem bral pred kratkim knjigo v PDF pa nisem imel večjih težav.. Pač margin je malo večji, knjiga se še vedno da brati, če to res hočeš in nimaš druge možnosti, kot da bereš v PDF. Brat v e-ink je pa itak božansko, zakaj bi kupil tablico brez tega z namenom, da bi bral, mi ni jasno. Knjig maš nešteto na amazon kindle store, ogromno jih je tudi zastonj. Ogromno jih je poceni ali na sale, včasih imajo tudi deal-e, ko knjigi dajo 100% popust.

PrihajaNodi ::

Naj poda se kdo mnenje od tistih ki ima nooka ali kobota. Pa ne mi rect da se da pdfje brat na kindlu. No razen ce imas povecevalno steklo. Nevem zakaj zavajate.

Zgodovina sprememb…

mitja73 ::

Pa zakaj bi sploh bral pdf na bralnikih ce lahko beres formate za katere so bralniki narejeni ?
Z glavo skoz zid sicer gre, ampak boli. Tko daj lepse it skoz vrata.

McClane ::

PDFji ali .cbr (stripi) so bolj za na tablice in ne za na Kindla. Sicer se da, ampak res rabiš povečevalno steklo..
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

PrihajaNodi ::

mitja73 je izjavil:

Pa zakaj bi sploh bral pdf na bralnikih ce lahko beres formate za katere so bralniki narejeni ?
Z glavo skoz zid sicer gre, ampak boli. Tko daj lepse it skoz vrata.


Na zalost jih je ogromno na travniku v pdf. In nekatera strokovna literatura je vredna vec kot oziroma vcasih vec kot dvakrat Kindle. Pa niso stripi.

Torej naj povedo se kaj lastniki kobotov\nokov.

thramos ::

PrihajaNodi je izjavil:

Na zalost jih je ogromno na travniku v pdf. In nekatera strokovna literatura je vredna vec kot oziroma vcasih vec kot dvakrat Kindle. Pa niso stripi.


Pomoje si na napačnem mestu za nasvete, kateri bralnik je dober za branje piratizirane (strokovne) literature.

PrihajaNodi ::

Po tvoje...

Naj dobijo objektivno mnenje da ne bo kasneje presenecenj.

Zgodovina sprememb…

«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon Kindle (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Kaj kupiti
1299322113 (4194) brbr21
»

eBook reader

Oddelek: Kaj kupiti
215503 (1606) bralnik98
»

e-bralnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15143200 (24500) AgiZ
»

Izšel novi Kindle Paperwhite (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8222533 (15590) ales85
»

Branje knjig na tabličnih računalnikih

Oddelek: Strojna oprema
389566 (8257) enadvatri

Več podobnih tem