» »

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated

jbj__ ::

pa mogoče chuck, samo ni bilo skoraj nikol (v seriji), da bi njega res dobr predstavl na sodišču.

jimmie in howie, sta oba le neki "pop" zvezdi.
nobenga dobrga primera nista imela v seriji Breakin Bad ali Call Saul,
da bi res lahko rekel, da sta dobra odvetnika,
v seriji.

Samo so tko zrežiral pač to serijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jbj__ ()

jbj__ ::

Dejansko je vekslerca nekak zvezda, tega prequala.

Nikec3 ::

Meni je ta zadnja epizoda delovala kot series finale.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Outcast ::

Nikec3 je izjavil:

Meni je ta zadnja epizoda delovala kot series finale.


Shit jst sem pomislil isto!;((8-O Dobr da je potrjena 5.sezona:D

Drugač pa super del, spet, pravi season finale! Čimprej naj posnamejo naslednjo, najbolj me skrbi Mike, ki je res že pošteno v letih...

oo7 ::

5 sezona šele enkrat 2020.

Saul Goodman ::

jep, sem še na dopustu v Sloveniji. see ya in 2020.

starboi ::

Prvi del zadnje sezone je zunaj.. VG pravi da nas čaka še boljši zaključek, kot smo ga bili deležni pri najboljši seriji vseh časov Breaking Bad.

Cruz ::

starboi je izjavil:

Prvi del zadnje sezone je zunaj.. VG pravi da nas čaka še boljši zaključek, kot smo ga bili deležni pri najboljši seriji vseh časov Breaking Bad.
Že samo prva sezona BCS je boljša od kompletnega Breaking Bad-a, tako da verjamem.

Prva dva dela sta bila odlična.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

NejcSSD ::

A ni tako da bo še ena sezona?

Better Call Saul for a sixth and final season, which will consist of 13 episodes (up from the usual 10) and is slated to air in 2021.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Outcast ::

When you're in, you're in!
Super del poln simbolike, plus Hank in Gomi sta se pokazala, res ena boljših serij atm!

vilicarist ::

sej je dobra serija, ampak je že peta sezona, zgodilo se pa ni skor nč (ok tisto z bratom..)
bmw = brings me women

Outcast ::

vilicarist je izjavil:

sej je dobra serija, ampak je že peta sezona, zgodilo se pa ni skor nč (ok tisto z bratom..)


Glej NCIS; moja pravi da se tm v vsakem delu nekaj zgodi!

starboi ::

Tako je... naslednje leto bo zadnja sezona, sem nekje pred meseci zasledil, da bo trenutna sezona zadnja ... pa nas je božanstvo v obliki VG-a blagoslovil s še eno sezono :D

Prvi deli so se začeli fenomenalno in dobili smo še obisk dveh pomembnih akterjev iz BB-a.

Imam pa občutek, da se bo Kim dokončno "odpulilo" v tej sezoni, vsaj po tistem kar se je zgodilo z gospodom, ki se noče izseliti in pa potem še na balkonu s Saulom in steklenicami.

Iz epizode v epizodo se mi zdi, da je sama sebi še največji "sovražnik" in to jo bo pripeljalo do bridkega konca. :|

Outcast ::

Ja Kim bo definitivno tragični lik serije v to sem prepričan; je tudi edina, ki še vsaj malo drži nazaj Jimmy-ja pred popolno transformacijo v Saula...

Qcube ::

Dober del. Nazadnje na kimmelu je rekel da se bo naslednja sezona več dogajala v prihodnosti po breaking bad. Bo še zanimivo.

IL_DIAVOLO ::

6 sezon bojo muckali to bogo transformacijo? Good lord.

Nikec3 ::

Tale sezona je gladko najboljša. Peti del Goodman vs. Wexler je bil čisti gold.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

ripmork ::

Dobra serija, zadnja sezona je res ena boljših. Tale zadnja epizoda je bila golden, ja :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

gusto ::

Uff, tale zadnja scena v 9. epizodi (Jimmy, Kim, Lalo v stanovanju) je bila res intense. Kim je dobro odigrala, Lalo je pa itak že skos vrhunski lik. Sem imel kar kurjo kožo.
Have you tried turning it off and on again?

hojnikb ::

Fucking Lalo. Insane. Emmy secured!
#brezpodpisa

ripmork ::

U ja, vrhunsko odigrano in res napeto je bilo tole. Prejšnji del pa tudi, precej mučna in neobičajna preizkušnja za odvetnika :D Cela serija je res dobra, a tale zadnja sezona se mi celo zdi najboljša.

Nikec3 ::

Noro kako dobra je tale sezona in noro kako je možno, da me tako "počasna" serija drži popolnoma na trnjih, medtem ko ob kaki action packed zadevi zeham in gledam na telefon.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Outcast ::

Nikec3 je izjavil:

Noro kako dobra je tale sezona in noro kako je možno, da me tako "počasna" serija drži popolnoma na trnjih, medtem ko ob kaki action packed zadevi zeham in gledam na telefon.


LOL my thoughts exactly:D

Lalo je bil pomoje kar šokiran zato se je rajš pobral iz bajte hehe. Mi je pa tip všeč kot "villain" upam da se bo še kaj pojavil....
Samo še en del do konca 5.sezone8-O

Ganon ::

Nikec3 je izjavil:

Noro kako dobra je tale sezona in noro kako je možno, da me tako "počasna" serija drži popolnoma na trnjih, medtem ko ob kaki action packed zadevi zeham in gledam na telefon.


Gilligan je genialec. Imaš uro dolgo epizodo, v kateri se "nič" ne zgodi, a je kljub temu napeta do zadnje sekunde. Nočeš, da se konča. Vsekakor to niso serije za ljudi, ki jim dogajajo brezmožganske limonade tipa The Walking Dead.

IL_DIAVOLO ::

Ali pa bb kajne?

Ganon ::

Ali pa Six Feet Under in podobni biseri. To niso serije za vsakogar.

Ganon ::

V pravem trenutku so odrezali. Fenomenalen zaključek. Zdaj se bom leto dni spraševal, kaj vse se bo zgodilo, veliko stvari je ostalo odprtih. AAAAAHHHHHHH... 8-O

xardas ::

Igralka, ki igra Kim Wexler, je odlična.

gusto ::

Sem pričakoval vseeno vsaj nek zaključek v finalu, stvari so se končale popolnoma odprte. Sicer dobri zadnji deli in zadnja sezona bo res dobra. Kim se je pa tudi malo odpeljalo na koncu. Kaj pravite, kaj se bo zgodilo s Kim oz. njenim odnosom s Saulom?
Have you tried turning it off and on again?

hojnikb ::

Wait, tole je bil season finale ? Shit.
#brezpodpisa

Han ::

Zopet en veeeelik ZZZEEEEEEEHHHHH. Vse kar je bilo dejansko zanimivega v celotni 5. sezoni, bi lahko prikazali v dveh epizodah.

Ganon ::

Han je izjavil:

Zopet en veeeelik ZZZEEEEEEEHHHHH. Vse kar je bilo dejansko zanimivega v celotni 5. sezoni, bi lahko prikazali v dveh epizodah.


Zakaj pet sezon vztrajaš pri seriji, ki ti ni namenjena. Glej kaj lahkotnejšega.

Han ::

Gledam. Homeland je neprimerno boljši. :P

freesty ::

Meni je blo zadnjih par delov svetovnih. Od zacetka pa se je malo vleklo ja. Ampak zdaj komaj cakam naslednjo sezono!
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

ripmork ::

Pravkar pogledal, tole je fantastično. In spet nestrpno čakam novo sezono. Po eni strani bi rad videl razplet in kaj se sedaj s Saul-om dogaja (after Breaking Bad epilog), po drugi bi pa še nekaj sezon tegale lahko gledal :)

Zopet en veeeelik ZZZEEEEEEEHHHHH. Vse kar je bilo dejansko zanimivega v celotni 5. sezoni, bi lahko prikazali v dveh epizodah.

Zakaj bi se moralo ves čas nekaj dogajat? Mojstrsko gradijo napetost tekom epizod, je pa tudi vizualno/scenografsko dobro narejena ter odigrana, tako da se vsaj meni minuta serije ne vleče.

Nikec3 ::

Vse skupaj je fantastično, sploh ne vem kaj naj drugega rečem. Nekatere scene je prav težko gledat, tako težo pa imajo zraven izjemne igra predvsem zato, ker so odnosi v seriji tako dobro grajeni. To je ravno ta del, ko nekateri pravijo, da "se nič ne dogaja". Ni mi pa jasno, kako nekdo gleda tole serijo 5 sezon in še vedno pričakuje akcijado. Mislim wtf? 5. sezona je zagotovo najboljša od vseh v tej seriji.

Sem pričakoval vseeno vsaj nek zaključek v finalu, stvari so se končale popolnoma odprte.

Recimo. Na nek način odprte, po drugi strani pa veliko epilogov. Jimmy je ugotovil, da je on tisti, ki vleče Kim na temno stran in Howard je imel prav. Jimmy lahko živi s tem, da je on sam "slab", ne prenese pa, da bi bila to Kim. Ta kul Salamanca pa je tudi ugotovil, da je za vsem skupaj Gus in da je Ignacio izdajalec.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Outcast ::

Definitivno najboljša sezona serije; še najbolj me zanima kako bodo Kim 'odpravili' + všeč mi je da so pustili Lalota (vsaj) še malo pri življenju...

avom23 ::

Ocene ima zelo dobre ta serija, ne vem pa če sta zamenljiva glavna lika? Sem gledal Breaking Bad v večji meri zaradi Bryana Cranstona in Aarona Paula, ki sta bila zanimiv tandem.

FlyingBee ::

Odkar sem gledal Nobody, me igralec preveč spominja na ta lik, ko gledam začetek 5. sezone. Vsekakor bi gledal tudi 2. del Nobody-ja, raje kot serijo Better Call Saul.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Outcast ::

BCS je top serija! Nisem pa vedel za Nobody, je bolj 'boga' ocena drugač...

FlyingBee ::

Film je predvidljiv in zabaven.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

acookook ::

Kolko sezon še? Bi naredil en maraton BCS, BB in magari EC (če glih me fat Todd zelo moti), ampak bi počakal, da se serija konča.
.

weasel ::

To bo zadnja sezona.

Horas ::

jao ravno gledam breaking bad in bom kmalu konec, pa ni partisa da bi tole dol zvleku!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

FlyingBee ::

Koliko daš za eno sezono?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Horas ::

hehe, bom že našel na kakšnem torrentu pa da ma al so nekje vsaj angleški podnapisi :P
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

FlyingBee ::

Itak, da so.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Okapi ::

Snemanje 6. sezone prekinjeno, ker je "Saula" na snemanju infarkt.
https://www.rtvslo.si/kultura/film-in-t...

ripmork ::

Hvalabogu za vzpodbudne novice, včeraj cel dan ni bilo nič novega. Na čimprejšnje okrevanje, fantastičen igralec je. Ne vem zakaj se mi zdi, da bi prav Saul nekaj točno takega doživel / preživel.

FlyingBee ::

To je pa zato, ker se s kartelom peča.

Ripmork, mislim, da je njegovega brata v seriji infarkt.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fargo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30666175 (1795) IL_DIAVOLO
»

Star Wars: Cassian Andor (2021) - TV serija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12416914 (3148) BT52
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1106195009 (11090) oo7
»

El Camino: A Breaking Bad Movie (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
659472 (5997) IL_DIAVOLO

Več podobnih tem