» »

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated

jizzer ::

Meni je nasplosno serija odlična, tempo mi je všeč, režita, itn. ampak na taki način lahko dejansko 13 sezon naredijo :D kar nebi blo problema če bi 2x letno izhajalo :))

Outcast ::

Super serija, ki te definitivno pritegne in ja če bi bila 2x letno zunaj, bi bilo super:) Pričakujem še eno sezono, potem se bodo pa najbrž s takim tempom že približali začetku BB-ja...

Nikec3 ::

To je bila prelomna epizoda. Že vidimo zametke, da bo slej kot prej Chuck umrl, ali pa končal na psihiatriji, Kim odšla od Jimmyja.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Outcast ::

Super sezona, veliko so razkrili neznanega iz BB...samo tako naprej!

Lion29 ::

mah... prav beden season finale... :(
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

starboi ::

Kakšna odlična sezona ! Škoda za tako tragičen konec gospoda, skorajda poetično je zaključil. Še ena mojstrovina Vinca Gilligana, ki se odvija v pravem tempu in tonu tipa serija. Upajmo, da bomo v roku enega leta ugledali 4.sezono.

freesty ::

@starboi nisi gledal breaking bad?

Meni je bila tudi super sezona, ki je pustila mnogo odprtih vprasanj.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

NejcSSD ::

Lion29 je izjavil:

mah... prav beden season finale... :(

Mene je tudi tale finale pustil malo hladnega. Razen na koncu ko zagori,
sem pričakoval še kaj.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

freesty ::

freesty je izjavil:

@starboi nisi gledal breaking bad?

Meni je bila tudi super sezona, ki je pustila mnogo odprtih vprasanj.


Nevermind, sem se za trenutek spozabil in mislil na Salamanco.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Nesta ::

Finale malo manj od pricakovanj. Mi je sel pa Chuck vedno bolj na zivce. res je bedak al pa resno psihicno bolan. Je umru v tem pozaru?
Salamanca po heart attacku pristan na vozicku?

Outcast ::

Za Salamanco lahko predvidevamo, da bo pristal ja na vozičku, ne vem pa če bodo še vlekli zgodbo z Chuckom, ki je res zatežen lik...

gusto ::

Meni je bila tretja sezona zelo dobra, najboljša do sedaj, ker se je največ konkretnga tudi zgodilo. Nekih hudih presenečenj ni, je pa vseeno napeto in zgodba lepo teče. Kamera, liki, glasba so super.

Lion29 ::

gusto je izjavil:

Meni je bila tretja sezona zelo dobra, najboljša do sedaj, ker se je največ konkretnga tudi zgodilo. Nekih hudih presenečenj ni, je pa vseeno napeto in zgodba lepo teče. Kamera, liki, glasba so super.



napeto? resno??
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

gusto ::

Lion29 je izjavil:

napeto? resno??

Ne v smislu Breaking Bad napeto, ampak tako, da te je v določenih trenutkih prikovalo na zaslon in si z velikimi očmi čakal kaj se bo izcimilo.

Lion29 ::

gusto je izjavil:

Lion29 je izjavil:

napeto? resno??

Ne v smislu Breaking Bad napeto, ampak tako, da te je v določenih trenutkih prikovalo na zaslon in si z velikimi očmi čakal kaj se bo izcimilo.



razen ene 5ih scen v celi sezoni, pa res ni bilo nic napeto

se najbolj napeto je bilo, ko je Nacho vrgu tablete v zep...

dejte no... serija je OK.... ampak OK je lik Mike-a in vse v povezavi s kartelom...

Jimmy je 70% brezvezen
Kim je 90% brezvezna
Chuck je 75% brezvezen
Howard je 95% brezvezen

jaz sem to serijo pricakoval z velikim zanimanjem.... gledal in gledal in si mislil... uh kako dobro zastavljajo zgodbo... je pocasno... ampak se bo pohitrilo... ko bo enkrat poclo...

WTF....

in pol sem prejsnji mesec zacel gledat BB od zacetka.... OMFG... kaksna razlika....

zal je BTC ena povprecna serija... se lucifer je bolj zanimiv

resnicno, resnicno upam, da bo naslednja sezona koncno obrodila sadove tega dolgega mrcvarjenja
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

c3p0 ::

Agree, Kim je v celoti dolgočasna, Chuck je imel svoje momente, a vedno zapade nazaj v svojo bolezen, Howard je čisti enodimenzionalni stereotip. Zame sicer še vedno ena redkih serij, ki jih spremljam.

Upam, da se zdaj začne pravi Saul in neha z Jimmy's geriatric struggles.

Tr0n ::

Fantasticna serija, odlicna sezona.

Ce ima kdo drugacno mnenje, se moti. :)

Han ::

Zzzzzzzzzzzeeeeeeeehhhhhhhhhhh.

Nikec3 ::

Zadnja epizoda je pa prav boleča za gledat. V pozitivnem smislu. Moraš bit malo mazohista, da uživaš. :|
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Han ::

Če ne bi vse skupaj slonelo na BB, marsikdo tega sploh ne bi gledal.

gusto ::

Han je izjavil:

Če ne bi vse skupaj slonelo na BB, marsikdo tega sploh ne bi gledal.

To je butasta izjava. Namen te serije je, da poveže oz. prikaže razvoj likov iz BB. Ne moreš na njo gledat samostojno.

Cruz ::

Nevem, meni pa je super. In raje gledam Jimmyja in njegov story kot kartel. Mogoče sem samo jaz. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Tr0n ::

Jimmy je dbest. :)

Na splosno je writing, character development, kamera in rezija vrhunska. Prav te not potegne, pa ne rabi bit "akcija". :)

Lion29 ::

meni je dogajanje okoli Mike-a in Nachota 10x bolj zanimivo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

Po tvojem subjektivnem mnenju si pozabo napisat. :)

Lion29 ::

Tr0n je izjavil:

Po tvojem subjektivnem mnenju si pozabo napisat. :)


ja seveda... itak vse kar napisem je po mojem subjektivnem mnenju ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL_DIAVOLO ::

Meni je bila kul sezona. Dober balance jimmya(office) in mikea(narco). Seveda te scene z mehicani bolj pritegnejo in upam, da se bo dogajalo v tej smeri. Finale pa je bil kar malo poetski :)

oo7 ::

'Better Call Saul' Renewed for Fourth Season at AMC

http://www.hollywoodreporter.com/live-f...

gusto ::

Evo četrta sezona je pognala.:) Sem pogledal prvi del, zadovoljen, napeta atmosfera, odlični kadri, kot smo vajeni. Se že veselim nadaljevanja, so kakšne špekulacije, kaj nas čaka v tej sezoni?

Outcast ::

Tud jst sem komaj čakal da je nazaj;)

Hmmm pomoje je Chuckova smrt povod za počasno transformacijo Jimmyja McGilla v Saula Goodmana in v taki vlogi njegov vstop v kriminalni svet. S tem bo definitivno izgubil Kim...

Nikec3 ::

Še gleda kdo to? :) In pa, se kdo spomni iz Breaking Bada, kaj točno bodo gradili v tej hali, kjer je 10 Nemcev?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Tr0n ::

Seveda. Bogi Jimmy, se punca ga noce vec v podjetju. :'(

Gradili bodo tunel predvidevam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

starboi ::

Nikec3 je izjavil:

Še gleda kdo to? :) In pa, se kdo spomni iz Breaking Bada, kaj točno bodo gradili v tej hali, kjer je 10 Nemcev?


Gradili bodo laboratorij za kuhanje metamfetamina, ki se je nahajal pod pralnico Gusa Fringa v BBju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

Outcast ::

Točno; + tisti dve leseni baraki kjer so nastanjeni ti Nemci so kasneje oz predhodno prikazani v BB...kjer sta imela Gus in Walter 'pogajanja';)

gusto ::

Razumem, da so v tej hali nastanjeni Nemci in jih vozijo graditi skrivni laboratorij. Samo a ta hala pa ni sumljiva od zunaj? Kar naenkrat sredi puščave zraste ena ogromna hala. Pri vsej previdnosti, je tole ena stvar, ki mi bode v oči.:))

Drugače sem pa zadovoljen z zgodbo in razvojem dogodkov, problem je edino, ker sem neučakan, me preveč zanima, kaj bo. Če bi bili vsi deli posneti do konca, se verjetno ne bi mogel zadržati in bi jih gledal neprestano, ko bi čas dopuščal. Tako kot Breaking Bad, ki sem ga pogledal v šusu, ko je bila serija že zaključena.:D

yabuk ::

saj ravno to je to. Hala je ze obstoječa. Graditi morajo "satelitom in zunajim opazovalcem" nevidno :)
če bojo nadaljevali tak počasen tempo, se bo šele v 7mi sezoni kaj zgodilo :D

drugače pa odlična serijam. meni osebno je najboljši jimmy, res dela in se znajde ;)

freesty ::

/Spoiler

Meni je tudi z vsakim delom boljsa serija. Zanima me kaj se bo zgodilo s Hectorjem. Kot vemo je v breaking bad ziv. V BCS pa je v komi in ga Gus caka, da se zbudi. Predvidevam, da z namenom, da ga muci.

Jimmy pa je tut iznajdliv 100 na uro. Se pa ze opazajo zacetki njegove kriminalne kariere. Pojavil se je veliki crni varnostnik, ki ga ima v BB v pisarni. Pa locena kariera od Kim, ki ga je drzala na legalni poti.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

gusto ::

yabuk je izjavil:

saj ravno to je to. Hala je ze obstoječa. Graditi morajo "satelitom in zunajim opazovalcem" nevidno :)


Hja, niso ravno razložili, od kje hala. Izgleda nova. Pa za zunanjega opazovalca bi lahko bila sumljiva, če se samo neki kombiji z ljudmi vozijo noter in ven.

freesty ::

Delavci bodo celi cas v hali. Ona dva, ki pa kamere nadzorujeta pa sta tak malo dlje stran. Halo so pa predvidevam kupli postavljeno, niso je postavljali. Kar je tudi logicno, saj bi potem verjetno najprej naredili klet pa potem halo prek. Vsaj pripravili bi, ce drugo ne.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Nikec3 ::

Meni je fajn serija, čeprav se mi nekatere scene malo vlečejo, kljub temu da ne zanikam, da so super posnete. Taka počasna serija, da lahko zraven še kaj drugega delaš. :))
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

facepalm ::

Jaz pa ravno ob tej seriji ne morem delati nic zraven. Imam obcutek, da lahko hitro spregledam kaksen (kasneje) pomemben detail.

Han ::

Prvi del četrte sezone bi lahko bil dolg 10 minut, pa ne bi zamudil nobenega detajla. ;)

Nikec3 ::

Ta zadnja epizoda je bila odlična. Monolog med Jimmyjem in Kim si zasluži nominacijo za Emmyja.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Outcast ::

Uf res zelo dober del!

Ni veliko serij, ko med gledanjem popolnoma pozabiš na čas med gledanjem...samo še en del, nato čakamo na 5.sezono. Zna biti zadnja se bojim8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Cruz ::

Mogoče so hoteli le pokazati kako je postal Saul Goodman in prenehati s serijo, ko bo transformacija končana. Se ne bi pritoževal.

Drugače pa res dober del. Na redditu imajo teorijo, da bo Mike ubil Wernerja in tako postal Mike, kot ga poznamo v BB.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Nikec3 ::

Mogoče so hoteli le pokazati kako je postal Saul Goodman in prenehati s serijo, ko bo transformacija končana. Se ne bi pritoževal.

To je namen cele serije.

Mi je pa všeč plot-twist, ki so ga v tej sezoni naredili. Ko smo že vsi mislili, da bo Kim obupala nad Jimmyjem, se zadeve sedaj vedno bolj nagibajo v smer, da bo Jimmy pustil Kim.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Outcast ::

Jap tud jst sem pomislil na to...stari Jimmy ma pomoje že plan kako bo to storil.

jb_j ::

samo bo hud problem, če bodo čakal še 1 sezono,
da spozna vse tiste iz Breaking Bad-a,

ker bodo potem vsi igralci 10+let stari,
in bodo moral predstavljat pred-zgodbo breakin' beda.

pa še manjši problem, vsi akterji Breaking Bad,
bodo vsi nekak odenkrat boljši igralci. (saul goodman, solomanca in vsi ostali)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Outcast ::

Zakaj bi pa sploh prikazali 'vse tiste' iz BB?8-O

Temu se bodo lepo izognili pomoje...največji problem z starostjo ima pa itak Mike;)

jbj__ ::

Lion29 je izjavil:

gusto je izjavil:

Lion29 je izjavil:

napeto? resno??

Ne v smislu Breaking Bad napeto, ampak tako, da te je v določenih trenutkih prikovalo na zaslon in si z velikimi očmi čakal kaj se bo izcimilo.



razen ene 5ih scen v celi sezoni, pa res ni bilo nic napeto

se najbolj napeto je bilo, ko je Nacho vrgu tablete v zep...

dejte no... serija je OK.... ampak OK je lik Mike-a in vse v povezavi s kartelom...

Jimmy je 70% brezvezen
Kim je 90% brezvezna
Chuck je 75% brezvezen
Howard je 95% brezvezen

jaz sem to serijo pricakoval z velikim zanimanjem.... gledal in gledal in si mislil... uh kako dobro zastavljajo zgodbo... je pocasno... ampak se bo pohitrilo... ko bo enkrat poclo...

WTF....

in pol sem prejsnji mesec zacel gledat BB od zacetka.... OMFG... kaksna razlika....

zal je BTC ena povprecna serija... se lucifer je bolj zanimiv

resnicno, resnicno upam, da bo naslednja sezona koncno obrodila sadove tega dolgega mrcvarjenja


Da bi postavu vse v odvetniško službo, ga kim zmaga.
Čist distancirana od čustev, in pove pravna dejstva. (večinoma)
razen, ko je z jimmijem, takrat je slabša odvetnica.

če bi bil pravnik, bi rekel, le ona od vseh odvetnikov, (chuck in howie, nista niti približno blizu)
predstavlja pravega odvetnika.

in njen resen attitude, (fak, da mi kdaj bi grozil zapor),
bi vzel takšnega odvetnika/co.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jbj__ ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fargo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30666560 (2180) IL_DIAVOLO
»

Star Wars: Cassian Andor (2021) - TV serija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12417239 (3473) BT52
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1106195762 (11843) oo7
»

El Camino: A Breaking Bad Movie (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
659528 (6053) IL_DIAVOLO

Več podobnih tem