» »

Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile

««
66 / 86
»»

andromedar ::

Lonsarg je izjavil:

Ma tole od Samsunga je zelo specifična rešitev, ni to generalna rešitev. Edina prava konkurenca Continiumu bo Chrome OS, ko dobi podporo za 5" naprave.

Opustitev Windows Mobile ima za glavni razlog to, da Microsoft NOČE biti glavni OEM, pri Windows Mobile pa je od vseh 10%EU/4% imel Microsoft praktično vse. Kratkoročno je to zelo lep trži delež, ampak kaj veliko ne bi več zrasel sam po sebi, OEMi pa niso hoteli tekmovati z OS makerjem. Ergo padla odločitev za ubiti 10% tržni delež v EU in čakati na priliko.

Čez 10-20 let bo 90% prebivalstva imelo zgolj še telefone, mark my words. Hoteli pa bodo da se obnaša ob priklopu na večji ekran kot njihov stari dobri PC.


Tole od samsunga je toliko specifična rešitev kot Continuum - s tem, da ima Samsung zadaj veliko veliko appov, Continuum pa nobenega (cca.). Pri samsungu je to gimmick, MS pa bi rad to prodal kot 'big selling point'...pa mu ne pali, ker to pač ni to nekaj takega, kar bi uporabljala zraven zanesenjakov tudi večina kupcev.

Čez 10-20 let bo 90% prebivalstva imelo zgolj še telefone, mark my words.


Se strinjam. Ampak ne bodo jih priklapljali nikamor in ne bodo s sabo vlačili nekih dockov - ker tam, kjer bodo potrebovali PC ne bo random stoječih ekranov, tipkovnic in mišk (kot jih tudi zdaj ni).
Samsung se je spustil v to, ker je pač en mali selling point za ozek krog uporabnikov, in ker noben drug vendor (konkuenca mu je itak samo Apple) tega nima. Pa praktično zastonj je.
Eh?

Tamali ::

Tole mi je danes povzročilo kar nekaj sivih las: https://www.onmsft.com/news/facebook-be...

Ja, še vedno uporabljam windows 8 na lumii 640 XL, in sedaj bom očitno res moral updejtat na windows 10. Na Osmici sem zaradi instagrama. Skrbim namreč za dokaj velik službeni instagram račun, kjer repostamo fotografije drugih. Aplikacija 6tag omogoča, da lahko repostaš fotografijo brez izgube kvalitete, hkrati pa ni vodnega žiga na objavi.

Sedaj me pa zanima, kako je to pri windows 10? So instagram reposti možni in kako dejansko izgledajo?

Zelo bom vesel povratne informacije.

Še to: se "splača" upgrejdat lumio 640 XL in win 8 na win 10? So kakšne težave pri tem?

andromedar ::

Microsoft To Sell Customized Edition of Samsung Galaxy S8 Android Smartphones


Done with selling its own phones, Microsoft is getting back at the smartphone business. This time, selling Samsung's Android powered flagship S8 and S8 Plus smartphone. From a report:
Microsoft says it is making available for pre-order the Samsung Galaxy S8 and Galaxy S8+ Microsoft Edition. Both phones will be available for purchase beginning April 21 at brick-and-mortar US Microsoft Store locations. Details as to exactly what "Microsoft Edition" means are scarce. But based on an email I received from a Microsoft spokesperson, I believe this means these phones will need to be unboxed inside a Microsoft Store, connected to the Microsoft Store Wi-Fi and automatically populated with Microsoft apps, including Office, OneDrive, Cortana, Outlook, and more Microsoft apps.


Link
Eh?

Zgodovina sprememb…

cekr ::

Ne bi bilo nič čudno, če se bo pojavila tudi verzija Win10edition.
Kar sploh ne bi bila slaba MS-ova odločitev. Samsung skrbi za hw, MS pa za softvare in podporo.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

andromedar ::

Sam vidim to kot tipanje terena, kako se bodo kupci odzvali na telefon z MS storitvami, na katerem dejansko teče Android. Nekak mehek prehod iz W10M na android - pa vseeno obdržat večino uporabnikov na njihovih storitvah.
Eh?

PrihajaNodi ::

andromedar je izjavil:

Sam vidim to kot tipanje terena, kako se bodo kupci odzvali na telefon z MS storitvami, na katerem dejansko teče Android. Nekak mehek prehod iz W10M na android - pa vseeno obdržat večino uporabnikov na njihovih storitvah.


Ampak to ni to. Kupci si zelimo spoliran w10 z appi.

andromedar ::

PrihajaNodi je izjavil:

andromedar je izjavil:

Sam vidim to kot tipanje terena, kako se bodo kupci odzvali na telefon z MS storitvami, na katerem dejansko teče Android. Nekak mehek prehod iz W10M na android - pa vseeno obdržat večino uporabnikov na njihovih storitvah.


Ampak to ni to. Kupci si zelimo spoliran w10 z appi.


Yeah... not gonna happen.
MS je že nešteto krat dokazal, da ga ne zanima kaj želijo uporabniki.

V bistvu je tako:
Kupci si zelimo spoliran OS z appi.

To bodo userji tudi dobili. Ne bo pa to W10M.
Eh?

harvey ::

Po telih "testiranjih terena" z android telefoni in namenskimi ms appsi, se zna zgoditi, da surface telefona ne bomo ugledali.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

BivšiUser2 ::

Pozna kdo kakšen app za projeciranje zaslona lumie 930 na zaslon pc-ja. Beamer service že vsaj leto ne deluje, tisti projeciraj brezžični zaslon pa mi sploh ne deluje čeprav pc in fon podpirata funkcijo (sicer me opozarjata da nista popolnoma.prilagojena za to)?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

cekr ::

harvey je izjavil:

Po telih "testiranjih terena" z android telefoni in namenskimi ms appsi, se zna zgoditi, da surface telefona ne bomo ugledali.


Saj ga ni treba. Samo Windowse na Samsunga pa je problem čisto korektno rešen.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

andromedar ::

Eh?

krneki0001 ::

Windows Phone was fast, fluid, well-designed and reliable. This is the exact opposite of Windows 10 Mobile. It's slow, laggy, inconsistent and very unreliable.


no to za 950 ne drži tavno. Meni vse, za karkoli že uporabljam telefon, nič ne šteka niti nemorem reči da je nezanesljiv, še manj pa da ne deluje tekoče. 950 imam sedaj par mesecev in v vsem času se je parkrat reštartal in še to samo ko so bile nadgradnje (zahtevan reset po nadgradnji), drugače pa mi telefona ni bilo potrebno nikoli resetirat in deluje brezhibno. Ženino 950XL sem moral na začetku parkrat resetirat zaradi osvetljenosti ekrana, ko so prišli pa popravki, pa je napaka bila odpravljena in sedaj že vsaj 3 mesece ni bilo nobenega problema.

cekr ::

To kar ta tip piše, je bilo pred letom in pol. Telefon je bil res zelo problematičen. No, aparat sam je že OK, problem je bil sistem, ki ga takrat sploh ni bilo oz. je bil nek alfa build, ki sploh ne bi smel biti v prodaji.
Sedaj nihče ne more več reči, da je OS nedelujoč. Še v insider verzijah ni nekih hudih napak, da bi se sistem ustavljal ali celo resetiral.
Se pa pojavljajo kakšne napakice pri raznih programčkih, ki bi bile lahko res odpravljene, če bi si nekdo vzel 5 minut zanje. Recimo v notificationu pritisneš na neko pošto, ki si jo dobil, in ti potem poštni odjemalec ne skoči tja, kamor je treba. To je dolgo delovalo pa potem z novimi verzijami pride ponovno do zmešnjave. Isto velja za odpiranje priponk. Včasih deluje, včasih ne. Mislim, da smo takšne traparije že zdavnaj preživeli.
No, te napakice so takšne v rangu, nad katerimi se jezim tudi na Androidu in v iOS-u.
So pa moteče in to bi bilo lahko urejeno.

Predvidevam, da se je v sami firmi bil boj med domorodnimi MS-ovci in med prišleki iz Nokie. Slednje so lepo zmetali ven iz firme in izgubili veliko znanja in predvsem potrpljenja.

V glavnem, ne bi bilo nobenega jokanja, če bi tistega nesrečnega decembra 2015 nekdo pritisnil tipko STOP in prodajo premaknil za pol leta in v tem času zadaj dodal še fingerprint. To mi je na L950 največja hiba.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

BivšiUser2 ::

SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

okica11 ::

BivšiUser2 je izjavil:

Lumia 930, 1520 and more Windows phones won't get the Creators Update WTF? 4 dni prepozna objava?


Očitno če še HW deluje, bodo naprave zastarele zaradi SW. Škoda, škoda. 2-letni cikel pri konkurenci, anyone?

Lonsarg ::

Dobro, to je vseeno 3-letni cikel, torej nekako tam-tam z Applom. Security popravke imajo W10 buildi slabo leto, torej kar se security popravkov tiče je to 4-letni support.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Anney ::

Zanimivo, folk pa piše, da jim na teh napravah lepo dela CU. (sicer insider verzija)
To ni kriv HW ampak MS.

I was going to say, they both run it fine. I own a 950, 2 1520's and a 930 (plus many more) but all 3 work the same on the CU.


So basically Ms its saying that the Snapdragon 800 cant run CU but the SD 400 can
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

lopov ::

Na 830 imam nameščen 10.0.14977.1000 (1607), sem insider fast, posodobitev ni bilo že kar nekaj časa.

Je to sedaj zadnji build ali bi moral prejeti posodobitev?

Lonsarg ::

Insider še na Lumia 920 dobiš vse če jaz prav vem. Torej če si na njihovih beta verzijah imaš dejansko precej daljšo podporo kot pa 3 leta.

BivšiUser2 ::

lopov je izjavil:

Na 830 imam nameščen 10.0.14977.1000 (1607), sem insider fast, posodobitev ni bilo že kar nekaj časa.

Je to sedaj zadnji build ali bi moral prejeti posodobitev?

Mam isti problem. Od 15031 sem na suhem, čeprav sem fast na 930ki.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Anney ::

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

lopov ::

Eh, klasika ... Factory reset pa od začetka ;((

BivšiUser2 ::

Anney je izjavil:

nekaj vama ne štima: http://www.askvg.com/new-update-build-o...

To že znam nekaj časa, ker mi je fon na FR posodobil na ta build dolgo za tem ko je že izšel post 31 build

lopov je izjavil:

Eh, klasika ... Factory reset pa od začetka ;((

8-O 8-O 8-O 8-O
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

cekr ::

Poglejte, kateri jezik imate nastavljen. Slo že nekaj časa ne dobiva upgradov.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

BivšiUser2 ::

Kateri Engliš / Đerman pa dobiva, da ne bom vseh inštaliral? Trenutno imam Slovengliš (bug)

cekr je izjavil:

Poglejte, kateri jezik imate nastavljen. Slo že nekaj časa ne dobiva upgradov.

Pa res, začel je dl-jat 63.2. Hvala ti. :D
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

cekr ::

Potem lahko prestaviš nazaj.
Upam, da bodo do dneva D tudi to uredili.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

lopov ::

Med klikanjem sem opazil, da imam med opcijami insiderja le fast in slow, da manjka release preview. Factory reset ni pomagal, tako da sem priklopil na računalo in resetiral na 8.1, nato pa pačasi nadgrajeval in na koncu pristal na zadnji verziji. Upošteval sem nasvet in preklopil na angleški jezik in (IMO) je to res tisti del, ki omogoča zadnjo nadgradnjo.

Po koncu namestitve sem preklopil nazaj na slovenščino in po nekajkratnem resetu še sedaj nimam vseh aplikacij v slovenščini (recimo zemljevidi). Pri namestitvi slovenske mape sem tudi opazil, da je tokratna velikost 119 Mb, pred tem je pa bilo okoli 220 Mb. Dejansko je manj podrobna karta, plast s hišami je čisto oskubljena, praktično jih ni.

lopov ::

Še dodatek -- tokrat je bilo prvič, da sem uporabljal sistem v angleščini in me je neprijetno presenetilo, da ko menjaš jezik, moraš posodobiti vse aplikacije in to komplet :(

mikhaair ::

To tudi meni ni logicno, da ne mores it na release preview. Sam naredil hard reset itd. ista zgodba kot dva posta nad mano. Od takrat imam tezave, vsaj po mojem obcutku. Ugasanje, resetiranje, loading, freeze aplikacij. Seveda ne konstantno in vedno, ampak ko vidim, da nekaj noce narediti in se vlece, ze vem, da bo kmalu reset ali restart. Sem ze naredil hard reset in fresh start. Pa se vedno ni bolje. Mogoce pa bo z naslednjim updatom.

BivšiUser2 ::

To tudi meni ni logicno, da ne mores it na release preview.

Kaj pa je še danes pri MSju logično?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

cekr ::

Logično je, da bodo s takšnim čudnim odnosom, izgubili še tiste redke uporabnike.
No, mogoče pa ravno to želijo.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

Anney ::

Danes zastonj nadgradnja iz free v premium.
RAWER
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

klinker ::

A upajo se kaj kasirat na tem mrtvaku :D

Anney ::

Zate mrtvak, zame prvak, edini telefon, ki mi po dveh letih in pol dela kot prvi dan in se komot kosa z najboljšimi. Sem tudi moji ponujal možnost menjeva za karkoli pa je rekla da bo kar na L930 ostala, ker ji super služi pa visi skoz na telefonu (fb, net,...), še posebej zdaj ko je v porodniški, še Ipada noče uporabljati. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

BivšiUser2 ::

Anney je izjavil:

Danes zastonj nadgradnja iz free v premium.
RAWER

TNX

:) :) :) :) :) :)
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

lopov ::

A je to že poteklo? Od mene zahteva 1,49 EUR :|

OvCa77 ::

lopov je izjavil:

A je to že poteklo? Od mene zahteva 1,49 EUR :|

Žal res:
-----Limited time promo ----
From 2017.04.06 till 2017.04.09 upgrade to full version is FREE!! Tap on buy/upgrade button and get in-app pro version for free.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

lopov ::

Thx!

BivšiUser2 ::

A, še komu ne fon briše fotografije videe? Sem pred tednom snemal

obmejno dogajanje,

(ni tolko važno) ki in mi stvari kasneje v Fotografijah ni našlo. Sem mislil OK, pač sem z******, malo prej pa sem fotko 100% naredil in mi jo v Fotografijah ne pokaže.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

okica11 ::

BivšiUser2 je izjavil:

A, še komu ne fon briše fotografije videe? Sem pred tednom snemal

obmejno dogajanje,

(ni tolko važno) ki in mi stvari kasneje v Fotografijah ni našlo. Sem mislil OK, pač sem z******, malo prej pa sem fotko 100% naredil in mi jo v Fotografijah ne pokaže.


Ne, nisi edini. Tudi meni se je/se to dogaja. Razni reseti in updati niso 100% pomagali. Občasno pomaga če vgasneš in vklopiš telefon.

imam pa jaz dve vprašanji:
1) uporablja kdo na 930ki bluetooth ali pa žično tipkovnico? ča ja, katero (na faksu bi samo do-tipkoval zapiske)
2) kako je z CU na 930ki? nepodprta skozi uraden poti ampak mogoča preko insiderjev če se ne motim. Je kdo testiral? (sem ne-insider)

cekr ::

Windows 10 Mobile je mrtev.
Naj živi Windows 10 Version 10.0.15063.138 for arm-based Phone Devices.

Mogoče jim je pa le uspelo spravit skup tudi zadevo z Intel drobovino.

Nova verzija sedaj podpira tudi slovenščino.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

BivšiUser2 ::

Naj živi Windows 10 Version 10.0.15063.138 for arm-based Phone Devices.
Kdaj bo pa Windows 10 Version 10.0.15063.138 for arm-based Phone Devices umrl?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

cekr ::

BivšiUser2 je izjavil:

Naj živi Windows 10 Version 10.0.15063.138 for arm-based Phone Devices.
Kdaj bo pa Windows 10 Version 10.0.15063.138 for arm-based Phone Devices umrl?


Počakaj, da se odločijo, kako se bo imenovala naslednja verzija. ;)
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

OvCa77 ::

BivšiUser2 je izjavil:

Naj živi Windows 10 Version 10.0.15063.138 for arm-based Phone Devices.
Kdaj bo pa Windows 10 Version 10.0.15063.138 for arm-based Phone Devices umrl?

Boljše ime: Windows 10 Version 10.0.15063.138 for arm-dumb-based Phone Devices
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Anney ::

CUja še nisem testiral bom ko bo uradno zunaj, 25 aprila. Javim.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Anney ::

Verjetno vam bo tistim, ki jih jezi kamera ta build to popravil.

New in Windows 10 Update Mobile build 10.0.14393.1066

Addressed issue that was preventing the Camera application from saving a captured image when "Show recently opened items in Jump Lists on Start or the taskbar" settings is enabled.
Improved the Host Network Service (HNS) to support an overlay network driver for use on Windows Server 2016 to connect containers across hosts using Docker Engine in Swarm Mode.
Addressed issue that was not allowing users to access online help content when clicking the help icon in various Windows applications, such as File Explorer.
Addressed issue where displays turn off unexpectedly even when Turn off display and Screen saver are disabled in the power profile.
Addressed an issue where CredentialGuard-enabled computers joined to Active Directory domains submit two bad logon attempts each time a bad password is provided during a Kerberos-based logon. Logons to Active Directory domains with arbitrarily low account lockout thresholds may be subject to unexpected account lockouts. For example, 2 logons with a bad password could result in an account being locked out if the account lockout threshold is set to 3 or 4.
Addressed issue that increases CPU usage when IP forwarding or weak host is enabled.
Addressed issue where some of the VPN drivers do not get migrated when upgrading the OS to Windows 10, version 1607.
Addressed issue that causes virtual machines to fail during high I/O scenarios where the user may log in multiple times.
Addressed issue that was causing connections (after the 1st connection request) from a Remote Desktop Client to a Remote Desktop session to fail after upgrading from Windows 10, version 1511, to Windows 10, version 1607.
Addressed issue that was causing the Command prompt to be not displayed properly through the serial console on headless systems.
Addressed issue that was causing MDM enrollment failtures on devices using Kerberos authentication.
Addressed issue with rendering when a webpage contains a DIV element that has the contenteditable attribute.
Addressed issue that causes text to disappear when you resize an Internet Explorer window when the encoding is Hebrew and any text ends with an underscore character.
Addressed issue that was causing headless machines to not go into S3 sleep mode sometimes.
Enabled warning message in Group Policy Management Console (GPMC) to alert administrators of a design change that may prevent the processing of a User Group after installing security update MS16-072 (KB3163622).
Addressed an issue that was causing Windows Explorer to perform an endless, rapid refresh of a network drive that is mapped to a share, preventing users from performing tasks such as rename object.
Addressed a memory leak in Internet Explorer when hosting a page that contains nested framesets, which load cross-domain content.
Addressed an issue that was causing the print spooler service to hang instead of showing a timeout error when a connection between a bluetooth printer and the machine is lost during printing.
Addressed an issue that was preventing installation of a new printer driver that uses v3 printer drivers.
Improved the reliability of Load Balancing/Failover (LBFO) whenever there is a resource rebalance, a device failure, or a surprise removal of a device.
Addressed additional issues with updated time zone information, Internet Explorer, and Microsoft Edge.
Security updates to Scripting Engine, libjpeg image-processing library, Hyper-V, Win32k, Adobe Type Manager Font Driver, Internet Explorer, Microsoft Edge, Graphics component, Active Directory Federation Services, .NET Framework, Active Directory, Lightweight Directory Access Protocol, Windows Kernel model drivers and Windows OLE.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

okica11 ::

Anney je izjavil:

Verjetno vam bo tistim, ki jih jezi kamera ta build to popravil.

New in Windows 10 Update Mobile build 10.0.14393.1066

Addressed issue that was preventing the Camera application from saving a captured image when "Show recently opened items in Jump Lists on Start or the taskbar" settings is enabled.
Improved the Host Network Service (HNS) to support an overlay network driver for use on Windows Server 2016 to connect containers across hosts using Docker Engine in Swarm Mode.
.........


Na stari verziji dal update (na xxx.1066) potem pa naredil reset fona. Po resetu sem ravnokar restoral vse appe sedaj pa je potrebno še samo testiranje... hvala :).

Hecno je (škoda da vmes nisem pisal o buildih na forum) je kaki build delal glede kamere in previewa fotk, pa kaki ne (za kake 3 zadnje verije lahko rečem, da se je pri meni izmenjevalo dela/ne dela). Upam da je ta verzija stabilna.. Če se bo CU lepo poganjal iz insiderja pa bo očitno to poslednje SW stanje moje 930-ke. Mogoče redstone 3 ampak če že CU ni "namenjen" menim da bo z RS3 samo še več težav

Anney ::

Danes in naslednje 3 dni zastonj, če kdo potrebuje: Media Player for G Music PRO

Media Player for gMusic Pro is a unique app that will take you to the world of music! With Media Player for gMusic Pro you can listen to your favorite songs from Google Play Music service. The app allows you to cache music and then listen to the cached tracks in offline mode. In addition, it gives the ability to listen to local music, to watch local videos and YouTube content.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Malajlo ::

okica11 je izjavil:

imam pa jaz dve vprašanji:
1) uporablja kdo na 930ki bluetooth ali pa žično tipkovnico? ča ja, katero (na faksu bi samo do-tipkoval zapiske)
2) kako je z CU na 930ki? nepodprta skozi uraden poti ampak mogoča preko insiderjev če se ne motim. Je kdo testiral? (sem ne-insider)


Imam eno BT tipkovnico (30 EUR), ki jo načeloma uporabljam s tablico, za foro sem jo povezal z L950, dela. Potem pa še BT miško zraven, ampak je zaslon mogoče premajhen. Mi je hecno, ko se na zaslonu pojavi kurzor :)
Najbrž 930 ne bo problem. Če se spomnim, jo proti večeru še na L930 preizkusim.

Lonsarg ::

Heh, a ni bilo rečeno da bo Creators na telefonih šele 25.4. Jaz sem ga na L950 že dobil danes zjutraj se pokaže opozorilo. Nobenega previewa vklopljenega.
««
66 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
20546639 (25344) RC37
»

Telefoni Nokia se vračajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9431372 (27024) klinker
»

Microsoft Lumia 950 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10527238 (17628) Anney
»

Jutri nabavim ali WinPhone ali Androida (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7513639 (11229) Anney
»

Microsoft predstavil Hololens VR, Surface 4, nove telefone, prenosnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12841710 (32958) boolsheat

Več podobnih tem