» »

Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile

««
64 / 86
»»

harvey ::

Tole s krogci se je pojavilo danes po updateu, zelo otročje, da se s tem igrajo, niso pa odpravili totalnega buga, da ti pri pošiljatelju doda mail in ne želeno ime;((
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

loveJDM ::

Lumia 550 je 0,91€ na mesec pri 24mesečni vezavi v paketu ŠE VEČ(telemach),se splača vzet ane?

Lonsarg ::

Jah, pač kopirajo Android, glede na to da je tam 95% uporabnikov:)

Dzhimen ::

Ja ampak ne razumem kaj je fora teh barvnih krogcev...
Ko sem mel nekaj časa nazaj nadomestnega samsunga me je srat primlo vsakič ko sem imenik odprl. Tisti barvni krogci so tako grdo zgledali, najhuje pa je blo to, da je za tiste stike ki so meli sliko naloženo v google account namesto barve v krogcu pokazalo profilno sliko. Vse skupaj zelo nekonsistentno in nesmiselno za moje pojme. In zdaj mamo to packarijo še na Win10 jaoooo... :|

hotlips ::

Ne vem če je to drži, ker sam že nekaj časa ne uporabljam več WP, vendar kakor sem zasledil naj bi bila poanta barvnih krogcev možnost barvnega označevanja različnih mailov/skupin.
Najverjetneje si lahko sam izbereš barvo za določene pošiljatelje/maile, da ni čisto naključno, kot označuje MS s svojo logiko.

Anney ::

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

harvey ::

Anney je izjavil:

http://www.windowscentral.com/outlook-m...

Very very very good, finally, ....eden od komentarjev, igračkarija totalna, tisto kar je pa res bugasto, pa ne bodo popravili. Dobesedno, da imajo cajt se s temle ukvarjati in parati živce uporabnikom :D
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

krneki0001 ::

harvey je izjavil:

... igračkarija totalna, tisto kar je pa res bugasto, pa ne bodo popravili. Dobesedno, da imajo cajt se s temle ukvarjati in parati živce uporabnikom :D


Slovenska zaplankanost. MS ni 5 programerjev, ki vsi delajo vse. Tam je 10.000 programerjev in vsak dela samo en majhen košček. In en izmed teh je Outlook, na katerem dela zelo verjetno več programerjev, kot na kateremkoli slovenskem projektu v računalništvu.

harvey ::

krneki0001 je izjavil:

harvey je izjavil:

... igračkarija totalna, tisto kar je pa res bugasto, pa ne bodo popravili. Dobesedno, da imajo cajt se s temle ukvarjati in parati živce uporabnikom :D


Slovenska zaplankanost. MS ni 5 programerjev, ki vsi delajo vse. Tam je 10.000 programerjev in vsak dela samo en majhen košček. In en izmed teh je Outlook, na katerem dela zelo verjetno več programerjev, kot na kateremkoli slovenskem projektu v računalništvu.

Ni slovenska zaplankanost, o bugu v Outlooku, da ne moreš dodati ime pošiljatelja, se ve že več kot leto, sporočil in prošenj po odpravi tega je ogromno, a očitno to do programerjev še ni prišlo, prej so na vrsti barvni označevalci....
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

krneki0001 ::

Kako ne moreš dodat imena pošiljatelja?
Klikneš v mailu na ime pošiljatelja (meni samo ime izpiše, če ga nima zraven, pa samo email naslov) in ti ga odpre v posebnem oknu, potem pa samo spodaj klikneš na disketo in vpišeš ostale podatke pa shraniš.
To meni stalno deluj brez problemov.

Zgodovina sprememb…

harvey ::

krneki0001 je izjavil:

Kako ne moreš dodat imena pošiljatelja?
Klikneš v mailu na ime pošiljatelja (meni samo ime izpiše, če ga nima zraven, pa samo email naslov) in ti ga odpre v posebnem oknu, potem pa samo spodaj klikneš na disketo in vpišeš ostale podatke pa shraniš.
To meni stalno deluj brez problemov.

V polju From ti ne prikazuje imena, ampak e-mail naslov (različni accounti gmail, siol, outlook.com - ga doda potem), čeprav imaš pod nastavitvami Send your messages using this name prelitih že na tone zapisov na to temo in enostavno še ni rešitve...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

krneki0001 ::

To misliš, ko ti pišeš mail, ti v polju from izpiše mail?

Pa saj to je meni prav. Jaz imam dva maila in oba imata enako ime in različna e-mail naslova.
Kako bom vedel s katerega pošiljam, če ne ravno po e-mail naslovu.

harvey ::

Ja, to mislim. To ni prav, ker če enkrat odgovarjaš z računalnika in drugič s telefona mede potem prejemnika npr. pri sortiranju mailov in še krogce ima potem drugačne. :)

Ti pa, ki bi imel rad mail v polju from, pa pustiš nastavitev tako kot je. Veš pa po accountih s katerega maila pošiljaš.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Malajlo ::

Outlook.com prilepi display name tisti, ki je nastavljen na accountu. Na serverju. POP3 in IMAP pa sam vpišeš, kako se hočeš predstavljati.
Ali pa ne štekam "problema" :|
[typo]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Malajlo ()

harvey ::

Malajlo je izjavil:

Outlook.com prilepi display name tisti, ki je nastavljen na accountu. Na serverju. POP3 in IMAP pa sam vpišeš, kako se hočeš predstavljati.
Ali pa ne štekam "problema" :|
[typo]

Ja, sej to sem napisal, da outlook.com dela. Ne dela pa npr. gmail, siol in aim. Pa čeprav imam napisano, kako se hočem predstavljati (pod nastavitvami - Send your messages using this name) in ne dela. Sem že brskal za to težavo in še nisem našel rešitve :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

harvey ::

Se premika, očitno je bilo dovolj pritiska :D

Update: The fix for this is finally rolling out to insiders in the Fast Ring as of today. Slow Ring and production should be getting it soon too.


"For the fix of from-name issue in #Win10Mail check Windows build 15042/3 flighted today" - Caitlin Hart
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Anney ::

Microsoft rolls out Windows 10 Cumulative Update 14393.953 to production for PC and Mobile
Več: https://support.microsoft.com/en-us/hel...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

krneki0001 ::

Ja, je mlel ene 2 ure v ozadju.

Anney ::

Nekje 600-700MB je velik, meni je bil takoj konec, tako na compu kot telefonu.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

krneki0001 ::

Meni je na kompu mlel, ker sem obremenjeval proc in je imel samo par procentov procesorja. Na telefonu pa nekje 8 minut.

Anney ::

Ima kdo kakšen info, če bi izdan kakšen nov WP?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Machete ::

Nekaj kar je že zunaj: http://www.pcadvisor.co.uk/test-centre/...

Surface pa je bolj ko ne samo ugibanje: http://www.trustedreviews.com/news/micr...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Anney ::

Zaenkrat mi L930 še lepo služi, mudi se mi ne. Kupovati L950 verjetno nima smisla. Razen če jo dobim za 120€ kot sem pred letom dni L930 za boljšo polovico. :) Torej bomo še čakali. Ima kakšen uporabnik HP EliteX3?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

krneki0001 ::

Z uporabo continuuma L950 rata zelo zanimivo orodje za delo.

Sam sem naredil tako, da sem vzel en dell-ov server, ki je zelo neobčutljiv (1U, half size, E3-1240, 32GB ram in 2x 500GB SSD), pa to postavil v mrzlo klet in tam laufa.

V sobi imam pa samo continuum, nanj pa priklopljen 34" ekran in miško ter tipkovnico. Ko pridem domov, priklopim telefon na continuum in lahko delam.
Za brskat po netu, branje mailov, urejanje dokumentacije, je to dovolj, če hočem pa kaj več, pa štartam RDP na server, kjer pa imam vse naloženo, kar rabim za normalno delo. Mreža je pa itak gigabitna, tako da vse dela zelo tekoče.

harvey ::

Tale fix še ni odpravil ;((
fix of from-name issue in #Win10Mail 
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

solatjek ::

Kaj pa osvetlitev na L950 je pofiksana ali bo potrebno počakati nadgradnjo?

M@73Y ::

Nov update Windows 10 Technical Preview for phones (10.0.14393.953).
..jump into psytrance tunnel..

Anney ::

:))Malo si pozen.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Malajlo ::

solatjek je izjavil:

Kaj pa osvetlitev na L950 je pofiksana ali bo potrebno počakati nadgradnjo?

Že ene par buildov nazaj.

Anney ::

Če kdo potrebuje dodatnih 200GB za 2leti na Onedrivu, bom napisal postopek kako.



1. Greš na https://myportal.seagate.com/consumer-i...
2. Vpišeš serijsko, ki naj se začne z NA7Zxxxx (in katerekoli dodatne 4 številke)
3. Uporabiš mail s katerim si vpisan v Onedrive
4. Klikneš tole in slediš navodilom, par korakov

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Matej_K ::

Poskusil že par različnihštevilk na koncu vedno:

''Oops! Looks like you have already redeemed your free storage for this product.''
... .. .

PrihajaNodi ::

Matej_K je izjavil:

Poskusil že par različnihštevilk na koncu vedno:

''Oops! Looks like you have already redeemed your free storage for this product.''



Enako. Nič ne deluje. Piše, dam moraš izvesti različne poteze prenesti eno mapo, ustvariti doc file ampak nič ne prime. Vsaj nisem edini:)

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Meni je šlo v prvo, tako, da dela zihr, verjetno ne delate prav, kombinacij je pa tudi malo morje.
Tiste različne poteze delaš ko stisneš link in ti odpre onedrive in narediš potezo ter greš na naslednjo, kjer ponoviš vajo, itd.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Matej_K ::

Sem vse poteze dokončal pa še vedno na koncu to napiše.
... .. .

cekr ::

A to vpisujete kar ene random serijske od Seagate diskov?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

PrihajaNodi ::

Matej_K je izjavil:

Sem vse poteze dokončal pa še vedno na koncu to napiše.



Same here.

Anney ::

Dodatna razlaga: http://knowledge.seagate.com/articles/e...
Serijske so random ja.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

*TV* ::

Hvala Anney. Delovalo!!

Free 200 gb. Lepo :)

NiKeC ::

PrihajaNodi je izjavil:

Matej_K je izjavil:

Sem vse poteze dokončal pa še vedno na koncu to napiše.



Same here.


Deluje, ampak moras narediti se tole (najboljse v kakem Incognito mode v Chromu recimo):
Preden se registiras, obisci https://account.live.com/consent/Manage in tam odstrani pravice Onedrive Preview.
Potem se registriras na Seagate z random serijsko in po vpisu z Microsoft Accountom bo delovalo :)

PrihajaNodi ::

Ne prime pri uploadanju fajlov in ustvarjanju excelov datotek.

NiKeC ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne prime pri uploadanju fajlov in ustvarjanju excelov datotek.


Meni je prijelo preko www.onedrive.com v browserju (aplikacije za PC nisem niti namestil). Preko drag&drop prenesel eno sliko v root, kliknil next pri tistih korakih in ustvaril se en Word dokument.

PrihajaNodi ::

NiKeC je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ne prime pri uploadanju fajlov in ustvarjanju excelov datotek.


Meni je prijelo preko www.onedrive.com v browserju (aplikacije za PC nisem niti namestil). Preko drag&drop prenesel eno sliko v root, kliknil next pri tistih korakih in ustvaril se en Word dokument.



Sem poskusi. Vedno gnjavi "you must complete this step".

stalker ::

Jaz sem dobil 200 GB brez nalaganja datotek.

okica11 ::

Meni se zdi to slaba ideja.. slej ali prej bo nekdo z realno serisko (nekdo ki bo res kupil napravo) poskušal dobit free 200gb prostora.. Potem zna bit pomoje problem pri uporabniku, ki si je serisko že izposodil. Najbrž bodo slej ali prej tudi sami ugotovili.. ali pa ne :)

Ne, da vam ne privoščim ampak samo opozarjam :) sem do poletja še na 1letnem free 1tb + office356 potem pa bo najbrž nabavljen družinski paket (za 5 userjev...)

Motion ::

Pomoje niti ne preverjajo zadnje štiri številke. Saj bi bilo tako samo 9999 možnosti, ki bi po mojem mnenju zelo hitro pošle.

Machete ::

Jaz uporabljam plačljiv Onedrive že nekaj let. Ko ga rabim si ga ne želim več, vendar pogoltnem velikega črnega ker se mi ne da migrirat podatkov in pozabim. Download speed je sramoten, sploh za plačljivo storitev. Eden najpočasnejših downloadov vseh mogočih servisov, ki sem jih koristil skozi 20 let. Res izjemno malo downloadam, ker imam bolj za backup, ko pa rabim pa je čista bolečina. Da ne govorimo da je prej da greš peš 300km stran po kabel, kot da se ti deljena slika iz telefona prikaže v onedrive.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Trance4mer ::

Naleteč sem na težavo, ki je prej nisem niti opazil, dokler nisem želel po dolgem času prenašat datotek iz telefona na računalnik. In mi je očitno pri zadnji posodobitvi na Pc-ju win 10, ne zazna lumije 920. V device manegerju vidim, da mi zazna telefon s klicajem. Poskušam popravit, izbrisat driver, pa nič ne zaleže. Je kakšna rešitev in ali ima kdo podobno težavo??

loveJDM ::

Probaj menjat kabel,pa fon mej odklenjen ko priklopiš...

Trance4mer ::

Kabel ni kriv, ker sem šel prevert na win 7, pa sem tam brez problema kopiru datoteke. Na win 10 vidim, da zazna telefon, a kaj ko mi v file explorer ne vidi telefona.

SambaShare ::

Trance4mer je izjavil:

Naleteč sem na težavo, ki je prej nisem niti opazil, dokler nisem želel po dolgem času prenašat datotek iz telefona na računalnik. In mi je očitno pri zadnji posodobitvi na Pc-ju win 10, ne zazna lumije 920. V device manegerju vidim, da mi zazna telefon s klicajem. Poskušam popravit, izbrisat driver, pa nič ne zaleže. Je kakšna rešitev in ali ima kdo podobno težavo??


Zanimivo sem opazil isti problem, samo da z L950. Na istem PCju je nekaj časa stvar delovala BP, zdaj mi naprave ne prepozna več. Mi pa še vedno dela na tablici, ki ima prav tako gor Win10.
««
64 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
20546639 (25344) RC37
»

Telefoni Nokia se vračajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9431372 (27024) klinker
»

Microsoft Lumia 950 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10527238 (17628) Anney
»

Jutri nabavim ali WinPhone ali Androida (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7513639 (11229) Anney
»

Microsoft predstavil Hololens VR, Surface 4, nove telefone, prenosnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12841710 (32958) boolsheat

Več podobnih tem