» »

Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile

««
7 / 86
»»

clix ::

krneki0001 je izjavil:

Kako naložiš zadnjo verzijo?
Meni noče od 10568.11 naprej posodabljat teh novih verzij. Tudi če dam update, mi javi da je zadnja verzija in da ni novih posodobitev.

Še enkrat se prijavi v windows insiderju. Če si naredil hard reset vmes, te vrže ven iz insider programa.

Malajlo ::

Machete je izjavil:

Kar sem bral v jan. Jokerju o 950 in wp10, ne počni tega.

Kar daj.
Pri bajti so Omnia7, Lumia 800 na win7.8. Potem 930 na win8.1, in 920 in 950 na win10. Da še 930 ni na zadnjem buildu, je samo problem moje lenobe.

krneki0001 ::

Machete je izjavil:

Kar sem bral v jan. Jokerju o 950 in wp10, ne počni tega.


Kaj si bral, daj se malo razpiši?

Namrel par mesecev imam že win 10 na svoji 920, pa ni nobenega problema. Vse deluje BP.

clix je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Kako naložiš zadnjo verzijo?
Meni noče od 10568.11 naprej posodabljat teh novih verzij. Tudi če dam update, mi javi da je zadnja verzija in da ni novih posodobitev.

Še enkrat se prijavi v windows insiderju. Če si naredil hard reset vmes, te vrže ven iz insider programa.


Samo zalaufat sem ga moral in je javil, da je tazadnji build pripravljen za dl. Sem nadgradil. Zadnji build je hitrejši od 10568.11 builda in bolj tekoče vse dela ter je bolj odziven na lumii 920. Pohvalno.

Zgodovina sprememb…

andromedar ::

krneki0001 je izjavil:

Machete je izjavil:

Kar sem bral v jan. Jokerju o 950 in wp10, ne počni tega.


Kaj si bral, daj se malo razpiši?



Verjetno nekaj v tem smislu:

Lumia 950 XL Review: Nope


Cel Review:
http://pocketnow.com/2015/12/22/lumia-9...
Eh?

Kaj ::

Malajlo je izjavil:

Machete je izjavil:

Kar sem bral v jan. Jokerju o 950 in wp10, ne počni tega.

Kar daj.
Pri bajti so Omnia7, Lumia 800 na win7.8. Potem 930 na win8.1, in 920 in 950 na win10. Da še 930 ni na zadnjem buildu, je samo problem moje lenobe.


No, na 930 dela ok. Sicer sem dal na Insider Slow posodobitve, zdaj bom pa za hec probal še na fast. Kero teh dveh ste vi zbrali, če? Razumem, da je za na primaren mobitel, če sploh, bolj primerna Slow varianta posodobitev, ki naj bi bila bolj stabilna in s hitrejšimi popravki napak, ampak glede na to, da so ti buildi že blizu (saj so ne?) končni, bom probal še na fast. Če bo delalo, naj tako potem ostane.
SKratka, dela vse fajn. MOrda sem kvečjemu čisto na začetku opazil, da je morda kje malo poštekalo, po ponovnem zagonu in zdaj na prej ne več.
Je kdaj se pa ta Insider program zaključi? Ko klikneš "končaj" al avtomatično ko se nadgradi na končno uradno verzijo, uporabljeno potem za vse? Oz. drugače, če predhodno izstopiš iz tega programa, ti začne nazaj Win8 nameščati?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaj ()

krneki0001 ::

andromedar je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Machete je izjavil:

Kar sem bral v jan. Jokerju o 950 in wp10, ne počni tega.


Kaj si bral, daj se malo razpiši?



Verjetno nekaj v tem smislu:

Lumia 950 XL Review: Nope


Cel Review:
http://pocketnow.com/2015/12/22/lumia-9...


Zanimivo da vsi pljuvajo po tem telefonu, sam sem ga pa sprobal kot telefon in kot računalnik (z modulom na 24" monitorju, s tipkovnico in miško), pa se mi ne zdi napačen. Naenkrat lahko dva delata s tem telefonom. Prvi dela na telefonu, drugi pa na tipkovnici in z monitorjem. Zanimiva izkušnja.

cekr ::

krneki0001 je izjavil:

andromedar je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Machete je izjavil:

Kar sem bral v jan. Jokerju o 950 in wp10, ne počni tega.


Kaj si bral, daj se malo razpiši?



Verjetno nekaj v tem smislu:

Lumia 950 XL Review: Nope


Cel Review:
http://pocketnow.com/2015/12/22/lumia-9...


Zanimivo da vsi pljuvajo po tem telefonu, sam sem ga pa sprobal kot telefon in kot računalnik (z modulom na 24" monitorju, s tipkovnico in miško), pa se mi ne zdi napačen. Naenkrat lahko dva delata s tem telefonom. Prvi dela na telefonu, drugi pa na tipkovnici in z monitorjem. Zanimiva izkušnja.


A imaš prav original vmesnik?
Meni preko miracasta noče delat.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

FrEaKmAn ::

Sam imam Lumio 950 nekaj dni in se več kot očitno opazi da ima ogromnoooo bugov...

Lonsarg ::

Je treba povedal da definicija "buga" je zelo široka. Komot najdeš definicijo po kateri noben Android, niti Samsung S6 ne bo brez buga, oziroma jih bo imel celo zelo veliko. Skratka ne, niti prva dokaj bugasta release verzija za 950 je imelaa največ dvakrat toliko bugov kot kak povprečni Android, vsekakor manj kot povprečen kitajc.

Skratka če bi ciljali na nivo Android kvalitete bi zadnjih par verzij označžili že za stable za raznorazne 930,640,... modele

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Kaj ::

Tole zadnje pa iz izkušenj komot potrdim.

Egidij88 ::

Machete ::

krneki0001 je izjavil:


Zanimivo da vsi pljuvajo po tem telefonu, sam sem ga pa sprobal kot telefon in kot računalnik (z modulom na 24" monitorju, s tipkovnico in miško), pa se mi ne zdi napačen. Naenkrat lahko dva delata s tem telefonom. Prvi dela na telefonu, drugi pa na tipkovnici in z monitorjem. Zanimiva izkušnja.


Delata? Ali 'delata'? :]

V glavnem Joker, NE pljuva po telefonu. Kot aparat je čisto ok. Grajajo WIN10, ki je zbugan do amena. Dejansko našteva buge, tako, da ni neko iz zraka privlečeno mnenje. Ca 2 tedna uporabe se mi zdi. Vredno branja, tistega, ki zanima. Zaradi avtorskih, ne bom skeniral. Na koncu je mnenje, da zna bit to celo pokop win phona. Kar je močna izjava, ampak očitno nekaj je na tem. Ne pozabit, da je to v trgovini prodajan izdelek, ki je za uporabnika, ki odšteje 800eur (xl) končan. In kaj je dal MS ven med prazniki je bojda velika sramota in nedopustno. Ne smemo jih šlepat, sej bo nov build, pa nov patch, pa čez leto bo bolje. Tega se v aparat za 800 eur NE da. In, če je res vse kar piše in kar sem gledal po YT, se strinjma, da je nesprejemljivo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

krneki0001 ::

Delata oba. Eden lahko kliče, drugi pa po netu brska ali v officeu piše brez problemov. Zaenkrat večina osnovnih zadev špila.

Zadeva ni slaba, jo bodo morali pa spilit. Ampak moraš računat, da je tudi windows 10 na tem telefonu še "preview", čeprav trdijo, da je polna verzija. (saj je še naredili niso do konca).

andromedar ::

krneki0001 je izjavil:

Delata oba. Eden lahko kliče, drugi pa po netu brska ali v officeu piše brez problemov. Zaenkrat večina osnovnih zadev špila.

Zadeva ni slaba, jo bodo morali pa spilit. Ampak moraš računat, da je tudi windows 10 na tem telefonu še "preview", čeprav trdijo, da je polna verzija. (saj je še naredili niso do konca).


Torej prodajajo flagship telefon z alfa/beta softwarom (samo da ti tega ne povejo) ?

To je šele smeh in sramota...in neugodno za kupce.
Ko nevedneža nekdo prepriča, da so W10 telefoni za poslovno uporabo, ker so zanesljivi in oh in sploh...pol pa dobi tole skrpucalo v roke, 5x na dan sam znova zažene, ko skušaš kaj naredit na njem.
Eh?

Modri dirkač ::

Večja težava, kot so tile porodni krči, je še vedno gromozanski razkorak med številom app-ov in kvaliteto teh.
Sem bil primoran nabaviti android tablico za eno potovanje in po dveh tednih win10 tablico nisem več prijel v roke, žal.
Pa ne zaradi androida (bljaki) ampak zaradi boljše up. izkušnje.

andromedar je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Delata oba. Eden lahko kliče, drugi pa po netu brska ali v officeu piše brez problemov. Zaenkrat večina osnovnih zadev špila.

Zadeva ni slaba, jo bodo morali pa spilit. Ampak moraš računat, da je tudi windows 10 na tem telefonu še "preview", čeprav trdijo, da je polna verzija. (saj je še naredili niso do konca).


Torej prodajajo flagship telefon z alfa/beta softwarom (samo da ti tega ne povejo) ?

To je šele smeh in sramota...in neugodno za kupce.
Ko nevedneža nekdo prepriča, da so W10 telefoni za poslovno uporabo, ker so zanesljivi in oh in sploh...pol pa dobi tole skrpucalo v roke, 5x na dan sam znova zažene, ko skušaš kaj naredit na njem.


No, če bojo tole speglal tako hitro, kot so desktop verzijo, ne vidim težav.
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…

solatjek ::

Jaz nobenega drastičnega buga nisem opazil Win 10, se mi kar zdi da je nekako enako kot na androidu, na katerem prav tako nič drastičnega nisem opazil (verzije 4.4.4 in 5.01 - drugih nisem uporabljal). Danes sem Lumio sam resetiral po 18 dneh uporabe pa še to zaradi nadgradnje na .71. Je pa res da nimam 950 ampak 640 LTE, mogoče se na 950 kaj več pokaže - drugačen hardware???

FrEaKmAn ::

ima še kdo lumio 950? ali je samo pri meni da je ta plastika tako čudna.. če pritisneš na spodnji del telefona od zadaj kar slišiš kako se plastika uvija...

Motion ::

FrEaKmAn je izjavil:

ima še kdo lumio 950? ali je samo pri meni da je ta plastika tako čudna.. če pritisneš na spodnji del telefona od zadaj kar slišiš kako se plastika uvija...

Nimam 950ke, sam je blo pa že dost črnila prelitega glede tega pokanja

cekr ::

Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

karafeka ::

Nekaj je tudi zelo moteče (L950, W10M): v brskalniku (Edge), mi dokaj pogosto ne prikaže tipkovnice. In ne samo po spletnih straneh, ampak tudi pri vnosu urlja. Kako je brskalnik v takšnih primerih sploh lahko uporaben....
Lahko kdo morda predlaga kakšnega drugega? Na andriodu sem imel dolga leta imel Opero Mobile, na W10M je ni, sem pa probal z Opero Mini, vendar ni zanesljiva.

Malajlo ::

karafeka je izjavil:

Nekaj je tudi zelo moteče (L950, W10M): v brskalniku (Edge), mi dokaj pogosto ne prikaže tipkovnice. In ne samo po spletnih straneh, ampak tudi pri vnosu urlja. Kako je brskalnik v takšnih primerih sploh lahko uporaben....
Lahko kdo morda predlaga kakšnega drugega? Na andriodu sem imel dolga leta imel Opero Mobile, na W10M je ni, sem pa probal z Opero Mini, vendar ni zanesljiva.

Včasih res nekaj zabluzi. Dovolj je, da preklopiš med aplikacijami. Sem doživel ene trikrat, ja.

klinker ::

Ma ta 10ka je, tako phone kot desktop verzija, se globoko v beta fazi.
8.1 je vsaj 500% zaneslivejsi, da o odzivnosti ne bi.

solatjek ::

klinker je izjavil:

Ma ta 10ka je, tako phone kot desktop verzija, se globoko v beta fazi.
8.1 je vsaj 500% zaneslivejsi, da o odzivnosti ne bi.


S tem pa se ne strinjam, sploh glede desktop verzije ne. Windows 10 laufam na 80% mašin v službi in z nobenim računalnikom ni nobenih težav, vsem dela vse tako kot mora. Tudi na dveh družinskih prenosnikih laufam Windows 10 in nobenih težav.

Windows 10 mobile pa ima (vsaj na lumiji 640) kakšen hrošček, deluje pa čist spodobno in tudi stabilno brez resetov in izklopov.

Povsem možno je, da ima kdo drugačne izkušnje, moje niso tako negativne.

Lp

Malajlo ::

klinker je izjavil:

Ma ta 10ka je, tako phone kot desktop verzija, se globoko v beta fazi.
8.1 je vsaj 500% zaneslivejsi, da o odzivnosti ne bi.

Tukaj se pa 500% ne strinjam. OS za obe platformi je zanesljiv. Če aplikacije niso zanesljive, ni problem OS.

clix ::

Če so aplikacije, ki jih microsoft prilaga OS-ju, nedodelane, je to efektivno problem OS-ja. V mislim imam W10M.

Kaj ::

Pri mobilnem W8.1 mi je bilo zelo všeč da si lahko pripel stran na začetni meni in tako videl na namizju mali screenshot vsakodnevno uporabljenih strani. Super zadeva za hitro odpiranje, da se ni treba z zaznamki špilati.
Pri W10 me pa zdaj moti, da ko pripneš stran na začetni zaslon, nastane samo modra ikona z Edge logotipom in imenom strani. Če ikonico pomanjšaš na malo velikost, pa vidiš le še Edge logo na modrem, kar je nekoristno, če imaaš več strani pripetih na začetni ekran. -ne veš kera je kera.
Posledično sem našel tole, da vsaj začasno rešim problem (res upam, da to možnost vrnejo): Cool Tiles


Seveda sem takoj, kot vedno, pregledal do česa aplikacija lahko dostopa in nič mi ni všeč. Naštet je dostop do praktično vsega.
Dejte povedat, kok se je bat teh postavk in kok vi gledate nanje pred namestitvijo? In kok v praksi povečajo ranljivost/okužbo/zlorabo... telefona/podatkov?
Mene ponavadi odbije že če piše da lahko aplikacija dostopa do knjižnice slik. Preveč paranoično?

Kaj ::

...no šele zdaj vidim, da ta aplikacija ni namenjena mojemu problemu. Pa vseeno, se mi zdi da nekatere po bepotrebnem zahtevajo dostop do česa...

Motion ::

Sej ji lahko zavrneš dostop do določenih stvari v nastavitvah, sam potem se zna zgodit da določene stvari nebo funkcionirale.

Malajlo ::

Juhu! Koledar ima pofiksan priročni meni na eventu. Zdaj možnosti niso več dizejblane (sej tudi prej so kljub temu delovale).

klinker ::

Malajlo je izjavil:

klinker je izjavil:

Ma ta 10ka je, tako phone kot desktop verzija, se globoko v beta fazi.
8.1 je vsaj 500% zaneslivejsi, da o odzivnosti ne bi.

Tukaj se pa 500% ne strinjam. OS za obe platformi je zanesljiv. Če aplikacije niso zanesljive, ni problem OS.


O kakih appsih ti sanjas? Kdo je kake appse sploh omenjal?
C'mon...napram 8.1 je 10ka hec prve klase. Sej razumem da vam je vsec ker ste dobili neumen start meni nazaj, da pa je zadeva na nivoju 8.1, sanjaj.

Motion ::

Namizna osemka je tudi mela probleme na začetku. Desktop 10 je že nekaj cajta poštimana in dela bolj ali manj enako kot prejšnje verzije po enem ali dveh SPjih. Mobilna verzija pa rabi še nekaj poliranja.

Malajlo ::

Kaj pa je nezanesljivo v 10ki? OS služi svojemu namenu. Dela precej hitreje kot 8.1, Explorer.exe se mi še ni razsul (kar se na 8ki je dogajalo), potem se pa ne spomnim več problemov z OS.

krneki0001 ::

Jaz sem danes na 10-tki prvič videl blue screen in to odkar je prva preview verzija zunaj. Sesuli so se pa na prenosniku, kjer sta bila 2 dodatna monitorja vklopljena (en preko VGA in drugi preko display porta, ter osnovni ekran na prenosniku), pa še en prenosni disk z virtualkami. Vse skupaj se je pa sesulo, ker driver za nvidia grafiko ni znal vsega nazaj postavit, ko se je računalnik dvignil iz spanja. Po rebootu je vse delovalo normalno, sesul se pa ni več, tudi po bujenju iz spanja ne.

andromedar ::

Vsiljuje nedelujoče gonilnike. Včeraj sem po dolgem času spet za finto zagnal en prenosnik, ki ima namontiran W10. Na moje presenečenje ni delal touchpad - miške sploh ni bilo. Sem šel raziskovat in ugotovil, da je prejšnjič (novembra 2015), ko je bil zagnan namestil čist glanz nove in shiny gonilnike za touchpad.

Guess what? Ne delajo (This device can not start).

Enako kot kaka 2 meseca nazaj na PCju od staršev, ko je namestil nov gonilnik za ethernet, ki ni delal (this device can not start).

Kakorkoli, to JE napaka OS-a, če take polizdelke vključuje v Windows update.

Quality Control je pri MSu zadnje čase... ne slab - ampak očitno neobstoječ.

Kot tak je W10 popolnoma neprimeren za mission critical mašine, ki MORAJO delati. Zato W10 še dolgo ne bo na res pomembnih mašinah. Če pa ga bo kdo namestil, pa je izredno neodgovoren in lahko samo v strahu čaka na mino.

Zadnjič sem bral blog ex MS zaposlenega (nekdo na slo-techu je linkal), ki je zadeve razložil, kako to tam zgleda. Pri MSu dajo 100% napora v nove funkcionalnosti, ki se v minimalnem času napišejo glih toliko da za silo "delujejo", ne da pa se programerjem časa, da bi zadeve zadeve dobro stestirali in zagotovili kvaliteto kode. Sam tega ni mogel zraven gledati in je zapustil MS.

Sam se iz lastnih opažanj ne bi mogel bolj strinjati. Stvar je v produkciji in je popoln polizdelek. Od nezanesljivosti delovanja do nekonsistentnosti oblikovanja, do... ne morem verjeti, da so to dejansko izdali in da je potrebno to plačat. O Windows 10 Mobile (očitno se tukaj niti ne morejo odločit kako bi ga poimenovali) "zanesljivosti delovanja" na flagship napravah je poln internet. Praktično vse strani (ki jih ne sponzorira MS) toplo odsvetujejo nakup.
To o poimenovanju mobilnega OSa kaže tudi na to, da so nesposobni planirati leto, dve vnaprej in se "vse" dela na hitro in polovičarsko. Zelo, zelo slabo.

Ampak hej, imajo dovolj zaloge denarja (upam), da si lahko take debakle privoščijo. Pa tudi skrbijo za nas informatike, da bomo še dolgo imeli kaj za delat :)
Eh?

Zgodovina sprememb…

andromedar ::

Nekako tako:

 W10

W10

Eh?

Motion ::

andromedar je izjavil:

Vsiljuje nedelujoče gonilnike. Včeraj sem po dolgem času spet za finto zagnal en prenosnik, ki ima namontiran W10. Na moje presenečenje ni delal touchpad - miške sploh ni bilo. Sem šel raziskovat in ugotovil, da je prejšnjič (novembra 2015), ko je bil zagnan namestil čist glanz nove in shiny gonilnike za touchpad.

Guess what? Ne delajo (This device can not start).

Enako kot kaka 2 meseca nazaj na PCju od staršev, ko je namestil nov gonilnik za ethernet, ki ni delal (this device can not start).

Kakorkoli, to JE napaka OS-a, če take polizdelke vključuje v Windows update.

Quality Control je pri MSu zadnje čase... ne slab - ampak očitno neobstoječ.

Kot tak je W10 popolnoma neprimeren za mission critical mašine, ki MORAJO delati. Zato W10 še dolgo ne bo na res pomembnih mašinah. Če pa ga bo kdo namestil, pa je izredno neodgovoren in lahko samo v strahu čaka na mino.

Zadnjič sem bral blog ex MS zaposlenega (nekdo na slo-techu je linkal), ki je zadeve razložil, kako to tam zgleda. Pri MSu dajo 100% napora v nove funkcionalnosti, ki se v minimalnem času napišejo glih toliko da za silo "delujejo", ne da pa se programerjem časa, da bi zadeve zadeve dobro stestirali in zagotovili kvaliteto kode. Sam tega ni mogel zraven gledati in je zapustil MS.

Sam se iz lastnih opažanj ne bi mogel bolj strinjati. Stvar je v produkciji in je popoln polizdelek. Od nezanesljivosti delovanja do nekonsistentnosti oblikovanja, do... ne morem verjeti, da so to dejansko izdali in da je potrebno to plačat. O Windows 10 Mobile (očitno se tukaj niti ne morejo odločit kako bi ga poimenovali) "zanesljivosti delovanja" na flagship napravah je poln internet. Praktično vse strani (ki jih ne sponzorira MS) toplo odsvetujejo nakup.
To o poimenovanju mobilnega OSa kaže tudi na to, da so nesposobni planirati leto, dve vnaprej in se "vse" dela na hitro in polovičarsko. Zelo, zelo slabo.

Ampak hej, imajo dovolj zaloge denarja (upam), da si lahko take debakle privoščijo. Pa tudi skrbijo za nas informatike, da bomo še dolgo imeli kaj za delat :)
MS ne dela gonilnikov in niti nemore kontrolirat vseh gonilnikov. Vse kar lahok nardi je da verjame proizvajalcem da je stvar ustrezna in to je to. Ni to Apple kjer ma ena firma 100% nadzor nad softwerom in hardwerom. Drugo zakaj maš sploh omogočeno automatsko posodabljanje gonilnikov???? Še vedno je 10ka po pol leta svetlobna leta bolj stabilna kot so bli XP-ji, vista, 7ka ali 8ka v takem obdobju po splavitvi.

loveJDM ::

Kaj se kaj ve kdaj pride 10ka uradno za fone?Ker ce je v kratkem ne bo,grem v preview.

Glede desktop verzije pa lahko recem samo tak: Na hp250 g3 in 255 g4,oba pod 300e mislim da,deluje super.Super deluje tudi na dokaj starem desktopu z i3 540,enako kot 7ka,le da je 10ka malo vizualno dodelana pa tudi z uporabo dveh monitorjev na radeon HD 5770 ni nobenih tezav.

Anney ::

Zdaj februarja je bilo rečeno, če se ne zalomi kaj, kot se je že 2x. :)

Ganon ::

Si že kdo tukaj lasti Lumio 550? Mnenja?

Alexius Heristalski ::

fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

FrEaKmAn ::

na lumii 950 (10.0.10586.29) se mi zadnje cajte dogaja da se kar restarta.. ima kdo podoben problem?

krneki0001 ::

nadgradi na 10586.71

solatjek ::

En bug se mi pojavlja na Lumii 640 in sicer, ko želim poslati MMS s priponko - fotografijo - mi včasih aplikacijo kar zapre ali pa nič ne priloži, potem moram poskusiti 2 do 3x da zagrabi in sliko dejansko priloži. Se to še komu dogaja?

Odzivnost telefona bi tudi lahko bila malo boljša, 8.1 je precej bolj tekoče delovala, ji pa veliko drugih funkcij in možnosti manjka, da me ne vleče nazaj. Ne vem kaj so porihtali z .71, jaz imam precej čistejši zvok med telefonskimi pogovori, super!

FrEaKmAn ::

krneki0001 je izjavil:

nadgradi na 10586.71


pod updates mi piše da ni novih.. moram kako drugače?

solatjek ::

FrEaKmAn je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

nadgradi na 10586.71


pod updates mi piše da ni novih.. moram kako drugače?


Si še vedno prijavljen na insider? Moralo bi najti, meni je takoj, je pa res da sem nadgrajeval iz .63

cekr ::

A je kakšna zadeva, ki prepreči vklop telefona, ko ga položiš na brezžični napajalnik?
Malo je sitno, ker se potem vklaplja Hello.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

klinker ::

Kaj te posodobitve so samo za dolocene modele ker moja 1520 je se vedno na .29 verziji.
Al moram zadevo preko Insider aplikacije nadgradit, kot sem to prvic?

Motion ::

klinker je izjavil:

Kaj te posodobitve so samo za dolocene modele ker moja 1520 je se vedno na .29 verziji.
Al moram zadevo preko Insider aplikacije nadgradit, kot sem to prvic?

Se mi zdi da moraš po vsaki nadgradnji na novo namestit windows insider ter izbrat fast ali slow ring.

klinker ::

Nekaj me je zgleda app zaje..al, sem mogu ene 3x dat zadevo skozi in zdaj sem na .71.
Upam da je bolj dodelan ker uno je bil zmazek ;((
A se da kako Explorer nazaj dobit ker ta Edge je tudi u p..i.

FrEaKmAn ::

klinker je izjavil:

Nekaj me je zgleda app zaje..al, sem mogu ene 3x dat zadevo skozi in zdaj sem na .71.
Upam da je bolj dodelan ker uno je bil zmazek ;((
A se da kako Explorer nazaj dobit ker ta Edge je tudi u p..i.


me je edge res top... kaj te pa moti?

««
7 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
20546065 (24770) RC37
»

Telefoni Nokia se vračajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9430988 (26640) klinker
»

Microsoft Lumia 950 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10527071 (17461) Anney
»

Jutri nabavim ali WinPhone ali Androida (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7513522 (11112) Anney
»

Microsoft predstavil Hololens VR, Surface 4, nove telefone, prenosnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12841301 (32549) boolsheat

Več podobnih tem