» »

Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile

««
45 / 86
»»

Malajlo ::

Pošlji si kodo na mejl. Tole z SMS zna včasih trajati kar dolgo časa, pa prej odnehaš.

Dzhimen ::

Ja za varnostno preverjanje mam nastavljeno samo telefonsko številko. Sem zdaj dodal še moj drugi mejl, ampak mi zdaj piše da bo trajalo do 17.9. da bo to sploh prijelo.

V preteklosti sem uporabljal to medoto z SMS-om že večkrat, vsakič je SMS prispel v največ petih sekundah, nikoli nobenega problema. Očitno majo neke probleme na Microsoftu...

solatjek ::

Dzhimen je izjavil:

Sem naredil hart reset po AU, po resetu sem vpišem v MS account in pol moram še potrdit svojo identiteto preko SMS kode. Vpišem zadnje 4 številke moje telefonske in pol mi reče, da če se te številke ujemajo, da mi bodo poslali kodo. Številke se ujemajo sigurno, ampak kode ne dobim. Probal sem danes okoli 2h zjutraj in ni delalo, in tidi zdaj se mučim in mučim in zadeva še vedno ne funkcionira. Kode enostavno ne dobim. Drugače telefon dela (sem opravljal klice in SMS-e), tako da v omrežju ne bi smel bit problem.

Za hec sem probal to z SMS kodo še na očetovem MS računu in tudi on ne dobi kode. Vse kaže na to, da je problem na microsoftu...

A bi lahko še kdo tole probal (prijavit se v svoj MS račun v brskalniku in probat spremenit kakšne varnostne podatke in pol moraš ravno tako potrdit svojo identiteto preko SMS kode), pa da vidmo kje je problem...


Ko ti bo uspelo vpisati, mi prosim sporoči, če se ti bo tel. brez opozorila restartal... Hvala

Dzhimen ::

Ker sem za varnostno preverjanje dodal moj drugi mail, ki zdaj čaka 30 dni na potrditev (wtf?!?), se niti ne morem vpisati v telefonu z MS accountom, ker je nekako blokiran.

Zdaj ali čakam 30 dni da prime tale mail in da bom lahko ta moj drugi mail uporabil kot varnostno preverjanje (in še mesec dni ne morem povezati telefona Z MS accoutnom), ali pa zahtevo za ta dodatni mail prekličem. Zahteve pa ne morem preklicat, ker preklic vsebuje tudi preverjanje preko SMS sporočila, tega je383nega SMS-a pa ne dobim. Sem klical tudi na telemach (moj mobilni operater) in mi zagotavljajo da nimam nobene blokade komercialnih ali drugih sporočil, tako da če je bilo sporočilo poslano bi ga moral sigurno dobiti na telefon.

Tako da... Ja, nasankal sem ga... :8)

boolsheat ::

Obrni se na MS Slovenija:
https://www.microsoft.com/sl-si/about/c...

(01) 584 61 00

Malajlo ::

Si ziher, da bo trajala potrditev tpliko časa in ne veljavnost linka?

Dzhimen ::

boolsheat je izjavil:

Obrni se na MS Slovenija:
https://www.microsoft.com/sl-si/about/c...

(01) 584 61 00


Sem že klical, ob prb. 15h30, ampak delajo samo do treh, tako da bom poizkusil jutri zjutraj.

Vedno bolj izgubljam potrplenje glede Win10Mobile... Vem, da za mojo težavo ni neposredno kriv ravno Win10m OS, ampak zaradi tega se zdaj ne morem prijaviti v MS account na telefonu in ne morem sinhronizirati recimo imenika. Tako da ko dobim klic, nevem kdo me kliče. Okrnjena je primarna funkcija mobilnega telefona! ;(

Saj ko bi to bil vsaj edini problem, ampak je stvari, ki ne delajo tako kot bi morale veliko. Vedno sem zagovarjal WindowsPhone in na njem vstrajal tudi če je bila konkurenca boljša. Sem si mislil "saj bodo porihtali in pol bo telefon kot je treba", ampak vsaka taka stvar je kaplica v vedro in ko bo vedro polno (kar se zna zgodit kaj kmalu), bom to Lumio zabrisal v smeti in prešaltal na droida!

Malajlo je izjavil:

Si ziher, da bo trajala potrditev tpliko časa in ne veljavnost linka?


solatjek ::

A se še komu dogaja, da po dvojnem dotiku aparat rabi 3 sekunde, da se zbudi? Tudi če gumb za vklop pritisnem, včasih rabi, da odreagira. To mi je sedaj pričel delati

AvtoR ::

Anniversary zajeb!
Jaz tudi počasi izgubljam potrpljenje. Komaj eno reč poštimajo, pa zajebajo kje drugje...
Od MS bi pričakoval malo več resnosti, ni čudno da vsi šaltajo na konkurenco.

solatjek ::

Je kaj bolje, tisti ki ste naredili factory defaults? 10586 je bil dosti boljši!

Malajlo ::

solatjek je izjavil:

A se še komu dogaja, da po dvojnem dotiku aparat rabi 3 sekunde, da se zbudi? Tudi če gumb za vklop pritisnem, včasih rabi, da odreagira. To mi je sedaj pričel delati

Tudi prej se je to vsake toliko zgodilo. In potem najprej svetlost pade na minimum, potem šele se pa začne normalno zbujati. Svetlost vseeno ostane na minimumu :|

Modri dirkač ::

Men vse dela, zadnji hard reset je bil po updatu iz 8.1 na 10ko.
Everybody lies!

AvtoR ::

Ali se na verziji 1607 z Edge normalno logirate na Slo-tech?
Meni se po nadgradnji nikakor ne uspe. Pobrisal sem vse piškotke, gesla, zgodovino, certifikate... vse kar se da izbrisati, pa ni variante, da se vpišem.
Instaliral sem Coc Coc browser. Tam se normalno logiram, vendar je Coc nestabilen in če hočem odpreti nov tab se mi sesuje.

Alexius Heristalski ::

Dzhimen je izjavil:

Ker sem za varnostno preverjanje dodal moj drugi mail, ki zdaj čaka 30 dni na potrditev (wtf?!?), se niti ne morem vpisati v telefonu z MS accountom, ker je nekako blokiran.

Zdaj ali čakam 30 dni da prime tale mail in da bom lahko ta moj drugi mail uporabil kot varnostno preverjanje (in še mesec dni ne morem povezati telefona Z MS accoutnom), ali pa zahtevo za ta dodatni mail prekličem. Zahteve pa ne morem preklicat, ker preklic vsebuje tudi preverjanje preko SMS sporočila, tega je383nega SMS-a pa ne dobim. Sem klical tudi na telemach (moj mobilni operater) in mi zagotavljajo da nimam nobene blokade komercialnih ali drugih sporočil, tako da če je bilo sporočilo poslano bi ga moral sigurno dobiti na telefon.

Tako da... Ja, nasankal sem ga... :8)

30 dni je zaradi varnosti, če bi ti kdo ukradel račun in spremenil geslo, nima pa tvojega mejla ali telefona, lahko ti teh 30 dni geslo spet spremeniš in nazaj dobiš nadzor nad računom.

Drugače v Sloveniji ni podpore za Microsoftove račune, tako da če ne dobivaš varnostnih kod, kontaktiraj podporo za MS račune prek klepeta.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

solatjek ::

Modri dirkač je izjavil:

Men vse dela, zadnji hard reset je bil po updatu iz 8.1 na 10ko.


Katero verzijo si pa potem ti dobil, da vse dela brez težav, jaz bi tudi takšno imel :)

Dzhimen ::

Alexius Heristalski je izjavil:

Dzhimen je izjavil:

Ker sem za varnostno preverjanje dodal moj drugi mail, ki zdaj čaka 30 dni na potrditev (wtf?!?), se niti ne morem vpisati v telefonu z MS accountom, ker je nekako blokiran.

Zdaj ali čakam 30 dni da prime tale mail in da bom lahko ta moj drugi mail uporabil kot varnostno preverjanje (in še mesec dni ne morem povezati telefona Z MS accoutnom), ali pa zahtevo za ta dodatni mail prekličem. Zahteve pa ne morem preklicat, ker preklic vsebuje tudi preverjanje preko SMS sporočila, tega je383nega SMS-a pa ne dobim. Sem klical tudi na telemach (moj mobilni operater) in mi zagotavljajo da nimam nobene blokade komercialnih ali drugih sporočil, tako da če je bilo sporočilo poslano bi ga moral sigurno dobiti na telefon.

Tako da... Ja, nasankal sem ga... :8)

30 dni je zaradi varnosti, če bi ti kdo ukradel račun in spremenil geslo, nima pa tvojega mejla ali telefona, lahko ti teh 30 dni geslo spet spremeniš in nazaj dobiš nadzor nad računom.

Drugače v Sloveniji ni podpore za Microsoftove račune, tako da če ne dobivaš varnostnih kod, kontaktiraj podporo za MS račune prek klepeta.


Uf, hvala za tale link. Sem sedaj v klepetu z teto od mikrosofta, bomo vidl če bo kaj ratal na koncu. :D

Motion ::

AvtoR je izjavil:

Ali se na verziji 1607 z Edge normalno logirate na Slo-tech?
Meni se po nadgradnji nikakor ne uspe. Pobrisal sem vse piškotke, gesla, zgodovino, certifikate... vse kar se da izbrisati, pa ni variante, da se vpišem.
Instaliral sem Coc Coc browser. Tam se normalno logiram, vendar je Coc nestabilen in če hočem odpreti nov tab se mi sesuje.

Meni se normalno logira. Lumia 950.
Edini bug ki sem ga opazil do zdaj je da ni slik od kontaktov na ploščici. Kar je blo tudi tudi pr 930 ko sm jo posodobu na 10ko.

AvtoR ::

AvtoR je izjavil:

Ali se na verziji 1607 z Edge normalno logirate na Slo-tech?
Meni se po nadgradnji nikakor ne uspe. Pobrisal sem vse piškotke, gesla, zgodovino, certifikate... vse kar se da izbrisati, pa ni variante, da se vpišem.
Instaliral sem Coc Coc browser. Tam se normalno logiram, vendar je Coc nestabilen in če hočem odpreti nov tab se mi sesuje.


Evo, ravnokar je prišel nov update na telefon (drugi v 24 urah) in zdaj se lahko logiram :)

Machete ::

Meni po zadnjem updejtu ne prikazuje pravilno Slotecha. Vse je stisnjeno nekam na sredino, kot da stran nima prostora levo desno.. :(

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Anney ::

Na prejšnji strani sem napisal.

Anney je danes ob 09:11:52 izjavil:

Nastavitve --- dostopnost --- več možnosti --- drsnik nastavi čisto levo.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Machete ::

Žal nimam tega. Niti pod drsnik ne najde v search nič.
No ja, pa z naslednjim 32im updejtom :D

atm: 1607/10.0.14393.67
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

okica11 ::

na hitro vtis: update iz prejšnje "no ring" verzijo na trenutno 10.0.14393.67. Po posodobitvi narejen reset. Lumia 930
-niso se mi sinhronizirali vsi pretekli sms-i (zanimivo, ko pošljem sms osebi, potem poišče stare smsje in jih kaže)
-bug z zoom pri meni ni prisoten, ali pa ga ne znam poustvarit
-baterija se mi zdi da zdrži več
-odzivnost bi ocenil za pikico hitrejšo
-smajli/emojiji so mi OGABNI (ampak zraven je unicorn emoji tako da se kompenzira, recimo)
-urejanje tega notification centra je recimo plus
-kamera se mi zdi da se iz zaklenjenega telefona prej zažene
-na splošno se mi zdi kamera kanček hitrejša pri zagonu AMPAK malo počasnejša pri fokusu?

Za enkrat na hitro to. Mašinca je hitra, najbolj pa me vseseli, kot zaenkrat kaže, boljši batt performance. Se javim z več info po več časa

Janac ::

Machete je izjavil:

Žal nimam tega. Niti pod drsnik ne najde v search nič.
No ja, pa z naslednjim 32im updejtom :D

atm: 1607/10.0.14393.67


itak da maš, vpišeš dostopnost ali accesability v search.

meni na 830 tudi ne najde updata :(

Motion ::

Machete je izjavil:

Meni po zadnjem updejtu ne prikazuje pravilno Slotecha. Vse je stisnjeno nekam na sredino, kot da stran nima prostora levo desno.. :(


Jst sem mel nastavitev pod Ease of access -> More options -> tam je en slider Text Scaling ki sem ga pomaknil povsem na levo in zdaj se stran pravilno prikazuje. Lumia 950
Aja pa people tile normalno nazaj prikazuje slike kontaktov.

Machete ::

Jup, čisto levo je 100%. Sedaj dela. Samo meniji telefona so sedaj majhni, ker sem jih imel malo povečane..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

*aja lol jaz sem gledal nastavitev pod 'drsnik'. Jao, slovećina moj doma.
Možgan rabi včasih malo spanja.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

cekr ::

Malajlo je izjavil:

solatjek je izjavil:

A se še komu dogaja, da po dvojnem dotiku aparat rabi 3 sekunde, da se zbudi? Tudi če gumb za vklop pritisnem, včasih rabi, da odreagira. To mi je sedaj pričel delati

Tudi prej se je to vsake toliko zgodilo. In potem najprej svetlost pade na minimum, potem šele se pa začne normalno zbujati. Svetlost vseeno ostane na minimumu :|



Mislim, da je ta problem že od vsega win10M začetka.
To bi lahko že zdavnaj rešili.
Zgleda, da imajo problem s senzorjem za svetlost.
Meni se to včasih zgodi, ko telefon dvignem s polnilca.
Sem mislil, da je to problem samo, če je vklopljen Hello. Pa vidim, da imate probleme tudi na starih zadevah.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Dzhimen ::

Alexius Heristalski je izjavil:

Dzhimen je izjavil:

Ker sem za varnostno preverjanje dodal moj drugi mail, ki zdaj čaka 30 dni na potrditev (wtf?!?), se niti ne morem vpisati v telefonu z MS accountom, ker je nekako blokiran.

Zdaj ali čakam 30 dni da prime tale mail in da bom lahko ta moj drugi mail uporabil kot varnostno preverjanje (in še mesec dni ne morem povezati telefona Z MS accoutnom), ali pa zahtevo za ta dodatni mail prekličem. Zahteve pa ne morem preklicat, ker preklic vsebuje tudi preverjanje preko SMS sporočila, tega je383nega SMS-a pa ne dobim. Sem klical tudi na telemach (moj mobilni operater) in mi zagotavljajo da nimam nobene blokade komercialnih ali drugih sporočil, tako da če je bilo sporočilo poslano bi ga moral sigurno dobiti na telefon.

Tako da... Ja, nasankal sem ga... :8)

30 dni je zaradi varnosti, če bi ti kdo ukradel račun in spremenil geslo, nima pa tvojega mejla ali telefona, lahko ti teh 30 dni geslo spet spremeniš in nazaj dobiš nadzor nad računom.

Drugače v Sloveniji ni podpore za Microsoftove račune, tako da če ne dobivaš varnostnih kod, kontaktiraj podporo za MS račune prek klepeta.


Danes sem klical na MS Slovenija Tehnično Pomoč in mi tam niso znali pomagati. Edino kar mi je majster zagotovil je to, da se SMS varnostne kode sigurno pošiljajo (ni kakšne težave na njihovi strani) torej da če sem kodo zahteval, je bila sigurno poslana. Namignil je, da je mogoče težava pri mobilnem operaterju (včeraj sem klical tudi telemach in so mi zagotovili, da vsi SMS-i prihajajo na telefon, nimam aktivnih nobenih blokad ali česarkoli podobnega).

Torej zdaj se v telefonu ne morem prijaviti v MS račun, tako da nimam imenika, onedriva, maila in še kup drugih stvari, tako da tudi osnovnih funkcij telefona ne morem normalno uporabljat... ;(

Meni ne deluje, in prav tako ne deluje očetu, ampak on je isto ne telemachu, tako da ne morem izločit težave pri operaterju.
Ali bi si lahko še kdo od vas ki ni na telemachu poizkusil poslati tole SMS kodo?

https://account.microsoft.com/profile#/
Če tukaj izberete "Upravljajte način vpisa v Microsoft", boste mogli preverit svojo identiteto. Izberite SMS metodo in poročajte ali je koda prišla. Vse skupaj vam vzame minutko časa.

Hvala!

Motion ::

Hard reset in poskusi ponovno. Drgač pa pošlji na mail, in mail poglej na računalniku.

MatH ::

Kitajci delajo vodoodporen Windows fon:
www.gsmarena.com
Edina stvar, ki na vseh računalnikih in telefonih dela tako kot mora, je macola.

AvtoR ::

Spet imam nov bug na L830:
Poskušam nastaviti, da Glance Screen ne bi bil prižgan med polnjenjem telefona.
grem na:
Nastavitve -> Dodatki -> zaslon za Ošvrk

Stran z nastavitvami se odpre, nato pa v isti sekundi samo črn zaslon z naslovno vrstico.
Če poskušam še enkrat, spet samo črn zaslon, dokler ne poskusim odpreti kake druge nastavitve.
Ko se vrnem na "zaslon za ošvrk", se nastavitve pokažejo za slabo sekundo, nato pa spet samo čer zaslon.???WTF

Pa še včeraj mi je to delovalo:(
Ravno sem uspel z updatom rešit problem z logiranjem na ST, pa spet problemi drugje...

Malajlo ::

Daj preveri, če te čaka kak update v Storeu. Potem pa soft reset aparata.

AvtoR ::

Sem včeraj naredil hard reset in vse naložil na novo. Zadnji update iz stora je bil ravno Glance screen, zadnja verzija je 4.1.151.0

Alexius Heristalski ::

Dzhimen je izjavil:

Danes sem klical na MS Slovenija Tehnično Pomoč in mi tam niso znali pomagati. Edino kar mi je majster zagotovil je to, da se SMS varnostne kode sigurno pošiljajo (ni kakšne težave na njihovi strani) torej da če sem kodo zahteval, je bila sigurno poslana. Namignil je, da je mogoče težava pri mobilnem operaterju (včeraj sem klical tudi telemach in so mi zagotovili, da vsi SMS-i prihajajo na telefon, nimam aktivnih nobenih blokad ali česarkoli podobnega).

Torej zdaj se v telefonu ne morem prijaviti v MS račun, tako da nimam imenika, onedriva, maila in še kup drugih stvari, tako da tudi osnovnih funkcij telefona ne morem normalno uporabljat... ;(

Meni ne deluje, in prav tako ne deluje očetu, ampak on je isto ne telemachu, tako da ne morem izločit težave pri operaterju.
Ali bi si lahko še kdo od vas ki ni na telemachu poizkusil poslati tole SMS kodo?

https://account.microsoft.com/profile#/
Če tukaj izberete "Upravljajte način vpisa v Microsoft", boste mogli preverit svojo identiteto. Izberite SMS metodo in poročajte ali je koda prišla. Vse skupaj vam vzame minutko časa.

Hvala!

Sem poskusil, koda je prišla v manj kot minuti. Operater bob.

Po vnosu kode mi je ponudilo, da naslednjič ne preverja varnostne kode na tej napravi, če označim, da to napravo pogosto uporabljam. Vidim, da je možno tudi namestiti aplikacijo za pametni telefon: https://support.microsoft.com/sl-si/hel... To ti zdaj sicer ne pomaga, je pa koristno vedeti.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

solatjek ::

AvtoR je izjavil:

Spet imam nov bug na L830:
Poskušam nastaviti, da Glance Screen ne bi bil prižgan med polnjenjem telefona.
grem na:
Nastavitve -> Dodatki -> zaslon za Ošvrk

Stran z nastavitvami se odpre, nato pa v isti sekundi samo črn zaslon z naslovno vrstico.
Če poskušam še enkrat, spet samo črn zaslon, dokler ne poskusim odpreti kake druge nastavitve.
Ko se vrnem na "zaslon za ošvrk", se nastavitve pokažejo za slabo sekundo, nato pa spet samo čer zaslon.???WTF

Pa še včeraj mi je to delovalo:(
Ravno sem uspel z updatom rešit problem z logiranjem na ST, pa spet problemi drugje...


Tole se je meni dogajalo na začetnih verzijah 10586 in nisem drugače rešil, kot s hard resetom. Še po resetu je bila fora, da sem brez, da bi kaj nastavljal v glance, moral aplikacijo najprej posodobiti, šele nato je delovalo, sicer se mi je spet zapirala nastavitev in nisem mogel nič nastaviti. Jao, kako se neki bugi vlečejo že in pradavnine obstoja win10m... žalost

Branimir ::

Ali ima še kdo probleme s baterijo? Zelo hitro se mi prazni. Telefon je pa star dva tedna Lumia 640. Po polnjenju pogledam v nastavitve in piše, da bo baterija držala še 2 dneva. Po dveh dnevih se mi včasih sprazne, redko po treh.

Vse programe imam onemogočene, da delajo v ozadju raten Vibra, Ljudje, SMS pa par ostalih sistemskih programov.
i7-10700 (16 thread @ 4.8GHz)
16GB RAM DDR4, 500GB NVMe SSD, 500GB SSD, 480GB SSD, 1TB HDD, 2TB HDD
Gigabyte RTX 2070 Super

clix ::

Jah, odvisno od tega, koliko uporabljaš telefon. 2 dni niti ni tako slabo.

Branimir ::

Kličem skoraj nikoli, ker se še ni začelo šolsko leto. Včasih ga malo prižigam da malo gledam kakšne nove funkcije in jih preizkusim. Tudi na ostalih forumih sem videl da imajo tudi ostali to težavo tudi na Lumiji 950.
i7-10700 (16 thread @ 4.8GHz)
16GB RAM DDR4, 500GB NVMe SSD, 500GB SSD, 480GB SSD, 1TB HDD, 2TB HDD
Gigabyte RTX 2070 Super

Motion ::

Daj si en battery app (battery easy naprimer) dol pa poglej kolk ti rabi v stand by načinu čez noč. Poraba bi mogla bit 1% ali manj ob povprečnem wifi signalu. ČE si gih kar nadgradil, resetiral telefon počaki par dni, se bo ustala. Vsaj na moji 950 je zdaj tako da rabi cca 1% v mirovanju ob vklopljenem wifi ju ter ene par aplikacijah ki laufajo v ozadju. Prve par dni po nastavitvi je bla koraba konkretno večja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

solatjek ::

Kot je Motion napisal, po nadgradnji rabi 2 do 3 dni, da se ustali poraba. Sicer pa čez noč na L640 mi je porabil 1 do 2%, L950 pa porabi od 2 do 4%.
Sami klici ne porabijo kaj dosti, če je med pogovorom ekran izklopljen.
Je pa na L640 piraba baterije bistveno manjša, torej ob enaki uporabi aparata mi L950 drži 2 dni, L640 pa je držala 4 dni.

Branimir, imam povsem nov etui za L640, če te zanima, dobil sem ga, ko sem L640 že prodal.

http://m.bolha.com/telefonija/mobilna-t...

Dober dan ::

Iz S7 sem prešaltal na 950, pa me zanima kako bi prekopiral vse smse na Lumio. Lumia ima sicer opcijo prenosa smsov, ampak mi ne skopira ceotnih pogovorov, ampak samo zadnjih 200 sporočil.

Branimir ::

Daj si en battery app (battery easy naprimer) dol pa poglej kolk ti rabi v stand by načinu čez noč. Poraba bi mogla bit 1% ali manj ob povprečnem wifi signalu. ČE si gih kar nadgradil, resetiral telefon počaki par dni, se bo ustala. Vsaj na moji 950 je zdaj tako da rabi cca 1% v mirovanju ob vklopljenem wifi ju ter ene par aplikacijah ki laufajo v ozadju. Prve par dni po nastavitvi je bla koraba konkretno večja.


Aplikacijo že imam. Kaže mi okoli 2,11 procenta na uro. Nadgradil sem ga že takoj prvi dan, potem sem ga pa še zresetiral.

Branimir, imam povsem nov etui za L640, če te zanima, dobil sem ga, ko sem L640 že prodal.



Ga že imam, hvala!

Bom probal kakšen teden počakat skoraj brez uporabe pa da vidim, koliko časa bo zdržala baterija.
i7-10700 (16 thread @ 4.8GHz)
16GB RAM DDR4, 500GB NVMe SSD, 500GB SSD, 480GB SSD, 1TB HDD, 2TB HDD
Gigabyte RTX 2070 Super

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Branimir ()

Anney ::

V čem je smisel neuporabe telefona in zdržljivost baterije, če ga ne rabiš ga ugasni. :) Če aparat zdrži cca 16 ur dnevno ob normalni uporabi(klicanke, sms, web browse, skype, kamera, maili) je ok, če manj se je treba vprašati zakaj ali zamenjati baterijo če je ta izrabljena.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Malajlo ::

Tole z baterijo nisem ziher, če se res toliko troši. Lumio 920 imam v lasti tri leta. Baterija ima še 95%. Ajde recimo, da je na 90%. Hčeri zdrži dva dni bp, pa ima vklopljen wifi in prenos podatkov. In lokacijo sporoča bolj pogosto (microsoftova My Family je zakon).

Mitja358 ::

Nekje v tej temi sem enkrat zasledil govor o selfie palici. Kolega bi rabil aplikacijo za žično selfie palico - se pravi preko 3.5mm vhoda za slušalke. Je sploh možno na WP?

Anney ::

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Mitja358 ::

Hvala za tole. Torej selfie palica brez BT pa nikakor ne deluje (ker jo že ima kupljeno)?

Anney ::

Ne vem, nikoli ne uporabljam in nikoli nisem, niti selfijev ne delam. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Mitja358 ::

Verjetno potem ne, ker nikjer nisem zasledil.

Hehe, saj jaz tudi ne, zato pa sprašujem. :D

Branimir ::

Edina stvar me moti, da Lumia 640 ne podpira OTG, čeprav chipset to podpira.

Zakaj microsoft tega ne omogoči?
i7-10700 (16 thread @ 4.8GHz)
16GB RAM DDR4, 500GB NVMe SSD, 500GB SSD, 480GB SSD, 1TB HDD, 2TB HDD
Gigabyte RTX 2070 Super
««
45 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
20546518 (25223) RC37
»

Telefoni Nokia se vračajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9431332 (26984) klinker
»

Microsoft Lumia 950 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10527209 (17599) Anney
»

Jutri nabavim ali WinPhone ali Androida (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7513609 (11199) Anney
»

Microsoft predstavil Hololens VR, Surface 4, nove telefone, prenosnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12841659 (32907) boolsheat

Več podobnih tem