» »

DAB stanje pri nas

DAB stanje pri nas

««
52 / 71
»»

duh1 ::

Berem malo komentarje na FB strani Totega radia. Zdaj ne vem ali sproti brišejo kakršenkoli komentar o tem, da bo Maxi postal "Toti Maxi", ker ljudje sprašujejo če se jih bo slišalo na prleško/prekmurskih koncih in noben ne postreže s konkretnim odgovorom.

Sem pa danes nekaj časa poslušal Maxi, da vidim, če je kaj oglaševanja za Toti, pa nič. Nič od nič. Kot da se ne bo nič zgodilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: duh1 ()

enemon ::

duh1 je izjavil:

Berem malo komentarje na FB strani Totega radia. Zdaj ne vem ali sproti brišejo kakršenkoli komentar o tem, da bo Maxi postal "Toti Maxi", ker ljudje sprašujejo če se jih bo slišalo na prleško/prekmurskih koncih in noben ne postreže s konkretnim odgovorom.

Sem pa danes nekaj časa poslušal Maxi, da vidim, če je kaj oglaševanja za Toti, pa nič. Nič od nič. Kot da se ne bo nič zgodilo.


Baje, da bosta imela Maxi in Toti radio skupni jutranji in popoldanski program ter zabavne vsebine, med 9. in 12. uro pa bo na Maxiju lokalni program za Prlekijo in Prekmurje.

Vir: https://sobotainfo.com/novica/lokalno/v...

cekr ::

Kaj so to zabavne vsebine?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

duh1 ::

Saj to mi je bilo jasno, da Maxi ne bo 100% Toti. Bolj mi je zanimivo, da na Radiu Maxi tudi z besedo ni omenjena sprememba od jutri, prav tako nič na FB in spletni strani Maxija. Ljudje, ki sprašujejo glede oddajanja na DAB verjetno pričakujejo, da se bo Toti pojavil kot nov program, in ne, da bo Maxi "prenašal" Toti radio, "rebrandan" v Toti Maxi.

enemon ::

cekr je izjavil:

Kaj so to zabavne vsebine?


Ne vem, verjetno Reporter Milan, nisem na tekočem s tem projektom.

duh1 ::

enemon je izjavil:


Vir: https://sobotainfo.com/novica/lokalno/v...

Odzivi/komentarji pod novico so pa zelo pozitivni. :))

enemon ::

duh1 je izjavil:

enemon je izjavil:


Vir: https://sobotainfo.com/novica/lokalno/v...

Odzivi/komentarji pod novico so pa zelo pozitivni. :))


Ja, saj če tko pogledaš, bo Prekmurje ob vse lokalne radie, samo Murski val se še za silo drži. Pred leti je bil top na tistem koncu Radio Viva, moderna glasba in dinamičen program, pa ga je požrl Radio 1.

duh1 ::

Vem. Radio Viva in Radio Radio, oba sedaj Radio 1.
Mi je pa zanimivo, da Ljubljana nima svoje lokalne postaje. Praktično vsi imajo svojo mestno/regijsko postajo, Ljubljana pa ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: duh1 ()

enemon ::

Se šteje, da Radio Slovenija zadosti prednostno obravnava Ljubljano po mojem. Se pa strinjam, da bi ravno Radio Slovenija lahko ustanovil Radio Ljubljana po zgledu Radia Maribor in Radia Koper. Manjka še kakšen radio z alternativno glasbo kot je recimo avstrijski FM4, ampak to je že druga zgodba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

mitko25 ::

Sem danes slišal reklamo na Maxiju..Od 8.9. dalje Toti Maxi ;)

duh1 ::

Zanimivo, Radio Maxi na FM oddaja normalno, na DAB R2E je pa namesto Maxi-ja Toti Radio.

gb39 ::

duh1 je izjavil:

Vem. Radio Viva in Radio Radio, oba sedaj Radio 1.
Mi je pa zanimivo, da Ljubljana nima svoje lokalne postaje. Praktično vsi imajo svojo mestno/regijsko postajo, Ljubljana pa ne.

A ko sem jaz rekel, da bi morali eno omrežje razdrobiti po regijah, pa dobim odgovor, da se ne splača drobit že tako majhne države. Te pa ne. Šansa je (bila).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gb39 ()

OK.d ::

garfield1 je izjavil:

Je pa Val 202 spustil bitrate iz 136kbps na 128kbps. Prostih je zdaj 6 CU.

Super, že spet bo prostor za novih 6 mono postaj:))
LPOK.d

gb39 ::

enemon je izjavil:

Se šteje, da Radio Slovenija zadosti prednostno obravnava Ljubljano po mojem. Se pa strinjam, da bi ravno Radio Slovenija lahko ustanovil Radio Ljubljana po zgledu Radia Maribor in Radia Koper. Manjka še kakšen radio z alternativno glasbo kot je recimo avstrijski FM4, ampak to je že druga zgodba.

Pa za Dolenjsko, Posavje, Zasavje, Belo krajino in Gorenjsko tudi nimajo nič. Radio Ljubljana bi lahko pokrival osrednjo Slovenijo, Zasavje, območje Kočevja in Gorenjsko, Radio Novo mesto pa Dolenjsko, Posavje in Belo krajino. Za primer lahko pogledamo k južnim sosedom.

garfield1 ::

Na DAB+ je namesto Radia Maxi zdaj TOTI MB. Glede na to, da Radio Maxi še vedno oddaja, me zanima na podlagi katerega zakona/pravilnika, zdaj lahko oddaja TOTI MB? Pravico za oddajanje je dobil Radio Maxi (TOTI MS) in ne TOTI MB, gledano iz druge strani pa še nista programsko popolnoma enaka! Na DAB+ so zadnje mesece/leto, kar res znajo je le preimenovanje ali pa premikanje postaj iz enega omrežja v drugo omrežje... a smo si res to zaslužili?!

Scorpy84 ::

gb39 je izjavil:

duh1 je izjavil:

Vem. Radio Viva in Radio Radio, oba sedaj Radio 1.
Mi je pa zanimivo, da Ljubljana nima svoje lokalne postaje. Praktično vsi imajo svojo mestno/regijsko postajo, Ljubljana pa ne.

A ko sem jaz rekel, da bi morali eno omrežje razdrobiti po regijah, pa dobim odgovor, da se ne splača drobit že tako majhne države. Te pa ne. Šansa je (bila).


Radio Enter, Terminal...

starfotr ::

Pred časi radijskih mrež smo imeli kar pestro izbiro radiev. Sedaj se vse zelo koncentrira. Isti lastniki ...

gb39 ::

Scorpy84 je izjavil:

gb39 je izjavil:

duh1 je izjavil:

Vem. Radio Viva in Radio Radio, oba sedaj Radio 1.
Mi je pa zanimivo, da Ljubljana nima svoje lokalne postaje. Praktično vsi imajo svojo mestno/regijsko postajo, Ljubljana pa ne.

A ko sem jaz rekel, da bi morali eno omrežje razdrobiti po regijah, pa dobim odgovor, da se ne splača drobit že tako majhne države. Te pa ne. Šansa je (bila).


Radio Enter, Terminal...

Ja kaj naj s tema dvema? En je tematski, drugi je pa mix top 30 al neki podobnega. Ni to nobena dodana vrednost.

starfotr je izjavil:

Pred časi radijskih mrež smo imeli kar pestro izbiro radiev. Sedaj se vse zelo koncentrira. Isti lastniki ...

Pa vsem je zelo dobro šlo. Že takrat so nekateri komaj živeli, danes pa sploh ne bi bili ko kurenčni. Ali pač?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gb39 ()

Scorpy84 ::

Pa regionalni so, da se je napisalo kvaliteten regionalni radio, bi bil tiho.

starfotr ::

Seveda jim je šlo slabo. Ampak to bi se dalo rešit na druge načine, skozi financiranje preko občin.

Če imajo lahko občine svoje cajtnge, bi lahko imeli tudi RA postaje.

Juneau ::

garfield1 je izjavil:

Na DAB+ je namesto Radia Maxi zdaj TOTI MB. Glede na to, da Radio Maxi še vedno oddaja, me zanima na podlagi katerega zakona/pravilnika, zdaj lahko oddaja TOTI MB? Pravico za oddajanje je dobil Radio Maxi (TOTI MS) in ne TOTI MB, gledano iz druge strani pa še nista programsko popolnoma enaka! Na DAB+ so zadnje mesece/leto, kar res znajo je le preimenovanje ali pa premikanje postaj iz enega omrežja v drugo omrežje... a smo si res to zaslužili?!


Pač Slovenija. :P In loleki na AKOS-u.

Juneau ::

Zdaj je prepozno za kvalitetne regionalne/lokalne RA postaje. Odlazek jih je pokupil in iz njih naredil bebave, neposlušljive RA postaje. Koliko jih ima že zdaj v lasti? 10? 15? Program in glasba pa na vseh po enem kopitu. Z nekaj minutnim zamikom. >:D

Za nas katolike je ostalo RA Ognjišče, za še malce starejše pa RA Veseljak.

gb39 ::

Za katolike je bil vedno samo Radio Ognjišče. Veš kaj je še zanimivo? Nekatere RA postaje v "lasti" Odlazka, so še vedno tudi malo občinske. In so bile že prej. Ampak enostavno ni interesa. Radio Triglav recimo ima celo velik domet, imajo lokalne vsebine, ampak radio nima duše. Kot da nima tradicije, pa obstaja že vrsto let (in ima zelo bogato tradicijo, da ne bo kdo narobe razumel). Na Gorenjskem jih vse povozi Gorenc. Pred tem pa Belvi, pa so ga ugasnili, ker je bil brez statusa in so tako lažje pridobili frekvence za radijsko mrežo Antena najprej, no zdaj pa Radio 1. Ne vem, zakaj niso enostavno programa prestavili na Triglav in bi morda se danes kraljevali na Gorenjskem. Na tem koncu lahko dam tak primer, ker ga dobro poznam, za druge regije pa težko rečem. Na Koroškem Koroški Radio menda dobro funkcionira. Radio Robin na Primorskem prav tako. Maxi nekako ni speljal svoje zgodbe. Zdaj ga rešujejo s Totim. Morda se bolje prime, kdo vem.
Je pa škoda, da jim pri pripravljanju samega programa in izboru glasbe ne dajo več manevrskega prostora. To striktno držanje istega stila se človek, ki se veliko vozi na okoli, hitro naveliča.

enemon ::

Napaka Odlazka je bila tudi,da je kolikortoliko poslušljiv Radio Salomon prestavil v neposlušljivi kakovosti na DAB+, namesto tega imamo pa Cajka FM. V nobeni normalni državi ne predvajajo tako na veliko glasbe sosednjih držav kot pri nas.

starfotr ::

Radio Ognjišče ima sicer kulturne govorce. Niso to kot kaki Avdići ali podobni kljukci. Tudi glede glasbe imajo na srečo več kot 20 komadov na playlisti v nasprotju z R ena in podobnimi.

Samo eno težavo imajo. Kot imajo tudi svoj slogan. Namreč govorijo in širijo "resnico tudi iz druge strani".

Resnica je navadno samo ena. Torej je vse drugo laž.

Torej njihov problem je točno to. Širjenje laži. Kot to delajo tudi v Cerkvi in v politiki "z druge strani". Zaradi tega mi je žal. Takoj bi jih priporočal nekomu za poslušat, če bi le bili malo bolj normalni.

Scorpy84 ::

enemon je izjavil:

Napaka Odlazka je bila tudi,da je kolikortoliko poslušljiv Radio Salomon prestavil v neposlušljivi kakovosti na DAB+, namesto tega imamo pa Cajka FM. V nobeni normalni državi ne predvajajo tako na veliko glasbe sosednjih držav kot pri nas.


Ni napaka, salomon ni prinasal denar, cajke pa prinasajo. Salomonov dj time, se seli v dvorano kjer imajo na voljo 3 tisoc vstopnic, ker se ocitno ne prodaja vec, da so sli tja. Best fm pa po enem letu delovanja razprodal areno. Pa tudi ponosni ste na Doncica, ki pa obozuje tako glasbo pa ni zamere zaradi tega? Karkoli pac se je treba sprijazniti, preskocite to postajo tko kot jaz, vsak naj poslusa kar mu pase. V cem je problem?

gb39 ::

starfotr je izjavil:

Radio Ognjišče ima sicer kulturne govorce. Niso to kot kaki Avdići ali podobni kljukci. Tudi glede glasbe imajo na srečo več kot 20 komadov na playlisti v nasprotju z R ena in podobnimi.

Samo eno težavo imajo. Kot imajo tudi svoj slogan. Namreč govorijo in širijo "resnico tudi iz druge strani".

Resnica je navadno samo ena. Torej je vse drugo laž.

Torej njihov problem je točno to. Širjenje laži. Kot to delajo tudi v Cerkvi in v politiki "z druge strani". Zaradi tega mi je žal. Takoj bi jih priporočal nekomu za poslušat, če bi le bili malo bolj normalni.

Obračaš besede, tako kot jih vsi politiki. Resnica je res samo ena, razlag te resnice je pa lahko nešteto. In če še vsak doda svoje začimbe lahko dobiš čisto nekaj tretjega. Konec koncev pa vsak posluša tisto, kar mu paše. Zakaj bi obsojali drugačen način razmišljanja? Tak način dela nas bo pripeljal v en drug sistem. Ne vem, če si želimo tega. Tudi to je svoboda govora, kar številni radi izkoriščajo. Kaj je za koga normalno je pa povsem subjektivno mnenje. Meni je bilo recimo noro, da so se pred tedni več ukvarjali z natrija kot pa kanalom C0. Ali pa nastopi Hojsa po tv oddajah pred leti. Ampak to ni veš tema tega foruma.

garfield1 ::

starfotr je izjavil:

Samo eno težavo imajo. Kot imajo tudi svoj slogan. Namreč govorijo in širijo "resnico tudi iz druge strani".

Resnica je navadno samo ena. Torej je vse drugo laž.


To si verjetno mislil pripisati medijem, ki hvalijo zdajšnjo oblast. Samo problem pa je, da se prava resnica oziroma “resnica iz druge strani” sliši na vedno manj radijskih postajah!!! Dobivamo pa laži zdajšnje oblasti! To pa kot dobro vemo, so mediji Media24 in Infonet, ki so pod okriljem največjega radijskega mogotca v Sloveniji.

garfield1 ::

Zgodovina sprememb…

garfield1 ::

Zgodovina sprememb…

enemon ::

Scorpy84 je izjavil:

enemon je izjavil:

Napaka Odlazka je bila tudi,da je kolikortoliko poslušljiv Radio Salomon prestavil v neposlušljivi kakovosti na DAB+, namesto tega imamo pa Cajka FM. V nobeni normalni državi ne predvajajo tako na veliko glasbe sosednjih držav kot pri nas.


Ni napaka, salomon ni prinasal denar, cajke pa prinasajo. Salomonov dj time, se seli v dvorano kjer imajo na voljo 3 tisoc vstopnic, ker se ocitno ne prodaja vec, da so sli tja. Best fm pa po enem letu delovanja razprodal areno. Pa tudi ponosni ste na Doncica, ki pa obozuje tako glasbo pa ni zamere zaradi tega? Karkoli pac se je treba sprijazniti, preskocite to postajo tko kot jaz, vsak naj poslusa kar mu pase. V cem je problem?


Ni problema razen tega da razen Radia Slovenija ni na FM-u nič več poslušljivega, vsaj zame. Sem pa pravočasno našel alternative, italijanski m2o ali še bolje novi Radio Appalla, nemški sunshine live, pa avstrijski DAB+ ima kar nekaj dobrih postaj, na FM pa njihov FM4. Škoda za Salomon, ampak se strinjam, v Sloveniji očitno ni več zadosti poslušalstva za tovrstne radijske postaje.

starfotr ::

garfield1 je izjavil:

starfotr je izjavil:

Samo eno težavo imajo. Kot imajo tudi svoj slogan. Namreč govorijo in širijo "resnico tudi iz druge strani".

Resnica je navadno samo ena. Torej je vse drugo laž.


To si verjetno mislil pripisati medijem, ki hvalijo zdajšnjo oblast. Samo problem pa je, da se prava resnica oziroma “resnica iz druge strani” sliši na vedno manj radijskih postajah!!! Dobivamo pa laži zdajšnje oblasti! To pa kot dobro vemo, so mediji Media24 in Infonet, ki so pod okriljem največjega radijskega mogotca v Sloveniji.


Če sta odlazek in R Ognjisce alternativa, potem hvala lepa, jaz bi izstopil s tega vlaka. Oboje je gnojna jama. Ena večja od druge.

gb39 ::

Jah nič, vsem vam predlagam, da ustanovite skupaj firmo, prijavite radijsko dejavnost pa boste delali tako kot bo vam pasalo, dobili bomo drugačne vsebine, drugačno tematiko,... nov žanr glasbe. Jaz sem vas pripravljen podpirat na tej poti.

Juneau ::

gb39 je izjavil:

Jah nič, vsem vam predlagam, da ustanovite skupaj firmo, prijavite radijsko dejavnost pa boste delali tako kot bo vam pasalo, dobili bomo drugačne vsebine, drugačno tematiko,... nov žanr glasbe. Jaz sem vas pripravljen podpirat na tej poti.


Še več RA postaj? :D>:D
Bistvo DAB+ se je v Sloveniji že zdavnaj izgubilo s posiljevanjem Odlazkovih bebavih RA postaj.

OK.d ::

enemon je izjavil:

Scorpy84 je izjavil:

enemon je izjavil:

Napaka Odlazka je bila tudi,da je kolikortoliko poslušljiv Radio Salomon prestavil v neposlušljivi kakovosti na DAB+, namesto tega imamo pa Cajka FM. V nobeni normalni državi ne predvajajo tako na veliko glasbe sosednjih držav kot pri nas.


Ni napaka, salomon ni prinasal denar, cajke pa prinasajo. Salomonov dj time, se seli v dvorano kjer imajo na voljo 3 tisoc vstopnic, ker se ocitno ne prodaja vec, da so sli tja. Best fm pa po enem letu delovanja razprodal areno. Pa tudi ponosni ste na Doncica, ki pa obozuje tako glasbo pa ni zamere zaradi tega? Karkoli pac se je treba sprijazniti, preskocite to postajo tko kot jaz, vsak naj poslusa kar mu pase. V cem je problem?


Ni problema razen tega da razen Radia Slovenija ni na FM-u nič več poslušljivega, vsaj zame. Sem pa pravočasno našel alternative, italijanski m2o ali še bolje novi Radio Appalla, nemški sunshine live, pa avstrijski DAB+ ima kar nekaj dobrih postaj, na FM pa njihov FM4. Škoda za Salomon, ampak se strinjam, v Sloveniji očitno ni več zadosti poslušalstva za tovrstne radijske postaje.

O ja, na internetnih radijih je kar veliko alternativ, to pri nas na dabu pa je ena velika žalost.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

gb39 ::

Juneau je izjavil:

Še več RA postaj? :D>:D
Bistvo DAB+ se je v Sloveniji že zdavnaj izgubilo s posiljevanjem Odlazkovih bebavih RA postaj.

Še več, ja. A ni to namen v DAB+a?

Juneau ::

gb39 je izjavil:

Juneau je izjavil:

Še več RA postaj? :D>:D
Bistvo DAB+ se je v Sloveniji že zdavnaj izgubilo s posiljevanjem Odlazkovih bebavih RA postaj.

Še več, ja. A ni to namen v DAB+a?


Namen DAB+ ni posiljevanje z Odlazkovimi RA postajami ampak RAZNOLIKOST vsebin in TEMATSKE RA postaje.

Poglej nemški DAB+, nizozemski DAB+, francoski DAB+!

starfotr ::

Namen daba je en. To je nadomeščanje FM. Ker smo izrabili ves frek. prostor.

Če imeli več pasovne širine na voljo, bi še vedno imeli FM, saj je dovolj dober za večino. Tako pa nimamo, zato spremembe.

gb39 ::

starfotr je izjavil:

Namen daba je en. To je nadomeščanje FM. Ker smo izrabili ves frek. prostor.

Če imeli več pasovne širine na voljo, bi še vedno imeli FM, saj je dovolj dober za večino. Tako pa nimamo, zato spremembe.

No, točno to. Tako kot je fm nadomestil am, dab nadomešča fm.

Sebastian_H ::

DAB+ bo super, a je potrebno še malce infrastrukturo izboljšat. Če med Koprem in LJ poslušam DAB radio me mine zaradi neštetih prekinitev. FM deluje brez težav. Šele ko bo to enakovredno bo DAB postal aktualen. Poleg tega je DAB bistveno bolj kompresiran in zaenkrat večinoma slabše kvalitete kot FB, ki pa tudi ni ravno kakovosten zvok.

starfotr ::

gb39 je izjavil:

starfotr je izjavil:

Namen daba je en. To je nadomeščanje FM. Ker smo izrabili ves frek. prostor.

Če imeli več pasovne širine na voljo, bi še vedno imeli FM, saj je dovolj dober za večino. Tako pa nimamo, zato spremembe.

No, točno to. Tako kot je fm nadomestil am, dab nadomešča fm.


AM je šel praktično v pozabo zaradi slabe kakovosti zvoka in zaradi ogromne oddajne moči, ki je bila potrebna. FM ima dovolj dobro kakovost zvoka, da se je ohranil vsa desetletja. DAB je seveda še en razred boljši od FM, vendar tako očitnega preskoka ni.

Scorpy84 ::

Sebastian_H je izjavil:

DAB+ bo super, a je potrebno še malce infrastrukturo izboljšat. Če med Koprem in LJ poslušam DAB radio me mine zaradi neštetih prekinitev. FM deluje brez težav. Šele ko bo to enakovredno bo DAB postal aktualen. Poleg tega je DAB bistveno bolj kompresiran in zaenkrat večinoma slabše kvalitete kot FB, ki pa tudi ni ravno kakovosten zvok.


Kje imas anteno, pri meni samo malo prekine med uncem in logatcem. Izjema ce je kolona tovornih vozil, takrat mi malo vec ponagaja na tem delu. Ostali del primorske avtoceste brez prekinitev.

OK.d ::

Pri FM je lahko kolona do LJ, pa dela normalno:)
LPOK.d

Scorpy84 ::

OK.d je izjavil:

Pri FM je lahko kolona do LJ, pa dela normalno:)


Katera postaje, drzavne ne poslusam? Fm nekaj casa ok, vmes zasumi, od razdrtega hresci, sploh italijani se vmesavajo, te mine iskati postaje. Se niti ne spomnem vec, ker sem v avtu fm nehal poslusat odkar imam v avtu na voljo mp3. Sele dab me je pritegnil, da sem nazaj zacel poslusati radijske postaje.
Mi pa oce jamra, da mu pogosto prekinja, nima dab, je pa navdusen nad dab, ko se vozi z mojim. Torej kdo je zdaj tukaj...

OK.d ::

Verjetno poslušaš napačen radijo, ker z Valom 202 teh težav katere ti opisuješ jaz nimam.;)
LPOK.d

gb39 ::

Veliko je tudi odvisno od modela avtomobila. Sem imel testno a6 pa je delal brez prekinitve med lj in koprom že pred leti, tiguan na drugi strani prekinja oz. prešalta na FM že na gorenjski avtocesti med Kranjem in Ljubljano, med Logatcem in Uncem pa signala "ni". Pa sploh nima veze, kater radio poslušaš.

starfotr ::

Predvsem je antena pomembna.

Danes so vgrajene skrite antene, ki so seveda lepe, ker se jih ne vidi. Hkrati pa so neuporabne, saj poslabšalo uporabniško izkušnjo. Ampak koga briga to, važno je, da je avto lep.

OK.d ::

Itak, kdo pa še danes v avtu sploh posluša radio, vklopiš AA ali Carplay in imaš izbire na pretek.
LPOK.d

Scorpy84 ::

starfotr je izjavil:

Predvsem je antena pomembna.

Danes so vgrajene skrite antene, ki so seveda lepe, ker se jih ne vidi. Hkrati pa so neuporabne, saj poslabšalo uporabniško izkušnjo. Ampak koga briga to, važno je, da je avto lep.


Odvisno, ze malo drazji avti srednjega razreda, nima samo ene skrite antene, imajo vsaj dve ali vec njih.

Juneau ::

Se že ve, katere 4 RA postaje bodo v kratkem oddajale v DAB+ R2?
Odpiranje prispelih ponudb je bilo 31.avgusta.

https://www.akos-rs.si/javna-posvetovan...
««
52 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Frekvence radijskih postaj

Oddelek: Loža
355693 (4115) Scorpy84
»

Italijani drugi pokopavajo FM

Oddelek: Zvok in slika
386569 (2964) veso266
»

Kateri digitalni radio tuner - DAB komponenta ali druga rešitev ob ukinitvi analogneg (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5411996 (7643) Juneau
»

Norvežani kot prvi pokopavajo analogni radio (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
7329946 (26038) CyberPunk
»

Zakaj imajo Radijske postaje več frekvenc?

Oddelek: Zvok in slika
4612735 (11092) Scorpia

Več podobnih tem