» »

Arma 3 - Altis life

Arma 3 - Altis life

Heheheheh ::

Živjo,

Pred nekaj časa sem si kupil armo 3 in začel igrati predvsem Altis life. Zanima me, če je kdo, ki bi se mi pridružil na serverju na katerem igram, da skupaj ustvarimo gang v katerem bi bili na začetku samo slovenci.

tenchu ::

Živijo!

Razmišljam, da bi kupil Armo 3, ta altis life zgleda res kul. Se izplača kupit? No sej dobi se jo za slabih 20€, zanima me bolj a je vredno časa.

DarwiN ::

Sicer ne igram iger (razen Battlefield), ampak spremljam material IMO daleč najboljšega/najbolj ustvarjalnega youtuberja (FRANKIEonPCin1080p), ko gre za igre.

In pred časom je tip igral tale Altis life.

Oglej si teh 6 njegovih epizod in ti bo vse jasno, sem prepričan.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Pesimist ::

raje gta5 lolz

BladE_ ::

Sem precj veliko preigral Arma 2(dayz), Arma 3 sem kupil takoj v beti ampak nisem igral veliko(pred kratim probal tudi Dayz), ker mi na žalost v tem trenutku hardware šepa in je nemogoče... Za 20€ se splača, predvsem so tukaj v igri modi in ponujajo neskončno možnosti in ur igranja... Kot že zgoraj rečeno, poglej Frankija...
Akcija - Reakcija

Snackbarru ::

Autist life, ki ga vidiš v YouTube videih in tvoja izkušnja se bodo najbrž močno razlikovali.
Če si igral Armo 2 in ti je bila všeč, ti Arma 3 najbrž ne bo toliko zaradi bedne mape in čudne mehanike streljanja (človek zdrkne ko je ustreljen, dobesedno bullet sponge).
Join the Chernarus Wasteland master race.

tenchu ::

No, kupil sem Steam račun Armo 3+ DLCje, PayDay 2, GTA 4 in nov CS za 12€ preko spleta :D

Vidim, da Arma 3 rabi neki časa da se privadiš... bi kdo rad igral skupi?

tenchu ::

Je kdo še vedno aktiven? Banan sem bil na grandtheftaltis, obtožen hackanja, kar pa nisem, nikoli še nisem in nikoli ne bom. Pritožba je bila zaman. Igra mi je fajn, ampak je skori obvezno igrat z drugimi. Če je kdo za, naj mi sporoči :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Arma 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6311429 (624) oo7
»

Day Z (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28039285 (2357) chucki
»

Kaj nadgraditi, cpu ali gpu?

Oddelek: Kaj kupiti
394088 (3402) Shingi
»

ali grafična ustreza?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
21926 (800) PoweR1255
»

iščemo igralce za igro arma 2

Oddelek: Igre
181571 (866) Kapsi

Več podobnih tem