» »

Spintire igra

Spintire igra

Baltazar-x ::

Offroad po rusko.
Odlična simulacija tovornjak-offroad prevoz robe od A do točke B, zapomni si deformacijo terena, rahlo strateško obarvana za optimalno porabo goriva in časa. Stvar se da tudi modat tako da nikoli ne zmanjka map in vozil, obstaja tudi demo. Skratka se splača pogledat.

Pesimist ::

nevem sem probal. Zgleda ko incomplete product.

_geek_ ::

Sicer so letošnjega aprila obljubili "new assets" ampak brez release date-a. Anyway a še kdo špila tole bi malce rad na coop probal. Če je kdo za akcijo, feel free to add me :)

Ciklamen ::

Dobra fizika v špilu, ampak se mi zdi da se zadeva ni nikam premaknila :)
- End of the Post ->

Matevz96 ::

Igro spremljam že od 2011 in sama mehanika v igri se mi zdi odlična, vendar je razvoj od "izida" praktično ustavljen...

_geek_ ::

Ja en čas so bili na bojni nogi (Oovee (publisher) in Pavel(developer))... Sicer so v sredini avgusta podali neko opravičilo, tako da upanje še obstaja :)

Sriple Tix ::

Nabavil sem si jo v neki akciji za 6 ali 7 €, vendar je zaradi izostanka pogleda iz kabine nisem igral več kot nekaj minut oziroma dokler nisem ostal v prvem dreku. Upam, da bodo ta neverjetni upgrade, pogled iz kabine, za simulator vožnje kdaj dodali, kajti igra kar kliče po petih prijateljih, gajbi piva in popoldnevu veselja po tistih šumah :)

_geek_ ::

Če me spomin ne vara je obstajal en build za časa early access (public or not public ne vem) kjer je zadeva bila prisotna, samo se je ogromno uporabnikov pritoževalo glede motion sickness :( Drugače pa ja, da bi uredili kamero v kabini ala ETS 2 to bi bile mokre sanje :D Sicer tudi kamero nasplošno bi lahko malce popravili, mislim saj se navadiš ampak ni še to to,...

Sriple Tix ::

To mi nikdar ne bo šlo v glavo. Nekdo se pritožuje nad takšnim pogledom (ali stotnija njih), potem pa zadevo umaknejo, namesto bi zgolj dodali nove možnosti, pa naj potem vsakdo šofira od tam, od kjer mu je ljubše.

Matevz96 ::

Sriple Tix je izjavil:

To mi nikdar ne bo šlo v glavo. Nekdo se pritožuje nad takšnim pogledom (ali stotnija njih), potem pa zadevo umaknejo, namesto bi zgolj dodali nove možnosti, pa naj potem vsakdo šofira od tam, od kjer mu je ljubše.


Ko bi kamero iz Euro trucka prekopiral...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gaming računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5610751 (9034) hojnikb
»

Gran Turismo 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
585190 (2723) Jst
»

Atlantis btc

Oddelek: Loža
111659 (1386) T0RN4D0
»

Letala in Fotoaparat!!!!!

Oddelek: Loža
483357 (2370) Super Sonic
»

mozilla email

Oddelek: Pomoč in nasveti
5866 (836) root987

Več podobnih tem