» »

Day Z

Day Z

Setsuno ::

brezveze igrat dayz če ni usaj 40 ljudi na serverju

Kapsi ::

odvisno za koga setsuno, sej dost je če nas je 5 ali pa 10...odvisno kogar za koli....

connel ::

Na homemade serverju ti kaj več playerjev niti ne priporočam.

Kapsi ::

ne sej tudi ne mislim do 10 al pa še manj, za več imam preslabo povezavo ter tudi comp bi rekel...

Kapsi ::

potreboval bi nekoga ki bi mi povedal kako lahko dobim IP in port od igre?
Pač naredil sem server in tisti k pozna igro ve da rabis vozila in orožja registrerat in sem videl na forumu da obstaja en program "se ga ne spomnim" in v tem programu da se konektaš na server potrebuješ IP ter port kako bi dobil te zadevi...?

Setsuno ::

jst govorim o temu, da morš dayz igrt tko da so tud nekateri igralci banditi. Brez nevarnosti pred drugimi igralci igra zgubi svoj čar saj zombiji takoj po pridobitvi orozja
izgubijo svoj faktor. In so bolj kot ne samo moteči faktor v boju z banditi. Ker brez banditou ni nobene možnosti da umreš če igraš z 10 ljudi ( večina so prijatelji), in je tako ali tako mapa prevelika za 10 ljudi. Zato boš na standalonu meu lahko tudi 100+ playerjev.

Kapsi ::

aha super hvala za pomoč...

VaeVictis ::

Setsuno je izjavil:

jst govorim o temu, da morš dayz igrt tko da so tud nekateri igralci banditi. Brez nevarnosti pred drugimi igralci igra zgubi svoj čar saj zombiji takoj po pridobitvi orozja
izgubijo svoj faktor. In so bolj kot ne samo moteči faktor v boju z banditi. Ker brez banditou ni nobene možnosti da umreš če igraš z 10 ljudi ( večina so prijatelji), in je tako ali tako mapa prevelika za 10 ljudi. Zato boš na standalonu meu lahko tudi 100+ playerjev.


Podpis pod tole...

Če/Ko najdeš M4A1 z dušilcem in dovolj naboji ratajo zombiji irelavantni.

Ko se je dalo še goljufati naboje (si dal nabojnike v nahrbtnike ter se odlogiral in znova logiral, pa so bili nabojniki spet polni) smo se mi šli kdo prej pride do 1000 zombie killov...

Banditi in interakcija z ostalimi ljudmi naredijo ta mod zanimiv!

Setsuno ::

Sej ko bojo standalone naredili naj bi bilo veliko težje samo preživeti, ampak trenutno so igralci in interakcija z drugimi igralci tisto kar naredi mod dober :). Ampak kot jaz pravil vsako tele ima svoje vesele :).

glistovje ::

kaj je smisel ubijat samo bandite? pobiješ vse ka mi pride nasproti. :D pa naj se dere ne vem kako da je " friendly". v tem špilu MORŠ bit hinauc :) survival of the fittest!

Kapsi ::

heheh, meni je pa zanimivo da moreš iskati stvari in da ni tok izi..

BladE_ ::

Igra je res zaj**ana ravno zaradi tega, ker ne mores zaupati nikomur, plus to, da je iskanje orozja in ostalih stvari res tezko... Večinoma me ubijejo v prve pol ure, ko pridem v mesto in iščem iteme... Tako kot je nekdo zgoraj napisal nekateri pobijejo vse, kar jim pride nasproti...

Ima kdo kakšen nasvet kako najhitreje priti do orožja ali pa do sniperja... kje naj iščem?? :)
Akcija - Reakcija

glistovje ::

bodi bandit, in naj drugi nabirajo zate :P metk u čelo pa maš use :P

BladE_ ::

Na katerih serverjih igrate? Nalepite IPje in nick...

Trenutno na: 159.253.145.189:3357
Akcija - Reakcija

chrispy ::

še kaj igrate?

VaeVictis ::

Čakamo na DayZ SA

glistovje ::

Se gikamo :D

BladE_ ::

Dajte IP serverjev na katerih igrate... Imel sem en dober server ampak je down že nekaj časa.
Akcija - Reakcija

bajsibajsi ::

Kaj je zate dober server?

Priporocam da pogledas se druge priljubljene mape (npr. Panthera, Namalsk..).

glistovje ::

188.165.235.160.4302

==> Hodor :)

BladE_ ::

Dober server? Nizek ping, dosti igralcev(30+) in pa dobro je, da ima dodane avtomobile, orozja, vojašnice itd...

@glistovje bom preveril... vidim, da je "Origins", te verzije še nisem probal.
Akcija - Reakcija

glistovje ::

iščemo neustrašne igralce na 188.165.235.160.4302 (ORIGINS) :)

manniac ::

IN kdaj kaj pride standalone

Pariah ::

manniac je izjavil:

IN kdaj kaj pride standalone

DayZ Early Access
|P8Z77-V PRO|,|i5 2500K|,|ASUS GTX780 DirectCUIIOC|,|2x4GB Corsair LP|,|H100|,
|Samsung 840/WD1002FAEX|,|Corsair TX850W|,|Fractal Design Arc|,|Win7 U 64bit|

manniac ::

Bo kdo kupil da skupaj igramo?

glistovje ::

Mah ne vem cese ze splaca kupit. Rajs se tastarga igram. Ta cajt nej pa zrihtajo tegale...

Mitch ::

Predolgo že pacajo tale standalone...

Setsuno ::

Jst sm kupu in zaenkrat je bolš še mod ker ma več stvari notr. Sam vrjamm pa da v roku 1-2 mescou al pa mogoče mau več bo standalone bolši. Zakaj? NI hackerjou, veliko težji je, osnove igre so bolše... so on

Nagi Bator ::

Predvsem je menda boljse otimiziran. Koliko slisim od drugih, bi naj laufal precej bolj tekoce kot mod.

Mitch ::

Pa 24€ za tole alpho je občutno preveč...

Setsuno ::

noben te ne sili da jo kupš

connel ::

Pravzaprav ravno nasprotno, Rocket priporoča da ne kupujete igre, razen če želite sodelovati pri testiranju. Cena bo ostala enaka do beta verzije.

Je pa čisto v redu, deluje bolje kot prej modi, kjub temu da je notri bolj malo stvari, jo raje igram kot mod.

medenko ::

23,99€ steam vredno da/ne ?

glistovje ::

ni še vredno, bo čez čas :) jst sem jo vzel iz firbca

manniac ::

jst bom uzeu. :D pomoje je vredno sploh ce mislejo pol se kej dražit

glistovje ::

zgleda zanimivo, sm majo še FULLL za poštimat

manniac ::

a se da komu razložit kako dela multiplayer, recimo gres dol iz igre ,kaj se zgodi s tabo v sami igri?

Kako naredis server?

pac ce se da enmu mal opisat situacijo?

connel ::

Nič se ne zgodi ko greš enkrat dol s serverja, pozicija kjer si bil se shrani in se lahko loginaš na katerikoli server in boš tam kjer si se logoutal. Vsi serverji uporabljajo centralen hive. Tja gredo vsi podatki o tvoji poziciji.
Serverja ne moreš naredit, lahko ga samo najameš. Privat serverjev še lep čas ne bo.

Cena bo še dolgo taka kot je sedaj, do bete, ki je še precej daleč.

manniac ::

aha pa je ker server na katerem igrajo pretežno slovenci, ni nujno da je najed od slovenca?

connel ::

Niti ne, vsaj jaz ne poznam takega serverja.

GabrieLeo ::

S frendom se zmeni pa špilaj. Sicer se bosta na začetku iskala ampak se itak vse začne ob obali tak da se bosta že nekako našla. Sicer pa glede ljudi na Day Z-ju raje nebi. Če boš najdel človeka s dokaj razumnim mic-om ter predvse takega ki bo RAZUMEL angleško. Si zadel terno. Drugače raje samo streljal če se da, pobijaj ljudi v krdelih in se drži zase. Žal ampak ne najdeš normalnih, friendly ljudi.

sicer pa je Frankie, eden bolj gledanih Day z-jarjev začel nove epizode na standalonu. Priporočam!
klik

Nagi Bator ::

Frankie je skriptiran. To ni realni gameplay.

BladE_ ::

Skriptiran? Spet neka nova buča...
Akcija - Reakcija

connel ::

Mhm, vse je zrežirano pri Frankiju, zgleda ne poznaš dosti te scene. To se ve že precej precej dolgo.

GabrieLeo ::

pri tastarih day-z jih je občasno tut skriptiran, ko je delal zgodbe (sej se vidi to na pol metra) ampak dvomim da so tam šli iskat neke Ruse pa Poljake da so jih šli preganjat po dolini in strelat na njih, ko je bil res v enem delu epic boj, ko se je samo on izvil.

Sicer pa ja, v day z-ju se da milijon stvari narest. Upam da kmalu naredijo kaj podobnega hunger games (in ne mod)

bajsibajsi ::

Takole na hitro meni standalone in mod zgledata dokaj podobno (ne vredno cene standalona). Niti 3.0 pogon ni.. malo sfriziran GUI + customization.

In to so pacali toliko casa...

xxxul ::

Frankiju so dokazal da je uproabljal cheate v dayz.. ne pomeni da ni zanimiv, sam je pa glupo ko se sprav v god mode na druge in pol pametuje kolk so bebci.

drgač je pa zabavna zadeva čeprav še ni velik za delat; trenutno je najbolj v modi vzet ujetnika, mu na silo vzet kri, na silo nafutrat, še mal krvi, pol pa na silo popit dezinfectant.
Dayz brings out the worst in people

xxxul ::

malo za smeh

GabrieLeo ::

bajsibajsi je izjavil:

Takole na hitro meni standalone in mod zgledata dokaj podobno (ne vredno cene standalona). Niti 3.0 pogon ni.. malo sfriziran GUI + customization.

In to so pacali toliko casa...


če si prešpilal prejšnji day z vsaj 5 ur in tegale standalone 2 urici vidiš takojšnjo razliko. Sploh ne morem verjeti da sem dejansko za tako igro zgubljal živce... Zombije si ubijal po občutku, saj so ti lagali da je bilo veselje bo goši, ko si priklical še bljižnje playerje, ko si porabil za enega zombija cel saržer. Da ne omenjam lomljenja s koleščkom, laganje predmetov, ljudi... Vmesnik, ko si iskal serverje... Đizs. Veliko so izboljšali ampak jim pa še manjka veliko. Vseeno ta občutek da si dejansko sam na celem otoku, ko se skrivaš pred klani, ko so oboroženi do zob, ti se pa skrivaš po grmovjih, ali pa jim narediš zasedo. Enkrat sva s prijateljem tako iz zasede postrelila in pokradla celo karavano. Res za take trenutke se splača igrati to igro.

Freaxx ::

Najboljša stvar, ki naredi igro zanimivo je, da lahko vsak trenutek izgubiš vse in začneš znova. Ko končno dobiš celoten gear, paziš da te ja ne bo kdo dobil. (recimo thermal scope še iz moda).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Arma 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6311326 (521) oo7
»

Najboljša survival igra?

Oddelek: Igre
486091 (2838) Berserker
»

H1Z1

Oddelek: Igre
334573 (1905) oo7
»

The War Z / Infestation: Survivor Stories

Oddelek: Igre
353961 (2960) Leprechaun
»

WAR-Z je released :)

Oddelek: Igre
81545 (1205) Pesimist

Več podobnih tem