» »

Day Z

Day Z

««
«
1 / 6
»»

Sugy ::

Mene pa zanima ali se mogoce kdo igra ta Awsome mod za armo 2?

http://www.dayzmod.com

trenutno se je v alpha verziji ampak moram recti da izgleda kot da bi ze bila closed beta :D
mod je se kar zahteven ko naletis na skupino zombijev (ni kot walking dead ko uletis z pistolami pa pobijes vse kar leze pa gre)

!Mod je brezplacen!

edino kar potrebujes za mod je pa seveda original arma2 + arma 2 operation arrowhead.
paket se da dobit na steamu http://store.steampowered.com/sub/4639/ za borih 25€ placa se lahko tudi z paysafecardom ce kdo nima mastercarda oz. paypala.
  • spremenil: ahac ()

Pureforce ::

jaz igram, in je dokaj zabavno dokler te ne kdo ustreli v hrbet :)

govori pa se, da je zaradi tega moda tako poskočila prodaja arme, da bodo mod uradno vključili v arma 3.

Sugy ::

ija to je pa zello anying ko imas naprimer m4 pa m9 handgun z dusilcem + gps hehe da ti kdo to naredi. samo sem pa probla zdaj z novim updatom so zombiji spet postali malo bolj zaje*ani :D. ja zarad moda se je prodaja ful povecala, naprimer na steamu je sedaj med TOP sellersi :D

bajsibajsi ::

Eden izmed razvijalcev je v nekem intervjuju omenil, da se je povecala za 500% (ampak to ze pred casom). Lahko igras z Arma 2 Free + AO dodatkom. Tako prihranis pol vsote, ampak so teksture slabse kvalitete.

btw, ingame ---> Peacerer in sem friendly

Zgodovina sprememb…

Sugy ::

ingame: Skyfafir in sem friendly

aja na kerem serverju pa najvec igrate?

jaz igram na DE7 je bolj CO-OP server, ceprav se najde tudi kaki bandit je pa 20 slotni tako da je malo manjsi lag

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sugy ()

Pesimist ::

Jaz sem probal zaj aronhead demo in operation flahpoint pa na moji masini dela arowhead res suxy medtem ho of2 kar leti smooth. Q9300 3Ghz, 8800GT, 8GB. Tak da zaenrkat nebom nabavo arme in tega moda razen ce bo kaki cheap steam sell za peneze. Drugace ga pa gledam vsak dan na twich tv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Sugy ::

jaz igram na
2.2 Ghz
4GB ram
radeon hd 4570 512mb

pa mi spil dela normalno na normal/high setings

Pureforce ::

na mojem starem kompu 3Ghz, pa gforce 9600 je na medium/high delal kar solidno, tam ko imaš za nastavit razdaljo izrisa si dej na manj pa bo.

Ponavadi pride na steam summer sale znižan od 50-75%, tako da počaki še kak tedn pa jo boš dobiu za < 15EUR combined operations.

Pesimist ::

ok bom pacako se te.

ShinseiYama ::

Pri nas so trije ki to trenutno igramo, tko da če bo gdo hotu naj skoč na naš TS3 za bolj grupno igranje.
info za ts3 na: www.extremenastytossers.com

Good Guy ::

Hahha mal gledam stream tega špila...

za poscat ktere fore :D

Vidiš folk k se fura z becikli, z avtobusi, z avtomobili... avto razsujejo iščejo gumo, pride helikopter, vse skup se dogaja ponoči, iščejo način kako ukradit helikopter...

U glavnem svetovn mod. Edin problem so bugi(zombiji lezejo skoz zid, kar neki laga....)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Pesimist ::

zombiji so se najmajn nevarni v tem špilu razen če si ko rambo pa letiš v celo grupo.

Pesimist ::

http://www.dayzmod.com/leader/survivors...

Jaz se bom v šumi zakopo vi pa mi nosite hrano pa vodo. Pa bomo rekord psotavli. :)

Sugy ::

good guy ja to skoz zide glitch je obcasen samo.. saj moras tudi upostevat da je mod komaj v ALPHA fazi

bajsibajsi ::

ShinseiYama je izjavil:

Pri nas so trije ki to trenutno igramo, tko da če bo gdo hotu naj skoč na naš TS3 za bolj grupno igranje.
info za ts3 na: www.extremenastytossers.com


Se vam ob priliki (ko bo vec casa) pridruzim.

Good Guy ::

Sugy je izjavil:

good guy ja to skoz zide glitch je obcasen samo.. saj moras tudi upostevat da je mod komaj v ALPHA fazi


aja da je šele v tej fazi. Nism vedu. No sej pol je pa kr vredu.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Pesimist ::

Ne se prevec veselit. Doloceni bugsi so enostavno posledica arma 2 zastarelega motorja in tudi v final nebodo reseni. Clipanje zombijev skoz stene kar pozabi.

ShinseiYama ::

bajsibajsi je izjavil:

ShinseiYama je izjavil:

Pri nas so trije ki to trenutno igramo, tko da če bo gdo hotu naj skoč na naš TS3 za bolj grupno igranje.
info za ts3 na: www.extremenastytossers.com


Se vam ob priliki (ko bo vec casa) pridruzim.


Np. ti kar pridi, smo že dobil enga pa še dva bosta kupila kolikor vem, tako da počasi nas bo ene 7+ :), bi morali biti kar precej varni.

Pesimist ::

jaz lih zaj probavam na nekem trade forumu kupit steam cdkey za 15$ ko jih en tip prodaja.

btw. kaka je razlika med steam in retail cdkeyi? Ker ima obojne ampaks steam takoj proda.

Retail pa bi menda rabo CDje ker nevem ce je ki mozno legalno downloadat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

bajsibajsi ::

Lahko pocakas, ce bo Arma2 CO z nizjo ceno zajeta v steam summer sale. Kar se najverjetneje zacne v roku tedna ali dveh.

tinlad3n ::

Jst bom tud nabavu, če bo v summer sale arma.

Pesimist ::

Danes sem vido prvega stremera ki je zacel z viwersi spilat. Drugace ponavadi vsi skrivajo server.
Zdaj sem se bol zivcni kupit pred steam summer sellom.

connel ::

Presneto zanimiv in smešen mod, se mi je zgodilo že tolk stvari, da se vseh niti ne spomnim.

Ena dobra prigoda, jaz in še dva v nočnem času, tako v igri kot v RL raidamo NW letališče, server hopamo in tako naprej in tako na enem serverju v barracks najdem satchel charge. Gremo čez pisto še v drugi barracks, po poti pospravimo malo morje zombijev, pregledamo barako, nič pametnega, kolega gresta že ven, jaz za njima, ko se na vratih pojavi zombi in gre počasi proti meni. Takrat mi šine v glavo, da bi lahko sprobal, kako deluje satchel charge. Postavim ga nekje na sredini, se pomikam vzratensko in najprej pomislim, kaj če bi gledal kar s hodnika, kako bo to razneslo, pa se potem premislim in se vseeno umaknem v sobico, še prej povem na ts-u da bom sprožil, pravi eden čaki mal, da se umaknem proč od barake. Hja, prepozno. Sprožim, na hitro vidim blisk in trenutek kasneje screen -you are dead-. Kolega, ki je bil zunaj, mrtev. Še en, ki je bil v bližini pove, da je videl samo en velik blisk, trenutek kasneje barake ni bilo več. Gre bližje, k ruševinam, da bi vsaj pobral, kar sva imela opreme. Mine kakšna minuta in umre še on. V igri je bil zgleda bug in je na vsake toliko časa kao sprožilo eksplozijo. Crkaval sem od smeha sredi noči, đizs kakšne neumnosti počnem. Ok, ni panike, server na pol prazen, grem pač še enkrat gor, saj je samo pol urce hoje do tja. In grem. Pridem do ruševin brez problema, vidim truplo od kolegov in še dva nova. Hmm. Ok, mislim si, nekdo je v bližini, bom na hitro pregledal trupla, pregledam prvega, najdem nvg in m4 puško. Ves vesel vzamem, se malo umaknem proč, da se razgledam naokrog. Par trenutkov kasneje, ležim na tleh s polomljenimi nogami in pol krvi manj. Se na hitro obvežem, se poskušam splazit proč, po parih sekundah mrtev. Se respawnam in grem še enkrat, rezultat? Spet prišel preblizu ruševinam :D No potem nisem več hodil tja. Tista dva trupla? Folk server hopa, precej lažje in sta naletela na porušeno barako in precej verjetno sta bila mrtva v trenutku ko sta se logirala. Ena mojih najbolj smešnih zgodbic :)

Pesimist ::

ze isntaliram ammo in dayz. Upam da dela sound voice comunikacija skozi logitechovo web kamero.

connel ::

Če boš kaj igral, pridi na ENT TS, link imaš malo višje, več nas je, bolje je :)

Freaxx ::

Nabavil combined operations, se že downloada...Zanima pa me kako se 2 frenda če hočta skup igrat najdeta na začetku...Drugač pa ne morm čakat da se kolje zombije >:D

Pureforce ::

moj nasvet je da se respawnaš toliko časa dokler nisi relativno blizu, sej teh spawn pointov je mislim, da manj kot 10,
za začetek si pomagaj z mapo ker verjamem da boš totalno izgubljen http://dayzmap.info/

Pesimist ::

jap brez frenda si bad, brez mape pa si lahko kr sus v glavo das, ce ti rata najti kaj za strelat. Jaz se axe ne najdem dostikrat.

Vceraj sem bil opremlen pa padnem dol iz prvega nadstropja v neki hali, sem kr resapwno, ali pa sem mel pusko pistolo pa me je en zombi vdaro in sem skoz steno v nasledno hiso leto, ki je imela malo sobo, pred vrati pa zacelo 20 zombijev not silit. Bugasti spil do amena pa nevem ce so to ravno dayz bugsi al kr arma 2 bugsi.

Dozay sem samo enrkat bil dobro opremlen ko me je skoz steno zabrisalo v nasledno sobo. Nisem se pa spomno abortati gejma. Vsi ostali survive poskusi so bli fail. In sem jih ze imel preko 30. Ce nemores nic ko te zombie zacne loviti brez weapona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

bajsibajsi ::

Ko te lovijo in si brez orozja, isci zgradbe. Gres notri in cakas, da grejo zedi za tabo, se upocasnijo in nato hitro letis ven, da izgubis agro. Na ta nacin se lahko precej pogosto znebis repa.

Pesimist ::

Jah sej probam, vendar vecinoma ne deluje, ker so hise ki spploh niso prehodne ali z enimi vrati.
Najvecji shit je da nimas sekire na azcetku. Kiri bi te zapsto hiso brez vlkega noza ali sekire. Rocket nima pojma.

bajsibajsi ::

To je sele zdj z 1.7 sprememba. Prej je bil spawn vedno z makarov.

Pureforce ::

Poglej malo na tisto mapo, kje so "bogati" spawni orožja ter opreme. Jaz grem ponavadi v cherno in tam v roku 15min dobim pištolo, lee enfield, ammo, hrano itd ... Je pa problem ker je veliko ljudi tam in moreš pazit, da te kdo ne poči.

Pesimist ::

spil je za en kurac po domace povedano. Zaj sem mel m9 ker sem najso v hunter toweru. Naja nisem mel dolgo. Zombija nemogoce fstrelit ker se premika ensotavno prehitro. 2x v nezavest padno v roku 3 sekund po ponovnem podvigu ampak mi je takaltak spet nogo zlomo da bi mogo respawnati tudi ce bi prezivel.

Freaxx ::

Eno vprašanje. Imam key za igro Arma 2 in za Operation Arrowhead. Stran ponuja tudi download inštalerja za igro, vendar mi ko zaženem AO nabije error "No entry .CfgWorlds, in pa Nekaj v stilu data too short pol pa cifre. Zanima me kje bi si lahko stegnil client dol drugje...To ni steam key tako da prek steama ne gre. Arma 2 deluje odlično, le AO nekaj zajebava...

connel ::

Six updater stegni dol in z njim sprobavaj, določiš kje imaš .exe od iger, dodatke (mode) ti bo potem sam potegnil dol in jih dal na pravilno lokacijo.

Freaxx ::

Ja sej Dayz namestim, ampak že v osnovi Operation Arrowhead sama noče startat. 1.

Prvi Error 2.

Drugi error. Saj arma 2 mi odlično deluje. Lahko si čez noč downloadam še AO, ampak ne vem od kje.

connel ::

Hm, meni recimo tudi ne dela OA, potegnjen dol preko steama, tudi CO ne dela. Če pa zaženem beta pa dela. lahko bi sicer še enkrat dol potegnil, pa se mi ne da čakat, pa tudi beta čisto v redu dela. Špil pa potegni magari iz travnika, pač ne krekaš in uporabiš svoj key.

Aja, poskusi še tole, mapo addons iz arma 2 prekopirat v OA.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: connel ()

Freaxx ::

Ja na strani so navodila da dol potegneš prvo Arma 2 in inštaliraš, potem pa še AO inštaliraš v isti direktorij. Potem pa še Dayz mod. Ampak AO datoteke so očitno corruptane in pač ne dela. Torej če potegnem s travnika AO in inštaliram brez da bi pač crackal bi lepo delalo? Pa če ni komu odveč mi svetovat kater torrent.

connel ::

Itak da ti bo, samo krekat ne smeš. A si slučajno zagnal dayz preden si prvič zagnal armo 2 in OA? Oboje moraš vsaj enkrat zagnat, preden zaženeš dayz oz. po vsej verjetnosti preden sploh daš dayz mapo v OA.

Freaxx ::

Ja takoj ko sem inštaliral Armo 2 sem jo zagnal in šel singleplayer. (Medtem se mi je AO downloadal) Potem sem inštaliral še AO, a je imel ta že med samo inštalacijo probleme z mankajočimi datotekami, potem pa tudi rukne vem error ko hočem zagnat. Namestim gor še Dayz in nisem rešil nič.

Zdaj iščem torrent za AO in ga bom potem inštaliral v direktorij od Arme 2. Ker keya pa imam.

P.S.
Zanima me kakšen key imam to, da ne prime na Steamu? Nek direct play (predvidevam da je tak ki ga dobiš v škatli)

P.S.
Zanima me še to, kakšen key je to? A te pridejo zraven v škatli, ker pač ne dela na steamu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Freaxx ()

Pesimist ::

1. Kupis igro na steamu
2. pustis da se downloada 100%
3. OBVEZNO vsaj 1x pognati oba dela igre (da se kreirajo doloceni filsi)
4. isntaliraj SIX launcher in updejtaj.

To je vse kaj moras nareti in niti slucajno kaj spustiti!

Retail keyi niso kompatibilni z Steam keyi. Vcasih so bili, danes pa dvomim da je še keri.

Jaz osebno imam trenutno vec funa spilati ARMA 2 kot dayz.
Danes sem respawnal tako dolgo da sem priso pred vlko mesti, tam se na brzino opremis, pac laufas od hise do hise in upas da je v keri pistola ali axa da pobijes zasledujoce zombije, ce ni pistole abortas spil in tako izginejo.
Potem srečam enega naba ki se probam z njim pogovarjat vendar brez odziva. Drzim si ga sicer na distanci, ker mu ne zaupam prav veliko (vendar to ni mozno v malih sobah kam se zatečeš ko te zombiji lovijo). Seveda je nab to izkoristo in me z sekiro poseko. Zdaj vem da nesmem dobenmu niti najmajn zaupati, tako da bom od zaj dalje reko nej spakira axo ali pa ga fstrelim, ce pa ni dobenega odziva od njega pa kar šus v glavo kar bi ze takoj moral anyway.
Anyway tip je bil res nab sej je moj kompletno opremlen body pusto in sem se nato seenrkat nazaj opremo z istim stuffom. Makro pistolo pa neko dvoshooter pusko in poln invetorij metkov za obe.

Anyway zaj pa kaj. Nevem ravno kaj bi si zdaj zacel, ker sem skrit v gozdu nad mestom. Grem nazaj? Po kaj ce imam puni invetar, grem po šumi? Ali čakam na istem emstu 1 dan da lačni ratam in spet zivljenje tvegam v mestu. lolz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Freaxx ::

Evo učeraj sm igral im umiral cel dan, danes pa sva z enim frendom se našla v Chernogorskem dobila en kup stvari in trenutno sva v Novem Soborju (nisva umrla že cel dan). Na poti sva srečala že 2 avtomobila in enga biciklista...pobijava pa vse kar miga, ker je folk preveč zahrbten. Bi pa lepo prosil če mi nekdo razloži kako deluje tent (šotor). 75 zombie killov in 5 playerjev :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Freaxx ()

DOOM_er ::

bom v kratkem kupil, sploh če bo akcija na steamu. gledam pa zdaj malo videe na youtube in zgleda fantastično. Real life in game Walking Dead.
Robots will steal your job. But that's OK

Pesimist ::

Jap pobij vse kaj miga, ne zaupaj dobenmu. Its the way to go v tem spilu.

Jaz osebno bi si zelel da bi bilo bol PVE orientirano brez PVP. Vs zombies. Samo so zombiji prevec tupi in glitchasti da bi to bilo pomoje fun. AI bi moral biti vsej na levelu teh v ARMA2 pa ni niti na levelu koze iz ARMA2.

Sploh mi ni jasno ali je namerno nareto kako glupo se zombiji premikajo in laufajo ali je to bugasto. Sej se premikajo ko superman.

Ni mi pa jasno kak imajo eni lockane servere. To je prepovedano in je blacklista garantirana, sej sem sam mislo psotavit server, vendar nimam hardwera zato. LOLz. Baje je moj gaming comp presvoh za 50 folk server. Q9300, 3Ghz. Naja.

A jaz vseeno vidim polno lockanih serverjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Freaxx ::

Saaaaaam je pa epic, kljub vsem buggom...Sem reševal prjatla, tko da sm mu moral iti na drugo stran chernogorska po morfij, da je lahko vstal. Vmes pobil 3 playere in si nabral tolko geara da se je kr težko odločit kaj sabo vzet :)) Je pa M4 puška zakon za znebit se zombijev, ki laufajo za tabo. Sva kar naštudirala varno pot po chernogorsku, da obhodiš vsa nahajališča geara, pa zombijev praktično ne srečaš...počutim se kot takrat ko sem igral GTA.

DOOM_er ::

a bodo zdaj kmalu akcije na steamu spet? Summer sale?
Robots will steal your job. But that's OK

Pesimist ::

ne priporocam nakupa ce nimas vsej enga frienda za spilat.

DrSergioDJ ::

Zakaj...je problem sam hodit naokoli?
...

Pureforce ::

Ah kje tudi sam se da prav lepo igrat. Nazačetku te morejo najprej 5 krat ubit, da rataš enraged. Potem greš v Cherno, si najdeš Lee par metkov, potem pa greš na tisti najvišji silost na severni strani cherna. Iz njega vidiš dol praktično celo mesto, tam ležiš in samo čakaš, da pride kak player da ga snajpneš. Ti garantiram, da je super občutek :D. Si pa tudi precej varen, ker tja gor skoraj noben ne gleda, pa še daleč je.

Berserker ::

No jaz sem probal ampak mi je po teh letih premora leseno do amena. Pa tudi sam sem igral in na strežnik sem prišel v času noči. Po par minutah zbrisal. Sem igral bolj tiste mode A.C.E. 1 in 2, bolj hardcore in relaistična izkušnja, pa še random folk je sodeloval, škoda da igralci raje igrajo nerealne zombi mode, kot pa zajebano čiščenje tipičnega iraškega mesta, je pa pa bil sixupdater izključno za ace popravke takrat.
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Arma 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6311325 (520) oo7
»

Najboljša survival igra?

Oddelek: Igre
486089 (2836) Berserker
»

H1Z1

Oddelek: Igre
334571 (1903) oo7
»

The War Z / Infestation: Survivor Stories

Oddelek: Igre
353961 (2960) Leprechaun
»

WAR-Z je released :)

Oddelek: Igre
81545 (1205) Pesimist

Več podobnih tem