» »

Plačilo računa/predračuna na kater TRR?

Plačilo računa/predračuna na kater TRR?

M-XXXX ::

Ima vprašanje, s katerim se dejansko prvič srečujem. Imam nek račun za plačat in na njem ni TRR-ja prejemnika. Kam zadevo nakazat? Seveda se pozanimaš, kaj pa recimo v primeru, da nimam časa zadevo preverjati, pa jutri nakazovat? Točno takega imam za plačat. Na spletni strani NIMAJO podatka TRR-ja.

black ice ::

Poglej na bizi ali ajpes.

knesz ::

M-XXXX je izjavil:

Ima vprašanje, s katerim se dejansko prvič srečujem. Imam nek račun za plačat in na njem ni TRR-ja prejemnika. Kam zadevo nakazat? Seveda se pozanimaš, kaj pa recimo v primeru, da nimam časa zadevo preverjati, pa jutri nakazovat? Točno takega imam za plačat. Na spletni strani NIMAJO podatka TRR-ja.

Na računu so praviloma vedno vsi podatki zavedeni.
Sicer pa je vseeno, ali plačaš danes ali jutri. Če gre za pravno osebo, se bo nakazilo v vsakem primeru sprocesiralo šele jutri po 8 uri, ko začne delati app

M-XXXX ::

Mater mi gre na živce, ko ljudje ne znajo brat...

Na računu so praviloma vedno vsi podatki zavedeni.

Zgoraj sem napisal, da jih ni. Najbrž nebi spraševal če bi jih imel ane?

Sicer pa je vseeno, ali plačaš danes ali jutri. Če gre za pravno osebo, se bo nakazilo v vsakem primeru sprocesiralo šele jutri po 8 uri, ko začne delati app

Če sem rekel, da moram nakazat danes, to pomeni, da moram nakazat danes in ne jutri. Kaj pa če me jutri ne bo doma? Ne bom imel dostopa do bančnega sistema? Kaj če ne bom imel časa? Maljavžent razlogov.

betmen ::

pa če ti niso dal TRR kako pol lahko pričakujejo nakazilo?

Obesti jih da ni TRR-ja na računu ter da prosiš za TRR kamor lahko nakažeš denar.

BTW zakonsko mora biti na računu TRR, tako da ta račun sploh ni v skladu z zakonodajo

knesz ::

betmen je izjavil:

pa če ti niso dal TRR kako pol lahko pričakujejo nakazilo?

Obesti jih da ni TRR-ja na računu ter da prosiš za TRR kamor lahko nakažeš denar.

BTW zakonsko mora biti na računu TRR, tako da ta račun sploh ni v skladu z zakonodajo

To.

Sicer pa, napiši naziv firme in/ali davčno, pa bom jaz poiskal podatke namesto tebe.

Yohan del Sud ::

Še bolje - skeniraj račun in nalimaj sem (prikrij relevantne podatke). Nekaj smrdi tukaj.
www.strancar.com

Zgodovina sprememb…

Vikking ::

Greš na Ajpes, se prijaviš, klikneš eRTR vpišeš davčno podjetja in ti prikaže vse odprte račune.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skrill

Oddelek: Pomoč in nasveti
92375 (2205) buttcrack
»

Dohodnina, izbira TRR

Oddelek: Loža
324088 (2513) Mare2
»

Bolha problem

Oddelek: Loža
273841 (3171) m0LN4r
»

Kje nakazati placilo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6512680 (11750) solatko
»

Prepoved plačila preko 50 EUR z gotovino (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10121446 (17494) St235

Več podobnih tem