» »

Skrill

Skrill

ananchel ::

Pred meseci sem poslala nekaj paketov (v SLO) z odkupnino.
Ponavadi sem v plačilni nalog vnesla številko svojega TRR-ja (slovenske banke) in denar je na bil na računu predvidoma naslednji dan, ko je naslovnik prevzel paket.
Nato pa sem poslala 8 paketov z odkupnino in v plačilni nalog vnesla številko TRR-ja od moje Skrill kartice. Neverjetno je, da je bila 1 transakcija sprejeta, 7 pa zavrnjenih. Klicala sem na Pošto Slovenije in jih vprašala, kako je s tem. Tu ste mi že eni napisali (in ne vem, zakaj ste temo zbrisali), da ti ne more nekdo poslati denarja na Skrill s svojega osebnega bančnega računa; da lahko edino sam sebi pošlješ s svojega osebnega bančnega računa. Tisti, ki se je oglasil na informacijah, ni še nikoli slišal za Skrill in me je vprašal, če se napiše s c-jem. Nato me je prevezal na mednarodni oddelek. Ženski, ki se mi je oglasila, sem postavila to vprašanje: če ti lahko tudi drugi nakažejo denar s svojega osebnega bančnega (ne Skrill) računa. Rekla je: Seveda, da ti lahko. To je nekaj povsem običajnega. Ljudje skoraj dnevno prihajajo na naša okenca in rečejo, da bi nekomu nakazali denar na Skrill. Potem pa sem bila začudena, ko sem na svoj Skrill račun prejela samo 1 od 8 transakcij. Obrnila sem se direktno na Skrill in odgovorili so mi: "Unfortunately cash deposits are not accepted." Kako potem 1 polog je sprejet??? V glavnem, zadeva se sedaj vleče že par mesecev, da mi denar vrnejo.


Unfortunately cash deposits are not accepted, there are five cash deposits that need to be returned to your bank account as we cannot deposit them in your Skrill account.
We kindly ask you to provide us with a screenshot from your online banking where the following details are clearly visible:
- Your full name as account holder;
- Full bank account details;
- Last 5 deposits visible on the provided bank statement.

If a screenshot is not possible, please provide a clear scanned copy of your bank statement and make sure that the document has been issued within the last 90 days.

Ne vem, kaj hočejo od mene.

ananchel ::

Poslala sem jim skenirano bančno kartico (osebni bančni račun, na katerega naj bi mi vrnili denar, ki ni bil sprejet na moj Skrill račun) in mesečne izpiske zadnjih 3 mesecev.

To sem jim poslala že en mesec in pol od tega in do danes ni bilo ne duha ne sluha o njih. Danes pa so mi poslali tole:
"In order for us to assist you , please refer to our email sent on December 2nd and provide us with the requested document."

Kaj jim moram še poslati? Vpogled v moj Skrill račun imajo.

Kaj naj bi bil ta "bank statement"?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ananchel ()

janezvalva ::

plačilo v svoj Skrill račun lahko dobiš od drugih le če tudi oni imajo skrill račun (t.i. interne transakcije).

Skrill ni banka zato preko TRR nakazil ne morejo opravljati storitev, ker nimajo takih pooblastil.

Drugič raje se prepričaj preden uporabiš kakšno storitev.

******
bank statement - mesečni izpisek ki ti ga pošlje banka 1x mesečno
******

ne poslušaj uslužbenk na pošti slovenije ker nimajo pojma
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Zgodovina sprememb…

Master_X ::

ananchel je izjavil:

Poslala sem jim skenirano bančno kartico (osebni bančni račun, na katerega naj bi mi vrnili denar, ki ni bil sprejet na moj Skrill račun) in mesečne izpiske zadnjih 3 mesecev.

To sem jim poslala že en mesec in pol od tega in do danes ni bilo ne duha ne sluha o njih. Danes pa so mi poslali tole:
"In order for us to assist you , please refer to our email sent on December 2nd and provide us with the requested document."

Kaj jim moram še poslati? Vpogled v moj Skrill račun imajo.

Kaj naj bi bil ta "bank statement"?


Bančni izpisek TRR na katerega bi rada, da ti denar vrnejo? Potrebujejo razvidno tvoje polno ime, podatke bančnega računa (IBAN itd.) ter očitno podatke za teh 5 nakazil (ki jih pa očitno nisi opravila ti).

Tvoja skrill kartica ziher nima številke TRR, ker skrill ni bančni račun ampak je nekaj podobnega kot paypal (payment processor).

Zakaj bi šla skozi ena transakcija ne vem, ampak dejansko si ti želela naredit cash deposit na Mastercard kartico povezano s Skrillom, s strani drugih oseb, kar ne gre. A si ziher da tista 1 transakcija (ki je šla skozi) ni bila izvedena na kak drugačen način?

ananchel ::

100 % sem, da je bila ta transakcija izvedena na enak način kot tiste nesprejete.

Pa saj sem jim poslala bančne izpiske TRR-ja, na katerega bi rada, da mi denar vrnejo.
S skenirane bančne kartice je razvidno moje polno ime, IBAN itd.
Podatke za teh 5 nakazil?

ananchel ::

Pa tudi z bančnih izpiskov, katere sem jim poslala, je razvidno moje polno ime.

hamez66 ::

Oni izgleda te "tvoje" depozite tretirajo kot depozit tretje osebe, ki ti je na skrill nakazala, pa ti ne bi smela. Morda zdaj želijo te depozite vrniti originalnemu plačniku.

Kako točno si pa v prejemnika napisala svoj Skrillov bančni račun? Če si hočeš preko banke nakazati na Skrill, svoj denar pošlješ na neko nemško banko in v nakazilu pripišeš še šifro svojega Skrill računa. Ne vem pa, kaj si ti vpisala v prejemnika odkupnine. Ta nemški bančni račun in svojo šifro, ali kaj drugega?

DeeCoy ::

nehaj golfat davčno pa ne bo problema.

ananchel ::

hamez66 je izjavil:

Oni izgleda te "tvoje" depozite tretirajo kot depozit tretje osebe, ki ti je na skrill nakazala, pa ti ne bi smela.

Ja, to si tudi jaz predstavljam. Mislim pa, da želijo vrniti meni (na moj osebni bančni račun), ne drugim. Ker so mi napisali: "Unfortunately cash deposits are not accepted, there are five cash deposits that need to be returned to your bank account as we cannot deposit them in your Skrill account."

Pa tudi mi niso nakazali (oni so plačali poštarju odkupnino).

hamez66 je izjavil:


Kako točno si pa v prejemnika napisala svoj Skrillov bančni račun? Če si hočeš preko banke nakazati na Skrill, svoj denar pošlješ na neko nemško banko in v nakazilu pripišeš še šifro svojega Skrill računa. Ne vem pa, kaj si ti vpisala v prejemnika odkupnine. Ta nemški bančni račun in svojo šifro, ali kaj drugega?

Ja, točno ta račun - ta, ki se ti izpiše, ko sam sebi nakažeš denar na Skrill s svojega osebnega bančnega računa.
Ja, je neka šifra nemške banke.

Jaz nimam nobenih številk TRR-ja kakšnih drugih oseb in Skrillu jih ne morem dat (zato ne morejo vrnit denarja njim).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ananchel ()

buttcrack ::

DeeCoy je izjavil:

nehaj golfat davčno pa ne bo problema.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skrill (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10224554 (2781) Marko61
»

Kako s stable coinom plačevati za storitve?

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
81115 (822) pirx
»

Pokerstars - izplačilo

Oddelek: Loža
158940 (3020) baxon
»

Bet 365 nakazilo

Oddelek: Loža
84237 (4126) Kleemen
»

Moneybooker/Srill (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910201 (7070) Auba

Več podobnih tem