» »

Android 5.0 Lollipop

Android 5.0 Lollipop

1 2 3
4
»

Egidij88 ::

Fail v glavnem. :) "Kakšen sms, nisem nič dobil..." ;((

Tole zna biti že lep čas. Pred liziko sem uporabljal stari messaging, potem samo sprobal hangouts (fail), potem tale messenger (nisem niti opazil tega mms shita ali pa ga še ni bilo), zdaj pa textra. Samo testing sem naredil po nekaj časa...

deja ::

Imam sony xperio Z3 compact in sem zelo razočarana z novo nadgradnjo na lollipop. Dogajat so se mi začeli "incidenti programov". V diagnostiko mi je zabeležilo 43 incidentov sistemskega uporabniškega vmesnika, zamrznitve stikov, MHL, telefon, poddaja...
Pred nadgradnjo mi je telefon delal brez problema. Kljub tovarniškim nastavitvam so težave. Ne vem kaj naj, ali naj počakam na popravailo nadgradnje in nove verzije lollipopa al nesem na servis, čeprav dvomim da bi blo kaj drugače.
Rada bi kitkat nazaj a ne vem kako ga naj dobim. Kakšna pomoč glede težav, ima kdo podobne??

Invictus ::

Imam isti telefon, pa ni problemov. Če so problemi z aplikacijami, bodo prej ali slej updati ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mavrik ::

deja je izjavil:

Imam sony xperio Z3 compact in sem zelo razočarana z novo nadgradnjo na lollipop. Dogajat so se mi začeli "incidenti programov". V diagnostiko mi je zabeležilo 43 incidentov sistemskega uporabniškega vmesnika, zamrznitve stikov, MHL, telefon, poddaja...
Pred nadgradnjo mi je telefon delal brez problema. Kljub tovarniškim nastavitvam so težave. Ne vem kaj naj, ali naj počakam na popravailo nadgradnje in nove verzije lollipopa al nesem na servis, čeprav dvomim da bi blo kaj drugače.
Rada bi kitkat nazaj a ne vem kako ga naj dobim. Kakšna pomoč glede težav, ima kdo podobne??


Namesto siljenja downgrada (ki ti bo izgubil garancijo) naredi factory reset in bo telefon normalno delal.
The truth is rarely pure and never simple.

hojnikb ::

Kljub tovarniškim nastavitvam so težave.
#brezpodpisa

Mavrik ::

Servis.
The truth is rarely pure and never simple.

deja ::

Hvala.:(
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Nexus 5 (strani: 1 2 3 451 52 53 54 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2674540245 (162276) zk_eu
»

lg g2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13516791 (10026) Mare3
»

Je samsung galaxy a3 že dobil lollipop?

Oddelek: Mobilne tehnologije
152860 (2233) Invictus
»

Android 5.0 Lollipop je tu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6434107 (28952) PrimozR
»

Motorola potrdila lizike za svoje mobilne telefone

Oddelek: Novice / Android
178913 (6602) MrStein

Več podobnih tem