» »

Je samsung galaxy a3 že dobil lollipop?

Je samsung galaxy a3 že dobil lollipop?

jeklo ::

Zanimam se za tale telefon pa me odvrača ker ima še zastareli kitkat. Nekaj sem bral da naj bi a3 dobil lollipop. Je že kdo dobil?

http://www.techtimes.com/articles/48315...

bobby ::

ne ni
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

shadeX ::

še zastareli kitkat


Men osebno se zdi da trenutno je kitkat še najboljši droid OS. Lolipop much bugz..

jeklo ::

Če bi bil posodobljen oz bi ziher dobil lollipop bi ga mogoče celo vzel. Mogoče! Ne morem verjeti, da še vedno izdajajo telefone s kitkatom! Vsi že izdajajo telefone z lolipopom! Lep primer je tudi e5 in e7 katera sta še novejša od a serije, izdana februar 2015... in naložen kitkat. Mone! Pa kdo to sploh kupi? Če so že telefoni za en drek in ne zdržijo več kot 2 leti bi jih vsaj naredili atraktivne in dali gor lollipop.

starboi ::

Je "prešvoh" telefon , da bi ga Samsung poganjal z težkim TW-om . Bi bilo mogoče pogledat v tem rangu za kakšno Lumio , bo delovala bolje "odzivno".

someboody99 ::

Imam telefon in je zelo dober, odziven, touchwiz komajda kdaj lagga... drugič, telefon bo dobil lollipop junija, v Rusiji so ga že dobili.... samsung ni nobena jajca, če pa hočeš nekvalitetno cheap kitajsko varianto, ok, vaša izbira, saj to bo vaš telefon, ne moj...

broken/link ::

jeklo je izjavil:

Ne morem verjeti, da še vedno izdajajo telefone s kitkatom! Vsi že izdajajo telefone z lolipopom! Če so že telefoni za en drek in ne zdržijo več kot 2 leti bi jih vsaj naredili atraktivne in dali gor lollipop.

in kaj ima lizika, kar nima kitkat oz je tako bolj privlačna od kitkata? razn večje številke? :)

Zheegec ::

Lepše deluje? Vsaj na Nexusu je tako...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

lovro535v2 ::

someboody99 je izjavil:

Imam telefon in je zelo dober, odziven, touchwiz komajda kdaj lagga... drugič, telefon bo dobil lollipop junija, v Rusiji so ga že dobili.... samsung ni nobena jajca, če pa hočeš nekvalitetno cheap kitajsko varianto, ok, vaša izbira, saj to bo vaš telefon, ne moj...

Oneplus one je kitajski pa se lahko ta lag jajca samo skrijejo.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

Kebo ::

Zheegec je izjavil:

Lepše deluje? Vsaj na Nexusu je tako...

Jst na moji petki nism pogruntov kakšnih bistvenih razlik v delovanju, ker sem imel že prej vklopljen art, 5.0 se je celo sesuval več, zdaj 5.1 je vredu.

someboody99 ::

Lollipop bo dobil po mojem zagotovo, ker ima 64 bitni procesor, kitkat pa leti na 32 bit

Zgodovina sprememb…

bobby ::

someboody99 je izjavil:

Lollipop bo dobil po mojem zagotovo, ker ima 64 bitni procesor, kitkat pa leti na 32 bit


Pa kaj, ce ima 64bit cpu,.. Nexus 6 ima 32bit cpu pa fura lolipop,..
Podal si neprimwrno povezavo, zakaj bi/bo dobil liziko na najegov tel.

Bolj pravilno bi bilo, ce se bo samsungu dvignil falus in se bo sploh trudil spesnit ves njegoj junk za omenjeni telefoncek.

Bolj me skrbi, ker ima ta tel max 1,5GB rama ali celo samo 1GB, to je bolj bistveno, ce bo samsung ves svoj crapware gor nametal, zna verzija z 1GB lepo lag-at
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

someboody99 ::

Samsung je v novejših telefonih, še posebej v takšnih, kot je ta (srednjecenovnih) odstranil precej bloatwara... Ne bi smeli biti problemi...

menjalnik ::

Ali se ni govorilo nekaj, da naj bi vsi uporabniki Samsungov dobili možnost v Androidu, da se aplikacije lahko prestavijo na spominsko? Prej sem imel Prestigiota in je imel že po defaultu to možnost omogočeno

Cervantes ::

Jaz bi večino celo pobrisal.
Pa se ne dajo!
;((

Invictus ::

Se, če rootaš telefon ...

Ampak vsak Android bi moral imeti možnost naložiti stock opcijo.

Ti vendor dodatki so ponavadi neuporabni.b
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android Marshmallow 6.0 na napravah XPERIA v Sloveniji

Oddelek: Mobilne tehnologije
474691 (2782) Thunder wave
»

mnenje Samsung Galaxy A5

Oddelek: Mobilne tehnologije
177422 (4186) EnaGorenka
»

Android 6 zgolj na odstotku naprav (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5319248 (13895) Vajenc
»

Kje kupiti Nexus 5 32GB (črn)?

Oddelek: Mobilne tehnologije
264190 (3514) klinker
»

Android 5.0 Lollipop (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15636333 (27837) deja

Več podobnih tem