» »

Nakup ležišča

Nakup ležišča

IL_DIAVOLO ::

Zdravo,

mi lahko kdo svetuje, katero ležišče je najbolj primerno. Na trgu je spominska pena, žepkaste vzmetnice in pol še lateks, ki mi je nekako najbolj všeč. A je treba bit pozoren na kakšne natege, da se mi ne posedla vzmetnica in podobne zadeve.

Hvala

popster ::

rajsi vzemi bolj trd latex kot premehek.. trdoto pa moraš izračunat na podlagi telesne teže

francek1 ::

Absolutni zmagovalec je vodna postelja; če si pripravljen investirat v svoje zdravje in udobje seveda...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Joze_K ::

francek1 je izjavil:

Absolutni zmagovalec je vodna postelja; če si pripravljen investirat v svoje zdravje in udobje seveda...


Seveda vodna je zmagovalna...
Jo ima brat,... pa je tako naneslo, da se je v zadnjih dveh letih večkrat selil.... je zdaval celo bogatstvo, da so mu to hodili razstavljat in sestavljat... do tega da sedaj na koncu to že sam dela(-mo)...
gre za par lat in nekaj "plastičnih vreč" v katerih se vodo natoči,.. pa malo grelne ponjave spodaj....

mu je vmes prek prišlo pa je vprašal prodajalca če mu jo nazaj vzame.... mu jo bi za manj kot 30%....

res, vodna postelja je zmagovalna kombinacija :NOT

Kar se pa spanja tiče, pa še nekako gre ko ležiš, ko se pa premikaš pa je poln obup...

pri meni na prvem mestu NEZAŽELJENEGA!

IL_DIAVOLO ::

Ne hvala...vodnih se bom kar izogibal. Predrago in potem še kakšne okvare, bognedaj da še imam kakšno puščanje vode.

@popster

Kak se pa izračuna trdota...jaz imam 65 kil.

Ganon ::

Slovenska postelja, moje izkušnje so izjemno dobre. Imam pa žepaste vzmeti, njihovo ležišče Diplomat. Glede trdote ti svetujejo v salonu.

http://www.postelja.com/

IL_DIAVOLO ::

Ima kdo izkušnje s trgovino vitapur, mi je še najbližja....na gorenjsko ne bom ravno hodil, glede na to da sem s štajerske ;)

Ganon ::

Meni odgovarjaš glede Gorenjske? Ker imajo salone po celi Sloveniji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

IL_DIAVOLO ::

Ja tebi :)

No bom pogledal ponudbo .

gruntfürmich ::

jst sem za navaden jogi; čim trši (v mejah normale). če ti ni z jeklenimi vzmetmi vzami latex (se pa tudi latex poleže po kakih 10 letih; vsaj meni se tako zdi).

glede spominske pene v jogiju pa ne vem kako je; imam vzglavnik kao spominski in noter so koščki pene; pač morda ostanki pri robljenju ipd. skratka zadeva je katastrofa totalna. da ti nebi slučajno takšnega jogija prodali...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

IL_DIAVOLO ::

Mislim, da bom kar vzel žepkaste vzmeti...še najmanj problemov in še ful zanimiva ta tehnologija ;)

mat xxl ::

Če mene vprašaš Marsen , pogoglaj, ti naredijo ležišče po željah, sestavijo materiale kot lego kocke v tvoje zmagovito ležišče. Zadeve kasneje tudi servisirajo in zamenjajo kako iztrošeno plast in ja niso draguljarji, kot nekateri že tu omenjeni. Nimajo pa reklam, saj se ta širi samo od ust do ust in najpomembnejše ležišče vam svetujejo glede na težo in vse , sam sem xxl in sem tako zadovoljen z njihovimi jogiji, da za mene drugi ne obstajajo več.

Skratka korektni pošteni v Ihanu imajo sedež salon, najbolje tja iti in se pogovoriti stestirati ....... potrem pa po ene 5 do 7 letih prositi za servis, ki ga naredijo tako ( meni so ga 14 dni nazaj) da je ob 9 h zjutraj prišel odpeljal dva 5 let stara njegova jogija in jih ob 17 h istega dne dostavil nazaj. Zamenjal je nekaj kokosa, neke pene v vrednosti cca 15% nabavne vrednosti jogija in ta je spet kot prvi dan.... Sam sem zelo zadovoljen z njimi pa tudi cenovno so povsem v rangu boljših jogijev, gre se pa tu za kvaliteto, tisti ki iščete slabe pocenske jogije pri njih ne boste nič našli, tisti pa ki kvaliteto z ceno v rangu boste pa navdušeni, kot sem sam....

francek1 ::

Joze_K je izjavil:

francek1 je izjavil:

Absolutni zmagovalec je vodna postelja; če si pripravljen investirat v svoje zdravje in udobje seveda...


Seveda vodna je zmagovalna...
Jo ima brat,... pa je tako naneslo, da se je v zadnjih dveh letih večkrat selil.... je zdaval celo bogatstvo, da so mu to hodili razstavljat in sestavljat... do tega da sedaj na koncu to že sam dela(-mo)...
gre za par lat in nekaj "plastičnih vreč" v katerih se vodo natoči,.. pa malo grelne ponjave spodaj....

mu je vmes prek prišlo pa je vprašal prodajalca če mu jo nazaj vzame.... mu jo bi za manj kot 30%....

res, vodna postelja je zmagovalna kombinacija :NOT

Kar se pa spanja tiče, pa še nekako gre ko ležiš, ko se pa premikaš pa je poln obup...

pri meni na prvem mestu NEZAŽELJENEGA!


Ja za cigane, ki se selijo vsak teden, res ni; po tvojem opisu vodne postelje pa močno dvomim, da si jo kdaj sploh videl...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

SaXsIm ::

Preveri še Maremico, majo par zanimivih zadev, od vodnih postelj do navadnih. Imajo salon v črnučah.
SaXsIm


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
227104323 (9037) Vanadium
»

Ležišče DORMEO - vaše mnenje (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20691617 (27375) Ganon
»

Nakup vzmetnice - nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7730531 (16837) amigovespuci
»

Pregrinjalo za posteljo

Oddelek: Loža
153195 (2693) francek1
»

postelje in vzmetnice

Oddelek: Loža
3511115 (9088) t1grica

Več podobnih tem