» »

Battlefield 1 (Battlefield 5)

Battlefield 1 (Battlefield 5)

««
32 / 40
»»

detroit ::

čak nerfal so martinija a a10 atomska bomba ostaja ista? :D še dober da nisem imel časa oz. dostopa do kompa zadnje dva tedna...
Skero

cebelar123 ::

detroit je izjavil:

čak nerfal so martinija a a10 atomska bomba ostaja ista? :D še dober da nisem imel časa oz. dostopa do kompa zadnje dva tedna...


We noticed that some shotguns were unintentionally strong at certain distances, most obvious with the Model 10-A Hunter and Factory, which could kill a full health target at long range (for a shotgun). Players were naturally preferring these shotguns over others. To prevent this, we reduced the range for the buckshot variants of the M97 Trench Gun, Model 10-A and Sawed Off Shotgun, reducing the maximum one-hit kill distance.

Shadow666 ::

Glede martinija :

o Martini-Henry now resupplies 5 bullets at a time
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

detroit ::

sem sedaj vse prebral. Ok res je da je bil henry močna petarda, in da sem ga uporabljal 90% časa. Ne bomo jokal...or maybe. Kaj pomeni henry resupplies 5 bullets at a time? Ko ti vrže nekdo na tla municijo jih dobiš 5 al kaj? Precej nekoristno, zelo redko sem tako dolgo živel da bi mi jih zmanjkalo. Jurišnik s henrijem hehe
Skero

Machete ::

BAR 4ever
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Shadow666 ::

Fak, sem narobe prebral. Sem mislil , da reloada 5 naenkrat sedaj. Well ressuply mi ne pomaga prav dost :D


BAR rešuje to ( da ni dobil nerfa) ker ima premalo metkov.


detroit je izjavil:

sem sedaj vse prebral. Ok res je da je bil henry močna petarda, in da sem ga uporabljal 90% časa. Ne bomo jokal...or maybe. Kaj pomeni henry resupplies 5 bullets at a time? Ko ti vrže nekdo na tla municijo jih dobiš 5 al kaj? Precej nekoristno, zelo redko sem tako dolgo živel da bi mi jih zmanjkalo. Jurišnik s henrijem hehe
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

chucki ::

Če bi igrali hardcore bi pozabili na martini , ker tam ni uporabna :) Na pussy mode je pa res bila no.1 :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Blazz ::

DarwiN je izjavil:

Meni najbolj najeda ta "bug", da izhod iz igre traja celo minuto.. Zato sem se kot prvič navadil, da skočim z windows tipko ven iz igre in v task managerju zaprem proces igre.. Simple. 5 sekund, namesto 60. :)


alt f4 to reši v 1 sekundi

Skyman ::

Glavno da se updejta 3.36gb 8-)

detroit ::

v hc modu so itak spreji pa shotguni kva če bit druzga (ne igram tako da ne vem ...malce ugibanja:)
Orožja so neusklajena ampak v real lifu so bila po moje še bolj:)
Skero

Blazz ::

ne vem, jaz večinoma igram z selbstlader marksmanom 91 ur, kd ratio mam 2,5 , 7,3k killov. Martini mi ni bil nek presežek. igram pa samo še conquest...

M-XXXX ::

Skyman je izjavil:

Glavno da se updejta 3.36gb 8-)

Hm, jst imam pa 1.96gb, zanimivo. Sam OK 2.5 minute proti 4.5minute ni konec sveta :D

Edit: Aha download je 1.96, update je pa 3.36. My bad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Blazz ::

jaz ne vidim nobenega novega modea v špilu...

M-XXXX ::

Se se komu zdijo barve sprane? Ko pa se konca runda (gre na score) pa se pokazejo prave zive barve?

Skyman ::

M-XXXX je izjavil:

Skyman je izjavil:

Glavno da se updejta 3.36gb 8-)

Hm, jst imam pa 1.96gb, zanimivo. Sam OK 2.5 minute proti 4.5minute ni konec sveta :D

Edit: Aha download je 1.96, update je pa 3.36. My bad.


ja sam uno 1.96gb nwm kaj je bilo prevec hitr je bilo mimo tok pa nimam hitre povezave,pa nc ni pisal s koliksno hitrostjo se prenasa teh 1.96gb
Šele potem k sm imev 3.36gb velikost je pisala hitrost prenosa.Nwm kaj je ta 1.96gb bilo :)

Sm igral novo mapo vse se dogaja pri cepelinu(rusevine)

Blazz ::

Blazz je izjavil:

jaz ne vidim nobenega novega modea v špilu...


aha ni ga, samo nova mapa je .

detroit ::

khttps://forums.battlefield.com/en-us/di...

kolegu se na 690gtx freezne v meniju. Še komu? Jst bom lahko šele čez teden sprobal
Skero

hyuga ::

detroit je izjavil:

khttps://forums.battlefield.com/en-us/di...

kolegu se na 690gtx freezne v meniju. Še komu? Jst bom lahko šele čez teden sprobal


meni freezne v menuju na gtx 970

torej kaj točno so naredili s henryjem? jaz odklepam scouta da bom testiral martini.....kaj je drugače? moč je še vedno ista?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hyuga ()

hyuga ::

kje ima BF1 shranjene nastavitve za grafiko - izven igre? meni štekne v menuju tako da ne morem nič....

hyuga ::

a ni to čudno? v Windoved modeu mi dela - fullscreen pa totalen štek :O

r3dkv1c4 ::

detroit je izjavil:

v hc modu so itak spreji pa shotguni kva če bit druzga (ne igram tako da ne vem ...malce ugibanja:)
Orožja so neusklajena ampak v real lifu so bila po moje še bolj:)

V hc modu je vse kar dejansko igra ponuja, vse kar je v normal modu je pač za dojenčke.
Razni minimapi....killcam-i in tagi in podobna sranja.

Brezveze.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

DarwiN ::

hyuga je izjavil:

torej kaj točno so naredili s henryjem? jaz odklepam scouta da bom testiral martini.....kaj je drugače? moč je še vedno ista?


"Fixed Martini-Henry dealing too much damage to most body parts. It is now affected by a 0.9 multiplier to the lower torso and upper arms and a 0.75 multiplier to the legs and forearms, like the other rifles with sweet-spot mechanics."

Nerfajo ga in si to drznejo predstavit, češ da gre za popravek. Torej dobra stvar. Thumbs up.

Banda pokroviteljska. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

TOP ::

Shadow666 je izjavil:

what the fuck? nerfali so Henrija?

Do kdaj tole velja.Kaj je tole igra BF1 ali DLC.

Shadow666 ::

Tole velja od danes naprej. Bom danes testiral... Henry je bil dobro balanced.... dolg reload time, dober power... upam da se change ne pozna preveč hudo v praksi :/
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

TOP ::

Kaj je tole cena za igro ali DLCke ki pridejo.

Shadow666 ::

Kera cena? Trenutno imaš na ORIGINU vse 30% dol, igra ali premium, v premiumu ni osnovne igre z osnovno igro ne dobiš bonus dodatkov.
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

TOP ::

Mater zdaj probavam da bi kupu igro in mi vse skoz piše 59,99.Premium so samo DLCji če prav razumem.

Ja koda ne prime.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

fireX88 ::

TOP je izjavil:

Mater zdaj probavam da bi kupu igro in mi vse skoz piše 59,99.Premium so samo DLCji če prav razumem.

Ja koda ne prime.


ker je konc...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Shadow666 ::

Hočem kupit Premium preko GIFTOFPLAY kode in napiše:

This promo code does not apply to one or more items in your cart.
Please make sure your cart contains only items that are eligible for this promo code before proceeding.

WTH?
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

fireX88 ::

preberi si en post višje
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Shadow666 ::

fuck ... me .... zamudu al kaj :S ma dobr, pa po novem letu i guess :/
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

fireX88 ::

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Shadow666 ::

Kle na ALlkeys je 50€, pol je vseen al kupm na Originu :P
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

fireX88 ::

ja ne vem kaj bi ti rad, premium ali samo base game?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Sssaga ::

Predator X je izjavil:

Naj raje limitajo sniperje... Ker igrat z 10-15 sniperji na team je brez veze. Noben se sploh ne trudi zavzat, vsi letijo stran od tankov. Važn je, da igraš conquest in sniperja pa, da imaš K/D vredu ostalo je brezveze...
2-4 sniperji na team, pa naj pustijo tko kokr je dmg.


RO2 je meu to že zdajvnaj poštlihtano pa je blo 32v32. 1 al 2 snajperja na team.
Sem naložu špil na 830 SSD in sm meu party!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

Shadow666 ::

jez base veselo nažigam od releasa, hotuz sm premium za 35€ ,dobr jebiga,bo boljše, sj bo še kaka akcija :D
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Machete ::

r3dkv1c4 je izjavil:


V hc modu je vse kar dejansko igra ponuja, vse kar je v normal modu je pač za dojenčke.
Razni minimapi....killcam-i in tagi in podobna sranja.
Brezveze.


Nehaj no že s tem. Če ti paše ok, enim pač ne. Igra je pa še vedno igrca na konc, z minimapom ali brez.
Meni je pa ravno obratno. HC je za dojenčke. Ok?
Vzame čisto preveč vsebine in igranja. To da se provaš zavleči v kritje in preživet LOF je meni velik del igre. En najpomembnejših elementov vsega igranja. Veliko več kot pa takojšnji crkjot in respawn. Ali pa da pada po sovražniku in ga provaš raniti toliko da kritično skrvavi. To je vojna, ne pa Angry birds HC..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

fireX88 ::

Machete je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:


V hc modu je vse kar dejansko igra ponuja, vse kar je v normal modu je pač za dojenčke.
Razni minimapi....killcam-i in tagi in podobna sranja.
Brezveze.


Nehaj no že s tem. Če ti paše ok, enim pač ne. Igra je pa še vedno igrca na konc, z minimapom ali brez.
Meni je pa ravno obratno. HC je za dojenčke. Ok?
Vzame čisto preveč vsebine in igranja. To da se provaš zavleči v kritje in preživet LOF je meni velik del igre. En najpomembnejših elementov vsega igranja. Veliko več kot pa takojšnji crkjot in respawn. Ali pa da pada po sovražniku in ga provaš raniti toliko da kritično skrvavi. To je vojna, ne pa Angry birds HC..


svašta :|

skratka, moral bi bit samo en mode, da nebi delil igralce med HC in normal.. komot bi lahko bila neka srednja vrednost
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

zeks14 ::



vseh negativnih stvari , ki jih igra ima kot so Water glitch itd. me še vedno razveseli :,) hh .

chucki ::

Treba je delit ljudi in to je prav, ker v hc je čist drug segment igralcev. V normal mode imam z lahkoto score tam proti 50, kar v hc skoraj ni mogoče. Veliko več moraš razmišljat, v normal je pa samo en spam nabojev in granat. Machete ima čist napačno predstavo in je bolje da ostane pri dojenček mode :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

zeks14 ::

chucki je izjavil:

Treba je delit ljudi in to je prav, ker v hc je čist drug segment igralcev. V normal mode imam z lahkoto score tam proti 50, kar v hc skoraj ni mogoče. Veliko več moraš razmišljat, v normal je pa samo en spam nabojev in granat. Machete ima čist napačno predstavo in je bolje da ostane pri dojenček mode :D


men osebno je HC kar kul seveda kdaj igram z team playeron oz z frendom. da spotava itd pac po Njemački :D.
Večina časa pa kar rajši preživim na 2k tick serverju (Conquest).

Kenpachi ::

Pa kaj js vem, ce bi umaknili 3D spot iz Normal mode, bi ze dosti naredili. Nekaj takega kot so naredili Classic preset v BF4.
Zaraki Kenpachi.

Machete ::

Haha v BFju razmišljat.. ne se hecat.
Fino je da obstaja za vse tisto, kar nam paše.
Jaz edino pogrešam nek malce bolj 'tekmovalni' mode v stilu search & destroy v starih codih.. Z tam max 24 playerji, raje manj. Se spomnim, ko sem imel 180 pulza in čisto potne roke. Take napestosti v bf nikakor ne morem ponoviti.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

cebelar123 ::

Tak kot je bil search & destroy zanimiv je bil tudi nezanimiv. Zato ga tudi večino časa ljudje niso igrali. Sploh ko si moral celo večnost čakati, da se runda konča. Ampak nič nebi bilo narobe če bi tudi to opcijo imeli na razpolago.

detroit ::

Za namene te igre sem kupu https://mionix.net/product/propus/ in sem jo po 5min rabe vrnil v škatlo. Še naprej uporabljam thunder x-ray 8, ki pa mislim da se jih ne dobi več. Bolj je gladka. Kakšne vi nucate? Meni je podloga like 99% sposobnosti ciljanja:P

p.s. če kdo rabi prodam propusa 5min rabljenega:)
Skero

hyuga ::

ma naj grejo v 3pm.

https://m.youtube.com/watch?v=mwRJLScfL...


mene ni motil martiny,ceprav nisem nikoli z njim igral.kaj se noobi pizdijo??zdaj so zapravili pusko s tem patchem,jaz pa sem zastonj odklepal skouta ce bi raje igral druge klase.
trenutno sem scout rank 9 in seveda...nikoli ne bom vedel kaksen je bil martiny - upam da v naslednjem patchu fixajo stvari.

detroit ::

henry je bil zakon...če si zadel. Če nisi je bil govno:D Predolg reload time. Zdaj ko je tak shit tudi če bi bil polovični reload time se ne more kosat z smle carbine...npr. V bistvu se tudi komaj s kakim marskman medic:P
Skero

chucki ::

Machete, taktika, premiki to tak ne poznas... Ne da se mi lej :) Za martini jokajo otrocki, ker si lahko ubil z enim nabojem, zdaj je pa malce tezje. Vljudno vabljen v hardcore, ker tam se jokanje konca in so vsa orozja skoraj enakovredna
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

detroit ::

prosim da ne vpletaš igre s tremi tipkami in miško v po domače zvane "skill required" špile. Ne se hecat. Hardcore ali mehka cura core - vse skup je mickey mouse club. Dobra miška in podloga ki ti ležeta na tvoj način igranja in voila, če nisi ravno omejeno bitje ne moreš imet slab score. Če pa že govorimo o taktiki je martini praktično edina puška ki je pravzaprav potrebovala nekaj taktike zaradi reload time-a.
Skero

Machete ::

chucki je izjavil:

Machete, taktika, premiki to tak ne poznas... Ne da se mi lej :) Za martini jokajo otrocki, ker si lahko ubil z enim nabojem, zdaj je pa malce tezje. Vljudno vabljen v hardcore, ker tam se jokanje konca in so vsa orozja skoraj enakovredna


BF ni taktičen špil. Lahko je, če imaš dejansko folk na slušalkah, ampak še to v majhni igri. Ne mi o taktiki na 64 public serverju HC.. haha. Arma, Americas army 2.0, Insurgency, mogoče je bil BC2 še kar, potem pa se konča.
Še daleč manj bi lahko rekel za HC. Ne mešat tega, da ni sodelovanja, ja se da in je pomembno če ekipa dela skupaj, ampak ni pa to enako taktiki, kot se je vedelo npr. v Americas Army, točno kdo krije katero okno in kateri vogal, kdaj lahko support varno zlaufa na nov položaj itd.. To bi v BFju dosegel z uigranim squadom na voicechatu in tam 8 na 8 max.. BF je mesarija in ne silit beseda taktika v ta gejm :D To da 30 folka leti na B in ne na A in da kdo pokaka kak ammo crate še ni taktika :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()
««
32 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 2042 [6] (2021) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26534125 (624) Skyman
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323554 (5868) oo7
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61272700 (29299) oo7

CPU & Ram bottleneck v modernih igrah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19832407 (29944) bluefish
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334520 (22810) matija14

Več podobnih tem