» »

Battlefield 1 (Battlefield 5)

Battlefield 1 (Battlefield 5)

««
31 / 40
»»

Shadow666 ::

Je kdo probal zadni patch od Nvidie? Dela ok? Naj bi bil zajeten fps boost :D
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Predator X ::

Umiri konje.
Kaj je zdej zajeten? 5-10-15%?
Folk mal preveč nabaija v prazno pri 60fpsjih je 5% = 3fps pri 100fps jih pa 5fpsjev. Če lahko kdo to na viden opazi brez točno določenih benchmarkov etc... vsaka mu čast. Že z fps counterjem boš imel veliker probleme.

Zgodovina sprememb…

Shadow666 ::

Umiri konje? Vprašal sem če je kdo preveril in vidi kakšno razliko.
Na forumih pravijo, da naj bi bili boosti v FPSjih.
Koliko, kakšni, ne vem. Zato pa sprašujem.

JFC
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

KaiV6 ::

Ni videt, da bi novi driverji .19 naslovili kaksne battlefield 1 probleme

edini je :
[GeForce GTX 1080] Battlefield 1 hangs when campaign loaded with Fast Sync enabled from the NVIDIA Control Panel. [200254350]

je bolj izdaja za VR kot kar koli drugega ...

happy reading :)
https://forums.geforce.com/default/topi...
<insert>podpis.html</insert>

Berserker ::

Vidim da vas dosti igra.

A ste vsi že v zasedenih klanih/skupinah? A kdo išče soigralce, da bi napravili eno slo ekipo?

galu ::



:sigh:
Tako to gre.

DarwiN ::

Meni najbolj najeda ta "bug", da izhod iz igre traja celo minuto.. Zato sem se kot prvič navadil, da skočim z windows tipko ven iz igre in v task managerju zaprem proces igre.. Simple. 5 sekund, namesto 60. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

sennheiser ::

Men pa občasno Domination mape štekajo. Potem občasno opazim, da ob gibanju prvotno kaže normalno, potem te pa kar naenkrat zamakne nazaj za 10 20m. Pa bug iz BF3... si že za steno pa kr padeš. BF4 / Hardline je to bilo precej bolš poštimano.

Overall je BF4 še vedno men osebno bolši, ampak razlike so minimalne.

chucki ::

Jaz sem za klan, ampak igram samo hardcore :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

SLO_Robert ::

ce mas probleme z izhodom iz spila , alt+F4 najhtrejsa varijanta :))

Shadow666 ::

potrjeno alt+f4 je win
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

DarwiN ::

Shadow666 je izjavil:

potrjeno alt+f4 je win

+ 1

Špila :P

Tole še za rage quit prav pride. 8-)

Mimogrede, do 13. decembra ima Origin 30% popusta s kodo GIFTOFPLAY. Če kdo načrtuje nakup premium pass-a - to znese 35€
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

TOP ::

Kaj 35e za DLC ali celo igro BF1.

Skyman ::

DLC je 34.99€ to mislim da je top buy,cena ne bo pod 40€ vsaj v zacetku

DarwiN ::

Kot rečeno, Premium pass ne vključuje igre, ampak zajema vse DLC-je, ki bodo izdani v prihodnosti.. Torej štirje DLC-ji (francoski, ruski, itd), skupaj z novimi orožji, mapami... Prvi pokriva francosko vojsko in izide marca 2017.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Machete ::

Meni je že malo dolgočasno, pa nimam nekega ekstremnega števila ur.. Šele marca prve nove mape? huh.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Kenpachi ::

Noice, auto-Bozicek bo radodaren :P
Zaraki Kenpachi.

r3dkv1c4 ::

Skratka zaradi bf1 je update origina, da ne rečem kaj.....

Po novem update-u, ki je potreboval nekje 17x se zagnat, da ga je origin skropucal skupaj, pokvaril še bf4 in še kaj....javlja, da je komp v načinu kompatibilnosti........

Z eno besedo.....EA spet ni sposoben naredit nekaj, da ne bi trpelo še pol sveta zraven.
Žalostno.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Evolve ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Skratka zaradi bf1 je update origina, da ne rečem kaj.....

Po novem update-u, ki je potreboval nekje 17x se zagnat, da ga je origin skropucal skupaj, pokvaril še bf4 in še kaj....javlja, da je komp v načinu kompatibilnosti........

Z eno besedo.....EA spet ni sposoben naredit nekaj, da ne bi trpelo še pol sveta zraven.
Žalostno.


Pr men bi blo nobenga problema

chucki ::

Jaz sem na 237 ur :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Skyman ::

chucki je izjavil:

Jaz sem na 237 ur :)

Geek :)):D
Jz pa mojih 114h :) prot teb nula skos naliman na pc :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

cebelar123 ::

chucki je izjavil:

Jaz sem na 237 ur :)

Mato989 ::

Jaz sem na cca 80 ur.... Zdaj lepo vsak drug dan odigram Operation ali dva, pa je to to.... ravno dovolj za zabavo... kako ledeno sneženo soboto bom pa spet nažigal na polno

Machete ::

chucki je izjavil:

Jaz sem na 237 ur :)

4h na dan od izzida, vsak dan.. Ja dober si da ti rata in da se ti da sploh.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

cebelar123 ::

Ima kdo idejo kako najhitreje na LVL 10 spraviti supporta? Med igro največkrat preklapljam med scoutom in supportom.

Ponavadi spilam operations in za začetek uporabljam scouta, ko pa se boj približa zastavici pa preklopim na supporta. Scouta ni težko nabildati na lvl 10 s supportom pa imam kr problem.

chucki ::

Machete je izjavil:

chucki je izjavil:

Jaz sem na 237 ur :)

4h na dan od izzida, vsak dan.. Ja dober si da ti rata in da se ti da sploh.


Jah to je še malo, ker dan ima 24 ur :D

Kaj vse bo vseboval jutrišnji popravek :)

http://pastebin.com/MRYABYZA
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

krefi ::

Pozdravljeni kje bi najceneje dobil igro za PC ? Ter katera verzija je potrebna za multiplayer ker pr bf4 je bilo potrebno imeti premium za dlcje kaj pa tuki ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

M-XXXX ::

Premium so samo dodatne vsebine (katerih trenutno ubistvu še ni...)
Dobis za nekje 35-40€ navadno verzijo in to je to

kriko1 ::

A ni tako da so dodatne vsebine samo 2 tedna prej za premium, dobijo pa na koncu vsi (kot pri R6 Siege)?

M-XXXX ::

kriko1 je izjavil:

A ni tako da so dodatne vsebine samo 2 tedna prej za premium, dobijo pa na koncu vsi (kot pri R6 Siege)?

Ne ne, določene stvari dobijo vsi. Občirnejši DLC-ji pa sam premium. Ko pride ven.

krefi ::

Potem kaj se bols placa kupiti ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

kriko1 ::

Potem raje nabavim ce se mi bo zdelo dovolj vredno kasneje, vnaprej jim ne placujem :)

M-XXXX ::

Jaz sem vzel Battlefield 1. Ko bo dovolj premium stvari in se zadeva poceni bom pa še premium vzel.

Machete ::

Premium stvari so mape. Ostalo je nevredno debate. In ja te so žal plačljive.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

sennheiser ::

Premium je tako tako... če si hardcore pa dejansko špilaš usak dan par urc... pol recimo se splača. Predvsem se splača če ekipa s katero recimo igraš se odloči za tak nakup.
Od izida do danes pač žal zaradi pomanjkanja časa nisem preigral več kot 15 ur.

BF3, BF4 sem imel komplet tudi premium, skupno preigrano cca 500 ur... in na koncu smo se vedno vračali na mape, ki so že v osnovnem špilu. Tako da sam osebno bi vsakemu svetoval da počaka kak teden 2, pregleda malo youtube in mnenja o novih mapah... pol pa se odloči.

barocco ::

RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

Skyman ::

Jz sm danes vzev premium na uradni strani 34.99EUR sm pa na 77EUR komplet mislim da je dobr deal,napram oni 130EUR verziji na uradni strani. (p.s samo se danes in jutri je akcija 30% popusta origin)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

chucki ::

Hardcore
Thanks to the Community for their feedback on Hardcore mode, we've introduced some additional changes in this Custom Game. A large map is now available, as in the base game. In Hardcore the map is will not show the position of objectives, players, etc. We intend for players in Hardcore to only have UI interfaces for things a real soldier could reliably know, for example: how many grenades he has left, but not how many bullets are left in his magazine. For this reason, we have decided to continue down the path without having kill confirmations or a kill log in Hardcore. However, we have added Team Kill confirmations as a nod to the need of accessibility and player learning. In BF1 we changed Hardcore from the reduced health of BF4 to increased bullet damage, in order to retain balanced explosion damage. In this update we've adjusted the damage amount in Hardcore from 200% to 125% damage. While on paper this looks like a huge change, 125% damage will still create far more lethal up close damage, for all kits, but will prevent bolt action rifles from being one hit kill at all ranges vs all body types. Other weapons will retain their intended ranges, while still being far more lethal than the base game. These changes help us steer Hardcore down the path of feeling like a faster, meaner, more realistic base game

To ja :D Že zdaj sem se hardcore precej navadil, ta popravek ga bo pa naredil great again :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

r3dkv1c4 ::

Evolve je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Skratka zaradi bf1 je update origina, da ne rečem kaj.....

Po novem update-u, ki je potreboval nekje 17x se zagnat, da ga je origin skropucal skupaj, pokvaril še bf4 in še kaj....javlja, da je komp v načinu kompatibilnosti........

Z eno besedo.....EA spet ni sposoben naredit nekaj, da ne bi trpelo še pol sveta zraven.
Žalostno.


Pr men bi blo nobenga problema

Ja, nekateri jih imajo, nekateri ne....nekateri so jih že imeli 2, 3, update-e nazaj.....skratka poden vse skupaj.

Sej ni problem...mal sem se poigral z regedit in je bila zadeva rešena ampak problem je, zakaj je to sploh potrebno?

Skyman je izjavil:

Jz sm danes vzev premium na uradni strani 34.99EUR sm pa na 77EUR komplet mislim da je dobr deal,napram oni 130EUR verziji na uradni strani. (p.s samo se danes in jutri je akcija 30% popusta origin)

Niti ni tako visoka cena....bo pa s časom še ceneje.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

TOP ::

Skyman je izjavil:

Jz sm danes vzev premium na uradni strani 34.99EUR sm pa na 77EUR komplet mislim da je dobr deal,napram oni 130EUR verziji na uradni strani. (p.s samo se danes in jutri je akcija 30% popusta origin)

Kaj lahko posreduješ link kje si kupu.

M-XXXX ::

Ima še kdo lvling (vsaj prikaz) totalno pokvarjen?





Slike so v zaporedju (ena igra za drugo).

Kot prvo: 25 000 exp, pa dobim pol levla.
18 000 exp, pa dobim 1/100 lvla?

Da ne govorim, da sem bil po prvi igri na 1/2 lvla, naslednjo igro mi kaže, da sem tik pred koncem lvla...

Kakšna dobra razlaga?

Predator X ::

barocco je izjavil:

New patch info :
http://pastebin.com/MRYABYZA


nebo dx12 fixa?

Berserker ::

chucki je izjavil:

Hardcore
Thanks to the Community for their feedback on Hardcore mode, we've introduced some additional changes in this Custom Game. A large map is now available, as in the base game. In Hardcore the map is will not show the position of objectives, players, etc. We intend for players in Hardcore to only have UI interfaces for things a real soldier could reliably know, for example: how many grenades he has left, but not how many bullets are left in his magazine. For this reason, we have decided to continue down the path without having kill confirmations or a kill log in Hardcore. However, we have added Team Kill confirmations as a nod to the need of accessibility and player learning. In BF1 we changed Hardcore from the reduced health of BF4 to increased bullet damage, in order to retain balanced explosion damage. In this update we've adjusted the damage amount in Hardcore from 200% to 125% damage. While on paper this looks like a huge change, 125% damage will still create far more lethal up close damage, for all kits, but will prevent bolt action rifles from being one hit kill at all ranges vs all body types. Other weapons will retain their intended ranges, while still being far more lethal than the base game. These changes help us steer Hardcore down the path of feeling like a faster, meaner, more realistic base game

To ja :D Že zdaj sem se hardcore precej navadil, ta popravek ga bo pa naredil great again :D


Kakšna bedarija.

Jaz dosti igram z bolt action rifle brez optike, kot je bila oborožitev posameznega vojaka v ww1 in hardcore je edini modus, kjer se res užival v takšni konfiguraciji.

Zdaj pa boš rabil dva naboja, medtem te bo vsak z avtomatom že petkrat prestrelal.

DarwiN ::

Jutri zaključim z igranjem BF1, ker so nerfali my precious Martini Henrija!
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Skyman ::

TOP je izjavil:

Skyman je izjavil:

Jz sm danes vzev premium na uradni strani 34.99EUR sm pa na 77EUR komplet mislim da je dobr deal,napram oni 130EUR verziji na uradni strani. (p.s samo se danes in jutri je akcija 30% popusta origin)

Kaj lahko posreduješ link kje si kupu.


na uradni strani origin cena je 49.99€ kodo das not GIFTOFPLAY 30% dol cena 34.99€

Shadow666 ::

what the fuck? nerfali so Henrija?
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

KaiV6 ::

100dmg upper body od 30 do 80m je pac op

eh joke .. :) ne vem zakaj so jo .. ni bila nic posebnega .. se smle ima boljse statse
<insert>podpis.html</insert>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KaiV6 ()

Predator X ::

Naj raje limitajo sniperje... Ker igrat z 10-15 sniperji na team je brez veze. Noben se sploh ne trudi zavzat, vsi letijo stran od tankov. Važn je, da igraš conquest in sniperja pa, da imaš K/D vredu ostalo je brezveze...
2-4 sniperji na team, pa naj pustijo tko kokr je dmg.

KaiV6 ::

ja to pride s custom serverji, kot je bilo na bf3 .. bf4 ..

kot sem razumel pride zdej tudi nov gamemode ven .. ko lahko uporabis samo default class weapone in sniper class je brez optike, tako kot se je dejansko odvijalo v vojni .. torej repetirke in no scope sniperji. brez auto weapons ... mogoce bo zanimivo :)
<insert>podpis.html</insert>
««
31 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 2042 [6] (2021) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26534351 (850) Skyman
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323744 (6058) oo7
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273481 (30080) oo7

CPU & Ram bottleneck v modernih igrah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19832626 (30163) bluefish
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334751 (23041) matija14

Več podobnih tem