» »

Battlefield 1 (Battlefield 5)

Battlefield 1 (Battlefield 5)

««
30 / 40
»»

sennheiser ::

m0f0x je izjavil:

m0f0x je izjavil:

Berserker je izjavil:

Edina rešitev ki jo uporabljam je, da zaženeš services.msc in izklopiš SSDP in UpNp.

Potem mi še enkrat vrže sam potem dela normalno.


Bom sprobal zvečer in javim, če deluje. Problem je, da lahko joinam samo serverje, ki so bolj ali ne prazni. Drugače pa sploh ne pridem not.


Ne pomaga. Sploh še nisem igral enega matcha.


Špil pri kolegih dela brez težav na 10 različnih mašinah, različni windowsi itd. Dej driverje poštimaj oz. freš install windowsov in špila.

A maš slučajno T2? Če maš, obvezno izklopi modem za pol ure in potem nazaj not. Jst sm mel težavo da zadeva ni bila online in to je pomagalo.

scipascapa ::

m0f0x ::

sennheiser je izjavil:

m0f0x je izjavil:

m0f0x je izjavil:

Berserker je izjavil:

Edina rešitev ki jo uporabljam je, da zaženeš services.msc in izklopiš SSDP in UpNp.

Potem mi še enkrat vrže sam potem dela normalno.


Bom sprobal zvečer in javim, če deluje. Problem je, da lahko joinam samo serverje, ki so bolj ali ne prazni. Drugače pa sploh ne pridem not.


Ne pomaga. Sploh še nisem igral enega matcha.


Špil pri kolegih dela brez težav na 10 različnih mašinah, različni windowsi itd. Dej driverje poštimaj oz. freš install windowsov in špila.

A maš slučajno T2? Če maš, obvezno izklopi modem za pol ure in potem nazaj not. Jst sm mel težavo da zadeva ni bila online in to je pomagalo.


Ja, T2 imam :) Bom danes sprobal in javim.

DrSergioDJ ::

scipascapa je izjavil:

41€ nova

http://www.zavvi.com/games-ps4/battlefi...



saj je na originu trenutno 39,99€.
...

m0f0x ::

m0f0x je izjavil:

sennheiser je izjavil:


A maš slučajno T2? Če maš, obvezno izklopi modem za pol ure in potem nazaj not. Jst sm mel težavo da zadeva ni bila online in to je pomagalo.


Ja, T2 imam :) Bom danes sprobal in javim.


Kdo si bi mislil, da to pomaga. Imaš kakšno razlago za to?

D3m ::

Black magic.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Machete ::

Še ena rešitev, če komu ne poveže na noben server. Kolega od patcha do včeraj ni mogel v igro. Z milijon predlogi in live supportom so prišli do zaključka, da naredi NOV Microsoft (WIN10) račun in zdaj dela.. Oo
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Shadow666 ::

Pobi, zdej k je špil neki cajta zuni, kaj najraj igrate? Jaz sem zdej zlevelal assault, scout na 10, support mam na 7, morm rečt da mi je nekako najmanj všeč support.Zanimivo mi je pa to da sem skos top 3 z njim. Ma nekako najslabša orožja, razen bar strom ampak nekako laufa. Najbolj zabaven mi je scout, za pointse je pa support far more dominant.Ko to končam grem na medica da vidim kako se kaj obnese. Rifle mi niso všeč... bi kdo priporočil kako rajflo za medica? Mondragon?
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

barocco ::

okoli 25-30ur igram le CQ 64 players in operations.Zaenkrat še nisem igral Rush in ostalih modov..
klase: 90% medic,ostalo support.. sniper ipd. nimam živcev,pa še slabo merim ,če zadanem je bolj sreča.. ne da se mi bit daleč od akcije dogajanja ,zato tudi dostikrat umiram,posledično je kd ratio nekje 0,80 amapk,za to me res briga..
Tudi v tanku uživam, ampak ga redko dobim,mogoče 2-3x ko se obrnejo vse mape na serverju..večkrat kot sopotnik.
nisem niti sprobal vseh vozil ,je pa smešno se vozit z motorjem dvosedom,res je dice posrečeno naredl animacije..
me zanima ali bo nasslednji Battlefild,kaj bolj napreden,kaj lahko še popravijo ,čez 3-4 leta
važn ,da je zabavno. :)
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

Mato989 ::

Shadow666 je izjavil:

Pobi, zdej k je špil neki cajta zuni, kaj najraj igrate? Jaz sem zdej zlevelal assault, scout na 10, support mam na 7, morm rečt da mi je nekako najmanj všeč support.Zanimivo mi je pa to da sem skos top 3 z njim. Ma nekako najslabša orožja, razen bar strom ampak nekako laufa. Najbolj zabaven mi je scout, za pointse je pa support far more dominant.Ko to končam grem na medica da vidim kako se kaj obnese. Rifle mi niso všeč... bi kdo priporočil kako rajflo za medica? Mondragon?


Odkrito povedano, mi je najmanj všeč Scout, pač nisem sniper type of guy.

Od ostalih classov (izvzemši special classe) pa nimam nekega favorite, mogoče medic, ker sem pač vedno v MMOjih igral healerja, tudi medic je bil prvi ki sem ga zlevelal do 10, assaulta levelam sedaj in mi je zlo všeč, čeprav pumparc ne uporabljam.

Ko bo assault 10, bom te tri classe uporabljal po potrebi kar bo najbolj pomagalo ekipi do zmage. Za medica ti pa priporočam da se najprej dobro naučiš igrat z Cei-rigottijem, ko boš z njim dobro zadeval (factory) boš dober z vsemi ostalimi, kot je selblaster, mondragon itd...

Berserker ::

barocco je izjavil:

okoli 25-30ur igram le CQ 64 players in operations.Zaenkrat še nisem igral Rush in ostalih modov..
klase: 90% medic,ostalo support.. sniper ipd. nimam živcev,pa še slabo merim ,če zadanem je bolj sreča.. ne da se mi bit daleč od akcije dogajanja ,zato tudi dostikrat umiram,posledično je kd ratio nekje 0,80 amapk,za to me res briga..
Tudi v tanku uživam, ampak ga redko dobim,mogoče 2-3x ko se obrnejo vse mape na serverju..večkrat kot sopotnik.
nisem niti sprobal vseh vozil ,je pa smešno se vozit z motorjem dvosedom,res je dice posrečeno naredl animacije..
me zanima ali bo nasslednji Battlefild,kaj bolj napreden,kaj lahko še popravijo ,čez 3-4 leta
važn ,da je zabavno. :)


Zadnjič sem te dodal na listo. Ko bom imel čas lahko skupaj kakšno udarimo.

Sssaga ::

m0f0x je izjavil:

m0f0x je izjavil:

sennheiser je izjavil:


A maš slučajno T2? Če maš, obvezno izklopi modem za pol ure in potem nazaj not. Jst sm mel težavo da zadeva ni bila online in to je pomagalo.


Ja, T2 imam :) Bom danes sprobal in javim.


Kdo si bi mislil, da to pomaga. Imaš kakšno razlago za to?


m0f0x ::

:)) Mi pa zdaj steka TV vsakih par minut...

sennheiser ::

Men je pomagal. Zakaj itd. pa ne vem.

hyuga ::



po vsem tem času si opuam povedati da battlefront grafika ni nič kaj dosti slabša + je boljše optimizirana overall. pa bolj clean zgleda:)
počutim se kot da moram povedati, da tisti ki še niste poskusili battlefront dosti zamujate ;) res. pa ne samo zaradi grafike - gameplay je podoben. le da je v battlefrontu vse bolj kompaktno.

Machete ::

Daj prosim nehaj nam prodajati ta Battlefornt, ker je bil DOA. Imam oboje in ni primerjave v vsebini in igralnosti. Battlefront bi bil lahko kvečjem en plačljiv DLC BF1ke in ji lahko zgolj mazili stopala z lasmi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Predator X ::

hyuga je izjavil:



po vsem tem času si opuam povedati da battlefront grafika ni nič kaj dosti slabša + je boljše optimizirana overall. pa bolj clean zgleda:)
počutim se kot da moram povedati, da tisti ki še niste poskusili battlefront dosti zamujate ;) res. pa ne samo zaradi grafike - gameplay je podoben. le da je v battlefrontu vse bolj kompaktno.


1. BF1 lepše izgleda!
2. Optimizacija? Battlefront in BF1 laufata na FB3 enginu, stem da je BF1 celo "mlajši"! Kako je lahko boljše optimiziran? Sej BF1 bi tud lepo laufal, če bi izklopili tiste bonbončke, ki so nam všeč.
3. Gameplay je daleč od podobnega! Predvsem to, da ti battlefront omogoča igranje v 3. osebi, BF1 pa ima čudovit hardcore? In kako je lahko gameplay podoben, če lahko nekje sesuješ polovico stavb? Ja klase so si tud čist podobne ane! - Če misliš v FPS.... potem ja, FPS špili so si le malce podobni.

hyuga ::

Predator X je izjavil:

hyuga je izjavil:



po vsem tem času si opuam povedati da battlefront grafika ni nič kaj dosti slabša + je boljše optimizirana overall. pa bolj clean zgleda:)
počutim se kot da moram povedati, da tisti ki še niste poskusili battlefront dosti zamujate ;) res. pa ne samo zaradi grafike - gameplay je podoben. le da je v battlefrontu vse bolj kompaktno.


1. BF1 lepše izgleda!
2. Optimizacija? Battlefront in BF1 laufata na FB3 enginu, stem da je BF1 celo "mlajši"! Kako je lahko boljše optimiziran? Sej BF1 bi tud lepo laufal, če bi izklopili tiste bonbončke, ki so nam všeč.
3. Gameplay je daleč od podobnega! Predvsem to, da ti battlefront omogoča igranje v 3. osebi, BF1 pa ima čudovit hardcore? In kako je lahko gameplay podoben, če lahko nekje sesuješ polovico stavb? Ja klase so si tud čist podobne ane! - Če misliš v FPS.... potem ja, FPS špili so si le malce podobni.



to nisem napisal da bi blatil BF1 ampak bi mogče koga prepričal da poskusi tudi Battlefront. je bolj svojevrstna igra kot pa battlefield 1.

Predator X ::

Kaj me briga kako si mislil napisati, napisal si tako kot zgoraj piše in je izpadlo kot, da BF1 laufa na slabšem enginu in da je gameplay podoben (to pomeni majhne razlike).
Jst sm poizkusil oboje in ni ga čez hardcore BF1.

Zgodovina sprememb…

hyuga ::

Predator X je izjavil:

Kaj me briga kako si mislil napisati, napisal si tako kot zgoraj piše in je izpadlo kot, da BF1 laufa na slabšem enginu in da je gameplay podoben (to pomeni majhne razlike).
Jst sm poizkusil oboje in ni ga čez hardcore BF1.


kdo je napisal da na slabšem enginu? sicer pa je bolj optimizirana 20x. in meni boljše dela na mojem kompu 10x kot pa bf1.. v grafiki pa sploh ni velike razlike. bf1 je bolj motna

cebelar123 ::

Če koga zanima kaj pomenijo ikone na desni strani monitorja.

Machete ::

Itak da dela bolje, če je popolnoma oskubljena. Pol manj stvari se dogaja v sami mapi. Ni destrukcije itd.. Nekje se mora poznati.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Predator X ::

hyuga je izjavil:

Predator X je izjavil:

Kaj me briga kako si mislil napisati, napisal si tako kot zgoraj piše in je izpadlo kot, da BF1 laufa na slabšem enginu in da je gameplay podoben (to pomeni majhne razlike).
Jst sm poizkusil oboje in ni ga čez hardcore BF1.


kdo je napisal da na slabšem enginu? sicer pa je bolj optimizirana 20x. in meni boljše dela na mojem kompu 10x kot pa bf1.. v grafiki pa sploh ni velike razlike. bf1 je bolj motna


nerazumeš. ;((

zeks14 ::



haha pa sem zasledil oz bolj po domače povedano sem srečal hackerja oz cheaterja :D kateri je mal letel po mapi itd. Nazalost mi shadowplay ni zajel chat , ko je bil banan XD ce ze drugo ne je bilo nekaj malo zabave :D

detroit ::

a bo kak nov patch, vse kar vidim so a10 tardi ki me v enem šusu ustrelijo na 20m jst jih pa na 3m moram 3x...dafuq:)
Skero

M-XXXX ::

Kolega ima probleme z battlefieldom (isto kot v beti). Različni driverji (isto). Dx12, Dx11, isto. Odvil grafo: isto. Različne nastavitve: Isto Če da na high/ultra pa dobi še lightshow.
Ima kdo kakšno idejo?


hojnikb ::

fuč grafa
#brezpodpisa

D3m ::

Jup.

Katero ima?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Machete ::

Ja umira grafa.
Drugače tale drugi screen je zelo prazničen, in bi čez december lahko celo tako špilal :p
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

M-XXXX ::

Thats the interesting part:
Vsi ostali špili delajo.
Bf1 menu dela
BF1 cutsceeni delajo
Furmark dela

Takoj sem tudi jaz pomislil, da se grafa poslavlja, zato sem tudi svetoval da jo odvije (posebno crkajoč ram rad takole serje)...

D3m ::

M-XXXX je izjavil:

Thats the interesting part:
Vsi ostali špili delajo.
Bf1 menu dela
BF1 cutsceeni delajo
Furmark dela

Takoj sem tudi jaz pomislil, da se grafa poslavlja, zato sem tudi svetoval da jo odvije (posebno crkajoč ram rad takole serje)...


Tega pa nisi omenil. :)

Sedaj ali je igra corupt, driverji (nvidia, amd) ali pa res RAMi.

Naj testira z memtest86+

http://www.memtest.org/#downiso
|HP EliteBook|R5 6650U|

M-XXXX ::

Včeraj nov procesor, nova matična in novi rami. Tako, da tudi to ne more bit :D PS: pod rame sem mislil grafični ram (zato sem rekel naj odvije)

Gre se za grafično 280X.

Kot pravim: ista napaka je bila že pri beti. Od bete se je vmes PC tudi že formatiral.

Saj pravim, dost zanimiv problem tole...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

D3m ::

Indeed.

Kaj pa SW: BF?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Bolf3nk ::

M-XXXX je izjavil:

Včeraj nov procesor, nova matična in novi rami. Tako, da tudi to ne more bit :D PS: pod rame sem mislil grafični ram (zato sem rekel naj odvije)

Gre se za grafično 280X.

Kot pravim: ista napaka je bila že pri beti. Od bete se je vmes PC tudi že formatiral.

Saj pravim, dost zanimiv problem tole...



Sam igram na 280x in igra dela prav super ...

Težava je sigurno strojne narave.

fireX88 ::

M-XXXX je izjavil:

Včeraj nov procesor, nova matična in novi rami. Tako, da tudi to ne more bit :D PS: pod rame sem mislil grafični ram (zato sem rekel naj odvije)

Gre se za grafično 280X.

Kot pravim: ista napaka je bila že pri beti. Od bete se je vmes PC tudi že formatiral.

Saj pravim, dost zanimiv problem tole...


to se je tudi meni dogaja isti grafi, vendar še pri bf4. ne vem točko kako sem rešil (če sploh sem, ker se mi je dogajalo le na eni mapi). sem pa grafo kasneje dal na RMA zaradi glasnosti ventilatorjev pa sem dobil keš povrnjen in kupil 290.

pa mu posodi ti grafično pa naj poskusi, ali pa ti njegovo
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

chucki ::

Danes sem dobil novo grafo Rx 480 in če nastavim na dx 12, mi igro sesuje se predno pridem v menu :|

Msi afterburner ocitno ne dela z dx 12
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

D3m ::

Original ali crack?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Skyman ()

Predator X ::

chucki je izjavil:

Danes sem dobil novo grafo Rx 480 in če nastavim na dx 12, mi igro sesuje se predno pridem v menu :|

Msi afterburner ocitno ne dela z dx 12


dela dela, najnovejši.

barocco ::

tudi meni deluje osd in dx12 seveda z riva tuner.

http://www.guru3d.com/files-details/msi...
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

Predator X ::

FX 5GHz

chucki ::

Predator X je izjavil:

chucki je izjavil:

Danes sem dobil novo grafo Rx 480 in če nastavim na dx 12, mi igro sesuje se predno pridem v menu :|

Msi afterburner ocitno ne dela z dx 12


dela dela, najnovejši.


Mja, RivaTuner je nagajal, ga je blo potrebno posodobit
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

r3dkv1c4 ::

barocco je izjavil:

tudi meni deluje osd in dx12 seveda z riva tuner.

http://www.guru3d.com/files-details/msi...

Zakaj prodajaš sranje od guru3d, če pa se zadeva dobi na uradni strani...nikoli ne bom razumel tega.

https://www.msi.com/page/afterburner

In potem ljudje jokajo vse v prek, da imajo zasvinjaj komp.

Res je, da na Guru3D imajo ok afterburner ampak zakaj preko posrednikov?
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

KaiV6 ::

Zato ker te tudi uradni afterburner instaliran iz msijeve strani napoti na guru3d, ko je za updetat rivatuner stat. server.
<insert>podpis.html</insert>

r3dkv1c4 ::

KaiV6 je izjavil:

Zato ker te tudi uradni afterburner instaliran iz msijeve strani napoti na guru3d, ko je za updetat rivatuner stat. server.

A to si mislil potem, čez čas, ker če klikneš download, inštaliraš in te nikamor ne napoti.
Al kako si mislil?
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

KaiV6 ::

Čez čas ja, ko dobiš obvestilo, da obstaja nova verzija, te napoti k guru3d (imo je rivatuner "addon" k afterburnerju in je od guru3d)

Sicer pa tudi ce gres na rivatuner > help oz. about te linki napotijo na guru3d (nisem 100% ziher)
<insert>podpis.html</insert>

Skyman ::

Glede na to da smo decembra in je v planu nova mapa kot FREE,me zanima ce ima kdo kaksno novico kdaj pride.Vrjetno bo se kak patch prisel poleg FREE mape

chucki ::

Neuradno 13 decembra
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Predator X ::

chucki je izjavil:

Neuradno 13 decembra


AMD horizon + BF1...

r3dkv1c4 ::

KaiV6 je izjavil:

Čez čas ja, ko dobiš obvestilo, da obstaja nova verzija, te napoti k guru3d (imo je rivatuner "addon" k afterburnerju in je od guru3d)

Sicer pa tudi ce gres na rivatuner > help oz. about te linki napotijo na guru3d (nisem 100% ziher)

A veš, da ti ne vem povedat, ker ne update-am zadeve.


Vsake kvatre vržem dol in lepo na novo.
Bom pogledal.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Skyman ::

Imel kdo probleme danes z povezavo? kajti ko pridem v igro mi pise conecting..potem me ne conecta in pise go online,ko to naredim mi normalno gre pod multiplayer,nato pa ne najde servejerv?

Problem solved :) update origin resil tezavo. Ne vem zakaj po 3x restartih ni takoj dal na voljo update.EA pač

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()
««
30 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 2042 [6] (2021) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26534339 (838) Skyman
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323739 (6053) oo7
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273451 (30050) oo7

CPU & Ram bottleneck v modernih igrah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19832612 (30149) bluefish
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334741 (23031) matija14

Več podobnih tem