» »

Battlefield 1 (Battlefield 5)

Battlefield 1 (Battlefield 5)

««
28 / 40
»»

KaiV6 ::

sicer pa NVIDIA thread na to temo

https://forums.geforce.com/default/topi...
<insert>podpis.html</insert>

DarwiN ::

barocco je izjavil:

če imam 60%(sem vesel) imam okoli 70fps kar,pa je bolj redko,pa ravno za ta špil sem nabavi 1070gtx,za znort..
ŽALOST

Zato,si bom pa za darilo kupu i7 6700k in upam, da bo stabilno in da bom imel vsaj 70-80fps 1080p.

Počakaj na Kaby Lake 7700k.. Naj bi izšel v začetku januarja, cena pa podobna kot 6700k. Če ti igra laufa na ~60 fps, potem ti ne bo težko počakat 2 meseca, a ne.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Cancer ::

Ne čakaj na 7700K ker se ne izplača. Če že počakaš, počakaj zato da si vbodeš cenejšo 6700K. Igra ti pa bo v obeh primerih delala super.

DarwiN ::

Cancer je izjavil:

Ne čakaj na 7700K ker se ne izplača. Če že počakaš, počakaj zato da si vbodeš cenejšo 6700K. Igra ti pa bo v obeh primerih delala super.

7700K bo dejansko 10% hitrejši, kar je danes že kar ogromno.. Poleg tega dobiš novo plato z optane podporo za prihodnost. In to za podoben denar, saj 6700k seveda ne bo padel v ceni.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Cancer ::

10% hitrejsi na racun visjega clocka. Kar je irelevantno, ker ima K verzijo proca, ki se navija. IPC 7700k je enak 6600k. Dvomim da bo optane sploh uporabljal. Ce pa ciljas da bo to uporabljal cez nekaj let, je pa spet bedarija.
Se enkrat vzami 6700k, s kaby lake ne bos nic pridobil. Se posebej ce imas komp samo za igre.

DarwiN ::

10% hitrejsi na racun visjega clocka. Kar je irelevantno, ker ima K verzijo proca, ki se navija.

OC potencial kaby lake K procesorja mora biti ravno tako višji od skylake-a.
Ti pozabljaš, da ima tip računalnik in mu vse deluje brez večjih težav. Druga zgodba bi bila, če računalnika sploh ne bi imel!

No, kakorkoli, BF nitka, nazaj na BF.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

yxiz ::

Nimam trenutno nobene mp igre, razen cs go.
Je bf1 trenutno najboljsa mp igra?
Overwatch mi ne ustreza, titanfall tut ne, glede na to, da maram malenkost počasnejši gameplay, bi to moglo bit to?

Mato989 ::

chucki je izjavil:

Kakšen se vam zdi hardcore? Men je obup, ker večinoma padam pod streli svojih....


A ni to bistvo Hardcore??? Kako pa misliš da je blo v real lifu? A si mel name tage nad glavo???

Mislim kake streljate eni ej, prav smešni so mi forumi, vsi so jokali naj dajo HARDCORE, zdaj pa je ta Hardcore, preveč Hardcore??? HAHAHAHAHA

tovsti55 ::

Men grejo pa najbl na k**** modeli s shotgani. Prou ukinu bi jih res :P

Berserker ::

Jaz bi v hardcore omejil optične naprave na repetirkah, se pravi sniperje, preveč je teh kamperjev, ker je zadeva one shot prav spodbuja k kampanju, z iron sight pa so primorani mal bolj agresivno igrat, pa še bolj avtentično je.

DarwiN ::

tovsti55 je izjavil:

Men grejo pa najbl na k**** modeli s shotgani. Prou ukinu bi jih res :P

Sam si si kriv. Kaj pa igraš ardenne forest mapo. Isto masaker sranje kot Metro v BF4 ali Noshahr Canals v BF3. Jaz igram samo Balroom Blitz, Fao Fortress, Monte Grappa, Empire's Edge in Amiens, pa se s shotguni praktično nikoli ne srečam.

Sicer pa bodo nerfali shotgune, ker so premočni na daleč.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Shadow666 ::

Včeraj je bilo na Blitzu tolko shotgunerjev da mi ni bilo nič jasno. C točka v centru je gojišče teh cepcev :D
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Mato989 ::

tovsti55 je izjavil:

Men grejo pa najbl na k**** modeli s shotgani. Prou ukinu bi jih res :P


To se pa strinjam, shotgun bi moral biti CQC gun, torej max razdalja ko nardi kaj več kot 10dmga jbi moralo biti 10 metrov.... ne pa da me tip strelja na daleč kot nekdo z jurišno puško....

Sicer pa menim da zraven shotgunc so definitivno premočne pištole! Rabijo en mičken 15% nerf....

chucki ::

Mato989 je izjavil:

chucki je izjavil:

Kakšen se vam zdi hardcore? Men je obup, ker večinoma padam pod streli svojih....


A ni to bistvo Hardcore??? Kako pa misliš da je blo v real lifu? A si mel name tage nad glavo???

Mislim kake streljate eni ej, prav smešni so mi forumi, vsi so jokali naj dajo HARDCORE, zdaj pa je ta Hardcore, preveč Hardcore??? HAHAHAHAHA



Otrok ne razburjaj se. Gre se v bistvu, da si vecino casa ustreljen v hrbet zaradi teh spawn tock. Ce se ze gremo hardcore, bi ti moralo biti drugace narejeno.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

PredatorX ::

Ubistvu je men hardcore vredu.
Spawn je itak zmeraj problematičen... sniperje morajo pa limitat na max 2-4 per side.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

Shadow666 ::

Ta limit nj gre v božja ušesa. 3 bi ble več kot dovolj na 20-25 člansko ekipo...
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Mato989 ::

chucki je izjavil:

Mato989 je izjavil:

chucki je izjavil:

Kakšen se vam zdi hardcore? Men je obup, ker večinoma padam pod streli svojih....


A ni to bistvo Hardcore??? Kako pa misliš da je blo v real lifu? A si mel name tage nad glavo???

Mislim kake streljate eni ej, prav smešni so mi forumi, vsi so jokali naj dajo HARDCORE, zdaj pa je ta Hardcore, preveč Hardcore??? HAHAHAHAHA



Otrok ne razburjaj se. Gre se v bistvu, da si vecino casa ustreljen v hrbet zaradi teh spawn tock. Ce se ze gremo hardcore, bi ti moralo biti drugace narejeno.


Zakaj pa pustiš da te nekdo strela v hrbet? morda potiskajte naprej kot ekipa... ko igram 20 man z 9 kolegi gre vedno brez težave, ko pa igram sam, pa pač pusham postopoma ne pa kot brezglava kura :)

Shadow666 ::

Fantje, nvidia je dala ven 375.95 gonilnik. V 2 urah niti enega problema =) Probajte, če vam trentni dela težave.
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

alpha1 ::

Imam najnovejše gonilnike 375.95 pa vedno ko se mi igra nalaga mi piše "BF1 stoped working", morda ve kdo rešitev za to težavo?

SLO_Robert ::

A mas kaksen MSI Afterburner vklopljen , men zmneri spil kresne v dx12 z MSI.

alpha1 ::

Ja imam msi vklopljen

kriko1 ::

alpha1 je izjavil:

Imam najnovejše gonilnike 375.95 pa vedno ko se mi igra nalaga mi piše "BF1 stoped working", morda ve kdo rešitev za to težavo?


Ravno dobil isti problem z temi gonilniki, sicer se je prvic zgodilo nasploh.

barocco ::

kriko1 je izjavil:

alpha1 je izjavil:

Imam najnovejše gonilnike 375.95 pa vedno ko se mi igra nalaga mi piše "BF1 stoped working", morda ve kdo rešitev za to težavo?


Ravno dobil isti problem z temi gonilniki, sicer se je prvic zgodilo nasploh.

Meni deluje 375.95 do sedaj "najbolje"(defolut nastavitve)
Bom kasneje dodal video. Z Msi afterburner spremlju z GFE snemal gameplay..
se vidi,da imam bottleneck 50-65&gpu usage
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

barocco ::

barocco je izjavil:

kriko1 je izjavil:

alpha1 je izjavil:

Imam najnovejše gonilnike 375.95 pa vedno ko se mi igra nalaga mi piše "BF1 stoped working", morda ve kdo rešitev za to težavo?


Ravno dobil isti problem z temi gonilniki, sicer se je prvic zgodilo nasploh.

Meni deluje 375.95 do sedaj "najbolje"(defolut nastavitve)
Bom kasneje dodal video. Z Msi afterburner spremlju z GFE snemal gameplay..
se vidi,da imam bottleneck 50-65&gpu usage

RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

D3m ::

Bottleneck?

A slabo deluje?
|HP EliteBook|R5 6650U|

barocco ::



Mene moti.pričakoval sem stabilno min 80fps ,kot vidš igrajo na višji resoluciji z istimi grafami,jaz pa na 1080p ne morem kot se spodobi zame ne deluje.
Kot da bi imel 780ti -970gtx in ne 1070
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

PredatorX ::

Jap CPU bottleneck.
Zato pravim, da rabiš decent CPU za dobre fpsje.

Ampak, slotech userji pravijo, da je za 1080P in 1440P top konfiguracija i5 6400 in GTX 1070.

D3m ::

A te ovira pri igranju?
|HP EliteBook|R5 6650U|

PredatorX ::

D3m je izjavil:

A te ovira pri igranju?


Jaz hočem nekak 90min -110 avg fps, ker mam 144Hz.
Tisti ko pa ima 60Hz se pa nebi smel sikerat.

alpha1 ::

Brez MSI Afterburnerja deluje igra bp 8-)

jizzer ::

Ko mi začne igro nalagat, krešne? Kaki znani fix? 375.95 driveri, GTX760M. Pred tednom dni je delovalo

edit: Igro nalagat v smislu, na server.

edit2: singleplayer dela

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

Mato989 ::

Jaz mam I5 6500HQ in gtx 1060 na Full HD, mi že od releasa vse laufa VRHUNSKO, skorajda nobenih pripomb, edino kaj je včasih je ko loada operations zjebe podnapise pa naknadno hitro letijo skozi....

Ne vem kako imate take težave, res.

kozmy ::

Mato989 je izjavil:

Jaz mam I5 6500HQ in gtx 1060 na Full HD, mi že od releasa vse laufa VRHUNSKO, skorajda nobenih pripomb, edino kaj je včasih je ko loada operations zjebe podnapise pa naknadno hitro letijo skozi....

Ne vem kako imate take težave, res.

Mogoče, ker niso vsi zadovoljni z 60fpsja max?

Mare1337 ::

do probal bf1 na r9 270x ? ali cem podebnem? kaki so kaj fps-ji in setingsi

Bolf3nk ::

sam igram na r9 280x... zadeva dela v nulo.

Dua'L ::

nevem zakaj imam tako laggy občutek premikanja pa ko ustrelim s snajpo oz namerim? pa dosežem lepo 80-90 fps
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

damirez ::

PredatorX je izjavil:

D3m je izjavil:

A te ovira pri igranju?


Jaz hočem nekak 90min -110 avg fps, ker mam 144Hz.
Tisti ko pa ima 60Hz se pa nebi smel sikerat.

Kadar je CPU bottleneck, se vsak mhz pri OCjanju pozna...

DarwiN ::

barocco je izjavil:


Meni deluje 375.95 do sedaj "najbolje"(defolut nastavitve)
Bom kasneje dodal video. Z Msi afterburner spremlju z GFE snemal gameplay..
se vidi,da imam bottleneck 50-65&gpu usage


Ko si spraševal glede nakupa novega cpu-ja. Evo ti graf z GTX1080 na 1080p:


Kot vidiš je BF še kako odvisen od CPUja.. Še posebej pri FHD resoluciji.. Kar lepo počakaj do januarja in si privošči I7-7700k.. 4.5 do 5Ghz in boš dosegal več kot 2x več fps-jev.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

MaliJanez ::

PredatorX je izjavil:

D3m je izjavil:

A te ovira pri igranju?


Jaz hočem nekak 90min -110 avg fps, ker mam 144Hz.
Tisti ko pa ima 60Hz se pa nebi smel sikerat.


Bo treba i7 kupit a ne :D

Mato989 ::

kozmy je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jaz mam I5 6500HQ in gtx 1060 na Full HD, mi že od releasa vse laufa VRHUNSKO, skorajda nobenih pripomb, edino kaj je včasih je ko loada operations zjebe podnapise pa naknadno hitro letijo skozi....

Ne vem kako imate take težave, res.

Mogoče, ker niso vsi zadovoljni z 60fpsja max?


Ker ti pa vidiš 100 fpsjev z svojimi očmi???

60-75fps je max kar oči vidijo v 99,9999999%, tako da karkoli več je itak preseravanje :)

kriko1 ::

Vir?
Meni je recimo 80 dovolj za tako kategorijo, ampak se vseeno ne branim visjega osvezevanja.

Mato989 ::

kriko1 je izjavil:

Vir?
Meni je recimo 80 dovolj za tako kategorijo, ampak se vseeno ne branim visjega osvezevanja.


Recimo raziskave so, da oko oz. "senzorji" lahko zaznavajo tudi do 1.000 "fps"jev ampak realnost je taka da pošljejo v najboljših primerih naprej cca. 150 fpsjev.... ampak realnost je taka, da če nisi nek expert razlike med 75 FPS in 150 fps skorajda ne boš opazil....

Smo stestirali to pri enem kao FPS hoarderju, tip je skoz pravil kako on rabi 120 fpsjev + da lahko igra, smo ga posedli pred igro pa je igral, je blo 70 fpsjev, potem pa naslednjič pred igro z 120fpsji (ista igra) tip ni opazil razlike... pa tako pomembna je kao.

Ja 60 FPS je na spodnjem delu, ampak realnost je da če še rečem ajde, med 60 in 80 kdo opazi razliko, pa karkoli nad tem, le še redkokdo opazi razliko... razen pač ko ve da jo išče, pa še takrat, je bolj psihološko... virov je pa ogromno po spletu, se mi ne ljubi iskat.

D3m ::

Jaz špilam Quake na 400 fps. :D

če ma 200 fps sploh ne povoham igro.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

kriko1 ::

Mato989 je izjavil:



Recimo raziskave so, da oko oz. "senzorji" lahko zaznavajo tudi do 1.000 "fps"jev ampak realnost je taka da pošljejo v najboljših primerih naprej cca. 150 fpsjev.... ampak realnost je taka, da če nisi nek expert razlike med 75 FPS in 150 fps skorajda ne boš opazil....

Smo stestirali to pri enem kao FPS hoarderju, tip je skoz pravil kako on rabi 120 fpsjev + da lahko igra, smo ga posedli pred igro pa je igral, je blo 70 fpsjev, potem pa naslednjič pred igro z 120fpsji (ista igra) tip ni opazil razlike... pa tako pomembna je kao.

Ja 60 FPS je na spodnjem delu, ampak realnost je da če še rečem ajde, med 60 in 80 kdo opazi razliko, pa karkoli nad tem, le še redkokdo opazi razliko... razen pač ko ve da jo išče, pa še takrat, je bolj psihološko... virov je pa ogromno po spletu, se mi ne ljubi iskat.


Frame rate @ Wikipedia
Motion perception @ Wikipedia

Realnost je taka da oko ne vidi "FPS" v digitalnem smislu. In vec fps = boljse zaznavanje gibanj, to obcutis.
Sicer vsak ima svoje zelje, potrebe in budget za hobije.

Mato989 ::

kriko1 je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Recimo raziskave so, da oko oz. "senzorji" lahko zaznavajo tudi do 1.000 "fps"jev ampak realnost je taka da pošljejo v najboljših primerih naprej cca. 150 fpsjev.... ampak realnost je taka, da če nisi nek expert razlike med 75 FPS in 150 fps skorajda ne boš opazil....

Smo stestirali to pri enem kao FPS hoarderju, tip je skoz pravil kako on rabi 120 fpsjev + da lahko igra, smo ga posedli pred igro pa je igral, je blo 70 fpsjev, potem pa naslednjič pred igro z 120fpsji (ista igra) tip ni opazil razlike... pa tako pomembna je kao.

Ja 60 FPS je na spodnjem delu, ampak realnost je da če še rečem ajde, med 60 in 80 kdo opazi razliko, pa karkoli nad tem, le še redkokdo opazi razliko... razen pač ko ve da jo išče, pa še takrat, je bolj psihološko... virov je pa ogromno po spletu, se mi ne ljubi iskat.


Frame rate @ Wikipedia
Motion perception @ Wikipedia

Realnost je taka da oko ne vidi "FPS" v digitalnem smislu. In vec fps = boljse zaznavanje gibanj, to obcutis.
Sicer vsak ima svoje zelje, potrebe in budget za hobije.


Tako je, ampak ko daš za špilat igro povprečnemu igralcu tale ne bo videl bistvenih razlik med 60 in 80 fpsjev, kaj šele pri 100+ :)

Tako da v povprečju, če imaš 100 fpsjev je za 99% igralcev to overkill, ker ne vidiš razlike, razen v številki :)

D3m ::

The first film to be filmed at 48 FPS was The Hobbit: An Unexpected Journey, a decision made by its director Peter Jackson. At a preview screening at CinemaCon, the audience's reaction was mixed after being shown some of the film's footage at 48p, with some arguing that the feel of the footage was too lifelike.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Machete ::

To ni primerljivo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

sennheiser ::

To karkoli primerjati 50 ali 100 fps je pomoje izjemno težko. Niti najmanjše možnosti ni, da bi recimo na BF1 naredil eksperiment v smislu optimalnih nastavitev za 100+ FPS in potem recimo max pri 50FPS z namenom primerjave ob katerih pogojih si bolši.

1. ekipa ne bo ista
2. poti katere boš delal ne bodo iste

Po prazni mapi laufat pa niti nima vpliva na to.

V povezavi z BF1, je kak strežnik, kjer se vas več SLO zbira? Ali pa kakšen TS imate?

SLO_Robert ::

nova verzija RTSS Rivatuner v6.5.1 ki odprav crashanje v BF1 v dx12 http://www.guru3d.com/news-story/guru3d...

Zgodovina sprememb…

Kenpachi ::

Mato989 je izjavil:

kriko1 je izjavil:

Vir?
Meni je recimo 80 dovolj za tako kategorijo, ampak se vseeno ne branim visjega osvezevanja.


Recimo raziskave so, da oko oz. "senzorji" lahko zaznavajo tudi do 1.000 "fps"jev ampak realnost je taka da pošljejo v najboljših primerih naprej cca. 150 fpsjev.... ampak realnost je taka, da če nisi nek expert razlike med 75 FPS in 150 fps skorajda ne boš opazil....

Smo stestirali to pri enem kao FPS hoarderju, tip je skoz pravil kako on rabi 120 fpsjev + da lahko igra, smo ga posedli pred igro pa je igral, je blo 70 fpsjev, potem pa naslednjič pred igro z 120fpsji (ista igra) tip ni opazil razlike... pa tako pomembna je kao.

Ja 60 FPS je na spodnjem delu, ampak realnost je da če še rečem ajde, med 60 in 80 kdo opazi razliko, pa karkoli nad tem, le še redkokdo opazi razliko... razen pač ko ve da jo išče, pa še takrat, je bolj psihološko... virov je pa ogromno po spletu, se mi ne ljubi iskat.



Seveda, da ni opazil razlike, ce pa monitor kaze 60 slicic na sekundo, ne glede na to, kako hitro dejansko igra tece.
Zaraki Kenpachi.
««
28 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 2042 [6] (2021) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26534353 (852) Skyman
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323748 (6062) oo7
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273488 (30087) oo7

CPU & Ram bottleneck v modernih igrah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19832630 (30167) bluefish
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334759 (23049) matija14

Več podobnih tem