» »

Paypal, Visa Electron?

Paypal, Visa Electron?

CCarmen ::

Zdravo,

imam par uprašanj in sicer;
rada bi si naredila Paypayl account katerega bi večinoma uporabljala za prejem denarja (včasih nakup preko spleta). Trenutno imam svoj bančni račun pri Banki Koper in kartico Maestro s katero si nemorem potrditi Paypala. Kar sem se pozanimala je za moje stanje-sem študentka, nimam rednega prihodka in nihče nebo jamčil zame- najboljša možnost da si naredim Viso Electron pri ABanki.
Zanima me torej če se da iz Paypala nakazati denar na Viso electron in kako? Kako je z pretvorbo valut, če je nakazan denar v USD? Koliko provizije mi pobere paypal,banka? In ali lahko denar dvignem na bankomatu?

Lepa hvala za pomoč:)
  • spremenilo: CCarmen ()

gazibo ::

Banka Koper ima svojo Viso Electron btw na katero lahko bp prenasas denar iz PayPala

printer ::

Nakazilo iz paypala na visa electron je 2€ abanka pa pobere strosek nakazila na TRR 3€, ce se ne motim. Ce nakazes USD na viso moras it na abanko in jih menjati v € po njihovem tecaju, ker z USD ko jih enkrat imas na kartici ne mores poslovat niti prek ABANET pretvoriti v €. Lahko pa pretvoris tudi na paypalu z USD v € po njihovem tecaju.

CCarmen ::

printer je izjavil:

Nakazilo iz paypala na visa electron je 2€ abanka pa pobere strosek nakazila na TRR 3€, ce se ne motim. Ce nakazes USD na viso moras it na abanko in jih menjati v € po njihovem tecaju, ker z USD ko jih enkrat imas na kartici ne mores poslovat niti prek ABANET pretvoriti v €. Lahko pa pretvoris tudi na paypalu z USD v € po njihovem tecaju.


Po katerih tečajih se pa bolj splača pretvoriti? in če pretvorim na Paypalu v € jih potem lahko dvignem na bankomatu?

BigD ::

CCarmen je izjavil:

Zdravo,

imam par uprašanj in sicer;
rada bi si naredila Paypayl account katerega bi večinoma uporabljala za prejem denarja (včasih nakup preko spleta). Trenutno imam svoj bančni račun pri Banki Koper in kartico Maestro s katero si nemorem potrditi Paypala. Kar sem se pozanimala je za moje stanje-sem študentka, nimam rednega prihodka in nihče nebo jamčil zame- najboljša možnost da si naredim Viso Electron pri ABanki.
Zanima me torej če se da iz Paypala nakazati denar na Viso electron in kako? Kako je z pretvorbo valut, če je nakazan denar v USD? Koliko provizije mi pobere paypal,banka? In ali lahko denar dvignem na bankomatu?

Lepa hvala za pomoč:)


pejt na xhmaster vpraši par tvojih ''študentk'' kako denar po seansah na kamerah dobijo..

resen sem, to ni troll odgovor, tiste res vedo! Tuki so samo spekulacije

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: nejcpirc ()

Alamar ::

A je treba za res vsako vprašanje odpret novo temo. Saj imam generalno temo o paypalu.

PayPal

zaklep!

St235 ::

vedno je bolj ugoden tečaj naše banke kot paypala. V primeru, ko je nakazilo v € (ni važno ali pretvoti paypal ali dobiš plačilo v €) potem je ta denar na voljo na artici.

Pa ne pozabi, da te bo o teh prilivih slej kot prej tudi FURS kaj vprašal.

CCarmen ::

St235 je izjavil:

vedno je bolj ugoden tečaj naše banke kot paypala. V primeru, ko je nakazilo v EUR (ni važno ali pretvoti paypal ali dobiš plačilo v EUR) potem je ta denar na voljo na artici.

Pa ne pozabi, da te bo o teh prilivih slej kot prej tudi FURS kaj vprašal.


aha, lepa hvala:)ti prilivi nebojo nič protizakonitega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CCarmen ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785734669 (17700) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134298 (14262) igi82m
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330106763 (25613) Vetrpiha
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106391 (33438) PINki
»

Paypal, Visa Electron (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5513650 (5921) Hajznberg

Več podobnih tem