» »

Paypal

Paypal

slasherathem ::

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, ce bi mi lahko kdo pomagal, ali pa svetoval.

In sicer, na paypal sem danes zjutraj dobil nakazilo, vendar se zdaj (zvecer) ni prispel denar na kreditno kartico. Na mail sem bil obvescen, glede na nakazila, ki bi ga naj prejel od dolocenega podjetja. Zdaj pa me zanima ce je to stvar banke (nlb) ali pa je to kaksna napaka od paypala, da ze cel dan cakam na ta denar. Prosim za pomoc.

black ice ::

Nakazilo na bančni račun lahko traja dlje časa, tudi nekaj dni.

PS: Iskalnik ne obstaja zgolj zato, da se Slo Tech lahko pohvali z večjim naborom funkcij. https://slo-tech.com/forum/t450878/1299

Zgodovina sprememb…

slasherathem ::

Hvala za pojasnilo. Sem nov tukaj

Zgodovina sprememb…

bastadu ::

Denar si dobil na Paypal račun, kar še ne pomeni, da se ti bo avtomatsko pojavil na kreditni kartici ... Včasih vem, da je prenos denarja iz Paypal->kreditno kartico omogočala samo VISA, danes gre morda tudi na kartice drugih ponudnikov ... Torej za prenos denarja v Paypalu uporabiš možnost 'Withdraw funds to your card'.

Assass1n ::

Kupujem izdelek na ebay, prodaja ga za 400€, nekako sem preko sporočil in sugest price prišel na 300€ z poštnino. Vse OK sedaj pa želi prodajalec da mu za to ceno nakažem denar preko paypal brez ebaya vrjetno da se izogne proviziji.
Ali sem zaščiten ali ne, če me nategne. Ja ali ne rabim od nekoga ki ve prosim ne na pamet nekaj. Tudi a je bolje da mi trgajo iz kartice ali da si nakažem na ebay račun preko položice.

Hvala
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

kixs ::

PayPal tudi nudi zascito. Vec pa tu:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?c...

Na eBay racun si ne mores nic nakazat, le na PP. Je pa vseeno ali imas cash na PP ali pa ti trgajo iz kreditne.

lp

Assass1n ::

Paypal sem mislil ne ebay omg :). Ja tisto sem prebral, samo pišejo da če on na hitro izprazni paypal če gor ni denarja da ne dobiš 0. Ne vem so na googlu samo stari podatki izpred let.
Potem me nekako ne more naplahtat?
Skrbi me ker ni mali znesek, z toliko denarja preko paypala še nisem posloval.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Machete ::

NE. Vztajaj pri nakupu preko Ebaya, pa magari za 20€ več.

gazibo ::

Assass1n je izjavil:

Paypal sem mislil ne ebay omg :). Ja tisto sem prebral, samo pišejo da če on na hitro izprazni paypal če gor ni denarja da ne dobiš 0. Ne vem so na googlu samo stari podatki izpred let.
Potem me nekako ne more naplahtat?
Skrbi me ker ni mali znesek, z toliko denarja preko paypala še nisem posloval.




Ce on potegne dol denar iz Paypal racuna, ti PayPal zalozi in pokrije nastalo izgubo oin se spravi nad prodajalcev racun, tako da nimas kaj za skrbeti. Jaz kot eBay prodajalec isto preferiram prodajo izven eBaya, ker mi ni treba placevati 10% provizije pa se cena je bolj privlacna za kupca.

Ce bi ti tezil za WU ali banko, to pa je no-go (ce ne poznas prodajalca)

Assass1n ::

Tudi ona mi je rekla da lahko preko ebay vendar za več denarja tako, da je vrjetno tako kot narediš ti womb.
Hvala vsem za nasvete, upam da mi ne bo treba pisat kako dnar dobit nazaj :)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Machete ::

gazibo je izjavil:

Assass1n je izjavil:

Paypal sem mislil ne ebay omg :). Ja tisto sem prebral, samo pišejo da če on na hitro izprazni paypal če gor ni denarja da ne dobiš 0. Ne vem so na googlu samo stari podatki izpred let.
Potem me nekako ne more naplahtat?
Skrbi me ker ni mali znesek, z toliko denarja preko paypala še nisem posloval.




Ce on potegne dol denar iz Paypal racuna, ti PayPal zalozi in pokrije nastalo izgubo oin se spravi nad prodajalcev racun, tako da nimas kaj za skrbeti. Jaz kot eBay prodajalec isto preferiram prodajo izven eBaya, ker mi ni treba placevati 10% provizije pa se cena je bolj privlacna za kupca.

Ce bi ti tezil za WU ali banko, to pa je no-go (ce ne poznas prodajalca)


Kakršno koli dogovarjanje za plačilo mimo ebaya (razen nakazilo na račun in ostalo) je proti pravilom Ebaya.
Potem nisi krit z ebay protection programom, ampak ločeno preko paypala, kjer so drugačna pravila.
Kot prvo pa če boš vseeno plačeval izven ebaya označi pred transakcijo da gre za plačilo artikla (goods).
Tole je malo kmečko napisano ampak si pogooglaj za toča pravila itd..
Sploh pa nevem kaj je problem pri znesku 300€ plačat tistih 20€ več in bit pokrit znotraj ebaya.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785738747 (21778) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134827 (14791) igi82m
»

E-bay plačilo pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
376748 (5745) PrihajaNodi

Kupovanje prek eBaya (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
567101180 (45727) Tilen
»

Paypal v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8517584 (10673) techfreak :)

Več podobnih tem