» »

Zaplet z novimi čevlji-prosim za nasvet

Zaplet z novimi čevlji-prosim za nasvet

menjalnik ::

Živjo, v trgovini s čevlji sem kupil športne čevlje Adidas za katere sem odštel 50€ in številka čevlja je 42. In zdaj je problem, da mene močno tiščijo pri mezincu in noče popustiti čeprav sem danes z njimi veliko prehodil. Tudi vse številke v omari imam večina 42 pa me nobene ne tiščijo, zato sem še v trgovini rekel sam se bo zmehčalo in jih kupil. A mislite, da če grem v trgovino in prosim, če mi menjajo za št. 43 bodo zamenjali ali pač, ker sem jih nosil/uporabljal ne bodo? je kakšen zakon o tem? Ne želim kupnine nazaj le večjo cifro

Imam še škatlo, račun, etiketo čevlji tudi ne kažejo znakov uporabe le tist listek v čevljih noter, kjer piše številka sem ven vtrgal. Hvala!

dxx ::

Neseš nazaj in poizkusiš. Ponavadi menjajo.

menjalnik ::

Pismo ej, ko bi vsaj:8)Najbolj me skrbi, ker sem ji že uporabljal in zdaj ne morejo drugega, kot da jih vržejo stran in grejo v minus

SaXsIm ::

Zakona ni, če ni sledi nošenja, pa ti jih mogoče zamenjajo. Saj si čevlje pred nakupom preizkusil, ali pač?
SaXsIm

menjalnik ::

Ja sem jih, še po trgovini sem se sprehodil pa je bilo cool, zdaj je pa čedalje hujš, nevem a se tanjšajo

MIHAc27 ::

Jaz sem tudi moje trenutne klel prva dva tedna. So bili trdi ko beton. Zdej so super, edino znucani že od uporabe in jih bo treba nadomestit.

Če so tvoji še vedno videti kot novi in ni minil več kot 1 teden od nakupa...poskusi nesti nazaj.
Drugače pa še malce znosi ali daj nekomu drugemu.

Smrekar1 ::

Poskusi vrnit. V najslabšem primeru si na istem, kot če ne narediš nič. Niso jih dolžni menjat, je pa dobra poslovna praksa takim stvarem ugodit, ker boš verjetno zaradi tega še kupoval pri njih.

first_line ::

Tudi meni se je že zgodilo, da so me čevlji začeli teščati šele po kakem mesecu. Mi ni bilo nič jasno, račun sem pa že izgubil.
Ene Najkice ki sem jih nosil kakšnih 5x na fitnesu po 2 uri :/

RejZoR ::

Lepo jih očisti, da se ne bo nič videlo pa je.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

menjalnik ::

Še danes me boli prst, ker je bil revež čist stisnjen v kot in naj me koklja brcne, če se bo ta čevelj še kaj raztegnil:))

Točno to sem naredil, z mokro brisačo sem jih obrisal samo spodaj, ker so bile drugje čiste in jim zlimal nazaj etiketo in brez problema so mi jih zamenjali za št. 43. Gre za trgovino Deichman in sumim, da so šle nazaj v prodajo, ker se nikjer ne opazi, da so bile nošene. Hvala za nasvete

bluefish ::

menjalnik je izjavil:

Gre za trgovino Deichman in sumim, da so šle nazaj v prodajo, ker se nikjer ne opazi, da so bile nošene.
Über dobro, ugodijo enemu kupcu, zafrknejo drugega.

stb ::

bluefish je izjavil:

menjalnik je izjavil:

Gre za trgovino Deichman in sumim, da so šle nazaj v prodajo, ker se nikjer ne opazi, da so bile nošene.
Über dobro, ugodijo enemu kupcu, zafrknejo drugega.

Neee, drugi bo dobil že uhojene čevlje ;((

Olórin ::

stb je izjavil:

bluefish je izjavil:

menjalnik je izjavil:

Gre za trgovino Deichman in sumim, da so šle nazaj v prodajo, ker se nikjer ne opazi, da so bile nošene.
Über dobro, ugodijo enemu kupcu, zafrknejo drugega.

Neee, drugi bo dobil že uhojene čevlje ;((


in lepo nadišavljene.

đizs, da po 1 mesecu vzamejo čevlje nazaj, ker ti niso prav. ne rečem, če bi bila stvarna napaka ampak ker ti niso prav?!

keber ::

Če ne gre drugače, jih daš na Bolho za 30 €, boš večino denarja dobil nazaj.

St235 ::

Olórin je izjavil:

stb je izjavil:

bluefish je izjavil:

menjalnik je izjavil:

Gre za trgovino Deichman in sumim, da so šle nazaj v prodajo, ker se nikjer ne opazi, da so bile nošene.
Über dobro, ugodijo enemu kupcu, zafrknejo drugega.

Neee, drugi bo dobil že uhojene čevlje ;((


in lepo nadišavljene.

đizs, da po 1 mesecu vzamejo čevlje nazaj, ker ti niso prav. ne rečem, če bi bila stvarna napaka ampak ker ti niso prav?!


kje si pa ti našel en mesec? Glede na to kaj OP pravi jih je nosil en dan, ne pa en mesec.

Invictus ::

Karkoli že, trgovini jih ni treba vzeti nazaj. njihova dobra volja.

Čeprav, če jih spucaš, jih večina trgovin bo. Meni so celi dali dobropis. tako da si potem nisem vzel čevljev, ampak sem kupil nekaj drugih zadev.

Po mojih izkušnjah ti bodo zamenjali za večjo številko.

Zdaj pa že pojdi v trgovino in poročaj.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Olórin ::

lakotnik29....fuck up zaradi tega

first_line je izjavil:

Tudi meni se je že zgodilo, da so me čevlji začeli teščati šele po kakem mesecu. Mi ni bilo nič jasno, račun sem pa že izgubil.
Ene Najkice ki sem jih nosil kakšnih 5x na fitnesu po 2 uri :/

St235 ::

mi je blo čudno, ker po enem mesecu se na čevljih že toliko vidi da so nošeni, da jim nobeno čiščenje ne bo pomagalo.

Olórin ::

ja, saj pravim, sem zamešal. my bad.

miraldi ::

A zdj boste pa že nošene čevlje nazaj vračal? Zelo nehigijenično ;(

Pa saj ko v fizični trgovini kupuješ imaš vedno na razpolago preizkusne pare za sprobat in se lahko sprehajaš po trgovni kolikor ti paše.
Vsaka trgovina z obutvijo, ki da kaj nase bi morala take menjave gladko zavrniti..edino v primeru, da gredo v svoj minus.

Menjalnik pač si se za***** in boš naslednjič malo bolj preizkusil 42/43 številko, saj se le te tudi razlikujejo od trgovine do trgovine oz.proizvajalca.

GLede na Deichmann-a se mi pa vseeno zdi, da ti jih bodo zamenjali. Drugače pa se bo tudi stopalo navadilo oz.se bo čevelj raztegnil.

Lp
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

St235 ::

saj je napisal, da so mu jih brez težav zamenjali. In to da je dve uri doma hodil v njih ni kaj dosti manj higijenično kot tistih 100 ljudi, ki je v njih 5 minut maširalo po trgovini.

menjalnik ::

Invictus je izjavil:

Zdaj pa že pojdi v trgovino in poročaj.


Ja saj sem šel pa so mi jih zamenjali:)

Ziher so šle v prodajo, ker se res nikjer ne pozna, da so bile nošene kljub belemu podplatu. Ja en dan sem jih imel doma ne pa en mesec;)

Jerry000 ::

Ti jih sam razhodi pa bo. Mel problem z Supra čevlji, ožulili so me kot satan...vedno, pa sm bil malo trmast in sem vsake tok časa obul...sedaj se lepo nosjo, navadit se more noga. Mene vsake nove skor ožulijo...ne vedno na istem mestu

Furbo ::

menjalnik je izjavil:

Tudi vse številke v omari imam večina 42 pa me nobene ne tiščijo, zato sem še v trgovini rekel sam se bo zmehčalo in jih kupil.


Številke dajejo na čevlje bolj od oka, ne zanašaj se 100% nanje.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

shadeX ::

St235 je izjavil:

saj je napisal, da so mu jih brez težav zamenjali. In to da je dve uri doma hodil v njih ni kaj dosti manj higijenično kot tistih 100 ljudi, ki je v njih 5 minut maširalo po trgovini.


Ljudje ki maširajo po trgovini obujejo razstavne copate. Če ti model copate odgovarja vzameš škatlo z nenošenimi copati.


Sicer moje izkušnje glede daichmana so slabe in nikoli več ne kupim pri njih. Jaz vedno recimo kupim copate nad 50€ (ni ga čez kvaliteten copat), ampak enkrat sem rekel da naredim izjemo ker sem slučajno zagledal en lep model copat v daichmanu. No lepo jih kupim za 20€ in jih dvakrat obujem (v dveh mescih). V tretje ko sem jih obul sem opazil da se je spodaj cel podplat dobesedno raztrgal. Rekel sem si da je nemogoče. Pogledam še drug copat in tudi tam je že počasi začelo načenjat podplat. (še enkrat - trikrat sem jih nosil. Skupno mogoče 3 ure sem jih imel na nogah, hodil sem po suhem).

Potem mi je tudi brat pravil da je on tam zamenjal že 2 para copat ker so se mu raztrgali v dveh mesecih, lol. Začuda je pa punca zadovoljna z njimi in jih ima že nekaj časa.

Sicer pa imam jaz en model copat po cca 3 leta.

menjalnik ::

Meni so se tudi tisti za 20€ hitro strgali zato zdaj raje odštejem kak € več

bluefish ::

shadeX je izjavil:

Ljudje ki maširajo po trgovini obujejo razstavne copate. Če ti model copate odgovarja vzameš škatlo z nenošenimi copati.
Če verjameš, da ima trgovina za probo na voljo prav vse razpoložljive cifre.

shadeX ::

Se strinjam. Ponavadi je razstavna obutev številke ki največ "gre". To so med 42-44 (za moškega). Kar je več/manj, pa najbrž morajo vzeti iz škatle ja. Sicer pa itak takoj vidiš katera škatla je že bila odprta. Pač vzameš drugo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čevlji-stvarna napaka?

Oddelek: Loža
365214 (1814) bajsibajsi
»

INTERSPORT težave z reklamacijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7715494 (13581) maco-maco
»

Spletna trgovina vzela denar in izdelek (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
528441 (5080) Magic1
»

Porazna izkušnja v trgovini Mass! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10423047 (18103) bambam20

Več podobnih tem