» »

PayPal brez kreditne kartice

PayPal brez kreditne kartice

exotic ::

Helo,

ker sem nov, kar se tiče, kupovanja preko spleta s Paypalom, me zanima ali je mogoče preko Ebaya kupiti stvar, brez kreditne kartice (Visa, Mastercard)?
Kako?

Hvala :D

Greg91 ::

StandAgainst ::

Narediš paypal račun, in nanjega preko opcije "top up (instantly)" (vbistvu ne gre za instant zadevo, vsaj pri meni ni šlo) naložiš na račun denar (ki pa ga neboš mogel dvigniti nazaj)

an3333 ::

dobi si viso electron

exotic ::

Greg91 je izjavil:

https://www.paypal.com/be/topup/

Torej je to varno?
Kako pa potem na Ebayu izvesti dalje nakup, kjr da na razpolago samo kreditne kartice? (bo se potem odprlo, ko bom naložil kaj na Paypal?

an3333 ::

joj res najbolj simpl ti bo da vzameš viso electron pri eni od bank (pod 26 let je vodenje racuna itak brezplačno)

ko hočeš kaj kupit si gor nakažeš tolko denarja

kupiš, plačaš, če slučajno kaj ostane, nakažeš nazaj na drug račun

tko bi moglo bit dovolj varno pred zlorabami

Kaboom ::

exotic je izjavil:

Kako pa potem na Ebayu izvesti dalje nakup, kjr da na razpolago samo kreditne kartice? (bo se potem odprlo, ko bom naložil kaj na Paypal?


če prodajalec ne sprejema paypala kot plačilno sredstvo, se ne bo nič odprlo. poišči drugega prodajalca s paypal ali pa nabavi kreditno kartico.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

an3333 ::

če ne sprejema paypala je to že znak da je neki sumljivega morda zadaj

ni nujno

je pa možno

sajmon ::

Navadno bančno SKB Visa se da povezat z paypalom.

an3333 ::

ja on rabi najcenejšo varianto + tako ki jo dobiš brez plače, ker imam občutek da ni glih zaposlen in polnoleten, če je to skbjava, naj vzame to

exotic ::

tako je :D
ammm, to mi je vse jasno, vendar, ko poskušam sedaj kupiti na Ebayu neko stvar, in začnem izvševati nakup, morem potem napisati card naumber itd., če pa jo nimam? Ali bo potem ko naložim denar na Paypal to šlo brez tega?

an3333 ::

vzemi si eno najcenej viso pa bo se najmanj komplikacij

drugače ti pa da 'kao' preverijo kartico izvedejo en nateg

s kartice ti poberejo recimo 1e, ti greš na elektronsko banko in ti ob izpisku piše neka koda recimo 'paypal*1233*' pol pa do kodo vpišeš na njihovo stran

ampak so, kot sm že rekel lopovi in ti denarja ne vrnejo na kartico ampak na paypal racun

RejZoR ::

Erm, sej ko plačaš s PayPal-om VEDNO najprej pobere sredstva iz PayPal računa, če pa ni dovolj za nakup pa preostanek še iz kartice. Torej boš tisti 1 EUR porabil ob prvem nakupu.

Pa si ziher, da ga vrne na payPal in ne kartico? Ker ko je kartica vezana ti lahko vračajo nanjo. Pri recimo PayPal Topup nakazilih sredstev pa vem, da ti refunde ne vrnejo na tekoči račun ampak vedno samo na PayPal. Ko pa sem imel refund pri nakupu z računom, ki je vezan na kartico pa si dejansko dobil denar nazaj na svoj račun preko kartice. Razen če ima to preverjanje pač drugačno politiko.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

St235 ::

Ja, vrnejo na paypal račun, ker ne gre za refund ampak ti vrnejo v obliki dobropisa. Refundi pa gredo direktno na kartico.

Epialt ::

Smartpay card. Z njo lahko placujes kjerkoli na netu, kjer sprejemajo mastercard.

an3333 ::

ah dajte bit resni naj pač naredijo refund ne pa da ti poberejeo en 1e za bv

St235 ::

pa uporabljaj druge, saj te nihče ne sili uporabljat paypal. Taka je njihova politika in da jih zaradi tega 1EUR, ki ga vrnejo na paypal račun namesto na akrtico označiš za lopove in ne vem kaj, pove precej o pomanjkanju zdrave pameti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

an3333 ::

saj jih ne, imamo pa eno reč, ki se imenuje svoboda govora in lahko mirno napišem da jih ne maram

St235 ::

Imamo tudi eno reč, ki se ji reče argumentirana debata in se od ljudi pričakuje, več kot brezvezno pljuvanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

dottor ::

Poberejo 1€ iz kartice in ti "ga vrnejo" na paypal. Paypal si nisi neredu zato da rečeš kolegom: "Ej sem si naredu paypal pa viso electron", ampak zato, da boš zadevo uporabljal. Se pravi tisti 1€ bo šel v vsakem primeru al je na kartici ali na paypalu...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

RejZoR ::

Tud sicer je tak način preverjanja računa edini res verodostojen, ker izpiska ne moreš kar tko prestrežt. Al pa ga zgoljufat.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MrStein ::

Maestro so začeli podpirat "skoraj vsepovsod" zadnje čase.
Če PayPal ne podpira danes, pa bo jutri, če se ti ne mudi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Redorange ::

Kako pa ustvarim paypal račun če imam kreditne kartice, ker ko vpišem podatke mi potem na koncu strani hoče imet št. kreditne kartice

s6c-gEL ::

Not good ?

pri 5:15

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

radovedna73 ::

Pozdravljeni,
tukaj sem nova, zato mi oprostite, če ste že podali odgovor, ki me zanima. Torej, mogoče kdo ve, kako je z nakazilom zaslužka z paypala na trr pri Abanki? Oziroma, bolj me zanima, kako je glede davkarije, dohodnine in tega? Gre za cca 500 evrov mesečno.
Hvala za odgovore.
lp

Aja, naj še to povem, da sem fizična oseba, brez zaposlitve. Nimam podjetja ali česa podobnega.

Zgodovina sprememb…

first_line ::

radovedna73 je izjavil:

Pozdravljeni,
tukaj sem nova, zato mi oprostite, če ste že podali odgovor, ki me zanima. Torej, mogoče kdo ve, kako je z nakazilom zaslužka z paypala na trr pri Abanki? Oziroma, bolj me zanima, kako je glede davkarije, dohodnine in tega? Gre za cca 500 evrov mesečno.
Hvala za odgovore.
lp

Aja, naj še to povem, da sem fizična oseba, brez zaposlitve. Nimam podjetja ali česa podobnega.


Brezposelna, torej ti na račun priteka denar od davkov ki jih jaz plačam? In sedaj me sprašuješ kako bi prikrila tvoje prihodke??

Sem ti že pomagal teko, da sem tvoj prispevek prijavil na irsd@gov.si

http://www.id.gov.si/si/storitve/prijav...

RejZoR ::

Hja, kaj pa če gre za prispevke? Recimo "Donate" knof? Ker če ti to obdavčijo, potem bi moral tud cerkve, ki pobirajo donacije brez vsakih "sankcij" iz davčnega urada...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MIHAc27 ::

Ženska sprašuje kako in kaj, pa že prijava.... ste eni čudni.

Na davkarijo podaš samoprijavo dohodka pa je. Če tega ne storiš si pa res v prekršku.

MrStein ::

Slovenec slovencu...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

natasa73 ::

:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: natasa73 ()

Relanium ::

Se je komu zgodilo da ni dobil nakazila po cel teden?
Na novo ustvarjen paypal račun in potrjen mail (in brez kartice)

SaXsIm ::

Meni se je zgodilo, da mi je ebay nakazal na paypal račun, ki je uporabljal isti prijavni mail, kot ebay, kljub temu, da sam tega računa nisem ustvaril (niti nisem imel gesla) in kljub temu, da sem plačilo, za katerega sem zahteval refund, izvedel iz drugega paypal računa. Sem rabil precej precej časa, da sem ugotovil, sem jih tudi klical.
SaXsIm


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785737719 (20750) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134699 (14663) igi82m
»

Ebay-Paypal-Top up (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7614480 (8610) dales
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106847 (33894) PINki
»

Origin - načini plačila_Navadna bančna kartica?

Oddelek: Igre
4311237 (9954) Oktan

Več podobnih tem