» »

Težava pri vpisu na fakulteto

Težava pri vpisu na fakulteto

Limona ::

torej pogledala sem tale video
http://filternet.si/ss/clanki/video-vpi...

zdaj pa me nekaj stvari muči oziroma nisem prepričana
najprej se želim prepričati če pošljem prijavnico na tale naslov od sedeža faksa ki se mi je izpisal v levem zgornjem kotu prijavnice


potem drugič me pa muči, da sem obiskovala faks v portorožu prvi letnik in sem padla in prijavnica me tega ne vpraša ampak avtomatsko napiše tole

sploh mi ne da možnosti da bi odgovorila na ta vprašanja

tretjič bi pa prosila če mi nekdo razloži kako je zdaj z izpisom iz starega faksa, kdaj in kako se moram izpisati, da lahko začnem obiskovati faks na katerega sem se zdaj vpisala

hvala
  • spremenila: Limona ()

Gladi ::

Izpišeš se iz faksa na referatu, izpisat se pa moreš pred vpisom na drugo fakulteto.

Jakka ::

V navodilih piše, da jo moraš poslati na ustrezno visokošolsko prijavno službo, ki se izpiše v levem zgornjem kotu. To se v tvojem primeru ne zgodi, zato se mi zdi smiselno, da jo pošlješ na prijavno službo, saj sama fakulteta v tem koraku nima nobene vloge.

Glede drugega je pa (verjetno) ta NE, ker v študijskem letu 2013/2014 nisi bila redno vpisana na faks, si pavzirala. Kaj je bilo prej pa sistema ne zanima.

Limona ::

ok na 1. in 2. vprašanje imam odgovor, kako je pa zdaj z izpisom, jaz sem se že vpisala včeraj na faks iz starega se pa še nisem izpisala.
kaj naj naredim? Gladi pravi, da bi se morala že prej izpisati, kaj je zdaj najbolje da naredim.

Gladi ::

A ti ločiš kaj je vpis in kaj prijava? Če boš sprejeta na izbrani faks, boš dobila po pošti kako pa kdaj je vpis. Izpiši se pa par dni pred vpisom.

Limona ::

hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vpis na srednjo šolo za status (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šola
426198549 (37366) Filip8
»

Problem glede izpisa in vpisa na fakulteto

Oddelek: Šola
62839 (2535) bajsibajsi
»

Kam na faks, kako se prepisati in pavziranje

Oddelek: Šola
142811 (2259) BivšiUser2
»

Prepis iz ene fakulteto na drugo, kako izvest najboljse

Oddelek: Šola
75624 (3259) Isotropic
»

Vpis na faks. Je važen vrstni red želja?

Oddelek: Šola
175999 (5698) Roadkill

Več podobnih tem