» »

ostranitev regije na 115s???

ostranitev regije na 115s???

sheep ::

Imam problem nos ej to vete:) Imam PIONEER DVD-ROM 115s 40X.16X in je sevede regisko zasciten! Kako naj odstranim zascito da bi imel vsaj neomejeno gledanje REGIE1 in REGIE2.Prosim ce mi pomagate ker bom ponoru zart teh regij!

EnergY ::

Uporabi program DVDGENIE ,ki zaobide zaščito. Lahko poljubno-krat zamenjaš regijo.

JLP ::

DVD Genie zaobide regijsko za??ito samo pr software pkayerjih. ?e ho? imet pa DVD drive regisjsk odklenen pol pa nuca? scrackan firmware za DVD.
Live long and prosper!

Freak ::

podoben problem sem tudi jaz mel. Na internetu obstajajo ne preveč legalne strani, kjer se za skoraj vsak model da dobit program za skrekat!
Nasvet: Surfaj!;):\>:D

Tjulenj ::

sheep: kam ti posljem? :D

miranpozar ::

The Firmware Page

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

bzagozen ::

EnergY: DVDGENIE zaobide samo programsko regio. Tisto v winsih in DVD playerju (npr PowerDVD). Če pa je DVD-ROM strojno zaklenjen, pa DVDGENIE nima kaj.
www.alkoma.si

sheep ::

ej modeli ce ma kdo ze ksn crack in k ma PIONEER 115s in ga je kreknu in predvaja REGIO1 in REGIO2 mi nej takoj pove,jest mam zdej prosto samo se eno regijo enkrat se spremenim pa je konc zato rabm 100% CRACK! saj naslov mi povejte! heheh8-O;(

Tjulenj ::

sheep: ej ti si ovca. pa se nepismena po vrhu. grrr

sheep ::

Uh jah posl mi na mail na: air_sheep@hotmail.com ,hehe sory no k te nism upazu:)

sheep ::

se neki me zanima modeli, jest mam 115 1.22 , kaj ce jest z crackom 115 1.27 kj probam creckat,mislte da kj lahko zjebam???:|

Tjulenj ::

kaj pol rabis 1.27 al ne? (malo se mi zdi da si ze nasel) ce crackas z novejso verzijo ne bi smelo biti problemov. vaj pri meni ni bilo :D pa malo poglej pri nastavitvah, ker po defaultu crack vzame da imas dvd na secondary master. ampak ni treba kablov zato premikat ce slucajn nimas tko, se da vse postimat

sheep ::

Hej ja sm premiku kable zdej ga mam na SECONDERY MASTER! tko k pise v navodilih za 1.22,in mi je pr 1.22 sov vse lepo cez sm kr veckrat probu...ja je se zemri isti kurac:) Pol sm pa sov 1.27 in mi je zabluziv da nenajde pac...NO CONECTING FOUND al neki tazga...heheh kwa bi to lhk blo kwa lhks e nardim?:'(:O:'(:O

Tjulenj ::

ce se jest prov spomnm, 1.22 sploh ni se odklenjen. tko da ti bo morglo ratat z 1.27. zakaj ti pa napise no connecting pa nimam pojma. mal poglej ce je v readem-ju ksna bedna fora da more bit v bios na auto detect al pa da ravno to ne sme bit.

sheep ::

Glej jest tko nardim vse lepo k pise,pa se zazaene disketa pa napsie...FINDING IDE: pa najde pioneerja pa cd-rw...pol pa napise NO DRIVE IS CONECTING! pa prekine...hjm??? kwa misls v biosu kwa bi lahko naredu?:|:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje lahk dobim region free Firmware za Pioneerja DVD 106?

Oddelek: Strojna oprema
111083 (891) the_unborn
»

Pioneer DVD 166 firmware upgrade RPC-1

Oddelek: Pomoč in nasveti
201194 (988) DanKick
»

odtranitev regije

Oddelek: Pomoč in nasveti
101219 (1040) Mr.B
»

Pioneer 105S problem

Oddelek: Zvok in slika
5963 (804) benzoo
»

Pioneer DVD RPC1 !

Oddelek: Pomoč in nasveti
71643 (1519) matevzm

Več podobnih tem