» »

Popravilo Pc-ja!?!

Popravilo Pc-ja!?!

pmadza ::

>:D
Najprej lep pozdrav vsem skupaj. Sploh ne vem, kje bi začel. Potrebujem enga compjuteraša, da me reši težav, ki jih imam. Najprej naj povem, kaj vse je narobe pr moji kišti. Treba bo zamenta ventilator napajalnika(če ne vsega skupaj), nato moram popravt Cd-rom in še ena stvar.Kr neki smrdi, kot da bi se ene žice žgale-fuck off.>:D
Prosm vas pa zato, ker ne bi rad vozu kište okol po servisih in plačeval po 5k za uro servisiranja+rezervni deli.Aja, pa še en par šraufov bi blo treba po kišti pošravfat-ker jih kr dost manjka.No, če je kdo mogoče kle na razpolago naj se javi.
Sneky
:P

Dax ::

Če ti kej po zažgani plastiki smrdi in ti tega ne najdeš, je pa morda res čas, da odneseš računalnik na servis (pa brez zamere).

Če si pa kje blizu Celja, se lahko kej zmenimo...

VASkO ::

jaz sem na razpolago, od kod si?

pmadza ::

Iz Lj sem, ti

VASkO ::

nazalost, stajerska

AlchemY ::

ce si iz Dolenske (Brezice, Krsko, NM, Sevnica) ni problema.

AlchemY ::

aja, sori, nisem videl,....ok

Koci ::

Nei na Parmovo (podjetje Orbita) tam ti ga popravijo tko kot treba. Pa še poen je

Tjulenj ::

pmazda: hehe, kaj tocno imas pri cd-romu za popravt? bo za cas popravila na voljo kaj prigrizkov in piva :D:D:D samo za vent. zamenat ni problema, za ostalo ti pa ne jamcim popravila. pa s kje tocno si? kateri del ljubljane

alien-w ::

tudi jaz z veseljem pomagam, ce me caka kaksno pivo ali dve... sm pa iz lj, tocneje iz Polja. moj mail, pa se lahko zmeniva.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pokvarjen LCD

Oddelek: Pomoč in nasveti
73087 (2845) jat2406
»

Doma narejeno pleksi ohisje.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
142412 (1976) matic

Več podobnih tem