» »

Pokanje in hreščanje v zvoku

Pokanje in hreščanje v zvoku

Investiranje ::

Pozdravljeni!

Imam sledeč problem. Pred časom mi je začelo ob poslušanju glasbe na računalniku nekako "pokati v zvočnikih" (nevem kako se naj primernejše izrazim). Na čase tudi hrešči. Mislil sem, da je kaj narobe z samimi zvočniki, vendar imam tudi hišni kino povezan z računalnikom in je na tistih zvočnikih situacija enaka. Poskusil sem tudi z slušalkami, ki sem jih vklopil direktno v računalnik pa je problem še vedno tu. Imate kakšno idejo, kako naj se tega znebim? Je pa res moteče in preprosto ne gre tako več naprej. Sem kakšen teden trpel, zdaj pa je že dovolj :)

Se že v naprej zahvaljujem,
lep pozdrav.

Samson ::

Probal nadgradit driver za zvocno? Ce si ga vmes nadgradil in je zacelo pokat, si ga razveljavil? Imas kisto proper ozemljeno?
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

duff ::

Konektor na plošči? Meni je pokalo v zvočnikih, ko je bil slab kontakt med slušalkami/zvočniki in konektorjem na PC-ju (če sem konektor zvočnikov "obračal" ko je bil vklopljen je zadeva hreščala. ko sem našel pravo "pozo" pa sem imel mir dokler nisem brcnil kablov). Kasneje sem menjal računalnik, tako da se nisem ubadal preveč kako zadevo dokončno rešit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: duff ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

notebook: aux out: močan pok ob vklopu/izklopu zvočnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
101515 (1338) Ijus
»

Static noise/brnenje iz zvočnikov

Oddelek: Zvok in slika
231484 (1138) X-Jumper
»

Težava z routerjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
7706 (506) gasdani112
»

Poka v zvocnikih.

Oddelek: Zvok in slika
61315 (1136) pSP 3004
»

Audigy 2 ZS, Presketanje na obroke (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
635361 (4358) hyphh

Več podobnih tem