» »

dobre poceni slušalske

dobre poceni slušalske

tom0 ::

zanima me, če kdo ve za kakšen model dobrih poceni slušalk( pod 20 evrov) pred kratkim sem namreč kupil slušalke za 25 evrov, ki pa imajo še slabši zvok od tistih, ki sem jih kupil za 9 evrov.....

RejZoR ::

Sony MDRV150 za okol 15 EUR al pa DRZX100B za okol 22 EUR. Ko sem jih nazadnje testiral so imele presenetljivo dober zvok. Imajo pa mal manjše blazinice, iščeš take al kakšne druge (z večjimi, ki prekrijejo celo uho)?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Unknown_001 ::

Stran od Sonyja men so v ušesu razpadle ko sem jih poskusil ven vzet po pol leta uporabe.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

gddr85 ::

mogoče bi prej povedal kaj iščeš, naglavne al in-ear...

bambam20 ::

Če iščeš naglavne ,brez mikrofona, ne tiščijo in so udobne za nošenje , ter dober zvok. Potem ti priporočam, da se ozreš za Sennehiser HD201..

Sam jih imam za občasno igranje iger, gledanje filmov, poslušanje glasbe.


http://www.bigbang.si/slusalka/hd201-sl...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Spy ::

Moje mnenje je, da je best razmerje low-price/performance pri starih dobrih Koss PortaPRO. Z malo sreče in nekaj iskanja jih uspeš dobiti za 20 evrov. Toliko sem jih plačal jaz in so kljub napihnjenemu basu res odlične za ta denar!
LP

ST-777 ::

tom0 je izjavil:

kdo ve za kakšen model dobrih poceni slušalk ...
Bo tvoj MP3 player predvajal zvok? Če bo, kupi slušalke, ki imajo ustrezno impedanco za player, da ne bodo slušalke preveč tihe.

Na spletu je nekdo zapisal: "To those who still can't get enough volume: it may be that the impedance on your headphones is too high. For example my 32 Ohm headphones are only just loud enough. There are plenty of headphones, particularly the more expensive, that have higher impedances than that. You also shouldn't go too low: 16 ohms is the minimum." http://www.amazon.co.uk/review/R3RZFXBO...

Ryker ::

JVC Xtreme Xplosives In-Ear Canal Headphones.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11926410 (1263) estons
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8727741 (17536) jaot
»

Naglavne slušalke

Oddelek: Zvok in slika
244795 (4292) D3m0r4l1z3d
»

Inear slušalke za 1€ iz Hongkonga

Oddelek: Zvok in slika
152555 (1935) blue
»

[Slušalke] In " EAR " do 10k

Oddelek: Zvok in slika
285731 (3959) Keyser Soze

Več podobnih tem