» »

Kazaa porti

Kazaa porti

bacho ::

Rad bi omejil promet (download) programa kazaa na mojem računalniku. Imam namreč program, ki ti omeji promet po določenih portih. Kazaa port naj bi bil 1214, vendar ne drži, je že komu to uspelo in kako kazaa deluje po tcp/udp portih ?

Sgt. Lipnikar ::

Sej lahko v kazzi sam nastabiš max. upload pa download

Cokolesnik ::

najprej: uporabli kazaa lite, ker nima spyware. drugic: omenjen kazaa lite ima nastavitev za port, nima pa nastavitev za omejitev prometa.

Sgt. Lipnikar ::

Ja itak da sm mislu Lite verzijo a sploh ker uporabla navadno??? Promet pa lahko umejiš če greš pod advanced!!!

Cokolesnik ::

ja, res se tam spreminja hitrost. sem spregledal. ceprov ni nastavitev za UL in DL, temvec le za UL (navaja se namrec maximal bandwith for transfers to other kazaa users).

Tr0n ::

bacho: kateri program uporabljas za omejevanje prometa?

bacho ::

Uporabljam Bandwidth Controller 0.8 verzija, stvar je res dobra, saj lahko omejiš promet po določenem portu, vendar če omejim port 1214 se ne zgodi nič, rad bi omejil download na nevem, recimo na 10 al pa 20 kB. Mi lahko kdo pove kateri port dejansko kazaa uporablja za download. Hvala vsem!

Cokolesnik ::

Pa si poskusil še kakšen drug program omejiti, recimo Emule in omejiti še kakšen drug port? Tako bi ugotovil, če ni vzrok v nedelovanju mogoče v programu samem?

Da ne bodo ostali iskali, je tukaj uradna spletna stran za omenjen program: http://bandwidthcontroller.com.

Zgodovina sprememb…

bacho ::

ok, vidm da ni nihče ne ve, kako omejit promet kazza, mula ma velik portov. Drugače program deluje.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558422606 (5890) Freakylion
»

program za omejitev bandwidtha

Oddelek: Programska oprema
8918 (798) DejaVu
»

Govorice, kaj namerava SIOL v prihodnosti (ADSL) - OMEJITVE (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1126910 (4734) MUC
»

QoS???

Oddelek: Omrežja in internet
231297 (1096) andrej
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342514 (1788) cybermedo

Več podobnih tem