» »

štipendija - kdaj v mirovanje

štipendija - kdaj v mirovanje

xsum1 ::

Zanima me, če kdo ve, če prejemam štipendijo in se šolam izredno če jo še prejemam julija in avgusta? Zdaj pa je takole jaz imam še za opravit nekaj izpitov in prakso in vidim da mi do začetka novega šol. leta ne bo zneslo, da dokončam letnik ampak bom šele končala nekje oktobra. Zanima me glede na to da predvidevam da za naprej ne morem zaprosit dokler nimam končanega letnika ali je v redu in ne prepozno da jim sredi avgusta pošljem prošnjo za mirovanje? Napišem pač situacijo in da hočem mirovanje? Na kater naslov se to potem pošlje, če je že kdo? Sicer pa če potem končam oktobra in začnem nov letnik A lahko potem zaprosim za nov letnik ali moram čakati spet do novega šol. Leta?
  • spremenilo: xsum1 ()

xsum1 ::

Kdorkoli?

sandmat ::

kdorkoli bi odgovoril, če bi poznal podrobnosti tvoje specifične pogodbe/štipendije. Če ne poveš niti tega, kdo je financer, ti lahko rečemo 42.

hojnikb ::

pejt na svoj matičn CSD in vprašaj točno.
#brezpodpisa

xsum1 ::

SAandmat kaj te zanima? Gre za državno štipendijo. Hojnik veliko tu jih vcasih zna bols razlozit kot da vprašam tam

hojnikb ::

veliko jih tukaj dela tudi po principu "baba čula baba rekla". Na csdju ti bojo dal točne informacije.
#brezpodpisa

xsum1 ::

No mislim pac tiste ki jim je ze znano to. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Štipendija (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Šola
1917481845 (21573) History
»

Vračanje štipendije, si lahko kaj sami vzamejo z računa ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7834013 (14216) next3steps
»

Štipendija in zaključeno šolanje?

Oddelek: Šola
101276 (1044) xsum1
»

Fakulteta

Oddelek: Šola
62380 (2272) ejQ
»

Vračilo štipendije državi oz. kako se izognit?

Oddelek: Šola
3320274 (17937) Firebat

Več podobnih tem