» »

AGT Računalniki, AGT Trgovina

AGT Računalniki, AGT Trgovina

««
3 / 16
»»

solatko ::

nekikr - Bolj ali manj delujejo v nasprotju s poslovnimi uzancami in zakonodajo, vendar jih ob našem pravosodnem sistemu b.k. in dokler jim to laufa, je to problem strank, ki takim šalabajzerjem nasedejo.
Včasih se najde kakšna stranka, ki ji tak odnos do kupcev ni všeč in se do njih prične obnašat, tako, kot oni do njega. To pa pomeni, da jim malo zagrozijo, sicer je protizakonito, vendar niso še nikoli prišli do sodišča in vedno so dosegli svoje.

Potrpežljivi pa pač trpijo in čakajo, čakajo,..............
Delo krepa človeka

m0LN4r ::

Kaj pa pravi tržna nato? Noben še ni prijavil izmed tistih, ki po par mescev čakajo na artikel oz. denar?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

solatko ::

Ljudem se večinoma ne ljubi ukvarjat z administracijo, firme pa to veselo izkoriščajo.
Delo krepa človeka

hojnikb ::

Ma tako gnilo firmo bi se že zdavni moralo sistematsko bojkotirat.
#brezpodpisa

m0LN4r ::

Saj se nebi rabil ukvarjat z administracijo kaj veliko, po mojem še manj kot s nonstop klicarjenjem, grožnjami in pisanjem mailov.
Lepo prijavt na KPK in TI, poslat poskeniran račun in potrdilo o plačilu, datume, maile in adijo.

Če bi to vsaj 10 ljudi naredlo bi blo nekaj.

*Pa še link do te in stare teme.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

ramiz?! ::

nekikr je izjavil:

Se ti zdi AGT civiliziran?

Bolj ali manj delujejo po črki zakona. Tako da ja. Beri spodaj.

Država s svojimi monopolnimi organi reda in pravice je popolnoma odpovedala, kot že neštetokrat..

Točno tako. Kot prvo so zakoni slabi, nadzora ni in tako imamo tako stanje. Takih firm osebno poznam precej. Se pravi, da se odpirajo in zapirajo kot po tekočem traku, vmes pa puščajo ljudi brez denarja. Sem in tja je kje kakšen davčni pregled, ampak zakon je pač tak, da lahko odpreš in zapreš neomejeno podjetij, ne glede na to kaj se z njimi dogaja. Saj bo zdaj Mirko to uredil, majke mi.

Zakoni pogosto celo niso tako slabi kot bi kdo rad prikazal in krivdo prevalil iz sebe na druge, ali pa so vsaj primerljivi z drugimi državami. Šepa pa na veliko pri nadzoru in izvrševanju teh zakonov...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

acerne ::

No jaz sem pred tremi mesci pri njih naročil kompletni računalnik po delih v vrednosti ~1000EUR. Seveda mi je bila prva stran tiste stare teme povsem dovolj, da sem se "nasral". Potem se je čakalo, da dobavitelj dobi komponente, potem da jih pošlje, potem da pridejo po pošti, potem da se jih prevzame... Skratka, vsak teden je bil nek neumen izgovor in to se je vleklo skoraj 2 mesca. Po tem sem jim izročil odstop od pogodbe in spet veselo čakal. Napisal sem jim 2 maila v katerem sem jih lepo spraševal, če je kaj okvirno znano kdaj nakažejo, na katera nisem dobil nobenega odgovora. Potem sem poslal mail na TIRS, na kratko opisal situacijo in predložil račune... Glej ga zlomka, naslednji dan mi je AGT v 15 minutah odgovoril na 3. mail in še naslednji dan nakazal denar v celoti. Nekje v tem mailu je celo pisalo, da je rok za vračila 14 in ne 30 dni!

Torej, če je še kje kak revež, ki čaka na denar ali komponente... odstop od pogodbe in en mail na TIRS. Naj firma propada na svoje stroške, ne na naše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acerne ()

shadeX ::

Jaz mislim da AGT ne bo propadel.

Zato ker imajo najverjetneje dovolj zadovoljnih strank ki jih ne briga če robo dobijo po 2 mesecih, ampak da je pač dovolj poceni. Je že res da je v tej temi (in AGT prvotni) veliko nezadovoljnih kupcev ampak po mojem mnenju je to le pljunek v morje.

Ker če bi bili vsi tako nezadovoljni bi firma že kdaj propadla.

hojnikb ::

Ker če bi bili vsi tako nezadovoljni bi firma že kdaj propadla.

Sj je. Zakaj pa misliš, da so se preimenoval v agt trgovina ?
#brezpodpisa

shadeX ::

Jah. Bolj me čudi da s takim odnosom še niso propadli, če res nimajo stalnih zadovoljnih kupcev.

oo7 ::

Jaz sem letos Februarja pri njih naročil procesor in matično. Po enem tednu in pol sem jih poklical in vprašal kdaj pride roba pa so rekli, da čez 1 teden in pol in potem sem jo res dobil takrat. Torej čakal sem 3 tedne.
So pa sami rekli, da to pri njih vedno toliko časa traja, ker naj bi imeli paleto v Nemčiji in, ko se roba nabere pošljejo v Slovenijo.

Drugače pa jim piše na internetni strani pod dobavo :
Za komponente sistema po naročilu, ali za material ki ni na zalogi, je predvidena dobava 10 do 30 dni oziroma po dogovoru. V izrednih primerih je dobava lahko daljša od 30, če dobavitelj oziroma proizvajalec nimata zaloge in je bil kupec obveščen.

Jaz sem to videl šele potem, ko sem že naročil če bi videl prej bi naročal kje drugje samo zaradi tega, ker je treba čakati toliko časa.
Pa tudi tukaj na slotech sem takrat prebral samo prvo stran o AGT računalnikih kjer so vsi še hvalili to trgovino:)) naprej pa nisem bral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

m0LN4r ::

shadeX je izjavil:

Jaz mislim da AGT ne bo propadel.

Zato ker imajo najverjetneje dovolj zadovoljnih strank ki jih ne briga če robo dobijo po 2 mesecih, ampak da je pač dovolj poceni. Je že res da je v tej temi (in AGT prvotni) veliko nezadovoljnih kupcev ampak po mojem mnenju je to le pljunek v morje.

Ker če bi bili vsi tako nezadovoljni bi firma že kdaj propadla.

m0LN4r je izjavil:

Počakajmo še na 2014:



Lahko, da nekateri denarja vidli neboste :)

Dovolj strank? Preimenovali trgovino? Očitno nekateri še niso vidli tega
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

bluefish ::

Tudi posli z državo vse bolj šepajo. Morda jih bo pa le odneslo s trga:

http://supervizor.kpk-rs.si/podj/959803...
http://supervizor.kpk-rs.si/podj/874005...

wizzy ::

Tudi naz sem imel čudne sitnosti z njimi. Najprej sem prebral na slo-techu o njih v stari temi kjer so ljudje večinoma samo hvalili, in spregledal novejšo temo ter naročil in plačal takoj saj bi s tem dobil za par procentov popuyta. Pa je bil mimo prvi teden, drugi, tretji, klicanje pa oblube, nato pa sem imel dovolj. Prišel do njih ter zahteval povračilo denarja. Podpisal sem papirje a nato mi ni hotel dati denarja nazaj, ker ga ni imel pri sebi. Zmenila sva se, da mi nakažejo v roku 2 dneh (v četrtek) na bančni račun a tega nakazila ni bilo. Takrat sem imel dovolj, poklical ter se dobesedno 10 min dru kot živav v telefon, da je še soseda klicala če je vse vredu v naši hiši. Nekako sem malo popustil ter se zmenil da mi nakažejo v petek ker gospoda Tadeja v četrtek ni bilo in nakazila delajo samo v petkih in samo on. Naslednji dan pogledam na banko, nakazila ni bilo, pokličm in ponovno popizdim kje je moj denar ker jih imam dovolj in dobim odgovor da je nakazilo bilo narejeno zato sem zahteval potrdilo o nakazilu na mail katerega sem prijel po 2h po mojem klical, ker Tadeja ponovno ni bilo. Ko sem dobil mail sem pogledal čas nakazila kateri je bil izveden 3min preden sem prijel mail.

To je bila prva trgovina kjer mi je žilca počila da sem dokonca ponorel saj sem čakal 6 tednov na naročilo katerega nisem dobil in 5 dni za nakazilo.

MStrix ::

Katastrofa, da si nekdo to lahko privošči, neverjetno.

DarwiN ::

V dveh mesecih, kolikor je pri njih čakalna doba, ravno padejo cene računalniških komponent za ~3%, zato si lahko privoščijo ponujat tako "ugodne" cene, saj preden oni dejansko naročijo tvoj artikel v Nemčiji, cena več ni ugodna, ampak običajna.... A na koncu dneva si vseeno naročil pri njih in ne pri konkurenci.. In tako jim nikoli ne bo zmanjkalo strank, ko pa imajo na videz najboljše cene na slo trgu.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Ganon ::

Jaz sem zadnjič kupil PC komponente v podjetju, ki dobavlja robo iz različnih trgovin, pa je med pogovorom nekako naneslo na AGT in mi pravi šef, da so včasih naročali tudi preko njih, ampak da je že dolgo čista katastrofa. Da jim je potrebno najprej nakazati avans, potem pa še čakaš na stvari kot bedak in jih na koncu po možnosti sploh ne dobiš in imaš dodatne sitnosti. Da kaj takega ni še nikjer doživel. Kako lahko sploh še poslujejo?!

Alex5000 ::

Moj nasvet, nikoli ne kupuj v trgovini Agt. So prevaranti, lažnivci,...
Moja zgodba: Nekega lepega dne sem se odločil sam sestavitic računalnik. Pri agt sem opazil, da imajo res poceni procesor. Da se prepričam kdaj mi bodo stvar dali sem jih šel v trgovino vprašati o dobavi. Rekli so mi, da je proc nov pri njih, zato ga bojo lahko dali v roku treh dneh. Z nasmeškom sem zapustil trgovino in sem takoj doma oddal naročilo in seveda v naprej plačal, ker pride izdelek še ceneje. Po enem tednu me začne skrbeti, da me niso nič obvestili. Moje veselje o novem računalniku je šlo navzdol 😢. Večkrat smo se dopisovali in pogovarjali, zmeraj so mi govorili, da bom to komponento dobil jutri itd. Izmišljevali so se neke brezvezne razloge zakaj ni procesorja. Med tem čakanjem sem dobil že vse druge komponente v drugih trgovinah, kot so mimovrste, mlacom,... Čakal sem že 1 mesec, nakar dobim obvestilo če sem že dobil paket. Odgovoril sem jim, da sem izbral osebni prevzem pri njih 🙇,agt-jevec mi odgovori, da bo poskrbel, da bo paket pri njih in me bo poklical, da pridem po procesor. Haha, naslednji dan me seveda ni poklical, zato sem jim spet pisal. Njihov odgovor je bil, da imajo težave z AMD-jem in, da še dolgo ne bom dobil komponente. Dali so mi 3 možnosti(zamenjamo komponento za podobno, čakamo naprej, mi rinejo denar). To me je precej nasmejalo. Spet so se mi zlagali 😆. Zaključek je tak, da sem zahteval denar nazaj, ker sem jih imel dosti.

Še enkrat povem, ne kupuj v trgovini z imenom AGT ✌. Daj malo več denarja, vse boš dobil v krajšem času. Kupuj v Funtech, mimovrste, mlacom, enaa.

shadeX ::

...ali pa v tujini :)

oemdzi ::

Dobro finto so se spomnili, naročila strank imajo kot manjše kredite brez obresti za pol leta, ko pač stranki do konca dopizdi :))
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

IMPERIUS99 ::

Pozdravljeni,

pred 2 dnevoma sem si naročil dele za okoli 300e pri agtju in zdaj hočem preklicati pogodbo in dobiti moj denar nazaj po tem ko sem prebral to temo.
Zanima me ali mislite, da bom tudi jaz mogel čakati mesec dni na vračilo denarja?

Plačal sem jim na njihov TRR in glede na to, da sta potekla komaj 2 delovna dni upam, da še ga niso zapravili.

Prebral sem tudi, da imajo že 3 leta zapored finančne izgube in zamrznjene bančne račune. Zaradi tega me skrbi kako mi bodo lahko vrnili denar, če ga nimajo pa še zaklenjene račune imajo.

Še imate kake predloge kako bi lahko probal izsiliti moj denar v manj kot mesec dni?

Hvala

Janac ::

Tržna inšpekcija, odvetnik, druge ni, slednje verjetno traja dlje kot prva možnost.

IMPERIUS99 ::

Janac je izjavil:

Tržna inšpekcija, odvetnik, druge ni, slednje verjetno traja dlje kot prva možnost.


Pa kako sploh lahko poslujejo če imajo zamrznjene račune? Ali so sploh zmožni mi vrniti denar? Ker verjetno še ga niso zapravili po 2 dneh...

Zgodovina sprememb…

chucki ::

Oni imajo težke veze nekje na ministrstvu, ker so celo enkrat bili na tv in svetovali vladi. Nekaj časa nazaj, ko so kupovali nove prenosnike s ssd diski... Vsaj jaz tako mislim.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

IMPERIUS99 ::

chucki je izjavil:

Oni imajo težke veze nekje na ministrstvu, ker so celo enkrat bili na tv in svetovali vladi. Nekaj časa nazaj, ko so kupovali nove prenosnike s ssd diski... Vsaj jaz tako mislim.


Mišliš, da če bi jim vsaki dan po telefonu težil in jim grozil z inšpekcijo kaj pomagalo?

chucki ::

Probaj, ampak dvomim :( Mislim, da se boš načakal. Jaz sem plačal preko paypala in sem čakal 1 mesec na denar, ne vem kako pol to paypal reši? Založijo oni denar ali pa so mi dejansko vrnili...
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

acerne ::

Čimprej oddaj odstop od pogodbe, počakaj tistih 14 dni in lepo pošlji mail na tržni inšpektorat republike slovenije (TIRS), če v tem časnu še ne bo denarja. Čeprav ima AGT na spletni strani napisan 30-dnevni rok za vrnitev denarja, je, če se ne motim, v zakonu 14 dni za vračilo kupnine.

Glede na njihovo naravo poslovanja, je tisti 300€ že porabljenih za vračilo nekega oktobrskega dolga...

IMPERIUS99 ::

acerne je izjavil:

Čimprej oddaj odstop od pogodbe, počakaj tistih 14 dni in lepo pošlji mail na tržni inšpektorat republike slovenije (TIRS), če v tem časnu še ne bo denarja. Čeprav ima AGT na spletni strani napisan 30-dnevni rok za vrnitev denarja, je, če se ne motim, v zakonu 14 dni za vračilo kupnine.

Glede na njihovo naravo poslovanja, je tisti 300€ že porabljenih za vračilo nekega oktobrskega dolga...


In kaj bo pa TIRS naredil?
In v 2 dneh upam da še nič niso naredili.

scipascapa ::

Toliko člankov in tem, a kljub temu se najdete navihanci?

acerne ::

Na komponente za celoten računalnik v vrednosti skoraj 1000€ sem čakal skoraj 2 meseca. Po oddaji odstopa od pogodbe sem čakal še dodatna 2 tedna, AGT medtem ni odgovarjal na moje mejle. Zato sem poslal mail na TIRS in priložil vse dokumente (račun, odstop od pogodbe). Naslednji dan sem poslal še en mail (isti, kot sem ga že prej 14 dni pošilal) na AGT in dobil odgovor v 15 min, naslednji dan pa so mi v celoti z obrestmi nakazali denar.

Kar pomeni, da je TIRS pregledal mojo prijavo in kontaktiral AGT v zvezi z nepravilnostmi in zamudami

Epialt ::

Počasi bo treba to temo dat kot STICKY z rdečo barvo in v oklepaju ( NE "KUPUJ" TAM ).
Grem pa stavit, da bi se še vseeno našel kakšen pogumnež.

hojnikb ::

v obe agt temi opozoroilo z rdečim v prvi in fiksiran zadnji post.
#brezpodpisa

OldSkul ::

Iz katere firme pa sedaj pošiljajo predračune/račune? Če je AGT Trgovina d.o.o., potem TRRja sedaj nimajo blokiranega. AGT računalniki d.o.o. so pa že nekaj časa blokirani, se pravi je na računu suša po domače povedano.

Epialt ::

OldSkul je izjavil:

Iz katere firme pa sedaj pošiljajo predračune/račune? Če je AGT Trgovina d.o.o., potem TRRja sedaj nimajo blokiranega.

Ta stavek nima nobenega smisla. Če maš blokiran TRR lahko še vedno normalno izdajaš račune.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Epialt ()

tuned ::

o je*emti jst sm pa ravno pred dvema tedno pri agt robo naročil za 400€, ker so imeli pač najcenejše stvari, in se že veselil kako bom lahko za praznike špilal, zdej pa te grozljivke berm 8-O

fireX88 ::

sočustvujem....
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

chucki ::

Slabe praznike boš imel.. Ne bo snega niti tvojih komponent.. :(
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

gddr85 ::

no ja, za naslednje praznike boš ziher dobil ;)

Epialt ::

tuned je izjavil:

o je*emti jst sm pa ravno pred dvema tedno pri agt robo naročil za 400€, ker so imeli pač najcenejše stvari, in se že veselil kako bom lahko za praznike špilal, zdej pa te grozljivke berm 8-O

Priporočam ti, da že zdaj pritisneš na njih.

MStrix ::

Epialt je izjavil:

tuned je izjavil:

o je*emti jst sm pa ravno pred dvema tedno pri agt robo naročil za 400EUR, ker so imeli pač najcenejše stvari, in se že veselil kako bom lahko za praznike špilal, zdej pa te grozljivke berm 8-O

Priporočam ti, da že zdaj pritisneš na njih.


Upam da bo zaleglo. držimo pesti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MStrix ()

tuned ::

So mi zagotovili da bo roba poslana v dveh dneh od njih. To bo še zanimivo...

hojnikb ::

tuned je izjavil:

So mi zagotovili da bo roba poslana v dveh dneh od njih. To bo še zanimivo...

:)):)):))
So pa šaljivci ti pr AGT.
Če boš dobil do naslenjih praznikov denar nazaj, si lahko vesel.
#brezpodpisa

m0LN4r ::

Ne tako hitro obupa, maybe pa majo kake vrnjene komponente še od prej.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

MStrix ::

Mogoče pa presenetijo :D

chucki ::

Pa sej če si samo naročil, lahko odstopiš..
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

NejcSSD ::

Seveda je bilo potrebno že plačati.... Zdaj pa spet 3 mesce+ čakat na denar. Hitri kredit so dobil
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

dottor ::

Prav me počasi prijema da neki naročim, plačam in čakam kak mesec ali dva. Pol pa jim vstopim v prostore z odvetnikom, tržnim inšpektorjem, varstvom potrošnikov in celim avtobusom novinarjev...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

m0LN4r ::

dottor je izjavil:

Prav me počasi prijema da neki naročim, plačam in čakam kak mesec ali dva. Pol pa jim vstopim v prostore z odvetnikom, tržnim inšpektorjem, varstvom potrošnikov in celim avtobusom novinarjev...

In pol dobiš izdelek slučajn, čez dva dneva po pošti :) hehe
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

dottor ::

Ja kolkr mam jaz srečo ga dobim naslednji dan po plačilu predračuna ;((
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

IMPERIUS99 ::

No jaz sem pa pred kakima 2 tednoma naročil dele za kake 300e in pol naslednji dan berem te grozote...naslednji dan sem jim poslal odstop od pogodbe pa jih malce mučil po telefonu pa so bili zelo prijazni. So pa sicer zanikali, da ljudje čakajo po 2 meseca. No danes sem pa denar dobil nazaj. Pohvalno, mogoče pa bi vseeno dobil dele v roku, ampak nikoli ne veš...
Priporočam pa funtech, dele majo po mogoče 1e dražje ampak so dosti bolj zanesljivi.
Btw, agt je zamenjal lastnika, da sem jaz tako hitro dobil denar ali imam srečo?
««
3 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132314 (71854) kuglvinkl
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511520 (6321) dxx
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531538 (20380) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815515 (11313) gendale

Več podobnih tem