» »

AGT Računalniki, AGT Trgovina

AGT Računalniki, AGT Trgovina

««
6 / 16
»»

kuglvinkl ::

hahaha! :)
Your focus determines your reallity

hojnikb ::

hahhaha, prfektno za kak krajši skeč :)

Mogoč bi pa pol dejansko bil kak odziv medijev :)
#brezpodpisa

ProfAlen ::

To pa je zdaj butasto od mene, da sem pred 10 dnevi ca narocil procesor prek agtja...se kar tolcem po glavi da se nisem kaj pozanimal...rekli so mi sicer, da procesor pride v 10-12 dneh nekje...no da visim..

hojnikb ::

prekini naročilo čimprej

Pa naroči vseskup v njemački
#brezpodpisa

DarwiN ::

Tudi denarja verjetno še lep čas ne boš dobil vrnjenega.. Tko da ja, naroči v DE ali "pri nas" na edigital.si, z vračilom agt kupnine se pa ukvarjaj v naslednjih mesecih. :)

Pa ne bodi naiven, ker če boš klical in želel preklicat naročilo, ti bodo z lepimi besedami prodali zgodbico in te prepričali, da procesor pride zagotovo v roku tedna, dveh.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

ProfAlen ::

Saj denar morajo po zakonu vrnit v 15 dneh od prejetega pisma kjer preklicujem pogodbo s trgovcem...ali podobno....vse kar bo cez teh dolocenih dni, bom zahteval zamudne obresti :)

DarwiN ::

Good luck with that. :)

Medtem pa imaš na edigital 4790 za 311€ in 970 G1 za 370 in Gigabyte H97 ploščo, pa bo mir pri hiši nekaj let. Dostava itak brezplačna. Lahk pa prišparaš z I5 4460.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

chucki ::

Ti kar zahtevaj, ampak če bo do konca leta, boš vesel. Jaz sem čakal 1 mesec, ampak sem plačal preko paypal, kjer si bolje zaščiten.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

ProfAlen ::

Saj pa mora obstajat nek zakon, s pomocjo katerega zahtevam denar nazaj...ali?:/

Epialt ::

ProfAlen je izjavil:

Saj denar morajo po zakonu vrnit v 15 dneh od prejetega pisma kjer preklicujem pogodbo s trgovcem...ali podobno....vse kar bo cez teh dolocenih dni, bom zahteval zamudne obresti :)

Hahahahahhahaha
Si zakon glihkar povezu z AGT... priceless

ProfAlen ::

34.d člen slovenske zakonodaje:

(2) V primeru odstopa od pogodbe podjetje nemudoma oziroma najpozneje v 14 dneh po prejemu obvestila o odstopu od pogodbe vrne vsa prejeta plačila.

Epialt ::

Pazi, poznam jaz zakon. Problem je, da so oni nedotakljivi =)

ProfAlen ::

Zakaj bi bli nedotakljivi? :)

DarwiN ::

Ker poslujejo v Sloveniji.



Skratka, poročaj tam decembra, kako se je izteklo. Medtem pa kot rečeno naroči drugje. Ne čakaj na razrešitev tožbe zoper agtja. ;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Epialt ::

Sprehodi se malo po temi. Ne pozabi na AGT Računalniki v1.
Boš kaj kmalu videl o čem govorim.

ProfAlen ::

Sem prebral kar velik za nazaj, seveda se počutim zelo naivno sedaj, ko vem zakaj se gre.

Edino rešitev vidim v naslenjih fazah, ki jih predlagam tudi drugim neumnezem kot sem jaz:)

1. Cimprej izpolnit izstopno izjavo in jo priporočeno poslat na njihov naslov.
2. Počakat po zkonu določenih 14 dni
, da vrnejo denar
3. Po 14 dni pisat na TIRS in če je uporabnikom za verjet, ki so naredili enako, bo ves denar v slabih 20 dneh nazaj na računu.


Javim razplet, hvala za vso pomoč

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ProfAlen ()

Pšenični ::

Mene od vsega skupaj najbolj impresionira, da še zmeraj poslujejo. Kljub vsemu napisanemu. Menda so meli vmes stečaj, pa glej, še zmeraj so tle.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

To pomeni, da je še dovolj ljudi, ki jim tak način poslovanja ustreza. Tudi če dobijo robo pol leta kasneje, samo da so prihranili 40€.

serif96 ::

Pšenični je izjavil:

Mene od vsega skupaj najbolj impresionira, da še zmeraj poslujejo. Kljub vsemu napisanemu. Menda so meli vmes stečaj, pa glej, še zmeraj so tle.

dobri podjetniki

Epialt ::

shadeX je izjavil:

To pomeni, da je še dovolj ljudi, ki jim tak način poslovanja ustreza. Tudi če dobijo robo pol leta kasneje, samo da so prihranili 40€.

Sam da pol v bistvu niso, ker je po pol leta cena padla.
Me pa zanima kaj so potem naredili takrat, ko je vrednost $ šla v nebo. Ko so bile komponente še dražje po določenem času. hah

ornell_ ::

enostavno se moram tukaj ustavit še jaz z mojim delom :)

Odločil sem se za nakup komponent. S sestavljeno konfiguracijo ¨konkurenčne¨ spletne trgovine pišem AGT-ju za boljšo ponudbo, ki mi jo seveda tudi pošljejo nazaj, ampak zaradi 50:50 pozitivno-negativnih izkušenj, ki sem jih najdel po forumih (STARI DEL TE DEBATE JE IGRAL OGROMNO VLOGO, DA SEM SE ODLOČIL ZA NJIH ;(( ) je prevladala odločitev, da pri njih le vzamem računlanik, ampak najbolj okleščeno konfiguracijo možno z namenom, da če bo vse OK, pa vzamem še ostale stvari 8-) Vplačam celotni ¨predračunski račun¨ 5.2015.
.....SAJ BO. KOMPLICIRANO NAROČILO. NE VEMO. PREVERJAM......
Med tem najdem TA, AKTUALEN DEL SLOTECH-OVEGA FORUMA in se samo pogreznem v .... nekam pač. 8-O
Po še enem povpraševalnem mailu dobim 3tabletke, kot večina pred mano. ČAKAŠ - dobiš prijetno darilce in zahvalo, ker si počakal, MENJAŠ komponente za podobne - ne vem kako to izgleda??? čakaš na novo 2 meseca ali imajo to dejansko nekje v evropi in dejansko dobiš tokrat kaj?, no in pa seveda PREKLIC ;)
Vzamem preklic. Imel sem namen počat do konca, ker se imam za potrpežljivo osebo, potem pa sem se pogovarjal tudi s sošolko, katere brat je prav tako naročil nekaj (matična, proc, nekaj in nekaj) pri AGT. Na kratko: nima ne komponent, ne denarja. Naročil je lani 1x.

Moj 14dnevni zakonski rok se izteče v nedeljo. Jutri jim imam namen poslati še en mail(izmed 40), če bo mogoče denar, ker v soboto ne delajo v nedeljo pa dvomim da bo šel denar naprej. :)
klub nA - Te
G- njenih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ornell_ ()

DarwiN ::

Ja, ko te enkrat začnejo vleči za nos, potem gre vse po ustaljenih tirnicah..

Preemtive strike je edini način, torej dosledno vse po zakonu od prvega dne naprej, z vsemi dokazili, tako kot se je ProfAlen zgoraj namenil.. On bo verjetno videl svoj denar v roku meseca ali dveh.. A kaj ko povprečen naivni kupec nima vseh teh informacij in mine mesec dni, preden sploh najde to nitko.

In trenutno je Evro ravno na najnižji točki in cene komponent relativno na najvišji točki, zato verjetno sploh ni možnosti, da ti dejansko dostavijo robo, ki si jo pred več meseci naročil po nižji ceni kot je aktualna danes.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

gazibo ::

a da bi kdo osebno sel tja zatezit to ne gre ? Human contact - cant compute.

Epialt ::

Komu bos zatezil? Zaposlenemu, ki "naceloma ni kriv". Sam sebe kontradiktiram, ker predvidevam da mora zaposleni vedet kaj se grejo a vseen nateguje.
Drugace pa js, so poskusili in dobili v zivo opravicila, mutenja in tono obljub. Spremeni se nic ne, dokler ne zagrozis s pravno podlago.

hojnikb ::

Kaj a prinas inšpektorji nič ne delajo ?

Pri takem poslovanju bi že zdavni mogla it firma v k***. Tudi ta "druga".
#brezpodpisa

Epialt ::

Premalo jih je, očitno še nihče ni anonimno prijavu firme, kar me resnično čudi.
Ali pa imajo res dobre prijatelje v pravih krogih /wink /wink.

chucki ::

V Sloveniji lahko dela vsak, kar mu paše. Banana republika. Imajo prijatelje, ker so enkrat bili na kanalu A , ko je vlada kupovala nove prenosnike s ssd diski.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

gazibo ::

ja pol sedis doma in gledas u luft in posiljas protestne emaile. dobu bos pa nc, ker te noben ne sljivi, ne AGT ne drzava.

Bellzmet ::

Ja to je to. Sej zato pa to delajo, ker jim nobeden nič ne more. Čeprav se s tvojim napisanem ne strinjam, ampak imaš pa prav - dokler ne bo kdo upadal v poslovalnico in so po "muško" "zmenil" bojo nategoval naprej.

chucki ::

Edino je, da greš tja z ribiškim stolom in se ne prestaviš, dokler ti ne vrnejo denarja.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

DarwiN ::

Prodajalec nikakor ni dovolj kriv, da bi bil tepen. Dela tako, kot mu je bilo naročeno, ali pa spakira kovčke in bodo najeli drugega prodajalca.. Na koncu je lastnik tisti, ki je odgovoren za poslovanje firme. Ampak verjetno posluje z dobičkom, zato ga ta status quo ne moti.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Epialt ::

DarwiN je izjavil:

Prodajalec nikakor ni dovolj kriv, da bi bil tepen. Dela tako, kot mu je bilo naročeno, ali pa spakira kovčke in bodo najeli drugega prodajalca..

Samo tolk, če maš vsaj malo zdravo moralo to ne boš delal.
Sem raje lačen kot, da nategujem folk 24/7 in cele dneve poslušam jaskanje po telefonu jeznih strank.
Zato se tudi ne oglašajo več na telefon tako pogosto.
Maile majo pa pomoje že vnaprej spisane. Just add a date a name and some bullshit story, done.

facepalm ::

Ce je prodajalec tisti, ki potrdi narocilo in nato razlaga "zakaj/kako/kdaj", si tudi on zasluzi eno zausnico, tako kot lastnik podjetja. Oba zavestno nategujejo. Tudi ce mu je lastnik narocil, naj nateguje ljudi, je to pocetje se vedno protizakonito.

Ce meni oseba A potrdi narocilo in mi naroci da placam osebi B, pricakujem izdelek od osebe A. Ce oseba A mene nategne, me sploh ne briga kdo je ta oseba B. Menil (na lep ali grd nacin) bi se z osebo A.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

dottor ::

Spremljam obe temi že od začetka skoraj da, pa me zanima kako to, da se ni našel že kak norec ki bi komu zobe zbil? Mene da nategnejo za plačo, dve, tri pa grem tam in verjemi da bi dobil 30. let sigurno ampak tudi trgovina nebi več obstajala. Eni delajo celo poletje da si kupijo PC pol pa jih nekdo nategne 8-O Meni bi se zmešalo že zdavnaj, pa sem dokaj mirne narave...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

gazibo ::

Sej noben ne govori da moras it tja in na krvavo pretepst nekoga v AGT. Prides, primes neko malo stvar k jo ma prodajalc na mizi ala raderko al neki ,jo vrzes nekam, stopis lepo za mizo, ne pred njo, ampak za, tam kjer on sedi in uno face-to-face poves da hoces svoje solde nazaj in da bos prsu nazaj po njih enkrat ta teden al pa nej ti na TRR posljejo nazaj. pa lepo mu se poves tocno ime in priimek, pa nej lepo prenese sporocilo sefu da je tuki bla ena jezna stranka pa nej se odloc.

Sam ne mi rect da prodajalci niso krivi, ce dobr vejo kaj delajo. Najlazje je rect, jst sam delam kar mi je receno, nism jst kriv. Sej sami vidte ko nafukavajo folk, ne dvigujejo telefonov, ce odpisujejo dobis nek genericen odgovor... muckarosi zivi, testirajo potrpljenje folka folk se pa pusca ker so raj pacifisticne papuce. k upajo da jih bo kdo sploh povohu.

Res svaka cast folku k butne 1000€ al se vec za komp in potem se cakajo mesce in mesce.

Ce si pa res bolj mehke sorte in noces fizicno se pretegovat, registriri domeno ala AGTnategatorji.si in se razpisi, polinkej vse forume, odpres komentarje folku da povejo se svoje, nared FB page ce je treba in jih tko ganji. Sem sigurn da se bojo hitr zmrdal.

Pr seb pa lepo v glavi razcists, da nisi agresivc ampak te je okolje v kateremu zivis tko prisililo. Ce ne bos sam zase poskrbel, ne bo res noben, razn ce mas res over-protective mamo :)

tomy5 ::

DarwiN je izjavil:

Prodajalec nikakor ni dovolj kriv, da bi bil tepen. Dela tako, kot mu je bilo naročeno, ali pa spakira kovčke in bodo najeli drugega prodajalca.. Na koncu je lastnik tisti, ki je odgovoren za poslovanje firme. Ampak verjetno posluje z dobičkom, zato ga ta status quo ne moti.



Kakšen prodajalec ? Sej AGT je one man band company, kjer sta 2 tipa lastnika, prodajalca in tudi edina zaposlena.

Hec je da izigravata državo, dobavitelje in kupce preko dveh firmic:
agt računalniki d.o.o.
agt trgovina d.o.o.

DarwiN ::

Ah, makes sense, ja.. Ker za prodajalca bi bilo to sila nehvaležno in stresno delo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

m0LN4r ::

Saj zdaj boste lahk na novem supervizorju vse preverili :D hahaha
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

SuperVeloce ::

gazibo je izjavil:

Sej noben ne govori da moras it tja in na krvavo pretepst nekoga v AGT. Prides, primes neko malo stvar k jo ma prodajalc na mizi ala raderko al neki ,jo vrzes nekam, stopis lepo za mizo, ne pred njo, ampak za, tam kjer on sedi in uno face-to-face poves da hoces svoje solde nazaj in da bos prsu nazaj po njih enkrat ta teden al pa nej ti na TRR posljejo nazaj. pa lepo mu se poves tocno ime in priimek, pa nej lepo prenese sporocilo sefu da je tuki bla ena jezna stranka pa nej se odloc.

Sam ne mi rect da prodajalci niso krivi, ce dobr vejo kaj delajo. Najlazje je rect, jst sam delam kar mi je receno, nism jst kriv. Sej sami vidte ko nafukavajo folk, ne dvigujejo telefonov, ce odpisujejo dobis nek genericen odgovor... muckarosi zivi, testirajo potrpljenje folka folk se pa pusca ker so raj pacifisticne papuce. k upajo da jih bo kdo sploh povohu.

Res svaka cast folku k butne 1000EUR al se vec za komp in potem se cakajo mesce in mesce.

Ce si pa res bolj mehke sorte in noces fizicno se pretegovat, registriri domeno ala AGTnategatorji.si in se razpisi, polinkej vse forume, odpres komentarje folku da povejo se svoje, nared FB page ce je treba in jih tko ganji. Sem sigurn da se bojo hitr zmrdal.

Pr seb pa lepo v glavi razcists, da nisi agresivc ampak te je okolje v kateremu zivis tko prisililo. Ce ne bos sam zase poskrbel, ne bo res noben, razn ce mas res over-protective mamo :)

ah dobro, vazo v steno je malo drugače ja. Sicer pa ja, kot je bilo ravno omenjeno: zaposleni == šefi. Tista dva loleka se na TVju naredita budalo, da sta čistilke :).
Sicer pa je to dobro, ker ko si enkrat jezen tam pred vrati, točno veš da si prišel na pravi naslov "ah, ne gospod jaz sem tukaj samo hišnik"
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Evo sveže informacije iz 2013 lol
2013 last info, IP removed: http://supervizor.kpk-rs.si/podj/959803...
Isto: http://supervizor.kpk-rs.si/podj/874005...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Cunek ::

Še poročilo z moje strani:

V spletni trgovini na naslovu: http://www.agt.si/ sem 9.3.2015 naročil računalniške komponente, ki sem jih 11.3.2015 plačal z UPN obrazcem in sicer na bančni račun: SI56350010000595686
13.3.2015 sem dobil elektronsko sporočilo iz podjetja AGT, da je moje naročilo potrjeno in oprema naročena. Nato sem čakal en mesec.
13.4.2015 napisal prvo elektronsko sporočilo ter jih vprašal kaj se dogaja z mojim naročilom. V odgovor sem dobil, da je predviden datum naslednji dan torej 14.4.2015.
15.4.2015 sem ponovno pisal podjetju, v odgovoru so napisali, da bo naročilo pripravljeno do 23.4.2015.
24.4.2015 pošljem ponovno sporočilo, v odgovoru so napisali, da bo naročilo pripravljeno do 29.4.2015.
30.4.2015 sem se osebno oglasil pri njih, kjer so mi razložili, da imajo probleme z dobavo grafične kartice, ki sem jo jaz naročil, zato smo se dogovorili za drugo grafično istega cenovnega razreda. To grafično naj bi dobili v roku dveh tednov.
19.5.2015 se še enkrat osebno oglasim pri njih vendar komponent še kar nimajo.
1.6.2015 sem poslal podjetju sporočilo, v odgovor dobim, da imajo probleme z dobavo tudi s to grafično kartico.
8.7.2015 sem poslal podjetju sporočilo, da v kolikor do ponedeljka 13.7.2015 ne pripravijo naročila, bom ta dan odstopil od pogodbe in zahteval vračilo denarja.
13.7.2015 izpolnim obrazec za preklic naročila, ter jim ga osebno predam.
28.7.2015 sem poslal podjetju sporočilo, da zamujajo z vračilom denarja. Ker ta dan odgovora nisem dobil, sem poslal pritožbo na TIRS.
31.7.2015 dobil denar :)

Na vsako elektronsko sporočilo (razen 28.7.2015) sem dobil odgovor in sicer v najkasneje uri in pol.
Ko sem se osebno tam oglasil so bili vedno dobre volje in odgovorili na vsako moje vprašanje tako, da sem dobil občutek, da so dobri fantje, samo obljub se pa niso nikoli držali.

To je sicer bila moja druga izkušnja pri AGT, prva je potekala povsem normalno, brez vseh zapletov.

Moje mnenje: "Pri njih ne mislim več naročiti".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cunek ()

Epialt ::

10 točk za potrpežljivost.
- 10 točk za ignoranco.
A vseeno, dober konec, vse dobro.

AapocalypseE ::

Ste pa nekateri res potrpežljivi.

Jaz bi čakal max. dva tedna, ne pa skoraj pet mesecev.

Zgodovina sprememb…

chucki ::

Sej to je pa ja pri slovenčkih znano, da imamo potrpljenje. Zato nas pa obirajo povsod, kjer lahko.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

šernk ::

jst sem čakal enkrat v enem podjetju na prenosnik 14 dni, drugič v drugem podjetju 9 dni. Pa jim nisem nič plačal, v obeh primerih sem zadnji dan osebno jim rekel, da tudi če mi zrihtajo prenosnik v roku 20ih minut ga ne vzamem ali ga imajo tam v roku 5 min ali pa konec (tolk da ga iz skladišča lahko prinese). in v obeh primerih sem imel isti prenosnik čez manj kot 24 ur v rokah pri drugi trgovini na podlagi telefonskega naročila, kjer mi je za prvi prenosnik (govorimo o vrednosti 1200€) dejal, če sem ga lahko jaz dobil v roku enega dneva ga lahko tud oni.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

c3p0 ::

Kaj ne bodo dobre volje, če jim pa vmes daš tudi po 1 mesec mir.

Dlje jim pustiš, več zaslužijo, ker cene komponent v pol leta pač padejo. Če vmes $ ne zraste preveč in jim poruši sistema.

Han ::

Sistem se jim je že zdavnaj porušil, ker vsak dan prodajo manj...

ziga1990 ::

veste kje tiči problem 99% samo piše maile in kaj bojo naredili če ne dobijo denarja ali pa komponent ampak samo 1% jih pa prijavi če bi vsaj 50% jih prijavilo bi mogoče inšpektorji malo bolj pritisnili na oba lastnika in najbolje je, da jih daš v novice več kot bojo novinarji to zgodbo gonili manj bojo ljudje tam naročali.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

m0LN4r ::

TIRS BK le zakaj
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

user-pass ::

Jaz sem tam kupoval, ko so bili se na Vodnikovi, cene, ponudba, odnos, vse top. No, od takrat je slo pa samo navzdol. In nisem se slisal za stacuno v Sloveniji, ki bi bila tako zelo v k.
««
6 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132965 (72505) kuglvinkl
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511582 (6383) dxx
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531681 (20523) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815594 (11392) gendale

Več podobnih tem