» »

AGT Računalniki, AGT Trgovina

AGT Računalniki, AGT Trgovina

««
5 / 16
»»

Steinbock ::

Tudi mojga sina nategujejo.
a. 17.12.2014 plačan računalnik.
b. stotine meilov, obljub "naslednjo sredo pride"
c. 15.03.2015 zahteva za vračilo denarja, ker pač tiste taprave srede očitno ne bo.
d. 30.03.2015 naslednjo sredo bo denar (tretja obljuba)

Nekomu bo treba očitno prste posekat. Vedno bolj mi je všeč Šeriatsko pravo.

*********************
c) Kraja
Krajo islamsko pravo definira kot dejanje, ko storilec vzame tujo
premičnino brez dovoljenja lastnika, z namenom, da si to stvar prilasti. Kazen za
krajo je sekanje roke (Ibid. v: Mi{ic, 2003, str. 33). Kazen se izreče na podlagi
izjav dveh očividcev oziroma na podlagi priznanja storilca.

hojnikb ::

Še vedno mi ni jasno, kako lahko taka firma stoji...
#brezpodpisa

Ganon ::

Očitno bi jih res samo to ustavilo. Si že šel osebno do njih in zahteval denar?

Steinbock ::

Malo se bojim, da bom komu kaj hudega nardil. Bom počakal do srede (te zdaj, ki pride) :)

c3p0 ::

V 3-4(!) mesecih že cena komponent toliko pade, da se jim tudi samo iz tega vidika splača zavlačevat. Ste pa eni skrajno potrpežljivi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

hojnikb ::

c3p0 je izjavil:

V 3-4(!) mesecih že cena komponent toliko pade, da se jim tudi samo iz tega vidika splača zavlačevat. Ste pa eni skrajno potrpežljivi.

Ubistvo ne, ker sedaj dolar raste in gredo cene gor. Tko da je to na škodo agtja :)
#brezpodpisa

SuperVeloce ::

jap...

SuperVeloce je izjavil:

Jaz sem kar precej prepričan, da je razlog za čakanje način poslovanja, čakajo namreč na večje naročilo in padec cen med tvojim plačilom in njihovo nabavo. Sedaj, ko dolar raste, so (ste) vsi AGT kupci pečeni. Sožalje :(
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

DarwiN ::

Sej zato pa ponavadi dostavijo v treh mesecih, zdaj v tem nenavadnem obdobju, ko cene rastejo, namesto da bi počasi padale, pa seveda ne dostavijo v treh mesecih, ampak si vzamejo dlje, I guess.

Ampak evro bo prej ko slej začel ponovno rasti proti defaultu (nekje 1.25 napram dolarja) in takrat bo imel AGT hud biznis..

Jaz pa še vedno ne razumem, kako v naši banana republiki nimamo niti enega reporterja/novinarja, ki bi pograbil to zlato priložnost in naredil TV reportažo, ali vsaj kak članek.... Zadevo ima dobesedno na dlani.. Ogromno dokazov, pričevanja nategnjenih strank, zaprti računi, preimenovanje podjetja, samo vnaprejšnje plačilo, itd, itd... Ta scam nosi tak WTF efekt, da bi si nek novinar lahko ustvaril ime na tem.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Epialt ::

Na preverjeno je ze dal kdo ?
Tam radi poberejo "ta sočne"

BigSexy ::

pa sej bi moral vsak dobit medaljo (pustimo kakšno), ki še kupuje tam.
To Infinity And Beyond !

DarwiN ::

preverjeno@pop-tv.si

Dajte jim vsi poslat linke do te nitke in te nitke.

Ni si treba jemat časa ali lepo-besedičit.. Važno je samo, da jih čim več ljudi opomni na ta scam.

Pravkar poslal.. Dajte še vi.. Minuta dela.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Ganon ::

DarwiN je izjavil:

Jaz pa še vedno ne razumem, kako v naši banana republiki nimamo niti enega reporterja/novinarja, ki bi pograbil to zlato priložnost in naredil TV reportažo, ali vsaj kak članek....


Izgleda, da jim še nihče ni tega omenil. Pošljimo jim email in prilepimo še povezavo do te teme.

Tudi jaz sem poslal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

N0t0ri0us ::

mogoče imajo agtjevci podkupljen cel poptv in rtv :)) - z "našim" denarjem oziroma malimi krediti njihovih strank.

sem se spomnil, da sem napisal molnarju nekaj v stilu kako misli on to poslati novinarjem, če še googla ne zna uporabljat in zraven ta link.

Heavy ::

Ne vem če sem imel srečo, toda par let nazaj sem pri AGT kupil grafično. Vstavim v računalnik, toda performance je bil mnogo slabši kot pri stari in slika je občasno artefakte delala. Pišem na support, prvo vprašanja če sem namestil gonilnike, formatiral... ko sem vse pritrdil pa so rekli naj pošljem nazaj. Denar sem dobil nakazan nazaj na račun in nobenih komplikacij ni bilo.

broken/link ::

Ključna besedna zveza: "par let nazaj".
Par let nazaj smo živeli v Jugoslaviji, pa temu sedaj ni več tako.

GAZZI ::

http://privoscite.si/e-popusti/160/nemo... hahahahah in oni se naprej vstrajajo POZOR NE NASEDAJ

hojnikb ::

In potem dobiš prenosnik mogoče ob svetem nikol :)
#brezpodpisa

Han ::

Poleg tega je AGT d.o.o. že zaprlo vrata.

GAZZI ::

Sej zato mi ni jasno kako si lahko delajo reklamo ce je firma zaprta to pomoje lahko samo v sloveniji je mozno

eniLS ::

Saj podjetje posluje: http://www.bizi.si/AGT-RACUNALNIKI-D-O-..., http://www.bizi.si/AGT-TRGOVINA-D-O-O/ - z tem podjetjem oglašujejo.

shadeX ::

Ugotovil sem enega izmed razlogov zakaj ljudje kupujejo še vedno pri tej trgovini in sicer krivec za tole je njihov dober sloves par let nazaj. Kolega je namreč naročil grafično tam. Ob vprašanju "zakaj?", mi je odgovoril da zato ker je naročil tam 3. leta nazaj in je dobil takoj in ni bilo nobenih komplikacij.

No sedaj bo videl kako dobri so še.


P.S Je pa ostal odprtih ust ko sem mu linkal tole temo. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

oemdzi ::

Jim bom poslal ponudbo za delo, ihihihi :D Notri še zapišem, da že vrsto let spremljam njihovo poslovanje in sem naravnost navdušen. Mislite, da dobim resen odgovor ? :P
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

shadeX ::

Ali boš dobil resen odgovor ne vem. Vem pa da ga boš mogoče čez pol leta.

Ribič ::

Živjo.

Že nekaj mescev čakam na vračilo denarja zaradi odstopa od pogodbe in razmišljam, da bi podal prijavo tržnemu inšpektorju.
Mi lahko kdo svetuje kako se lotim tega postopka?

Hvala, lp

GTX970 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

Ribič ::

In keteri obrazec tu izberem? Verjetno prvega "oddate prijavo kršitve predpisov, ki sodijo v našo pristojnost".
Zanima me kakšen je sploh celotni postopek. Ali samo oddam obrazec in je to vse ali je potem potrebno še opraviti kakšne dodatne stvari npr. telefonske klice z inšpektorjem oz. trgovino, oddati kakšne osebne dokumente, plačati kako storitev, iti na kakšno sodišče, itd? Kako ta zadeva sploh poteka?

lp

Cunek ::

Kako je men žal, nisem videl te teme prej in naročil kje drugje, kot pri AGT. Čakam že 4 mesece pa še kar nič!

chucki ::

Prijavi jih ali pa ne jokaj ;)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

gazibo ::

Ta thread je tukaj da se "joka", tko da molci.

nekikr ::

Že res, ampak samo od jokanja ne bo nič bolje. Če bi jih pol toliko kot jih tule joka tudi kam prijavilo, jih morda danes že ne bi bilo več, tako pa oni životarijo naprej, tule se pa joka naprej. Karavana, psi...

Twy ::

Mal zagrozte s prijavo na inšpekcijo pa boste dobil denar ali naročeno praktično naslednji dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Twy ()

m0LN4r ::

Twy je izjavil:

Mal zagrozte s prijavo na inšpekcijo pa boste dobil denar ali naročeno praktično naslednji dan.

Aja?

Baje so že bile prijave in preimenovanja, ter drugi računi...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

broken/link ::

Nič samo grozit s prijavo, prijavit jih. In težit. Te dve stvari se ne smeta izkjučevat.

tomy5 ::

Pri kom pa sploh vplačate in od koga dobite račun ? ;-)

AGT Trgovina
ali
AGT Računalniki

Cunek ::

Jaz sem plačal preko upn obrazca na račun: SI56350010000595686 (AGT Trgovina d.o.o.)

kunsti ::

Frend je naroču razer nago decembra 2014 zdej je 17.7.2015 pa je pomoje še vedno nima sm mu ravno ta topic forwardal :)

facepalm ::

je pa potrpezljiv ta frend.. :))

m0LN4r ::

Ja zanimivo, eni pa že cel halo nardijo, ko čakajo slučajno 2 tedna iz tujine.

Tle pa bereš, mesce, pol leta, leto.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

DarwiN ::

Tako kot smo že rekli - V normalnih okoliščinah cene konstantno padajo in po dveh-treh mesecih ravno dovolj padejo, da lahko AGT končno dejansko naroči robo iz Nemčije in kupcu dostavi komponente... Ampak zdaj jih je Evro sjebal in cene komponent že več kot pol leta rastejo, zato so v kočljivem položaju..:D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

hojnikb ::

Sj bodo zaprl firmo pa spet naredl novo...

AGT Trgovina nova :)
#brezpodpisa

jonystar ::

Zakaj tisti, ki ste bli nategneni ali pa vas še nategujejo negrste na kakšn POP TV in bi mogoče nrdil kakšn prispevk o teh nategatorjih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jonystar ()

TitanSLO ::

ja 5 let nazaj sem tam naročilkomplet računalink (i5-760,...), teday je trajalo dober mesec za vse skupaj. Čeprav sem moram sam ponovno namestiti hladilnik (ne stock)na cpu, saj se je procesor pregreval. Ostale izkušnje z njimi so bile ok, tudi reklamacija enega WD diska.
Če so sedaj tako obupni pa je res škoda.


šernk ::

hojnikb je izjavil:

Sj bodo zaprl firmo pa spet naredl novo...

AGT Trgovina nova :)



sedaj bo novo ime Trgo AGT >:D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

DarwiN ::

NaTG.doo 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

hojnikb ::

DarwiN je izjavil:

NaTG.doo 8-)

Totally copyrighting it :)
#brezpodpisa

hotig ::

AGaTe nateg-njene :)

Epialt ::

Not AGT d.o.o.

gazibo ::

AGTversand.de

vorantz ::

jonystar je izjavil:

Zakaj tisti, ki ste bli nategneni ali pa vas še nategujejo negrste na kakšn POP TV in bi mogoče nrdil kakšn prispevk o teh nategatorjih.


kokr vem so probali
pač ni dovolj zanimivo za v medije

oemdzi ::

Svet na kanalu A, ženska z dramatično presunljivim glasom: "Stojimo pred pisarno AGT, nihče se ne oglaša, telefoni zvonijo v prazno, pred pisarno pa čaka eden izmed njihovih najbolj zvestih kupcev. Po večurnem čakanju se prikaže možakar v obleki s kravato, ki nam ob vstopu v poslovne prostore podjetja AGT vneto zatrjuje, da je zgolj čistilec prostorov. Ob odpiranju vrat nam uspe vreči pogled na paleto grafičnih kartic HD 4xxx generacije, kar je dober znak za vse zveste dolgoletne kupce, ki čakajo na svoje prvo naročilo in pred vrati čakajočega entuziasta nad najnovejšo moderno tehnologijo, ki si čas krajša z najnovejšo pridobitvijo; telefonom Nokio 1110. Kasneje se prikaže še en možakar v srajci s kravato, ki ob vstopu v prostore zatrjuje, da je zgolj pomočnik od čistilca. Po večurnem čakanju, nam je bilo jasno, da direktorja ne bomo dočakali, nam je pa eden izmed čistilcev ponudil 20% popust na vse procesorje sandy bridge generacije in podaril promocijsko darilo, ki je vsebovalo 10 disket in čistilo za CRT zaslone.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*
««
5 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562133014 (72554) kuglvinkl
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511585 (6386) dxx
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531698 (20540) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815598 (11396) gendale

Več podobnih tem