» »

windows tablica tovarniške nastavitve.

windows tablica tovarniške nastavitve.

yyyeb ::

Zdravo. Po razočaranju z ipadom in androidom sem se odločil za windows tablico. Za enkrat zadovoljen. dela kot mora. kupil sem rabljeno in me zanima, če jo lahko isto kot android in ipad resetiram na tovarniške nastavitve? ali pa moram formatirat?
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.

RejZoR ::

Potegni na desnem robu, da se ti pojavi menu, klikni zobnik (Settings) in PC Configuration (neki tazga). Pol pa imaš pod Recovery opcijo "Refresh", da obdrži podatke ampak cel sistem resetira. Eno nižje p aimaš fresh re-install kjer pobriše čist vse.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

yyyeb ::

Pozabil sem napisati,da imam windows 7 in ta nasvet ne deluje, ker na desnem robu nima menija. Ti verjetno govoriš o windows 8
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.

RejZoR ::

Ja, sem mislil, da imaš Windows 8, ker to je zdele aktualno.

Druga opcija je, da priklopiš gor USB ključ z Win7 in daš kot da delaš upgrade (zaženeš Win7 installer kar v Windowsih). To bo povozilo cel sistem, samo reinštaliralo driverje in obdržalo nekatere programe ter podatke, večino nastavitev pa bo resetiralo nazaj na tovarniško.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Mavrik ::

Če imaš Windows 7 (zakaj?!) potem reseta tovarniške nastavitve ni (to je prišlo v Win8), tako da boš moral (če hočeš res vse pobrisati kot na telefonih) sformatirati tablico.

Sproti se ti splača namestiti Windows 8.1, ki je bistveno bolj primeren za tako uporabo.
The truth is rarely pure and never simple.

RejZoR ::

Jah stare tablice so imele še Win7, zato ga ima še vedno gor. Je pa Win8 res neprimerno boljši. Start je kul in gesture za premikanje med programi in zasloni so zelo uporabne in ti pridejo tolk v navado, da hočeš delat isto tud na desktopu z miško (pa ne primejo :D ).
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

yyyeb ::

Zanima me, če se lahko na to napravo brez problema instalira windows 8. naprava je ExoPC Slate 64GB, 11.6 inčni. Zanima me tudi, če je primeren čisto navaden windows8 ali prirejen za tablične računalnike?
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.

RejZoR ::

Naložit načeloma niti ni tak problem, bolj je problem, če tablica uporablja kakšne specifične driverje. To je ponavadi najbolj problematično. Oz se ti namestitev lahko obesi, ker neki ne bo odgovarjalo. Zelo težko rečt dokler ne bi probal.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490420981 (4620) jedateruk
»

Windows 9 že aprila prihodnje leto? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
17245270 (34972) AvtoR
»

Mnenja o Oknih 8 (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1304197386 (134378) Markl
»

Samsung ne mara več za tablice z Windows RT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
8724642 (21169) FrEaKmAn
»

Windows 8 je tu (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
27063101 (47034) HupChup

Več podobnih tem