» »

Portable hotspot z geslom NIKOLI ne deluje

Portable hotspot z geslom NIKOLI ne deluje

RejZoR ::

Mi lahko en pove v čem klinac je fora, da na NOBENEM telefonu ne morem nastavit Portable WiFi spot, na katerega bi npr povezal tablico. Sem probal že več telefonov in različne tablice in NOBENA nikoli ni hotla delovat.

Sem na Galaxy S2 Plus (stock ROM) hotel vezat Android 4.1 tablico preko Portable hotspota. Če je bilo povsem brez gesla je delovalo, čim si dal geslo (WPA2), ni šans da bi se napravi povezali. K sreči je bila opcija brez SSID broadcastinga, tolk da se ti pol folk ne obeša na 3G.

Sam imam Galaxy S2 (CM11 M5), hočem vezat na ACER Iconia W4 (Win8.1 tablica) in spet isto sranje. Noče in noče povezat. Ne z geslom in ne brez.

Torej, zakaj klinac se tega z nobeno napravo ne da povezat?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

zee ::

Slab ROM, telefon ali karkoli od tega?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Invictus ::

Pa se ti kdo drug lahko poveže na ta mobile hot-spot? Recimo laptop?

Mogoče bi poslal konfigurajo hot-spota, pa da vidimo ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

RejZoR ::

Probal še laptop, vse je na Windows 8.1 in tud noče. Dafaq no...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

zakaj pa ne probaš z kako namensko aplikacijo, namesto da se jajcaš z inbuild zadevo ?
#brezpodpisa

jype ::

Meni pa z Nexus 5 (kjer teče Linux) in Linuxom na prenosniku dela super. Zagotovo je problem v Windows!

hojnikb> jajcaš z inbuild zadevo ?

Built-in zadeva običajno deluje odlično.

RejZoR> Torej, zakaj klinac se tega z nobeno napravo ne da povezat?

A imaš originalen ROM na telefonu?

hojnikb ::

Ja, običajno res deluje ok (vsaj osebno še nikol meu težave s tem), ampak v primeru OPja temu pač ni tako :)
#brezpodpisa

Mavrik ::

Tole so ponavadi posledice polomljenih ROMov na telefonu.
The truth is rarely pure and never simple.

RejZoR ::

Frend je imel stock Galaxy S2 Plus pa mu tud nikakor ni delal. Ni mi jasno kako neka stvar, ki naj bi bila kao standardizirana nikakor ne deluje. To je nekako tko kot bi kupil router pa nanj nikakor ne bi mogu povezat ničesar.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

Because samsung :)
#brezpodpisa

RejZoR ::

Hm, zanimivo. Sem probal teethering na Prestigio Android tabici je pa povezalo takoj. Probam Iconio W4, spet noče. Po sem pa mal brskal po nastavitvah wifi modula (Broadcom) in sem našel IBSS Mode. Probam par nastavitev, nič. Pol pa zadevo dam na Disable in kar naenkrat se na Iconii iz signala z rumenim klicajem spremeni v navadni beli signal. Opa. Probam Firefoxa in je še vedno neki štrajkal. ST je neki napol odprlo, GMail in LastPass pa ne. Pol sem ugotovil, da je nadaljni prenos blokirala OperaMax na mobilcu. Sem ugasnil zadevo in teethering je začel delat.

Upam samo da 3G Watchdog registrira tud teethered promet. Ker če to funkcionira si bom samo dokupil data plan za telefon in imel zagnan teethering pa je.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Jst ::

Meni je CyanogenMod na vseh telefonih, kar sem jih imel, HotspotAP vedno lepo delal. HTC Desire HD, One X, Nexus 5. Za povezavo z vsemi prenosniki, TVju, drugih telefonih,... Nikoli imel problemov.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

>Upam samo da 3G Watchdog

Saj na KitKat CyanogenModu piše porabo pod Settings/Data Usage/"Tethering & portable hotspot". Pred parimi dnevi sem bil na obisku, pa smo povezali TV, pa gledali youtube - naredili playlisto glasbe. Približno ena ura youtube spotov iz (Smart) TVja je pobrala pol giga.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 8.1 tablica? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6214657 (8178) Lonsarg
»

Prenosnik + mobitel = internet

Oddelek: Omrežja in internet
2015226 (6568) mat89
»

HTC Wildfire (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
703122213 (58811) majstr77
»

Samsung s prvo predstavitvijo z MWC-ja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5816199 (13864) matejdro

Več podobnih tem