» »

zanima me ali se bol splača ps4 al pc?

zanima me ali se bol splača ps4 al pc?

deno113 ::

ps4 bi bolj imel saj se mi zdi da tudi s igrami itd pride manj seveda je problem da ne najdem noben screen capture device za ps4...

hojnikb ::

odvisno od iger in budgeta...

Če igraš multiplatform igre, potem bo imo pc boljša izbira + na daljši rok te pride ceneje (ceneješe igre + ni online naročnin)

s ps4 pa pridobiš ekskluzive, manjši začetni vložek.
#brezpodpisa

deno113 ::

budget največ 1600€ vem da moreš za ps4 multiplayer kupit ampak 52€na leto mi ni težko dat večino bi igral novejša igre(bf4,cod ghosts,assasins creed4,watch dogs itd.)

hojnikb ::

za 1600€ potem sploh ni dileme in se vzame PC.
#brezpodpisa

deno113 ::

okk samo kot si sam reko...ne znam naredit build za pc :D v tem je problem :P

hojnikb ::

zato pa imaš namensko temo :)
#brezpodpisa

deno113 ::

lahko ti narediš en build takšen v katerm mi najnovejše igerce delajo v ultra settings? +dodaš miško,tipkovnico,itd :D

hojnikb ::

najprej se sprehodi po tej temi
Nakup namiznega PC-ja

gotovo se že najde kej sestavljenga :)
#brezpodpisa

deno113 ::

okk samo ne bom vedo če je build dobri al ne :P

puginho ::

kupi ps4, kaki pc za 1600EUR če ne veš nič o pc-jih

čez 5 let bojo vse igre na ps4 lavfale normalno, PC boš že moral nadgradit

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

hojnikb ::

puginho je izjavil:

kupi ps4, kaki pc za 1600EUR če ne veš nič o pc-jih

čez 5 let bojo vse igre na ps4 lavfale normalno, PC boš že moral nadgradit

Medtem bo pa dal razliko v igrah in naročninah v vsaj eno mid/high end grafo :)

Ali pa kupi PC zdaj za 800€ in čez 4 leta še enga za 800€ :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Dami ::

puginho je izjavil:

kupi ps4, kaki pc za 1600EUR če ne veš nič o pc-jih

čez 5 let bojo vse igre na ps4 lavfale normalno, PC boš že moral nadgradit

Tudi na pc bojo laufale normalno, seveda na nižjih nastavitvah. Ima pa ps4 že sedaj slabšo grafiko kot pc, kaj šele ko bo šel mainstream pc na 4k.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

deno113 ::

lahko kdo pomaga pri buildu za pc?

drvo ::

hojnikb je izjavil:

puginho je izjavil:

kupi ps4, kaki pc za 1600EUR če ne veš nič o pc-jih

čez 5 let bojo vse igre na ps4 lavfale normalno, PC boš že moral nadgradit

Medtem bo pa dal razliko v igrah in naročninah v vsaj eno mid/high end grafo :)

Ali pa kupi PC zdaj za 800€ in čez 4 leta še enga za 800€ :)


Koliko vem, za spletno igranje na ps ni potrebno plačevati nobene naročnine. Naročnina ponuja druge bombončke: akcijske cene iger, zastonj igre,... Pa tudi igre, če jih ne kupuješ pri nas niso toliko dražje. Samo pri nas se še najdejo naivneži, ki v big bangu dajo za dve leti star naslov toliko kot je stal ob izidu. Če pa upoštevaš še popuste na ps plus in zastonjske igre pa se razlika še zmanjša. Pa da nadoknadiš razliko med 1600 in 400€ Lahko traja leta.

puginho ::

Dami je izjavil:

puginho je izjavil:

kupi ps4, kaki pc za 1600EUR če ne veš nič o pc-jih

čez 5 let bojo vse igre na ps4 lavfale normalno, PC boš že moral nadgradit

Tudi na pc bojo laufale normalno, seveda na nižjih nastavitvah. Ima pa ps4 že sedaj slabšo grafiko kot pc, kaj šele ko bo šel mainstream pc na 4k.


Ma nemoj, te pa mu sestavi PC za 400EUR, ki bo čez 5 let poganjal igre kot PS4

Mainstream bo šel na 4k ko bodo šle konzole.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

hojnikb ::

drvo je izjavil:

hojnikb je izjavil:

puginho je izjavil:

kupi ps4, kaki pc za 1600EUR če ne veš nič o pc-jih

čez 5 let bojo vse igre na ps4 lavfale normalno, PC boš že moral nadgradit

Medtem bo pa dal razliko v igrah in naročninah v vsaj eno mid/high end grafo :)

Ali pa kupi PC zdaj za 800€ in čez 4 leta še enga za 800€ :)


Koliko vem, za spletno igranje na ps ni potrebno plačevati nobene naročnine. Naročnina ponuja druge bombončke: akcijske cene iger, zastonj igre,... Pa tudi igre, če jih ne kupuješ pri nas niso toliko dražje. Samo pri nas se še najdejo naivneži, ki v big bangu dajo za dve leti star naslov toliko kot je stal ob izidu. Če pa upoštevaš še popuste na ps plus in zastonjske igre pa se razlika še zmanjša. Pa da nadoknadiš razliko med 1600 in 400€ Lahko traja leta.

to velja samo za ps3, pri ps4 je pa treba met premium račun za online igranje.
In praviloma so igre za konzole skoraj vedno dražje kot za PC (steam sales anyone ?)
#brezpodpisa

Pesimist ::

kupi pc ce hoces igrat bf4 and co z cheateri, kupi ps4 ce ces uzivat brez skrbi.
Miska vs gamepad edino. Sam sem 15 let na pcju spilo z misko in cheateri, za gamepad sem rabo cca 1 mesec casual igranja za vadbo. Negrem vec nikdar nazaj. Mam sice xbox one a vendar le same shit.

Drugace se pa da ogromno prisparat ce igre digitalno nabavlas na us računu. 60$ je konkretno majn kot 60EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

hojnikb ::

brez skrbi, tudi na konzole pridejo cheaterji slej ko prej :)
#brezpodpisa

Pesimist ::

right. Bug exploiteri maybe pa se to redki upajo da ne fasejo bana na high score accountu.

hojnikb ::

pa tudi na PCju spet ni tolk cheaterjov kot ti prikazuješ.
#brezpodpisa

Pesimist ::

eh ne govori. BF bad company 2 al bf3 je bil zadni bf ki sem ga kupo in 1 runda ni minla da 2 nista auto ban fasala povprecno. Od takrat dalje nisem vec mogo spilat streljacin. Druga kot kaki mmorpg ne povoham vec na pcju, tam vsej nisem neposredno oškodovan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

hojnikb ::

nwm no na kakih serverjih si ti igral bf3, ampak jst nekih večjih problemov z cheaterji ne opažam. Pa tudi pri drugih strejačinah.
Pač če igraš na proper serverjih, težav ni..
#brezpodpisa

kratos ::

No v mojih časih igranja pc-ja še call of duty uo je bilo na uradnih serverjih precej cheaterjev medtem ko sem na ps2 preigraval razne multiplayer špile in ni bilo nobenega haxerja že takrat! Ravno tako na konzolah v vseh letih igranja od ps2,ps3,x1,wii,x360,xo... nisem zasledil še niti enega ki bi z haxi pokvaril igro, večkrat pa sem že videl kakšne buge ki so bili prej smešni kot moteči.

Vprašanje kje igrati igre je bilo pa že odgovorjeno neštetokrat, primi kontroler v roke (priporočam od xbox one, ker je še vedno na samem vrhu) in 1 teden igraj igre, če ti nebo potegnilo potem je PC zate. Če ti je grafika pomembnejša od igralnosti potem pa vsekakor kupi PC za slabo politično plačo.

kmetek ::

Če imaš 1600€ kapitala, lahko kupiš dejansko vse.

Solidno dober računalnik za igranje iger 700-800€ + monitor 24'' 200€, miška + tipkovnica 50/60€.
PS4 419-499€ odvisno od igre itd.
Kar ti ostane bi morda lahko kupil kak rabljen PS3 ranga 100-120€....ker imaš ogromno PS+ zastonj iger na PS3 lahko doma na 1 račun igraš še z bratom/sestrom ali starši, če so g33ki.
Letna naročnina PS+ je 49,99€ za SLO račun, 39,99 funtov za UK račun, dobiš tudi v akcijah večkrat za 35 funtov......priporočam UK račun.

deno113 ::

ja samo pri ps4 sem razmišlo da še zraven kupim novi tv pa rabim game capture device za snemanje gameplayov za youtube ;D

kmetek ::

sej imaš sharefactory?

deno113 ::

kaj je sharefactory :D

St235 ::

deno113 ::

amm nisem si še kupil ps4 tak da nisem vedo kaj je share factory :D zanima me če lahko dobim v sloveniji kaki video capture device za ps4 :)

hojnikb ::

pa sej nerabiš capture carda za ps4, sj to ti hočemo dopovedat..
#brezpodpisa

deno113 ::

aja...ja te pa tak reči

kratos ::

x1 in ps4 imata že "capture device" vgrajen. Ko igraš preprosto snemaš z vgrajeno funkcijo, edini primer kjer to ni mogoče je v kakšnih alpha oz. beta špilih kjer to onemogočijo in je edina opcija zunanja komponenta ki zajema sliko.

Seljak ::

hojnikb je izjavil:

pa tudi na PCju spet ni tolk cheaterjov kot ti prikazuješ.


Kaaj? Mali je včeraj po dolgem času zalaufal COD MW3 in je vstrajal 5 minut. Pa,če ni bilo na mapi 5 nepridipravov,ki so streljali skozi zidove čez dve sobi in zadeli vse kar leze in gre(wallhack),potem res ne vem,zakaj mi tvoja trditev ni všeč. Tega na nobeni konzoli še nisem videl in doživel,pa imam veliko iger za PS in Xbox.

Kaj kupiti(PS ali PC?) Jaz imam vse troje. Sicer Xbox 360 in PS3,ampak neke ful velike razlike itak ni,le grafika je malce bolj izpiljena. Kar hočem napisati je to,da se pri tem moraš sam odločiti,za to,ker imajo vsake oči svojega malarja. Eni hvalijo to,drugi spet drugo in tako boš samo zmeden. Pc je ful dober,ker je vsestranski,lahko ga nadgrajuješ,skratka ni mej,če le imaš dovolj denarja. Konzola je malenkost bolj omejena,ni potrebe po nadgranji komponent in se ni potrebno bati,da ti katera igra ne bi lepo delovala čez tri leta kot recimo na PC-ju,kjer moraš iti z časom in razvojem novih iger naprej,kot sem že napisal. Torej nabavi oboje in bo volk sit in koza cela. Za 1600€ lahko imaš oboje,pa še igre si boš lahko nabavil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PS4 (strani: 1 2 3 4159 160 161 162 )

Oddelek: Konzole
80701253378 (25433) DejchSLO
»

PS3 ali PS4 na prelomu 2018/19

Oddelek: Konzole
465547 (3725) opeter
»

Nakup Xbox One X ali PS4PRO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9517300 (14264) kevin55
»

Konzola za 7 in 9 letnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6712941 (10438) opeter

Več podobnih tem