» »

Kam na zmenek

Kam na zmenek

1
2
3

menjalnik ::

stara mama je izjavil:

Če ne veš kam jo peljat, jo raje pelji v diskač, da ti jo kdo drug spelje.
Sam je itak nisi vreden.


Se strinjam:)
Bila sta na prvem zmenku pa sta bila oba tiho takrat?ziher ti je povedala kaj jo veseli in kje je rada, bolj boš razmišljal slabše bo.

Offtopic: Je ta punca iz Kranja? Kranjčanke so itak lahke ko perje, pa brez možganov, pazi v kaj se spuščaš:8)

Glugy ::

Mal več povej o tej deklini da bomo vsaj prbližn vedl kaj bi ji lahk blo všeč. Drgač pa tko k so ti že drugi povedal 100 ljudi 100 čudi...pač vsak je drugačn ane. Ni za vsazga vse dobr. Mal povej a je bl divja a bl miroljubna al kaka je no? pač čim več povej o tem kaj jo opredeljuje kar pač veš.

shadeX ::

Najbrž je tisti zmenek že šel mimo. Pitaj boga če sta še skup :))

mzakelj ::

Pelji jo na večerjo z zajtrkom, čene boš šel z trdim domov :)

Glugy ::

najslabi nardiš če nč ne nardiš. glede na to da jamraš da sta po službi utrujena pa tko rabta neki za sprositev ..torej neki na izi, ne rab bit velik. Recimo kino, spa, bazen, terme, gresta na špagete, na pizzo, naročita pizzo pa doma gledata film ..mislm tko neki čist na izi. jz štekam da je to drugi zmenk ampak pač če boš kul sproščen pa samozavestn en mal v izi bo to to. Pač povab jo če si ji všeč bo sprejela drgač jo pa vpraš če ima ona kakšno idejo. Tko no pač na izi.

koyotee ::

Get a guy...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

simnov ::

Pm zdaj sem že eno imel umes zdaj pa spet rad to.Pa to ko sem jo imel vse gladko pri tej pa nimam pojma kaj naj.

radmannsdorf ::

vpraš jo kam bi rada. ti pa si ej :)

vostok_1 ::

I say dump her. Če, ženska ni sposobna suverenosti in samoiniciative...it's most likely a trap and you'll regret it.

Invictus ::

Saj ni važno kaj.

Sam ne bodi mamina maza, pa nekaj naredi.

Babam je skoraj čisto vseeno kaj, dokler to delaš samo za njih.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

vostok_1 ::

Invictus je izjavil:

Saj ni važno kaj.

Sam ne bodi mamina maza, pa nekaj naredi.

Babam je skoraj čisto vseeno kaj, dokler to delaš samo za njih.


Jezus kristus. What a sad state we live in.

crniangeo ::

>vostok: Kot da išče drugo mamo..
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

vostok_1 ::

The fuck you're on about?

Fantje dejte se poslušat, kake izjavljate.

"Kam naj peljem babo?"

"Pelji jo na večerjo, drugače ne boš fukal"

"Kaj naj naredim, da se ji prikupim?"

"Babam je itak vseeno kako jih obravnavaš, važno, da jih zavajaš, se prilizuješ, se delaš idjota itd."


Ko bi to bila vsaj kaka komedja.

P.S. @crniangeo... nevem ali je to meni namenjeno ali proti meni. Se opravičujem če je prvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

crniangeo ::

nč proti tebi , just povem , ker zgleda kot da isce babo ki ga bo usmerjala - v iskanju druge mamice :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Grizzly ::

Tudi leta 2022 še hodimo na zmenke.

Takole je: Preko interneta sem spoznal neko punco (oba sva malo čez 30), izmenjala sva si nekaj sporočil, drugače pa se neki dobro ne poznava. Nameravam jo povabit ven, da se spoznava v živo. Jaz sem v zadnjih nekaj letih postal "insajder" - na zmenku že dolgo nisem bil, lokale po Ljubljani pa sploh ne poznam. Iščem nekaj primernega za zmenek. V mislih imam kak lokal z mirnim, romantičnim ambientom, kamor ne zahaja preveč ljudi in ni preglasno (kričati se mi ne da), kakšna umirjena glasba v ozadju je v redu. Super je, če strežejo še kakšne sladice, če bi slučajno želela kaj prigrizniti. Zaželjeno je tudi, da zraven manj prometno in primerno za kakšen sprehod (da se ne bova rabila umikati kolesarjem, skirojem itd.). Kot napisano, iščem v Ljubljani - najraje v bližini centra ali okoli Viča. Predlogi?

FireSnake ::

Kaj si do zdaj izbrskal?
Nič, ane?

Res si se "potrudil" za njo. Do zdaj bi že moral imeti malo pameti.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

mr_chai ::

Sem >> https://vilakoman.si/ hehe..

ma na viču maš Raco pa Sputnika. Svetujem Raca bar.

A lahko dobim link do njenga fb profila, pa ti naredim še celo analizo njene osebnosti, kaj ima rad in kaj ne. In ti napišem pdf poročilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

Rias Gremory ::

In ti napišem pdf poročilo.

A delaš zastonj?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

FlyingBee ::

Ne, samo hoče fb account.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

kuall ::

klopca pri ljubljanici/jezeru/koseški bajer ali pa kak lokal zunaj, kjer so mize zraven prazne, da imaš mir, pa če se po možnosti mimo sprehajajo kake seksi pičke, da kako pogledaš vmes.

FlyingBee ::

Ne gledat drugih na prvem zmenku, wth

Na tretjem že lahko, hehe
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

kuall je izjavil:

klopca pri ljubljanici/jezeru/koseški bajer ali pa kak lokal zunaj, kjer so mize zraven prazne, da imaš mir, pa če se po možnosti mimo sprehajajo kake seksi pičke, da kako pogledaš vmes.


Pa na 7 minut ljubljanska ciganija ki fehtari.
To bo zakon! ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FlyingBee ::

ne, parčke na zmenkih pustijo na miru, ni dinar tam
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

driver_x ::

Pelji jo v Nove Jarše.

WhiteAngel ::

Grizzly je izjavil:

Tudi leta 2022 še hodimo na zmenke.

Takole je: Preko interneta sem spoznal neko punco (oba sva malo čez 30), izmenjala sva si nekaj sporočil, drugače pa se neki dobro ne poznava. Nameravam jo povabit ven, da se spoznava v živo. Jaz sem v zadnjih nekaj letih postal "insajder" - na zmenku že dolgo nisem bil, lokale po Ljubljani pa sploh ne poznam. Iščem nekaj primernega za zmenek. V mislih imam kak lokal z mirnim, romantičnim ambientom, kamor ne zahaja preveč ljudi in ni preglasno (kričati se mi ne da), kakšna umirjena glasba v ozadju je v redu. Super je, če strežejo še kakšne sladice, če bi slučajno želela kaj prigrizniti. Zaželjeno je tudi, da zraven manj prometno in primerno za kakšen sprehod (da se ne bova rabila umikati kolesarjem, skirojem itd.). Kot napisano, iščem v Ljubljani - najraje v bližini centra ali okoli Viča. Predlogi?


Galerija Grad?

FlyingBee ::

meh, veter
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

kuall ::

FireSnake je izjavil:

kuall je izjavil:

klopca pri ljubljanici/jezeru/koseški bajer ali pa kak lokal zunaj, kjer so mize zraven prazne, da imaš mir, pa če se po možnosti mimo sprehajajo kake seksi pičke, da kako pogledaš vmes.


Pa na 7 minut ljubljanska ciganija ki fehtari.
To bo zakon! ;)

a klošarji? sploh ne vidim nobenega klošarja v ljubljani več, a jih je zoki prepodil? možno. jih kar mau pogrešam, so bili zanimiva turistična atrakcija, skor da najbolj zanimiva ogledna točka, če si se sprehodil po centru. vidim enega , ki hodi okoli btcja kot zombi, pa enega čudaka na kolesu z uno čepico in bosimi nogami (ta je zanimiva pojava), pol se pa že neha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

XIIT ::

Grizzly je izjavil:

Kot napisano, iščem v Ljubljani - najraje v bližini centra ali okoli Viča. Predlogi?

Zvezda na tortico in kavo - Kongresni trg
Vigo na sladoled - Kongresni trg ali Mačkova ulica (s Prešernovega trga greš čez Tromostovje in naravnost)

Lahko skombiniraš oboje, prvo tortica, potem sladoled, pa še sprehod ob Ljubljanici.
Lahko za sladoled izbereš kaj drugega, pa jo v Vigo pelješ kdaj drugič (imajo vrhunske sladolede).

Najbolje pa je da greš enkrat prej sam preverit, da ti bo potem na zmenku lokacija že nekoliko znana, pa boš manj nervozen.

Pa lahko boš tudi povedal kaj si jedel nazadnje, pa če je bilo dobro. Meni recimo je super tortica črni gozdiček v Zvezdi.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

mr_chai ::

XIIT je izjavil:


Najbolje pa je da greš enkrat prej sam preverit, da ti bo potem na zmenku lokacija že nekoliko znana, pa boš manj nervozen.



8-O LOL

FlyingBee ::

XIIT je izjavil:

Grizzly je izjavil:

Kot napisano, iščem v Ljubljani - najraje v bližini centra ali okoli Viča. Predlogi?

Zvezda na tortico in kavo - Kongresni trg
Vigo na sladoled - Kongresni trg ali Mačkova ulica (s Prešernovega trga greš čez Tromostovje in naravnost)

Lahko skombiniraš oboje, prvo tortica, potem sladoled, pa še sprehod ob Ljubljanici.
Lahko za sladoled izbereš kaj drugega, pa jo v Vigo pelješ kdaj drugič (imajo vrhunske sladolede).

Najbolje pa je da greš enkrat prej sam preverit, da ti bo potem na zmenku lokacija že nekoliko znana, pa boš manj nervozen.

Pa lahko boš tudi povedal kaj si jedel nazadnje, pa če je bilo dobro. Meni recimo je super tortica črni gozdiček v Zvezdi.

Klasika!
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

mr_chai ::

klasika = POTRJENA VREDNOTA

Horas ::

kaj eni komplicirate za priv zmenek je en sprehod kjerkoli s kavo ali kakšno drugo pijačo čisto v redu.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Miki N ::

Za štos ji reči, da poznaš en Mini Bar v tvoji ulici, prijetna glasba, intimni ambient. ;)
Presenečen boš koliko punc v resnici ne mara okolišarjenja s pijačkami ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

sdafsda ::

Kr švicat sm začnel, k sm tole začel brat.

ginekk ::

mr_chai je izjavil:

Sem >> https://vilakoman.si/ hehe..



To fura un nazadnjaški model "Scutom Fidei", ki mi je še RKC premalo konzervativna.
Torej mora bit ta vila omejena izključno na poročene pare, ki imajo potrjen sveti zakon.

Bezukhoff ::

K Dušanu na afterja, potlej pa bode kar bode.

Gregor P ::

FlyingBee je izjavil:

ne, parčke na zmenkih pustijo na miru, ni dinar tam

... nis ti naletu pol še na une z vrtnicam pa to >:D Ne, saj mislim da jih v Sloveniji še ni.:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Likalnik ::

XIIT je izjavil:

Grizzly je izjavil:

Kot napisano, iščem v Ljubljani - najraje v bližini centra ali okoli Viča. Predlogi?

Zvezda na tortico in kavo - Kongresni trg
Vigo na sladoled - Kongresni trg ali Mačkova ulica (s Prešernovega trga greš čez Tromostovje in naravnost)

Lahko skombiniraš oboje, prvo tortica, potem sladoled, pa še sprehod ob Ljubljanici.
Lahko za sladoled izbereš kaj drugega, pa jo v Vigo pelješ kdaj drugič (imajo vrhunske sladolede).

Najbolje pa je da greš enkrat prej sam preverit, da ti bo potem na zmenku lokacija že nekoliko znana, pa boš manj nervozen.

Pa lahko boš tudi povedal kaj si jedel nazadnje, pa če je bilo dobro. Meni recimo je super tortica črni gozdiček v Zvezdi.



Tortica pa še sladoled...pa po možnosti še Pepsi ali pa Coca Colo za čez...bejbi bo slabo po cukru že po prvem zmenku....zih je že ona dovolj sladka tako, da jo ne rabiš futrat s tem cukrom.

kot rečeno...nekam jo peli na pijačo ali dve (če se bosta pogovorno ujela bo par urc hitro okoli) pa mogoče še na en mini sprehod (pospremiš jo do avtomobila) pa si zmagal....na drugem zmenku jo imaš že na haubi:) ali pa na zadnjih zdicih...kjer ti je ljubše:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

XIIT ::

Likalnik je izjavil:

Tortica pa še sladoled...pa po možnosti še Pepsi ali pa Coca Colo za čez...bejbi bo slabo po cukru že po prvem zmenku....zih je že ona dovolj sladka tako, da jo ne rabiš futrat s tem cukrom.


Pač, odvisno od tvojih preferenc ter dolgoročnih načrtov.

 Every stick has the potential to become a trunk and it is the task of the sculptor to discover it. -Pierce Brosnan

Every stick has the potential to become a trunk and it is the task of the sculptor to discover it. -Pierce Brosnan

"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

kuall ::

lajbah, 2 pira oba spijeta, ravno prav pijana za dobro vzdušje. 20EUR stane. gostilne so pa vse bolj ali manj enake, odvisno samo kako so nagužvane in glasne. bistvo vseh teh pajzlnov je, da se ljudeki nabirajo na kup- čudaški pojav, če pomisliš, hočejo biti skupaj, nočejo pa biti preveč skupaj, nekak tako kot bajte v vasi: v bajti se družijo na polno, sosedje med bajtami pa zelo redko ali mogoče nikoli, so pa vseeno radi skupaj. to mora bit nekaj v genih taka razporeditev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

mr_chai ::

ginekk je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Sem >> https://vilakoman.si/ hehe..



To fura un nazadnjaški model "Scutom Fidei", ki mi je še RKC premalo konzervativna.
Torej mora bit ta vila omejena izključno na poročene pare, ki imajo potrjen sveti zakon.


Vem. Sem bil še svež iz druge teme :))

Prov naredu bi jim reklamo v stilu "Retreat for gay couples" >:D

Hypathia ::

Pri 30+ nimate toliko keša, da bi punco za prvi zmenek povabili vsaj na eno pizzo, ampak bluzite z nekimi pijačami, torticami, klopcami, sprehodi in podobnimi srednješolskimi forami? JFC keri luzerji.

immortan ::

kopat jo peli, ne bo makeupa gor :D

Avenger ::

Če se hočeš skeširat jo pel tankat... :))

Če res nič ne poznaš, greš najprej sam pogledat po centru. Gornji trg ima tudi nekaj intimnih lokalčkov, špica je tudi dobra izbira, Trnovo tudi. Itak ni ideja, da najdemo nek popoln lokal in bo punca nato tvoja. Vseeno je kje sta, samo da ni minusov, v bistvu. Viggota sicer odstvetujem, stvar okusa (res presladko, skoraj ne okušam drugega kot sladkor) ampak meni so bistveno boljši sladoledi v Gelaterija romantika na Dvornem trgu. Skratka, lahko tudi nič ne izbereš zares, ampak imaš 2, 3 kandidate, potem se nekje dobita, gresta na sprehod mimo teh lokalov, če ti je v taprvem videti vse kul, gresta tja, sicer pa naprej, a veš, mal sprot presodiš.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

FireSnake ::

kuall je izjavil:

FireSnake je izjavil:

kuall je izjavil:

klopca pri ljubljanici/jezeru/koseški bajer ali pa kak lokal zunaj, kjer so mize zraven prazne, da imaš mir, pa če se po možnosti mimo sprehajajo kake seksi pičke, da kako pogledaš vmes.


Pa na 7 minut ljubljanska ciganija ki fehtari.
To bo zakon! ;)

a klošarji? sploh ne vidim nobenega klošarja v ljubljani več, a jih je zoki prepodil? možno. jih kar mau pogrešam, so bili zanimiva turistična atrakcija, skor da najbolj zanimiva ogledna točka, če si se sprehodil po centru. vidim enega , ki hodi okoli btcja kot zombi, pa enega čudaka na kolesu z uno čepico in bosimi nogami (ta je zanimiva pojava), pol se pa že neha.


Ko sem bil nazadnje v Pršutariji me je 5 mladih nagovorilo, če jim dam denar (sami taki, ki bi lahko delali).
Samo eden je bil klošar. Posrečeno je rekel: "A je kak kovanček?". In on je tudi edini dobil.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Horas ::

immortan je izjavil:

kopat jo peli, ne bo makeupa gor :D


ja to pa, tk vsaj vidiš kakšna je real look. dandanes je že vse tk namazano da si misliš da je shod klovnov.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

ripmork ::

Hypathia je izjavil:

Pri 30+ nimate toliko keša, da bi punco za prvi zmenek povabili vsaj na eno pizzo, ampak bluzite z nekimi pijačami, torticami, klopcami, sprehodi in podobnimi srednješolskimi forami? JFC keri luzerji.

lol, na prvi zmenek nikoli nisem šel (niti ne bi hotel) nekaj obedovat. Pa sploh ne zaradi keša!
Prvi zmenek hoče imet človek fokus na spoznavanju in debati, pijačka ali kak simpl prigrizek za zraven je idealen. Ne pa, da je fokus na pogrnjeni mizi in krožniku, cmokanju in žvečenju v tišini, brisanju s prtički, žvenketanju nožev in vilic, ipd...

PS: Na par drinkih v fajn lokalu gre hitro precej več denarja, kot če pelješ punco "na pico" :))

kuall ::

Hypathia je izjavil:

Pri 30+ nimate toliko keša, da bi punco za prvi zmenek povabili vsaj na eno pizzo, ampak bluzite z nekimi pijačami, torticami, klopcami, sprehodi in podobnimi srednješolskimi forami? JFC keri luzerji.

a če jo povabim na dunajski zrezek, pol sem pa car?
kaj ti bo pa torba, če imaš kolo.

Hypathia ::

ripmork je izjavil:


Prvi zmenek hoče imet človek fokus na spoznavanju in debati, pijačka ali kak simpl prigrizek za zraven je idealen. Ne pa, da je fokus na pogrnjeni mizi in krožniku, cmokanju in žvečenju v tišini, brisanju s prtički, žvenketanju nožev in vilic, ipd...


To so zgleda neke ljubljanske fore, ker pri nas je spoznavanje in debatiranje z ljudmi ob jedači in pijači nekaj najbolj običajnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

ripmork ::

Hypathia je izjavil:

ripmork je izjavil:


Prvi zmenek hoče imet človek fokus na spoznavanju in debati, pijačka ali kak simpl prigrizek za zraven je idealen. Ne pa, da je fokus na pogrnjeni mizi in krožniku, cmokanju in žvečenju v tišini, brisanju s prtički, žvenketanju nožev in vilic, ipd...


To so zgleda neke ljubljanske fore, ker pri nas je spoznavanje in debatiranje z ljudmi ob jedači in pijači nekaj najbolj običajnega.

Hehe. Nimam pojma če je to kaj ljubljanskega, ali je sam osebna preferenca, sam verjetno nisem edini. Zadnja stvar, ki jo človek rabi na prvem zmenku je, da ti mal omake špricne na srajco, ali pa kak kos solate zataknjen za zobmi, ipd. Za drug date je pa že lahko kaka fajn večerja, je tudi načeloma bolj sproščena situacija...
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ZMENEK Z NEZNANKO (sramežljiv) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42362117 (20144) jabe

Kam peljati punco na pijačo v Ljubljani?

Oddelek: Loža
4514543 (4008) Cveto

Kam naj peljem punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9217242 (13204) dzinks63
»

Zmenek na klopcah, Ljubljana

Oddelek: Loža
4212511 (9928) Smurf
»

Pismo za zmenek z dekletom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15933270 (27577) Rias Gremory

Več podobnih tem