» »

ZMENEK Z NEZNANKO (sramežljiv)

ZMENEK Z NEZNANKO (sramežljiv)

AEx_1-7 ::

kuall je izjavil:

jaz pa na zmenkih začuda nimam čisto nobene treme, ker je tak fajn občutek se s kako srečat. mogoče sem pol še mau preveč brezskrben, pr babah moraš mau pazit kaj govoriš in da mau blefiraš. babe porajtajo bleferje.
edini problem je kako priti do zmenka. to pa je zajebano. posebej če ne uporabljaš tinderja in če neznank ne ogovarjaš preveč.
veliko pomaga pri odpravi takovrstne treme tudi to, če vadiš srečevanja s kakšnimi maserkami in psihoterapevtkami in jih čimveč premenjaš. ker pri babah katerim plačaš pa res ni čist nobene treme, ker ni strahu, da te bo zavrnila (razen če boš potegnil tiča vn seveda).


To zveni kot (first-hand) Marina poznavalec ... bo OP navdusen, koliko postov ze ima.
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

Telbanc ::

kuall je izjavil:

nazadnje ko sem bil na nekem kao zmenku z eno sem ratal tako sproščen, da sem ji začel kazat sliko od ene druge. seveda ji je takoj udarila babja ljubosumnost, ki je zelo huda in prekinila zmenek. ko babe ratajo ljubosumne velikokrat tako reagirajo, da se ti maščujejo in te odjebejo, to sem pogosto opazil.


Boljši vtis bi naredil če bi ji tko "slučajno" pokazal sliko svoje hiše. 8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

AEx_1-7 ::

Telbanc je izjavil:

kuall je izjavil:

nazadnje ko sem bil na nekem kao zmenku z eno sem ratal tako sproščen, da sem ji začel kazat sliko od ene druge. seveda ji je takoj udarila babja ljubosumnost, ki je zelo huda in prekinila zmenek. ko babe ratajo ljubosumne velikokrat tako reagirajo, da se ti maščujejo in te odjebejo, to sem pogosto opazil.


Boljši vtis bi naredil če bi ji tko "slučajno" pokazal sliko svoje hiše. 8-)


Morda pa je pozabil povedati, da mu je ta ga., po njegovem podvigu, pokazala se fotografijo svojega moza ... v uniformi seveda.
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

kuall ::

Telbanc je izjavil:

Boljši vtis bi naredil če bi ji tko "slučajno" pokazal sliko svoje hiše. 8-)

Jao kako so babe obsedene s tem, da ne živiš "pri mami". po moje mi je s tem težilo 50% vseh kandidatk in to prav na veliko. to je njihov prvi kriterij. butasto. saj se z babo komot odseliš, ko sta enkrat skupaj. kaj bom sam živel al kaj? ne me jebat.

Aamadej ::

Prikupno zme je izjavil:



Mislim si da sem vizualno grd, sicer postava ok, vendar obraz katastrofa.



Zanimivo, da se nihče ni obesil na zgornji stavek.

Če je OP res tako neprivlačen v obraz kot sam pravi, kako mora potem izgledati punca, ki je temu neprivlačnemu OP-ju stisnila "like", da je sploh prišlo do njunega Tinder matcha.

Vidim samo dve možnosti:

Ali je ta punca tudi sama v isti "neprivlačni" kategoriji, v tem primeru OP-ja ne rabi bit strah, saj nima dosti za zgubit.

Ali pa OP trola na polno, kot so že predhodniki omenili v prejšnjih postih.


Je pa po mojih izkušnjah na Tinderju in vseh ostalih socialnih portalih tako, da velika večina punc potem v živo zgleda najmanj za eno kategorijo slabše, kot pa na objavljeni profilni fotki/fotkah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aamadej ()

Meizu ::

Pokaži tej punci kaki pikolovci smo tule na ST, seks ti ne uide!

FireSnake ::

kuall je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Boljši vtis bi naredil če bi ji tko "slučajno" pokazal sliko svoje hiše. 8-)

Jao kako so babe obsedene s tem, da ne živiš "pri mami". po moje mi je s tem težilo 50% vseh kandidatk in to prav na veliko. to je njihov prvi kriterij. butasto. saj se z babo komot odseliš, ko sta enkrat skupaj. kaj bom sam živel al kaj? ne me jebat.


Edino pravilno!
A ona naj takoj zamenja mamo in fojtra in pedena zgubo, ki ne zna poskrbeti zase?
Prav imajo. Ne 50%, VSE bi morale imeti tak standard. Kaka mama, kaj je tebi?

S tem, da same tudi kaj naredijo iz svojega življenja.
Ne pa žurat (sponzorsko) do tridesetega, potem pa najt budalo s stanovanjem in avtomobilom, ki ji bo naredil otroka.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Miki N ::

kuall je izjavil:

jaz pa na zmenkih začuda nimam čisto nobene treme, ker je tak fajn občutek se s kako srečat. mogoče sem pol še mau preveč brezskrben, pr babah moraš mau pazit kaj govoriš in da mau blefiraš. babe porajtajo bleferje.
edini problem je kako priti do zmenka. to pa je zajebano. posebej če ne uporabljaš tinderja in če neznank ne ogovarjaš preveč.
veliko pomaga pri odpravi takovrstne treme tudi to, če vadiš srečevanja s kakšnimi maserkami in psihoterapevtkami in jih čimveč premenjaš. ker pri babah katerim plačaš pa res ni čist nobene treme, ker ni strahu, da te bo zavrnila (razen če boš potegnil tiča vn seveda).



Kuall, ti jih lahko itak očaraš s kakim janšističnim pogledom na svet. Bo padla 1 2 3.

Pa to ni cinizem - punce imajo (prikrito) pogosto rade tipa, ki je na hard! Resno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Likalnik ::

pa saj je vseeno, če je troll....tema je zanimiva...predvsem je pa zanimivo brati vas heroje na zmenkih...po prebranem sodeč lahko sklepam, da sem jaz še dost jebach:)

ripmork ::

Jp, tema je čist legit.

Aamadej je izjavil:

Je pa po mojih izkušnjah na Tinderju in vseh ostalih socialnih portalih tako, da velika večina punc potem v živo zgleda najmanj za eno kategorijo slabše, kot pa na objavljeni profilni fotki/fotkah.

Ponavadi za profilko vzamejo fotko, ki jih predstavlja iz najboljšega možnega kota, po možnosti vzamejo še kako leto (dve,tri...) staro fotko, pa smo tam, ja :)

Avenger ::

Precej sem prepričan, da če se že greš dejting, ko ti je stik dalo neko omrežje, bi moral gledat samo nekaj zelo, zelo osnovnih stvari: starost, lokacija, kadilec/nekadilec... brez da pogledaš fotko. Ali pa pač pogledaš eno in pozabiš. Potem greš tja dobesedno da vidiš kaj bo. Ne uno a veš, fak to morm dobit, bejba je čist huda, jaz sem pa že tok dolgo časa sam... Pač greš tja spoznat neko osebo, ki je prej nisi poznal in potem morda kaj rata iz tega, morda ne... Najhuje je, ko večkrat pregledaš ves profil, vse fotke, opis, si v glavi narišeš sliko osebe, se že zapališ in potem se na zmenku izkaže:
-da sploh ne zgleda tko kot na fotkah (in tvoji fantaziji)
-da ni tako pravljična kot se je opisala (in si fantaziral, da je)
-da ona nima nekega interesa do tebe iz zgoraj navedenih razlogov z njene perspektive ali pa ker ji dejansko nisi zanimiv, ali pa si preveč needy in si izpadel malo sluzast in švoh
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Invictus ::

ripmork je izjavil:

Spletni dating je dandanes nekaj povsem običajnega, ne glede na to, kaj iščeš.

Kaj češ, nekateri še vedno živijo v jami...

Praktično po Evropi ne moreš več spoznati nekoga v živo, sploh v teh časih ne...

Če ne drugega, je korona dala pospešek spletnemu datingu, saj so še ženske pogruntale, da je to bolje od spoznavanj v živo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

FireSnake ::

Invictus je izjavil:


Praktično po Evropi ne moreš več spoznati nekoga v živo, sploh v teh časih ne...


Hahaha, kaj je pa to za ena neumnost?
Ti pa ne potuješ preveč, ane? :))
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

6bt9hmDwY ::

Meni osebno pa 'spletno socializiranje' ne ustreza, ker si tam zreduciran na enega od mnogih zapisov v bazi. Ali pa moraš, da izstopaš, biti nekaj izrednega tako ali drugače, zahteva veliko dodatnega nepotrebnega efforta. Poleg tega, da te lahko prepozna tudi bližnja okolica in te potem heca. Meni osebno je veliko bolje biti na 'fizičnem terenu', je stvar precej bolj diskretna in enostavna. Ymmv.

TheBlueOne ::

Dosti komplicirate okoli Tinderja. Koncept je naceloma dober in deluje, ker imas na radarju vse take, ki ne hodimo po gostilnah in lokalnih festah. Posebej odlicno deluje v mestih, kjer se lahko posexas ze iz gole prakticnosti.

Pool je ogromen, tako da ce kolikortoliko brihtno naredis racun in povez kaj bolj pametnega kot "Zivijo, si mi zelo vsec. Bi sla morda na kavo. Rad hodim v planine..." imas super sanse za redni sex z mnogimi deklinami, brez da sploh moras iti na neke evente za socilizacijo. Pecas med tem ko geekas in pijes pivo na svoji terasi.

6bt9hmDwY ::

Modri, tole deluje bolj kot marketinški oglas, glede na stanje na slo-tech.com, pa ni ravno reprezentativno. Govoriš iz izkušenj ali iz želj? Si drugače kak mlad Adonis ali kak srednjeletni 'pater familias'?

Invictus ::

Ja, tako kot je modri napisal.

Greš službeno v tujino, vklopiš Tinder, in v svoji okolici med službo polikaš punce. Dosti šans je, da kaj ubodeš, sploh v večjih mestih, kjer imaš še udobje javnega prevoza.

Če si pa plačaš Gold account, pa še vidiš kdo polika tebe. Še lažje...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

TheBlueOne ::

6bt9hmDwY je izjavil:

Modri, tole deluje bolj kot marketinški oglas, glede na stanje na slo-tech.com, pa ni ravno reprezentativno. Govoriš iz izkušenj ali iz želj? Si drugače kak mlad Adonis ali kak srednjeletni 'pater familias'?


Izkusenj in zelj, ker vec ne smem. Morda sem in Adonis in 'pater familias', morda nic od tega, kdo ve, ker eno ne izkljucuje drugega, nic pa ni potrebno za uspesnost na Tinderju.

Je pa moj hobi marketing in psihologija okoli marketinga, ker mi slednje pomaga pri vsem, posebej pa je uporabno pri dekletih. Poleg tega je tak pristop vsaj meni izjemno zabaven, posebej takrat, ko deluje. Kjer nikoli nisi preprican, ce je punci vsec tvoj nacin ali pa ji je vsec, da znas biti zabaven na izviren nacin. Odvisno od IQ. Ce ji je zabavno, da znas igrati in v tem uzivati, potem imas morda opravka z brihtno bejbo, kar pa je fenomenalno za zabavnostni faktor.

6bt9hmDwY ::

Zanimivo...

Kolikor razumem stanje jaz, so drugi problemi kot to, da si ne bi zapomnili, kje in s kom, od toliko možnosti, so spali prejšnjo noč.

Načeloma ne zasledim veliko tem v smislu 'Sinoči je bilo noro, zdaj pa ne vem, če imam std' ali pa 'Sinoči je bilo noro, zdaj pa ne vem, če smo zanosili'. Da ne omenjam 'Sinoči je bilo noro, zdaj sem pa zaljubljen/a'.

Vem pa, da MOJE mnenje ni merodajno.

Mimogrede, Modri, vsa čas ti, da tako obdeluješ te mlade bejbe s svojim podrobnim poznavanjem ženske psihe, ni slabo, ni slabo.
(Palec gor!)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 6bt9hmDwY ()

TheBlueOne ::

6bt9hmDwY je izjavil:


Kolikor razumem stanje jaz, so drugi problemi kot to, da si ne bi zapomnili, kje in s kom, od toliko možnosti, so spali prejšnjo noč.


V teoriji je lahko tako ampak tisti, ki to govorijo verjetno nimajo kaj dosti od tega. V praksi je bilo zame bolj prakticnost in pa najdi res zanimive punce, katerih v lokalih ne najdes. Pricakujem, da kakor jaz nima casa za take bedarije kakor se ponujati po gostilnah.

acookook ::

Vidim, da imamo slotecharji same ljubenzenske težave, tako kot tu kot na discordu :|

TheBlueOne ::

6bt9hmDwY je izjavil:



Načeloma ne zasledim veliko tem v smislu 'Sinoči je bilo noro, zdaj pa ne vem, če imam std' ali pa 'Sinoči je bilo noro, zdaj pa ne vem, če smo zanosili'. Da ne omenjam 'Sinoči je bilo noro, zdaj sem pa zaljubljen/a'.

Vem pa, da MOJE mnenje ni merodajno.

Mimogrede, Modri, vsa čas ti, da tako obdeluješ te mlade bejbe s svojim podrobnim poznavanjem ženske psihe, ni slabo, ni slabo.
(Palec gor!)


Taprvo je na Tinderju redko, ker za razliko od gostilniskega modusa praviloma nisi nabit od alkohola. Poleg tega pri kriznih sexanjih iz danes na jutri dosti bolj pazis zaradi drugih "bitij", kot potencialnih potomcev. :D

Moji casi so drugace bolj kot ne mimo, imam familijo, tako da ne morem raskirati takega mrezenja in bi tezko reguliral, ce bi imel dvojno zivljenje. Sem prelen...

6bt9hmDwY ::

TheBlueOne je izjavil:

Pricakujem, da kakor jaz nima casa za take bedarije kakor se ponujati po gostilnah.

Ah ja, ne vem, veliko priložnosti je za srečati ljudi, gostilne so ene bolj zadnjih in moraš imeti veliko sreče, sploh v covid eri.

Se spomnim primera v gorah, ki sem ga opazil pri sosednji mizi, da je en tak zelo navaden, povprečen, v bistvu siva miš, bil tako uspešen, da mu je potem en tak super visok in simpatičen Adonis na koncu čestital in priznal, da česa takšnega še ni doživel.

Pa ne vem o kakšnem gostilniškem modusu in nabitju od alkohola sploh govoriš. Stereotipi so zelo močni s teboj, Modri Adonis?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 6bt9hmDwY ()

TheBlueOne ::

6bt9hmDwY je izjavil:


Ah ja, ne vem, veliko priložnosti je za srečati ljudi, gostilne so ene bolj zadnjih in moraš imeti veliko sreče, sploh v covid eri.

Se spomnim primera v gorah, ki sem ga opazil pri sosednji mizi, da je en tak zelo navaden, povprečen, v bistvu siva miš, bil tako uspešen, da mu je potem en tak super visok in simpatičen Adonis na koncu čestital in priznal, da česa takšnega še ni doživel.


Kje pa? Drugace kar se tice planin se pa lahko strinjam, da so OK za haklanje punc. Ampak ne, da jih vabis tja na Tinderju ampak da jih najses v planinah. Seveda ne skodi, da pogledas, ce je katera na koci na Tinderju in jo poskusis pomatchat. Potem si nekaj korakov od sexa. :D

Ce je nekdo, ki izgleda podpovrecen nadpovprecno uspesen si lahko siguren, da ni podpovprecen. V tem primeru Adonis in ti ne razumeta kaj je za doseganje tega cilja nadpovprecno. Navzven skrita substanca, ki se zna prodajati je sila zanimiva.

Ce das hudica v Al Pachina dobis:



Predstavljaj si ga kot povprecno oblecenega strica, ki ji rece kaj v stilu "Joj kako si lusna, bi sla na kavo.".

Zgodovina sprememb…

6bt9hmDwY ::

TheBlueOne je izjavil:

Ampak ne, da jih vabis tja na Tinderju

WTF Modri, ti najbolj ne slediš temi, se mi zdi, kdo je omenjal kakršnokoli vabljenje v gore na Tinderju? Ali v gostilne, kjer se, po tvojem mnenju, zabiješ od alkohola... Polno nekih (povečini napačnih) domnev, me v resnici zanima, kje se končajo :-)

Nekaj mi ne štima tole tvoje odgovarjanje, pa naj bo, smo itak že veliko preveč pozornosti privlekli nase...
:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 6bt9hmDwY ()

kuall ::

Miki N je izjavil:

Kuall, ti jih lahko itak očaraš s kakim janšističnim pogledom na svet. Bo padla 1 2 3.

ne janšistični ampak racionalni in analitični. ne padajo babe na racionalost, to vržejo pod geekovstvo. raje imajo bumbarje, ki nabijajo 100x prežvečene floskule (družbeno sprejemljive predsodke).

TheBlueOne ::

6bt9hmDwY je izjavil:


WTF Modri, ti najbolj ne slediš temi, se mi zdi, kdo je omenjal kakršnokoli vabljenje v gore na Tinderju? Ali v gostilne, kjer se zabiješ od alkohola... Polno nekih domnev, me zanima, kje se končajo :-)


Pa mi ti povej, kaj je bolj ucinkovti kot Tinder. Ogromen pool, lahko iz kavca poizkusis x strategij, lahko menjas izgled itn.

kuall ::

FireSnake je izjavil:

in pedena zgubo, ki ne zna poskrbeti zase?

če živiš pri mami ne pomeni, da si zguba, ki ne zna poskrbeti zase. lahko samo nočeš razmetavat denarja za brezveze. bolj se gre za to, da so babe ljubosumne na mame in jih to ljubosumje meče iz tira. njihov problem.

Invictus ::

TheBlueOne je izjavil:


Pa mi ti povej, kaj je bolj ucinkovti kot Tinder. Ogromen pool, lahko iz kavca poizkusis x strategij, lahko menjas izgled itn.

Celo cel kup Slovensk je zdaj na Tinderju, če se omejimo na lokalno sceno... So bolj napredne od fantov :).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

6bt9hmDwY ::

TheBlueOne je izjavil:

Pa mi ti povej, kaj je bolj ucinkovti kot Tinder. Ogromen pool, lahko iz kavca poizkusis x strategij, lahko menjas izgled itn.

Ne vem, žal ne uporabljam družbenih omrežij (da ponovim, ker bi se domnevno izgubil v navidez neskončnem poolu povečini lepših in mlajših in da me okolica ne prepoznava, ker sem pač rad, ko je prilika, v družbi mladine) ampak se mi zdi tvoja interpretacija tovrstne tehnološke (verjetno ena od mnogih podobnih) rešitve precej idealistična glede na to, koliko pritoževanja preberem na forumu, kako je koga nekje težko najti in da ne živi v Hotel Mama in podobno. Če si ti en iz top 5% Adonisov, ne kvalificiraš za večinsko mnenje, žal, za mnenje dajmo raje vprašati povprečne in podpovprečne, kaj meniš?

Med podpovprečne sodim jaz in sem 87,65% prepričan, da ne bi bil deležen uspeha kot si ga ti, če bi uporabljal Tinder (ali podobno zadevo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 6bt9hmDwY ()

TheBlueOne ::

kuall je izjavil:

FireSnake je izjavil:

in pedena zgubo, ki ne zna poskrbeti zase?

če živiš pri mami ne pomeni, da si zguba, ki ne zna poskrbeti zase. lahko samo nočeš razmetavat denarja za brezveze. bolj se gre za to, da so babe ljubosumne na mame in jih to ljubosumje meče iz tira. njihov problem.


Ce odrasel tip ne zasluzi za stanovanje ali mu je prihranek najemnine ultimo dobicek potem si verjetno bolj zanimiv maminim frendicam, kot pa mladim deklinam.

Telbanc ::

ripmork je izjavil:

Jp, tema je čist legit.

Aamadej je izjavil:

Je pa po mojih izkušnjah na Tinderju in vseh ostalih socialnih portalih tako, da velika večina punc potem v živo zgleda najmanj za eno kategorijo slabše, kot pa na objavljeni profilni fotki/fotkah.

Ponavadi za profilko vzamejo fotko, ki jih predstavlja iz najboljšega možnega kota, po možnosti vzamejo še kako leto (dve,tri...) staro fotko, pa smo tam, ja :)


Ne vem kaj komplicirate zarad videza.

Mi ni jasno.

Kako že gre una "bogat moški enostavno ne more biti grd". :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

FireSnake ::

kuall je izjavil:

če živiš pri mami ne pomeni, da si zguba, ki ne zna poskrbeti zase

To pomeni točno to!
Če se ti slepiš to še vedno ne spremeni dejstva.

kuall je izjavil:

lahko samo nočeš razmetavat denarja za brezveze

Tole je zgolj izgovor.


kuall je izjavil:

bolj se gre za to, da so babe ljubosumne na mame in jih to ljubosumje meče iz tira. njihov problem.


Popolnoma zmotno!
Ni čudno, da si sam.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kuall ::

TheBlueOne je izjavil:

Ce odrasel tip ne zasluzi za stanovanje ali mu je prihranek najemnine ultimo dobicek potem si verjetno bolj zanimiv maminim frendicam, kot pa mladim deklinam.

tip raje zagoni denar za masaže kot za butasto najemnino. :))
pa zdej si užalil babe, da so keš pičke. se nebi strinjale s tabo po moje.

TheBlueOne ::

6bt9hmDwY je izjavil:


Ne vem, žal ne uporabljam družbenih omrežij (da ponovim, ker bi se domnevno izgubil v navidez neskončnem poolu povečini lepših in mlajših in da me okolica ne prepoznava, ker sem pač rad, ko je prilika, v družbi mladine) ampak se mi zdi tvoja interpretacija tovrstne tehnološke (verjetno ena od mnogih podobnih) rešitve precej idealistična glede na to, koliko pritoževanja preberem na forumu, kako je koga nekje težko najti in da ne živi v Hotel Mama in podobno. Če si ti en iz top 5% Adonisov, ne kvalificiraš za večinsko mnenje, žal, za mnenje dajmo raje vprašati povprečne in podpovprečne, kaj meniš?


Ne vem zakaj imas neko mnenje brez, da si preizkusal. Lahko si grd kolikor hoces. Ce imas stil, karakter in samozavest imas vec sans kot Adonis. Seveda tudi svoje stanovanje. :D Si pa ja videl sivo mis...

Telbanc ::

kuall je izjavil:

FireSnake je izjavil:

in pedena zgubo, ki ne zna poskrbeti zase?

če živiš pri mami ne pomeni, da si zguba, ki ne zna poskrbeti zase. lahko samo nočeš razmetavat denarja za brezveze. bolj se gre za to, da so babe ljubosumne na mame in jih to ljubosumje meče iz tira. njihov problem.


Če boš pri ženskah gledal na vsak evro, to takoj začutijo. Da majo skopuha pred sabo. Potem bo Desanka Sakič dolgo časa tvoja najboljša prijateljica.

Žensko je treba peljat vun, na škampe, na ribe, v drago restacracijo, treba jo razvajat, da pol skočiš tam kjer bi rad.

Ženska je kot vijolina, na katero je potrebno igrat, lepo in pazljivo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

6bt9hmDwY ::

TheBlueOne je izjavil:

Ne vem zakaj imas neko mnenje brez, da si preizkusal. Lahko si grd kolikor hoces. Ce imas stil, karakter in samozavest imas vec sans kot Adonis. Seveda tudi svoje stanovanje. :D Si pa ja videl sivo mis...

To se napiše na Tinder 'Imam stil, karakter in samozavest, tudi stanovanje (ali več njih)?' in potem se top mladenke kar v vrsto postavijo? Aja, resno? Jemljem nazaj, prosim, oprosti, imaš prav, če so slika, starost in ostale fizične komponente potem zanemarljive.

Siva miš nima zveze s Tinderjem, pa to jaz tebi razlagam, ne ti meni!
:))

FireSnake ::

Telbanc je izjavil:


Ženska je kot vijolina, na katero je potrebno igrat, lepo in pazljivo.


:))

Tega pa še nisem slišal.
Dobra!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

TheBlueOne ::

6bt9hmDwY je izjavil:


To se napiše na Tinder 'Imam stil, karakter in samozavest, tudi stanovanje (ali več njih)?' in potem se top mladenke kar v vrsto postavijo? Aja, resno? Jemljem nazaj, prosim, oprosti, imaš prav, če so slika, starost in ostale fizične komponente potem zanemarljive.

Siva miš nima zveze s Tinderjem, pa to jaz tebi razlagam, ne ti meni!
:))


Lol ne... Imas fotke. Pac siva mis ni siva mis, ker jo ti vidis kot sivo mis. Adonis pa morda ni kaj dosti vreden, ceprav si ti mislis, da je.

Likalnik ::

Telbanc je izjavil:

kuall je izjavil:

FireSnake je izjavil:

in pedena zgubo, ki ne zna poskrbeti zase?

če živiš pri mami ne pomeni, da si zguba, ki ne zna poskrbeti zase. lahko samo nočeš razmetavat denarja za brezveze. bolj se gre za to, da so babe ljubosumne na mame in jih to ljubosumje meče iz tira. njihov problem.


Če boš pri ženskah gledal na vsak evro, to takoj začutijo. Da majo skopuha pred sabo. Potem bo Desanka Sakič dolgo časa tvoja najboljša prijateljica.

Žensko je treba peljat vun, na škampe, na ribe, v drago restacracijo, treba jo razvajat, da pol skočiš tam kjer bi rad.

Ženska je kot vijolina, na katero je potrebno igrat, lepo in pazljivo.


poznam take primere, pol se pa tolk nabaše s tistim ribam, da jo trebuh boli in spet ni nič s skakanjem....potem pride na vrsto Desanka ali Levanka...odvisno od tipa človeka, kero ima raje:)

Samael ::

Prikupno zme je izjavil:

Vendar imam problem da postanem zelo nesamozavesten ter sramežljiv ko se srečam s punco, preprosto zmrznem.

Ti samo pred zmenkom obnovi ključne momente skupine MAYHEM, da bosta imela o čem pogovarjati, pa da boš znal dovolj slikovito opisati samopoškodbene rituale pevca Svean Erika Kristiansena aka Maniaca, pa kako si je njegov naslednik Per Yngve Ohlin aka Dead razstrelil možgane, pa kako je Øystein Aarseth aka Euronymous pred prihodom policije vse to lepo poslikal in uporabil na naslovnici njihovega live albuma The Dawn of the Black Hearts, pa potem kako je Varg Vikernes aka Burzum 23-krat zabodel prej omenjenega Euronymousa ... pa če potem zmanjka teme za pogovor, lahko nadaljujeta nit o požganih cerkvah s strani prej omenjenega Burzuma in kompanije tam v zgodnjih devetdesetih na Norveškem ...
Za konec si lahko ogledata še film Lords of Chaos, ki je sicer za en drek, ampak če te bo po vsem tem še poklicala, boš vedel, da je taprava, sicer išči dalje!
Samael != Samuel

6bt9hmDwY ::

TheBlueOne je izjavil:

Lol ne... Imas fotke. Pac siva mis ni siva mis, ker jo ti vidis kot sivo mis. Adonis pa morda ni kaj dosti vreden, ceprav si ti mislis, da je.

Ja, pa če ti, Modri (iz Skupine modrih mož?) na svoji najslabši sliki izgledaš boljše kot jaz na svoji najboljši (ali zaradi moje lastne podpovprečne pojave/fotografa ali zaradi tvoje nadpovprečne pojave/fotografa, sploh ni pomembno), ne moreš enostavno prenesti svojega nivoja Tinder izkušnje name, če ne poznam jaz tebe (Adonisa) in ti ne poznaš mene (Morlocka), kaj šele, da napravimo eksperiment na Tinderju (ali pri podobni storitvi).

Tvoje izhodiščno sporočilo bi moralo biti 'Na Tinderju se je meni, torej Modremu super Adonisu s prvovrstnim karakterjem, izbranim stilom in resno materialno kredibilnostjo, odlično obneslo! Za vas pa ne morem garantirati, če ste kakršnakoli podpovprečna siva miš! Ymmv!'

Saj vem, da se ne razumemo, nič hudega, bom diskusijo in razkritje od globoke žalosti potisnil v podzavest med ostale.

Ashrack ::

@OP
Vse kar rabis za zmenek je samozavest. Ce imas probleme z zivcnostjo pred zmenkom vsaj dva piva ali vodki spij.

Lepo se obleci (vprasaj kolegice ali pa geje za nasvete pri obleki, ce nisi ravno dober v tem) in pojdi z njo nekam na pijaco in nikakor ne v restavracijo. Ta lokal naj bo nekaj srednjega, nic fensi. Saj gres le na zmenek in noces delovati obupan da jo peljes nekam prevec fino. Prav tako je tudi na njej, da ona tebe ocara in bo tudi ona verjetno nervozna.
Seveda so tudi zenske ki samo hocejo zastonj kosilo ali fensi pijaco. Zato nasvet, da nikoli ne peljes zenske v restavracijo ali nek fensi lokal na prvem zmenku.

Ko si enkrat vse to uredil, je pa samo se na vama da se zabavata. Ce se na pijaci imata fino predlagas se nek sprehod ali pa neko drugo lokacijo. Nikakor ne ostanes v tem istem lokalu. To je zenskam vsec, da se nekaj dogaja. Potem je ze zvecer in si zdaj na 50 % moznosti da gres k njej prespat ali pa se poslovis s poljubom in gres domov. To je pa odvisno od vaju dveh.
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

6bt9hmDwY ::

Ashrack je izjavil:

Prav tako je tudi na njej, da ona tebe ocara in bo tudi ona verjetno nervozna. Seveda so tudi zenske ki samo hocejo zastonj kosilo. Zato nasvet, da nikoli ne peljes zenske v restavracijo na prvem zmenku.

WTF? Pa restavracija je malenkost, kam pa hočeš it, tam se lepo vsedeš kot človek, malo spiješ, vidiš, če zna uporabljat pribor kot je potrebno in to...Ona pe je njega že očarala že s tem, da se sploh odzvala na vabilo, saj vidiš.

Sem enkrat v eni drugi gostilni videl, da je ena kar fejst mladenka možakarju vzela roke v svoje, ki jih je umaknil in ji podtaknil kitajske palčke ali nekaj, pa je ona hotela, da jih vrne pa ga nekaj rajcala in božala, pol sta pa šla, pa je moral njeno torbico nosit pred sabo, eni pa smo se smejali temu, ko je bil ded cel res uiber napaljen. Pa isto izgledal nikakršno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 6bt9hmDwY ()

kuall ::

meni je ena enkrat razlagala, da če se odseliš s tem pokažeš ženski, da si pripravljen skleniti nek "poslovni dogovor" z njo. da se s tem zavežeš njej. jaz sem samo debelo gledal, kako čudno to babe razmišljajo.

in vedno znova babe kritizirajo mame. rečejo: po moje je tvoja mama kriva. mama gor, mama dol. ma kakšna mama. če kdo je fotr kriv, ker je bil psiho. mama je pa ja ok. same sebi pljuvajo v skledo s tem babjim ljubosumjem na mame.

pri babah je tako. imajo zelo močan materin čut. in potem če dobijo kakega maminega sinkota, kar jih je veliko na svetu, s tem se strinjam, hitro pride do te nevarne situacije, da postanejo nadomestek te mame, čist nehote. in potem potegnejo takratko v razmerju, ker biti mama pomeni dajati. in zato je dobro, da moški ne živi pri mami en čas preden gre v zvezo, ker se s tem otrese navad maminih sinkov- "pijavk" .
to je znanstvena razlaga. tako se razloži stvari. glejte in se učite.

Ashrack ::

6bt9hmDwY je izjavil:

Ashrack je izjavil:

Prav tako je tudi na njej, da ona tebe ocara in bo tudi ona verjetno nervozna. Seveda so tudi zenske ki samo hocejo zastonj kosilo. Zato nasvet, da nikoli ne peljes zenske v restavracijo na prvem zmenku.

WTF? Pa restavracija je malenkost, kam pa hočeš it, tam se lepo vsedeš kot človek, malo spiješ, vidiš, če zna uporabljat pribor kot je potrebno in to...Ona pe je njega že očarala že s tem, da se sploh odzvala na vabilo, saj vidiš.

Restavracija je potrata casa. V prve pol ure ponavadi ves ali si sta kompatibilna ali ne. In ce si nista samo v tisini cakata hrano
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

6bt9hmDwY ::

Ashrack je izjavil:

Restavracija je prevelik strosek in tudi tezje pobegnes ce je zenska zmesana.

Auch, ja pol pa pejdi v McDonalds ali kaj jaz vem, kaj, pač, kot odrasli ljudje, no. Če pa ni vredna niti tega izdatka... Ženska zmešana, kako? Da gre pod mizo in ti ga potegne pred vsemi ali kaj? Pa ni to najslabše, kar se ti lahko zgodi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 6bt9hmDwY ()

kow ::

Zmesana s tvoje perspektive. Lahk ti bo razlagala o astrologiji ali kaj podobnega. Lahk je celo zmesana iz perspektive uradne medicine. Nehaj trmariti, restavracija za prvi zmenek je neumnost. Gres na kofe, ce je fajn narocis se tortico. Kje je problem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

6bt9hmDwY ::

kow je izjavil:

Zmesana s tvoje perspektive. Lahk ti bo razlagala o astrologiji ali kaj podobnega. Nehaj trmariti, restavracija za prvi zmenek je neumnost.

Zanimivo, restavracija je dejansko neopazen izdatek glede na vse drugo, kar šele sledi, če se ti NE zdi zmešana...
Tudi astrologija ni nekaj najhujšega, kar se ti (no, meni) lahko zgodi...
:))

kow je izjavil:

Nehaj trmariti, restavracija za prvi zmenek je neumnost. Gres na kofe, ce je fajn narocis se tortico. Kje je problem...

Ne vem, kdo vam je vcepil, da iti v restavracijo pomeni ji plačati najdražje kosilo. Spet kar neke domneve. Koliko ste vi stari tu, če ni skrivnost? 20?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 6bt9hmDwY ()

FireSnake ::

kuall je izjavil:

meni je ena enkrat razlagala, da če se odseliš s tem pokažeš ženski, da si pripravljen skleniti nek "poslovni dogovor" z njo. da se s tem zavežeš njej. jaz sem samo debelo gledal, kako čudno to babe razmišljajo.

in vedno znova babe kritizirajo mame. rečejo: po moje je tvoja mama kriva. mama gor, mama dol. ma kakšna mama. če kdo je fotr kriv, ker je bil psiho. mama je pa ja ok. same sebi pljuvajo v skledo s tem babjim ljubosumjem na mame.

pri babah je tako. imajo zelo močan materin čut. in potem če dobijo kakega maminega sinkota, kar jih je veliko na svetu, s tem se strinjam, hitro pride do te nevarne situacije, da postanejo nadomestek te mame, čist nehote. in potem potegnejo takratko v razmerju, ker biti mama pomeni dajati. in zato je dobro, da moški ne živi pri mami en čas preden gre v zvezo, ker se s tem otrese navad maminih sinkov- "pijavk" .
to je znanstvena razlaga. tako se razloži stvari. glejte in se učite.


Od tebe bi se učili?

Dajmo par dejstev na mizo:
- živiš v hotelu mama,
- ženskam govoriš "babe",
- posplošuješ svoja zmotna mišljenja na vse.

Mislim, da si ti zadnji od kogar bi kdorkoli vzel nasvet.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Resna zveza vs samski stan (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6710268 (7542) BigWhale
»

Kje ste spoznali svoje boljše polovice (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25328593 (22790) PrihajaNodi

Tinder - izkušnje iz prve roke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8849241 (45292) desni_jype

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30685975 (39476) BigWhale

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12521107 (17419) BigWhale

Več podobnih tem