» »

ZMENEK Z NEZNANKO (sramežljiv)

ZMENEK Z NEZNANKO (sramežljiv)

val46 ::

Ma zanimivo kako je solatko enkrat Alfa samec, drugič pa copata...vse odvisno, kaj mu bolj odgovarja v odgovorih, da izpade največji in najboljši poznavalec skupnega življenja!

solatko ::

val46 - Nikoli nebi hotel biti alfa samec in biti sam sebi najbolj všeč. Sem raje čisto normalni moški, ki je lahko tudi copatek, če je to njemu v dobro. Vse je odvisno od tega, kaj ti nudi partnerka in z mojo sva 50 let, preživela čudovito vezo.
Delo krepa človeka

val46 ::

Čestitam solatko. To ti res moram. Bi pa mel eno pripombo na tisto tvojo izjavo, da nočeš biti sam sebi všeč. Sej to, da če si alfa samec, ne pomeni, da moraš biti samovšečen. Za biti alfa samec, moraš biti všečen ostalim. Pa tudi za alfa samca te morajo drugi izbrat, sam se ne moreš. To je isto kot da se samooklicaš za kralja, carja ali kaj podobnega. Ne gre. No, vsaj ne več. Brez podpore ostalih, ne moreš biti niti beta, kaj šele alfa. In s tvojo izjavo prej, da se nate "lepijo" ženske od 20-35 let(pa najbrž tudi starejše), sem pač razumel, kot da si alfa!

solatko ::

val46 - Za alfa samca se moraš najprej opredeliti sam, potem pa prave prepozna tudi okolica in kolikor jaz poznam to sceno (tudi med mojimi znanci je bilo kar nekaj takih, včasih smo jih imenovali jebači), so le redki med njimi, ko niso bili več alfa (leta pač) imeli kakšno dobro vezo ali postali družinski ljudje z otroci in uspešnim zakonom.
Zavedaj se, da obstojajo tudi čisto normalni ljudje, ki so v družbah zaželjeni, ker imajo drugačne poglede na življenje, so zabavni, dobri karakterji, optimistični, svobodomiselni, prijetni sogovorniki, nadpovprečno urejeni, tudi s povprečnimi dohodki ali manj, samozavestni in magnet za vse punce, ženske, ki si želijo ustvariti trdno in srečno zvezo. To so pravi alfa samci za žensko populacijo in loto dobitek za tisto, ki takega prepriča, da je prava. Res je alfa samec nima problemov za uzpostavitev kratkotrajnih vez, s polno sexa, za daljše obdobje pa niso ženskemu svetu uporabni, ker ne poznajo odgovornosti, so samo dobri petelini za nekajkratno uporabo.
Delo krepa človeka

KakoLepo ::

pa sej je logicno, da ce ima nekdo stevilne zenske, da je potem logicno, da ne more imet tako kvalitetnih zvez kot ce bi imel samo 1 zensko. Niti ni cilj za alfa samce imet kvalitetno zvezo ampak cim vec potomstva s cim vec zenskami, za vzgojo pa bodo poskrbeli beta samci, ki so dobri za resno zvezo. Tako je to. Pa ne da bi podpiral, le opazujem. DNK partnerja se lahko nalaga v zenski do 7 let. Pri moskih do 1 leta. Prek spolnih odnosov. Odvisno tudi kolikokrat seksajo skp.

Kar se tice osvajanja, moski in zenske osvajajo na drugacen nacin. Zenske so ohranile dost vec tega znanja, to imajo ze prirojeno v sebi pa tudi niso toliko zasle globoko v racunalnistvo in virtualen svet kot moski, tko da je kaksna generacija mal zasla, kar se tice vescin osvajanja. Ampak bo ze nekak, ce propade civilizacija, se bo folk vrnil naravi. Danes se mladi fantje specializirajo kako obrnit kako igrico, se specializirajo vescin na internetu, na racun resnicnega sveta, kjer ne znajo zenski niti pokazat znak, da ji je vsec, ne zna pokazat signal. Nekatere zenske samo cakajo prvi znak in potem nardijo vse, da dobijo moskega, seveda, ce jim je vsec. To sem danes slisal v enem starem komadu, uspesnici iz devedesetih let, ko poje, kako je dovolj le en znak in storila bo vse (zanj) in poje, kako ona ne potrebuje poroke z njim, zena ne bo vedla itd, osvoji me (njo), da bo opasno in take fore. pazi, to je bil en najvecjih dance hitov v devedesetih v regiji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

aokorn ::

Evo iz prve roke maherjev dobre glasbe. Tole sledi z leti, če se preveč vežeš na žensko, ki te ni vredna: 'You know you done me wrong, baby
And you'll be sorry someday...'

nirm ::

solatko - seveda so lahko s tabo kul in prijazne, ker ne razmišljajo o tebi kot o potencialnem partnerju. in ker mislijo, da tudi ti ne razmišljaš o njih kot o potencialnih partnerkah.

osnovni problem, ki ga je val46 opisal, jaz vidim podobno z rahlim odklonom. izbire je bistveno več, vendar ni nujno boljša. ne gre za to, da bi šle cene kruha dol ali gor, samo namesto dveh vrst jih je sedaj 50. človek se lahko hitro odloči, katerega izmed dveh vrst bo vzel, če pa jih ima 50, bo moral iti čez vse, na koncu pa se bo odločil za tistega, ki v povprečju izgleda najbolje. lahko pa, da bo ravno ta na koncu imel slab okus. ali pa se raje sploh ne bo odločil in bo počakal, da pridejo nove vrste z naslednjim tednom.

ko so ljudje še živeli brez interneta po vaseh in manjših mestih, so bile med njimi zelo podobne navade, miselnost, vrednote, kultura in tudi materialni status, ljudje pa so se več spoznavali. in izbire je bilo seveda manj. normalno, da so se ljudje med sabo hitro našli.

danes pa, 100 ljudi, 100 čudi, in še med sabo se bolj malo družijo. dekle bo morala iti čez vso ponudbo, po možnosti online, preden se bo odločila, kaj je zanjo v povprečju najboljše. in mnogi morajo iti čez nekaj partnerjev, preden ugotovijo, da je najboljša izbira ponavadi ta, katera ima ok vrednote in občutek po tvojem lastnem domu, tudi če ni to najlepši tip ali punca.

kuall ::

solatar je zgubu vso pohoto, babe to opazjo, zato jim je kul. če babe vidijo pohoto v očeh te ne marajo. pač primal fear of rappening. :D

solatko ::

KakoLepo - Kolikor je meni znano, imajo alfa samci zelo malo potomstva, ker nimajo denarja za preživnine.

kuall - Nisi ti tist, ki bi lahko ocenjeval, čemu se ženske bolj zanimajo za določene ljudi in so odbijajoče do drugih. Ne vem v kakšnih družbah si ti sposoben bivat, mene imajo radi tako klošarji, kot akademiki in vsi vmes, že od pubertetniških let. Predvsem vsi cenijo to, da ne ponavljam nekih floskul malikov in idealov, kot jih imate verniki in sledilci posameznikov. Ne maram ukalupljenosti, niti je nisem maral v enopartijskih časov, vem pa nekaj, da si 4.maja 1980 ob odhodu pokojnega Tita iz LJ, teško našel suho oko, ob zbrani množici na celotni poti do železniške postaje.
Če lahko opazijo samo pohoto, potem si psihopat, spolni iztirejnec, od katerega same ne bojo imele nič, če prav pravijo, da je posilstvno nekaj, o čemer sanja precej žensk, ampak ne ob spoznavanju. Morda ti je verouk v mladih letih škodil, če prav je bil župnik izredno prijazen.
Delo krepa človeka

cypher ::

Blinder, OT vprašanje, kje si našel ta podatek?

Blinder je izjavil:

99.991% of over-25 population has tried kissing
Superior

Blinder ::

uff, tisti podatek je izmišljen.

Mogoče ti bo zanimiv ta članek: https://www.washingtonpost.com/business...
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

kuall ::

uf na solatarja moram odgovorit. kje začet.

prvič, veren nisem niti nisem bil nikoli. verouk sem večinoma prešprical. niti mi ni bila cerkev nikoli blizu, so mi mim, jih pa vseeno rad branim pred blaznimi levaki, ker so neškodljivi strici in se mi smilijo, so že zadost pretrpeli pod komunisti. pač rad se postavim za manjšine in zapostavljene in to kristjani so danes. ne kar nekaj na pamet obtoževat ljudi. če je kdo veren si ti kot komunist, kar si tudi sam priznal, da si komunist.

suho oko ob titovi smrti? te to čudi? ubogim ljudjem so partijci sprali možgane in iz tita naredili boga, iz njih pa vernike v tega boga. ne vem, kaj ti ni jasno, da se s tem hvališ.

Uros!no ::

Tako kot vsako drugo veščino, se tudi dating, da natrenirati.

Ko boš desetič, bo že lažje. Je pa res, da vzame čas in še kaj druga.

Pa vso srečo ;)

yansek ::

Še mogoče en nasvet, da se z ženskami, ki so vam npr. grde ali neprivlačne (čeprav imajo vsake oči svojega malarja) in se npr zanimajo za vas, nepremišljeno in lahkomiselno ne daje upanja, kaj šele z njimi igra.

yansek ::

Meni osebno gre kar težko z jezika, bi kdo rekel, da je nevljudno tako govoriti, ampak kaj čem. Bobu se reče bob. Ene ženske so manj lepe, ene bolj, obstajajo pa tudi neprivlačne, nezanimive in grde ženske.

VladarP ::

yansek je izjavil:

Še mogoče en nasvet, da se z ženskami, ki so vam npr. grde ali neprivlačne (čeprav imajo vsake oči svojega malarja) in se npr zanimajo za vas, nepremišljeno in lahkomiselno ne daje upanja, kaj šele z njimi igra.



Tako je.
Akhmat sila

SmolWhale ::

je OP že požgal kaj?

Ja ene ženske so grde. Bravo?

Nekatere imajo tudi brke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

mr_chai ::

SmolWhale je izjavil:


Ja ene ženske so grde. Bravo?

Nekatere imajo tudi brke.


Pa kaj pol, lukna je lukna.

VladarP ::

mr_chai je izjavil:

SmolWhale je izjavil:


Ja ene ženske so grde. Bravo?

Nekatere imajo tudi brke.


Pa kaj pol, lukna je lukna.



A o svoji mami tudi tako?
Akhmat sila

FireSnake ::

yansek je izjavil:

Še mogoče en nasvet, da se z ženskami, ki so vam npr. grde ali neprivlačne (čeprav imajo vsake oči svojega malarja) in se npr zanimajo za vas, nepremišljeno in lahkomiselno ne daje upanja, kaj šele z njimi igra.


Samo kreteni in zgube si ego pumpajo na takih.
Lepo napisano.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

mr_chai ::

VladarP je izjavil:

mr_chai je izjavil:

SmolWhale je izjavil:


Ja ene ženske so grde. Bravo?

Nekatere imajo tudi brke.


Pa kaj pol, lukna je lukna.



A o svoji mami tudi tako?


Ne, mama je lepa.

yansek ::

FireSnake je izjavil:

yansek je izjavil:

Še mogoče en nasvet, da se z ženskami, ki so vam npr. grde ali neprivlačne (čeprav imajo vsake oči svojega malarja) in se npr zanimajo za vas, nepremišljeno in lahkomiselno ne daje upanja, kaj šele z njimi igra.


Samo kreteni in zgube si ego pumpajo na takih.
Lepo napisano.


ja in med takšnimi bi se kdaj tudi sam našel. Pa kaj češ, živi in se uči.

kuall ::

mlada ni nobena grda razen če ima down sindrom.
medtem zelo stara je vsaka grda, pismo so stari ljudje grdi, kot mrliči.:D

še ontopic: mene je dejansko ena "grda" vprašala, koliko šanse ima pri meni. sem bil kr tiho. no videl sem jo prvič in zadnjič takrat. med kolesarjenjem sem se malo ustavil na klopci pri enem zavodu pa se je pripeljala na vozičku k meni hehe. zdej mogoče niti ni bila grda v obraz ampak na vozičku + zelo nizek iq (retardiranost), ah to pa ni privlačno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

SmolWhale ::

Tudi mlade so grde, pač imaš nizek standard. Me veseli, da tudi grdi ljudje najdete sebi primerne in delate še bolj grde otroke. Tako bomo lepi ostali lepi. Včasih so bile poroke prisiljene, zdaj pa ne več in se bo evolucija začela v obe smeri in na koncu bomo deljeni na grde in lepe, to bo zamenjalo rasizem.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

kuall ::

ja imaš manekenke ampak se tako slinite okoli njih, da jim to stopi v glavo in take znajo bit dokaj vzvišene in nesramne. tak da pride do pojava, da so ne-manekenke lažje za shajat.
mlade so vse lepe po svoje (95%) in bolj odloča značaj+pamet kot zunanji izgled na koncu.
se pa da opažat ta pojav, da se ljudje parčajo večinoma po lepoti. kar kaže na to, kako so ljudje zabiti. namesto da bi ocenjevali značaj gledajo samo izgled. kot ponavadi, saj izgled ni prioriteta samo pri zvzah ampak marsikje drugje, kjer ne bi smel biti tako visoko po prioriteti. pač ljudje...

kuall ::

drgač jaz se imam za bolj lepega kot grdega in starejši kot sem porkamadona bolj lep sem. vsakič znova, ko se pogledam v špegu sem presenečen nad svojo lepoto. je pa res, da je vsak sam sebi lepši kot je v resnici.

SmolWhale ::

Če sam misliš da si lep potem si grd. Jaz sem mislil, da sem grd, ampak nisem.

kuall ::

najbolj so meni grdi uni, katerim se že od daleč vidi, da nič resno fizično ne migajo, se jim vidi, da gredo iz službenega stola direkt v avto in pol na kavč, ker so "preveč utrujeni". tako pride do pojava, da 30 letnik zgleda kot 50 letnik.
medtem ko jaz zadnjih 20 let če ne več vsak dan konkretno švicam. to se pol kr pozna na izgledu.
sam sebi je lepši človek iz več razlogov. en je da se stalno gledaš in si se vajen. lepo nam je česar smo vajeni. drugo je, da sami sebe bolje ocenjujemo.

mr_chai ::

kuall je izjavil:

mlada ni nobena grda razen če ima down sindrom.
medtem zelo stara je vsaka grda, pismo so stari ljudje grdi, kot mrliči.:D

še ontopic: mene je dejansko ena "grda" vprašala, koliko šanse ima pri meni. sem bil kr tiho. no videl sem jo prvič in zadnjič takrat. med kolesarjenjem sem se malo ustavil na klopci pri enem zavodu pa se je pripeljala na vozičku k meni hehe. zdej mogoče niti ni bila grda v obraz ampak na vozičku + zelo nizek iq (retardiranost), ah to pa ni privlačno.


Kako pa veš, da je bila retardirana ? Glede na to, da si jo razumel, je verjetno znala skp stavk sestavit. Jst ne vem zakaj je nisi prtisnu na vozičku. Priložnost zamujena, ne vrne se nobena.

kuall ::

sem bil vesel, da sem lahko spizdil, ko jo je nekdo zamotil. mogoče me še zdaj išče. mogoče bi jo pritisil, ko sem bil star 13 let, ker je takrat pohota na vrhuncu.

bi pa nekako takole zgledalo:

Miki N ::

Veliko smo že videli tukaj, ampak lepotno tekmovanje slotecharjev... no zakaj pa ne, saj je mesec "ponosa".

Ampak z vsem spoštovanjem, misice ... mene zanima kaj je z OPom in njegovo neznanko - ta tema je prav grdo obvisela v zraku lani, vsa obetajoča, kot grdulja, ki se nadeja šans. :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

FireSnake ::

Čeprav na začetku ni zgledalo je zdaj jasno, da je avtor teme trolal.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Horas ::

že takoj na začetku nam je blo jasno da je op trol, tudi tvoj komentar zgoraj namiguje na trolanje.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

Miki N ::

Povem vam, ta tema ne bo zaključena, dokler ga na bomo žingali na poroki OPa in Neznanke. Upam, da nas povabi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Ecoo ::

yansek je izjavil:

Še mogoče en nasvet, da se z ženskami, ki so vam npr. grde ali neprivlačne (čeprav imajo vsake oči svojega malarja) in se npr zanimajo za vas, nepremišljeno in lahkomiselno ne daje upanja, kaj šele z njimi igra.


Ah, privlačnosti ni dodeljena ničemur. Dodaljevanje je v zmoti.

solatko ::

Včasih so dejali, vsaka metla štil najde in to je resnica.
Delo krepa človeka

Ecoo ::

Grobo rezane zadeve se obnašajo tako, kako kaj realnost?

Grizzly ::

kuall je izjavil:

najbolj so meni grdi uni, katerim se že od daleč vidi, da nič resno fizično ne migajo, se jim vidi, da gredo iz službenega stola direkt v avto in pol na kavč, ker so "preveč utrujeni". tako pride do pojava, da 30 letnik zgleda kot 50 letnik.
medtem ko jaz zadnjih 20 let če ne več vsak dan konkretno švicam. to se pol kr pozna na izgledu.
sam sebi je lepši človek iz več razlogov. en je da se stalno gledaš in si se vajen. lepo nam je česar smo vajeni. drugo je, da sami sebe bolje ocenjujemo.


Takih, ki pri 30ih dejansko športajo je morda 40%. Če se po šihtu kdaj usedeš na kolo ali greš pešake naredit kakšen krog, je to več kot počne večina. Ne pozabi tudi, da je z videzom bolj kot telovadba povezana genetika.

To, da si sam sebi lep, tudi ničesar ne pove. Subjektivna ocena nikoli ni realna. Včasih smo imeli "glasujzame", kjer si objavil svoje slike, drugi pa so glasovali... če bi danes imeli kaj takega in bi se pohvalil s številom glasov, bi bila to verodostojna ocena za lep/grd.

Sam sebi sem se od nekdaj zdel grd. Ko pa zdaj gledam kakšne starejše slike, sem bil pri 15ih pravi lepotec. Če ne bi bil sramežljiv, bi lahko punce podiral ko smreke. Danes, skoraj 20 let kasneje, so že vidni znaki staranja in včasih se na račun mojega videza kdo pošali... zato mi je jasno, da je moja lepota z leti izginila. Škoda, ker je nisem izkoristil.

Kar se pa samih zmenkov tiče. Ni boljšega kot direktno povabit/vprašat... naj punca vidi vsaj jajca, če že tiča ne bo. Malo težje pa je pri 30+ spoznat primerno oz. včasih že dobiti priložnost za spoznavanje. Večina se jih drži kot bi bila nezemeljskega izvora in povprečen tip ne dosega njenih standardov.

yansek ::

Ženske po moje malo drugače gledajo na te stvari, jaz bi rekel, da jim je pomembno kdo si, tvoja osebnost prej kot karkoli drugega, ampak ljudje so si različni, tako, da verjetno ni pravila ki bi veljalo za vse.
Od 'podiranja' žensk pa po moje tako ali tako kaj veliko človek nima, bolj gre za kakšen egotrip ki se verjetno velikokrat tudi konča bolj grenko.

Jaz npr bi želel vedeti ali je ženska zdrava, kako se prehranjuje, je čista, od tistega nekaj na hitro in površno pa ne vem če je posebej veliko veselja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

bizgech ::

yansek je izjavil:

Ženske po moje malo drugače gledajo na te stvari, jaz bi rekel, da jim je pomembno kdo si, tvoja osebnost prej kot karkoli drugega, ampak ljudje so si različni, tako, da verjetno ni pravila ki bi veljalo za vse.


To je po tvoje. Zdaj ti pa jaz povem, kako gre po vrstnem redu:
1. Vizualna privlačnost. To lahko stestiraš: Najdi random samsko žensko na fb in ji pošlji prošnjo z dveh različnih profilov. Na prvi bodi nadpovprečno lep, na drugi pa pravi grdavs. Kaj praviš, kje imaš več šanse?
2. Inteligenca in razgledanost. Tudi to lahko stestiraš: Enkrat pojdi na zmenek in bodi geek (razlagaj ji nekaj o procesorjih in programiranju). Drugič pojdi na zmenek in se pogovarjaj o rečeh, ki so njej blizu - predvsem pa poskrb, da bo 3/4 časa nasmejana.
3. Izkušnje spolnosti. To komot preveriš: Na kakšnem ženskem forumu pobrskaj, koliko žensk se pritožuje, ker partnerji niso dovolj dobri v postelji. Če ne boš poskrbel zanjo, te bo dala na čevelj in poiskala takšnega, ki zna z orodjem.

Na kratko: Ženska mora najprej čutiti tiste metuljčke (dejansko ženske to rabijo). Ko ji vizualno ustrezaš (jo privlačiš), moraš dokazati, da si z njo na isti valovni dolžini. Preden boš karkoli z žensko imel, boš moral dokazati, da jo lahko ustrežeš njenim spolnim potrebam. Potem zaljubljenost počasi mine. Da žensko obdržiš, moraš pokazati, da imaš življenje pod nadzorom in da te dejansko ona potrebuje. Vedeti mora, da bo veliko izgubila, če te pusti.

kuall ::

bizgech je izjavil:


1. Vizualna privlačnost. To lahko stestiraš: Najdi random samsko žensko na fb in ji pošlji prošnjo z dveh različnih profilov. Na prvi bodi nadpovprečno lep, na drugi pa pravi grdavs. Kaj praviš, kje imaš več šanse?

če pa tam nima drugega za ocenjevat kot pa videz. duh.
lepota pri ženskah niti ni preveč visoko . gobec zmaga kot ponavadi. zakaj gobec? zato ker z gobcem se žensko da sprostiti, nasmejati itd. z lepim videzom ji tudi daš določen notranji užitek, ki pa je veliko manjši kot pa npr smejanje, če se smejiš se sprostiš. vsak pa je sebični pezde in če se počuti dobro v tvoji družbi bo to njej edino, kar je važno. vsi smo velikanske sebične riti, to si zapomnite. ne nasedat bleferjem, ki se delajo, da niso sebični.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Ecoo ::

kuall je izjavil:

bizgech je izjavil:


1. Vizualna privlačnost. To lahko stestiraš: Najdi random samsko žensko na fb in ji pošlji prošnjo z dveh različnih profilov. Na prvi bodi nadpovprečno lep, na drugi pa pravi grdavs. Kaj praviš, kje imaš več šanse?

če pa tam nima drugega za ocenjevat kot pa videz. duh.
lepota pri ženskah niti ni preveč visoko . gobec zmaga kot ponavadi. zakaj gobec? zato ker z gobcem se žensko da sprostiti, nasmejati itd. z lepim videzom ji tudi daš določen notranji užitek, ki pa je veliko manjši kot pa npr smejanje, če se smejiš se sprostiš. vsak pa je sebični pezde in če se počuti dobro v tvoji družbi bo to njej edino, kar je važno. vsi smo velikanske sebične riti, to si zapomnite. ne nasedat bleferjem, ki se delajo, da niso sebični.


Sure, pravilnost je owerated :)) .

bizgech ::

kuall je izjavil:

bizgech je izjavil:


1. Vizualna privlačnost. To lahko stestiraš: Najdi random samsko žensko na fb in ji pošlji prošnjo z dveh različnih profilov. Na prvi bodi nadpovprečno lep, na drugi pa pravi grdavs. Kaj praviš, kje imaš več šanse?

če pa tam nima drugega za ocenjevat kot pa videz. duh.


Tudi če boš pristopil do popolne neznanke, si izmenjal par besed in jo nato povabil na pijačo/ples/karkoli, se bo najprej lahko odločala na podlagi videza.

Drugo je, če se z žensko spoznaš v nekem krogu (šola, služba, tečaj, preko prijateljev in znancev) in sta se "prisiljena" nekaj časa videvati. V tem primeru si sčasoma o tebi ustvari neko sliko. Tudi če nisi najlepši, vendar ji karakterno ustrezaš, bo pripravljena lepoto tolerirati.

Saj lahko stestiraš: Registriraj se na ona-on.com, izpolni profil in začni ženskam pošiljat sporočila. Javi, koliko ženskam si pisal in koliko žensk ti je vrnilo odgovor. Pa bi lahko vsaka, četudi ji nisi na pogled privlačen, bila pripravljena vsaj na dopisovanje... vsaj toliko, da te bolje spozna in se lahko odloča še na podlagi česa drugega kot samo videza.

VladarP ::

bizgech je izjavil:

kuall je izjavil:

bizgech je izjavil:


1. Vizualna privlačnost. To lahko stestiraš: Najdi random samsko žensko na fb in ji pošlji prošnjo z dveh različnih profilov. Na prvi bodi nadpovprečno lep, na drugi pa pravi grdavs. Kaj praviš, kje imaš več šanse?

če pa tam nima drugega za ocenjevat kot pa videz. duh.


Tudi če boš pristopil do popolne neznanke, si izmenjal par besed in jo nato povabil na pijačo/ples/karkoli, se bo najprej lahko odločala na podlagi videza.

Drugo je, če se z žensko spoznaš v nekem krogu (šola, služba, tečaj, preko prijateljev in znancev) in sta se "prisiljena" nekaj časa videvati. V tem primeru si sčasoma o tebi ustvari neko sliko. Tudi če nisi najlepši, vendar ji karakterno ustrezaš, bo pripravljena lepoto tolerirati.

Saj lahko stestiraš: Registriraj se na ona-on.com, izpolni profil in začni ženskam pošiljat sporočila. Javi, koliko ženskam si pisal in koliko žensk ti je vrnilo odgovor. Pa bi lahko vsaka, četudi ji nisi na pogled privlačen, bila pripravljena vsaj na dopisovanje... vsaj toliko, da te bolje spozna in se lahko odloča še na podlagi česa drugega kot samo videza.


Ona-on in druge plačljive platforme so dobre. Dobre so za unega, ki služi na nesposobnjakovičih. Jaz priporočam, da un ki si ne more tu najti žene naj poskusi v Albaniji, Romuniji, Ukrajini, Moldaviji, Latinski Ameriki, Afriki... niste drevesa, da morate bit ukoreninjeni na istem mestu. Seveda, predpogoj je urejen videz, postimani zobje, skrb za psihofizično pripravljenost, da se oblačite malo bolj cerkveno kot za k maši, ne pa bele štumfe in papuče. Pa ženo je treba spoštovat, sploh če boš z njo delal na potomcih. Če pa visite ob delavnikih v oštarijah in pijete in se naslajate ob kelnercah vam pa itak ni pomoči.

Pravtako svetujem ženske. Če so kle moški pičke, si svojega alfa samca poiščite v tujini. Mamini sinčki tukaj pa naj onaninirajo na Mišo Molk.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

Hangman ::

Kakšne teme imate ponavadi na prvih zmenkih? Po daljšem premoru se vračam v igro in si pripravljam seznam. Baje je dobro priti pripravljen, da ne pride do neprijetne tišine in čudnih pogledov.

Moj nabor tem za popolno neznanko (ni nujno po vrstnem redu):
- Kariera: S čim se ukvarja? Predstavi svoje delo. Zakaj je izbrala ta poklic? Prednosti in slabosti tvojega dela?
- Osnovno: Od kod prihaja? Ima kakšnega brata/sestro? Živi v hiši/bloku, v mestu ali na vasi? Ima kakšnega hišnega ljubljenčka?
- Prosti čas: S čim se ukvarja ob delu? Kakšne hobije ima? Kakšni filmi jo zanimajo? Rada potuje? Kako ponavadi preživlja dopust/počitnice/vikende?
- Glasba: Kakšno glasbo posluša? Najljubša pesem ali skupina?
- Šolanje: Kakšna je bila kot študentka / dijakinja / učenka? Najljubši in najhujši predmet? Česa se najraje spominja?
- Prihodnost: Kakšne načrte ima? Si želi družine, otrok? Kje bi živela, če bi lahko izbirala?

Ponavadi sem obdelal te teme. Ne dobesedno enaka vprašanja in ne nujno v takem vrstnem redu. Včasih vprašanje sploh ni potrebno, ker ti pove že sama, včasih pa pridejo na vrsto še podvprašanja ali pa kaj na dolgo pripoveduješ in čas kar gre. Recimo, da sem na koncu zmenka imel odgovore na ta vprašanja. Tako jo bolje spoznaš kot osebo in lažje tudi planiraš naslednji zmenek.

Kakšen pa je vaš nabor? Bi še kdo dodal kakšno temo ali vprašanje?

val46 ::

Če si že na prvem zmenku zvedel vse to, kar si gor opisal, pol kaj, na drugem zmenku sta se sam še dol dala? Al sta se o vremenu pogovarjala? Jaz pravim tako...najboljše it na prvi zmenek s "prazno" glavo in se spontano pogovarjat o čemerkoli. Če tega nisi sposoben in se na te zadeve rabiš en tedn prej pripravljat, kot da greš na izpit na faks, pol zmenki niso zate.

FireSnake ::

val46 je izjavil:

najboljše it na prvi zmenek s "prazno" glavo in se spontano pogovarjat o čemerkoli. Če tega nisi sposoben in se na te zadeve rabiš en tedn prej pripravljat, kot da greš na izpit na faks, pol zmenki niso zate.


Lepo napisano!
In tako tudi je.
Otroci, družina: na PRVEM zmenku? To JE pomembna tema, a ni primerna za prvi zmenek.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

hbgqzR ::

10 Zmanjšaj
11 Doživetje
20 Pojdi na 10

Hangman ::

val46 je izjavil:

Če si že na prvem zmenku zvedel vse to, kar si gor opisal, pol kaj, na drugem zmenku sta se sam še dol dala? Al sta se o vremenu pogovarjala? Jaz pravim tako...najboljše it na prvi zmenek s "prazno" glavo in se spontano pogovarjat o čemerkoli. Če tega nisi sposoben in se na te zadeve rabiš en tedn prej pripravljat, kot da greš na izpit na faks, pol zmenki niso zate.


Moraš računat, če sta na začetku popolna neznanca, bo lahko prisotna živčnost, trema itd. Dokler se ne sprosti, boš morda moral iz nje vleči odgovore. Če si sramežljiv (ko je OP napisal v naslovu) in neizkušen, se boš najbrš tudi spraševal, kaj je primerno vprašati na prvem zmenku. Pod takimi pogoji lahko hitro nastane tišina, zato je dobro, da imaš nekaj vprašanj v rezervi. Ne pravim pa, da moraš spraševat kot bi bil vse napiflan.

Če si jo spoznal preko Tindra, ji lahko poveš več podrobnosti: Kaj si počel pred tem? Zakaj si se odločil, da greš ravno takrat na Tinder? Kaj te je prepričalo, da si poswajpal desno? To je ženskam ponavadi zanimivo poslušat. Potem imaš neke splošne teme, ki sem jih zgoraj naštel. Pomembno je, da imaš iz vsake teme pripravljeno neko hecno situacijo, ki se ti je zgodila (hecno zato, da jo lahko nasmejiš). Potem pogovor steče in se toliko ne obremenjuješ z vprašanji... če kakšno pozabiš, počaka na drugi zmenek.

sci3nc3 ::

Bolj je pomembno, česa jo NE SMEŠ spraševat na prvem zmenku: politika, vera, planiranje družine, intimne stvari, pretekli partnerji in razmerja ipd.

O čem se boš pogovarjal, ni pravila. Če si jo povabil ven, ji je itak jasno, da ti je všeč. Če je ona zmenek potrdila oz. nanj prišla, je tudi jasno, da si ji vsaj po slikah všeč in si te enako želi spoznati. Zdaj je treba samo zaključiti ali sta primerna drug za drugega in če so čustva obojestranska. Če se znaš pogovarjat in znaš filtrirat med dopustnimi in nedopustnimi vprašanji, je velika verjetnost, da jo spraviš na drugi zmenek. Samo ne hitet s poljubljanjem, pretiranim božanjem in namigovanjem na kaj več, ker boš zapravil priložnost - večina jih ne išče ONS, ampak kaj bolj resnega. Tudi če ona navali, jo vprašaj, če je res prepričana, da si to želi počet.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Resna zveza vs samski stan (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6710268 (7542) BigWhale
»

Kje ste spoznali svoje boljše polovice (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25328588 (22785) PrihajaNodi

Tinder - izkušnje iz prve roke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8849232 (45283) desni_jype

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30685968 (39469) BigWhale

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12521102 (17414) BigWhale

Več podobnih tem