» »

Zmenek na klopcah, Ljubljana

Zmenek na klopcah, Ljubljana

dec33 ::

S punco, ki sem jo spoznal bi se rad vsedel na kakšne klopce nekje v Ljubljani, bi pa morale biti te klopce na samem, da ne bi kakšen folk tam hodil okoli :)

Ali kdo pozna kakšen tak plac? Recimo klopce dvorišča kakšne šole, vrtca, ki je popoldne prazno ali kakšen podoben plac, ki je bolj odmaknjen?

jype ::

Zakaj na samem? To je Ljubljana, ljudje so vajeni, da se parčki stiskajo po klopcah.

Yacked2 ::

tivoli, če hočeš bit sam pa tvoje stanovanje, ali njeno.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

sandmat ::

Rožnik, ljubljanski grad - veliko bolj odmaknjenih klopc. Seveda enkrat na 15 minut pride kdo mimo

111111111111 ::

Veš kje je Meracator center? Če greš od centra ene 300-400 metrov naprej, je en vrtiček z lopo in ima lastnik eno krasno klopco malo v grmovju, kjer lahko zganjaš romantiko. Priporočam zvečer, ker sem sam bil tam 2x na zmenku in je super (brez dovoljenja lastnika). :)

dec33 ::

111111111111 je izjavil:

Veš kje je Meracator center? Če greš od centra ene 300-400 metrov naprej, je en vrtiček z lopo in ima lastnik eno krasno klopco malo v grmovju, kjer lahko zganjaš romantiko. Priporočam zvečer, ker sem sam bil tam 2x na zmenku in je super (brez dovoljenja lastnika). :)



fajn, kej tazga sem mislil. To Mercator center Šiška misliš?

jype je izjavil:

Zakaj na samem? To je Ljubljana, ljudje so vajeni, da se parčki stiskajo po klopcah.



Mora biti na samem, mi je lažje tako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dec33 ()

dec33 ::

Ljubljana je majhna, lahko je kjerkoli, če kdo še kaj ve:
Vič, Trnovo
Ježica, Črnuče
Bežigrad

lahko tudi:
Šiška, Dravlje

...
Nove Jarše
Rudnik

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dec33 ()

111111111111 ::

dec33 je izjavil:

fajn, kej tazga sem mislil. To Mercator center Šiška misliš?


Točno tega. :)

wini ::

A pri 15 letih si pa ti punce vozil v restavracije in hotele?

jype ::

On je že od rojstva jebač, no. Težko si predstavlja normalno življenje.

klemenSLO ::

Pa pel jo na sladoled pa po nabrežju ljublance na sprehod....
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

dec33 ::

first_line
imam za kavo in za večerjo. Tako mi paše in tako bi se parkrat dobila. Dej rajši napiši če imaš kakšno idejo namesto da težiš z neumestnimi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dec33 ()

Invictus ::

Zakaj bi zapravljal za večerjo, če na začetku sploh ne veš če si ji všeč.

Randi na klopci je povsem O.K. za parkrat ... Mogoče še združiš s kakim športom ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Furbo ::

dec33 je izjavil:

S punco, ki sem jo spoznal bi se rad vsedel na kakšne klopce nekje v Ljubljani, bi pa morale biti te klopce na samem, da ne bi kakšen folk tam hodil okoli :)

Ali kdo pozna kakšen tak plac? Recimo klopce dvorišča kakšne šole, vrtca, ki je popoldne prazno ali kakšen podoben plac, ki je bolj odmaknjen?


Riskiraj nakup dekce ali resno pričakuješ, da ti bo župan klopce postavljal v grmovje?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

dec33 ::

Drugič bom raje vprašal za kakšne kotičke kam grete na joint, da ne dobivam odgovore naj jo peljem na sladoled itd.

MoRp ::

dec33 je izjavil:

Drugič bom raje vprašal za kakšne kotičke kam grete na joint, da ne dobivam odgovore naj jo peljem na sladoled itd.


Dobra

Če se ti da it v hrib -> pot na Šmarno goro čez Grmado. Obljudena ni, klopici sta na samem (ena orenk na samem). Večkrat ko grem gor vidim parčke ki se stiskajo, je pa kr stalna praksa minič in zamolkli zvoki tleskanja ko ritnici srečujeta stegna, zvok zamre ko sem v vidnem polju in se nadaljuje ko se oddaljim... ;-)

Za ZOOjem maš neki provizoričnih klopc.

Pri Fužinskem gradu imaš labirint žive meje dovolj visok da te ni videti --> boš pa verjetno zadet še od česa drugega kot samo od ljubezni.

Pazi da neboš šel tega počet na Žale ker je kaznivo..., pa še varnostniki non stop krožijo okoli, zadnje čase v paru z redarjem ali policistom.

Še?

dec33 ::

MoRp
hvala, to sem rabil. Če se boš še kaj spomnil napiši.
če slučajno spomneš kej s področja:

-Vič, Trnovo
-Ježica, Črnuče

-Bežigrad
-Rudnik

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dec33 ()

sss ::

MoRp je izjavil:


Pri Fužinskem gradu imaš labirint žive meje dovolj visok da te ni videti --> boš pa verjetno zadet še od česa drugega kot samo od ljubezni.


LOL KVA :D

Pot spominov in tovarištva. Zdej odvisno kdaj boš hodil in na katerem delu. Med vikendi je več al manj prazno razn tm nekje ob 19.00 se začne folk sprehajat.
V nedeljo in soboto je pa folka kar dosti :)
Pravzaprav imaš super lokacijo ravno ob PSTju od Novih Fužin do Golovca, ne vem pa v kakšnem stanju so klopce
http://wikimapia.org/#lang=en&lat=46.04...

jype ::

Če se na klopci misliš onegavit, potem v mestu vsekakor odsvetujem. Preveč je verjetno, da se zabava zaključi s plačilnim nalogom.

111111111111 ::

jype je izjavil:

Če se na klopci misliš onegavit, potem v mestu vsekakor odsvetujem. Preveč je verjetno, da se zabava zaključi s plačilnim nalogom.


Kaj, a ne moreš dokončat? Saj si plačal storitev. :)

branc ::

Pejta v kino - obvezno mora bit slovenski film. Bosta edina v kinodvorani :)

negotiator ::

branc je izjavil:

Pejta v kino - obvezno mora bit slovenski film. Bosta edina v kinodvorani :)


Ni nujno, odvisno kateri film je.
All easy problems have already been solved.

menjalnik ::

Pelji jo vsaj na pijačo seriously kakšna klopca wtf pa še šampanc ven iz torbe potegni bo mislila, da jo boš zasnubil:8)Začni s pijačo, nato naslednji zmenek kak sprehod, naslednji kino in.. klopca, kjer ji boš povedal, da ti je noro všeč pa prašu, če bi bla tvoja:)Velik sreče!

radmannsdorf ::

hah. jaz tud peljal na klopco že 100x in je prov zakon. s sabo kakšen sok, kavo v termoski, čaj. vrjemte, bolj je navdušena da ji kavo serviraš v plastičnem kozarcu kot pa da jo pelješ serijsko v kafič, kot vsi drugi :)

detroit ::

Vsak ma svoje:) Zakaj ste zaprti. Jst sm vedno na sladkem vinu in tortici v ..kva je že tist v BTCju pri tržnci...well dobri so, niso pa pocen. Ampak bogat ne bom umru:)
Skero

Rias Gremory ::

@OP
Tukaj okoli je ful šume, se lepo vkampaš pa te težko kdo najde (blizu šmarne gore): klik
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

dec33 ::

Rias Gremory
zelena puščica :) hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dec33 ()

Rias Gremory ::

Lahko greš tudi ob Savo, samo moraš najti pravi čas, da se večina folka spoka.
 kajakaška proga

kajakaška proga


to boš najdel tukaj
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

MoRp ::

[st.citat p4503595]

MoRp je izjavil:


Pri Fužinskem gradu imaš labirint žive meje dovolj visok da te ni videti --> boš pa verjetno zadet še od česa drugega kot samo od ljubezni.


LOL KVA :D

TOLE sem imel v mislih

Tomačevo

10 piknik prostorov, ki so sicer ograjeni ampak čez teden povečini prazni in med seboj ločeni z umetnimi hribčki.

)Za kaj več mi pa idej zmanjka ta trenutek...

dec33 ::

Hvala vsem !

mallard ::

dec33 je izjavil:


Mora biti na samem, mi je lažje tako.

Trema? Naključni mimoidoči običajno ne grizejo, tisti, ki pa, vaju bodo pa bolj verjetno začopatl nekje na samem :)

Kaj pa kaj takega: Prenosni ležalnik.

fosil ::

A res nujno rabiš klopco?
Vzemi dekco pa nekam v gozd, ki ga je okrog Ljubljane polno.
Pa ne samo okrog, že znotraj obvoznice je toliko gozda, da se kljub aktivnemu iskanju več dni lahko skrivata tudi medved in ris :P
Tako je!

theBill ::

menjalnik je izjavil:

Pelji jo vsaj na pijačo seriously kakšna klopca wtf pa še šampanc ven iz torbe potegni bo mislila, da jo boš zasnubil:8)Začni s pijačo, nato naslednji zmenek kak sprehod, naslednji kino in.. klopca, kjer ji boš povedal, da ti je noro všeč pa prašu, če bi bla tvoja:)Velik sreče!

Če boš tolk zavlačeval, se bo lahko punca vmes že ene trikrat naveličala in se spraševala, a ti je sploh všeč. Nimaš kaj spraševat, a bi bla tvoja, če vidiš da je obojestranska privlačnost, potem se je najboljš že po prvi pijači ob poslavljanju stegnt, če pa na prvi ne potem pa naslednjič obvezno. Ni čudn, da se neki joka o friend zone - ja itak, kaj naj si pa punca misli, če greš 16x "prijateljsko" ven z njo.

Ob koseškem bajerju so tudi take fajn klopce na tisti strani, ko meji na gozd, okoli pa zvečer ne hodi prav veliko ljudi. Pa še račke lahko futrata.

Alamar ::

theBill je izjavil:



Ob koseškem bajerju so tudi take fajn klopce na tisti strani, ko meji na gozd, okoli pa zvečer ne hodi prav veliko ljudi. Pa še račke lahko futrata.
Tam je polno ljudi (na nedeževen dan) tudi ob večerih tam do 23 ure. Pa komarji te požrejo, če nisi v gibanju.

Matako ::

Če živita v bloku pojdita na streho, dostop mora biti ponavadi omogočen zaradi požarne varnosti. Edino pazita se gikov s kvadkopterji!
/\/\.K.

drola ::

Zelo lepa lokacija je Špica v Trnovem. Med vikendi zvečer je verjetno tam kar gneča, med tednom pa bi znalo bit dovolj samotno.
Lepo je pa tudi, če gresta na grajski hrib. Ob lepem vremenu jo lahko pelješ na ogled sončnega zahoda z gradu. Tam je nekaj škarp, kjer se ljudje usedejo in razgledujejo po Ljubljani. Ko se zmrači pa imaš po grajskem hribu ob potkah cel kup klopc. Občasno pride kdo mimo, ampak je popolnoma nemoteče.

Simple in pocen zmenki so najboljši. Recimo začneta z ogledom sončnega zahoda z gradu, se sprehodita nazaj do centra, kupita banjico sladoleda in dve plastični žlici in se usedeta na plažo ob Ljubljanici. Ljudi bo precej, ampak za zmenek brez onegavljenja ne bo nobenih problemov, ker ne bosta edina in se vsak briga zase.
https://drola.si

Grega_K ::

111111111111 je izjavil:

Veš kje je Meracator center? Če greš od centra ene 300-400 metrov naprej, je en vrtiček z lopo in ima lastnik eno krasno klopco malo v grmovju, kjer lahko zganjaš romantiko. Priporočam zvečer, ker sem sam bil tam 2x na zmenku in je super (brez dovoljenja lastnika). :)


A je klopca slučajno na levi strani (glede na vhod na vrtiček), za klopco pa daljši pas grmičevja (grmičevje zakriva pogled na Mercator center)?
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grega_K ()

crniangeo ::

pejt po pstju , sprehod + klopce, folk zvečer ne bo tolk gnjavu :) pst je tut na viču ob ljubljanci če greš z dolgega mosta :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

111111111111 ::

Grega_K je izjavil:


A je klopca slučajno na levi strani (glede na vhod na vrtiček), za klopco pa daljši pas grmičevja (grmičevje zakriva pogled na Mercator center)?


Točno ta. :)

Zgodovina sprememb…

Vice ::

fosil je izjavil:

A res nujno rabiš klopco?
Vzemi dekco pa nekam v gozd, ki ga je okrog Ljubljane polno.
Pa ne samo okrog, že znotraj obvoznice je toliko gozda, da se kljub aktivnemu iskanju več dni lahko skrivata tudi medved in ris :P


Se strinjam, gozd je najboljši. Pa še lopato vzemi sabo, če ti slučajno ne bo cool.

p.s. kočnike vrži v Savo.

bendDspoon ::

Vice je izjavil:

fosil je izjavil:

A res nujno rabiš klopco?
Vzemi dekco pa nekam v gozd, ki ga je okrog Ljubljane polno.
Pa ne samo okrog, že znotraj obvoznice je toliko gozda, da se kljub aktivnemu iskanju več dni lahko skrivata tudi medved in ris :P


Se strinjam, gozd je najboljši. Pa še lopato vzemi sabo, če ti slučajno ne bo cool.

p.s. kočnike vrži v Savo.

You win teh internetz.

dec33 ::

Hvala,
sem dobil kar nekaj nasvetov, tele lokacije moram pogledat
-klopce (grad, grajski hrib)
-škarpe (grad)
-špica (trnovo)
-fužinski grad (živa meja, labirint)


Imam težave ker se ne morem sprostiti s punco če hodijo ljudje okoli, tako, da bi moral vprašat kam greste na joint če ste kje v mestu Lj.

Smurf ::

Jaz bi crtal Fuzinski grad. Tam ni zive meje, ampak so posejana nizka boga drevesca.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telovadba na prostem

Oddelek: Šport
182308 (1639) Cruz
»

Fitness naprava (vse v enem)

Oddelek: Loža
377516 (4871) thramos
»

Uzivanje hrane v javnosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
517938 (6357) tikitoki
»

Trebušnjaki

Oddelek: Šport
203159 (2245) sandmat
»

Konstantno kršenje JRM motene osebe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9420310 (17170) crniangeo

Več podobnih tem