» »

Kam na zmenek

Kam na zmenek

1 2
3
»

Tody ::

Jah, če ne znaš jest pa res... In če ne znas naredit iz tega fore če se zgodi. Zato jo lahko peljes tabar v centru lj. Sam ne bit škrtica...

ripmork ::

Dobr no, seveda se lah tut štos iz packe na srajci naredi (pa vsakemu se lahko zgodi) :) Improvizacija je kar pomemben social skill, tu se čist strinjam. It na drink je pač lahkotnejša zadeva nasplošno, za date no.2/ no.3 se pa seveda spodobi it kej dobrega pojest. Pa kot omenjeno; ni fora v denarju (par konkretnih koktejlov hitro doseže znesek večerje, recimo).

Miki N ::

Kriptaši morate na prvem zmenku tudi upoštevati, da nimajo vse restavracije vidnega mesta, kamor bi parkirali Lambota. Pri kafičih je to pogosto lažje.

FlyingBee ::

Vse bi šlo, samo ne makaronflajša naročit.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Glugy ::

Če ni lih fina bo bolj pomembno od tebe ( in tudi nje ) če ji bo skupen čas pomenil lep spomin ali ne. Ne toliko kraj al pa kaj počneta ampak kakšno energijo oddajaš ( in ona teb ) . Lahk greš na keglanje pa če to narediš kot obvezo ne pa kot nekaj zabavnega pač to ne bo to. Glavna je kot prvo zabava kot drugo pa komunikacija. In to je na obeh.

Grizzly ::

Hvala vsem za nasvete. Takole sem se odločil: Punca resda živi v Ljubljani, drugače pa ni Ljubljančanka. Predlagal ji bom, da se lahko dobiva nekje v njenem kraju, češ da imam tam opravke (ali jih imam res, ni pomembno). Če bo privolila, bom imel en super izlet. Lahko narediva en sprehod in mi spotoma predstavi svoj kraj, jaz pa poskrbim za hlajenje s sladoledom in/ali počitek ob pijači. Če pa se ima za Ljubljančanko in Ljubljane ne zapušča, pridejo v poštev alternative - vaši nasveti. Seveda bom prej tudi preveril predlagane možnosti.

delavec44 ::

Slabo si se to odločil. Glej da te ne dobi na laži že na prvem zmenku.

sci3nc3 ::

Grizzly je izjavil:

Hvala vsem za nasvete. Takole sem se odločil: Punca resda živi v Ljubljani, drugače pa ni Ljubljančanka. Predlagal ji bom, da se lahko dobiva nekje v njenem kraju, češ da imam tam opravke (ali jih imam res, ni pomembno). Če bo privolila, bom imel en super izlet. Lahko narediva en sprehod in mi spotoma predstavi svoj kraj, jaz pa poskrbim za hlajenje s sladoledom in/ali počitek ob pijači. Če pa se ima za Ljubljančanko in Ljubljane ne zapušča, pridejo v poštev alternative - vaši nasveti. Seveda bom prej tudi preveril predlagane možnosti.


Imaš 2 možnosti:
a) Rečeš ji, da si se šel dogovarjat za kakšen biznis in čakaš na potrditev. Ker smo na tehničnem forumu, to ni nič posebnega. Če te kasneje povpraša, kako napreduješ, ji laho rečeš, da se je stranka premislila ali da se niste uspeli dogovoriti.
b) Rečeš ji, da si šel naredit en izlet po njeni regiji, ker so ti tamkajšnji kraji še nepoznani. Preden se srečaš z njo, se pozanimaj, kaj si tam lahko pogledaš in za vsak slučaj poslikaj par znamenitosti v njeni regiji. Če te začne kaj spraševat, samo pokažeš slike.

Če boš dobro splaniral, zna biti v redu, ker bosta imela nekaj iztočnic za pogovor. Dodatno ji lahko na koncu predlagaš, da se naslednjič dobita kje v tvojem kraju in ji ti kaj predstaviš. Tak zmenek je lahko lepši kot posedanje nekje ob Ljubljanici. Srečno!

Tody ::

Zakaj že? Ej a bi sla na pijačo? Če reče da, vprasas kje bi se dobila? Rekla bo nekje v lj. Ti potem rečeš, ok na kongrescu pri sidru ob 19. Vprasas ce bi kaj jedla pa gresta v tabar ali pač se sprehodita ob Ljubljanici in izbereta lokal.

Neke velike načrte kako bos bil romantičen in jo ne vem kaj vse še se ponavadi končajo v katastrofi.

Ne kompliciraj in pojdi ven oz svoje glave. Zalezovanje punc v domačem kraju je creepy

Karen ::

Jaz sem mojo na kosilo povabil (mi je pol povedala kasneje da na prvi vtis ne bi nikoli sprejela povabila na pijačo zvečer al pa na večerjo, je bil pa res blind date), kosilo se je pa zdelo neškodljivo... no, dan se je končal tako da sem pr njej prespal>:D.

Ganon ::

Karen je izjavil:

no, dan se je končal tako da sem pr njej prespal>:D.


Ne delaj si utvar, ni bilo prvič.

Karen ::

Ganon je izjavil:

Karen je izjavil:

no, dan se je končal tako da sem pr njej prespal>:D.


Ne delaj si utvar, ni bilo prvič.

Zame ne :D

Boomerang ::

Karen je izjavil:

Jaz sem mojo na kosilo povabil (mi je pol povedala kasneje da na prvi vtis ne bi nikoli sprejela povabila na pijačo zvečer al pa na večerjo, je bil pa res blind date), kosilo se je pa zdelo neškodljivo... no, dan se je končal tako da sem pr njej prespal>:D.


Edina razlaga, ki mi pade na pamet: Prejela je ogromno povabil na pijačo in se ji to ni zdelo nič posebnega, medtem ko povabilo na kosilo izstopa, ona pa ima od tega še korist - tudi če bi bil zmenek zanič, ona malo potrpi in ima kosilo zastonj.

Jaz bi ji samo napisal, da bi jo rad spoznal v živo in kdaj bi se lahko srečala. Če se preko interneta z žensko kolikor-toliko ujameš, ji bo itak čisto vseeno ali gre za zajtrk, kosilo, večerjo ali samo sprehod. Meni osebno se kosilo za prvič ne zdi primerno, razen če sva pred tem že malo spoznala v živo - lažje se pogovarjaš na sprehodu ali ob pijači, kot pa ob nekem kosilu. Če pa bi mi omenila, da je prosta okoli poldneva, jo vprašam, ali bi šla kaj skupaj pojest. Če jaz povabim njo, je pošteno, da se ji tudi prilagodim.

kuall ::

Boomerang je izjavil:

lažje se pogovarjaš na sprehodu ali ob pijači, kot pa ob nekem kosilu.


na kosilu so nujno trenutki, ko sta oba tiho, ko žvečita hrano. trenutki tišine pa so ljudem, ki se ne poznajo, zelo neprijetni. morajo blebetat non stop, da jim ni neprijetno.

FlyingBee ::

Če preveč blebeta je že rdeči alarm.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

simnov ::

Pelješ jo v 14ko na ledeno kavo ali pa racabar za pico pa k prek izogibaj se laterne in kramarja za pico:))

Miki N ::

OP, a s' jo pol? Peljal na zmenek.

Da se ne bo končalo tako kot v popevki "Kopalnico ima" od Hazardov - ne komplicirajo tako vsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

p0f ::

kozmy je izjavil:

Ce je soncno vreme, piknik na travi.. pa sam kaj skuhas, speces itd..


Tocno tole, pa old school kosaro in deko za na tla. Vsaj dokler ne bo tega delal vsakdo. Potem bos samo se en bednez brez domisljije.

Predvsem pa ne narediti necesa kar pocne vsak. Kot je recimo "ledena kava" ali pica. Ker bos spet samo en bednez brez domisljije (kar je, roko na srce, vecina)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

Grizzly ::

Miki N je izjavil:

OP, a s' jo pol? Peljal na zmenek.

Da se ne bo končalo tako kot v popevki "Kopalnico ima" od Hazardov - ne komplicirajo tako vsi.


Trenutno je na dopustu v tujini, tako da zmenka nisva uspela izpeljati. Sem jo pa povabil in se slišiva, ko se vrne. Jaz ta čas raziskujem predlagane in nove lokacije ter treniram jezik. Imam scenarij za prebijanje ledu, scenarij za preprečevanje tišine (just in case) in nekaj lastnih osvajalskih fraz. Treba je biti pripravljen in razmišljat kakšen korak vnaprej - saj veste, kako je pri šahu.

Lahko predlagate še kakšne ideje, magari za 2. zmenek.

hbgqzR ::

Pobrusi kakšno vmes, da boš v formi.

Miki N ::

OP ti je ne boš nikol.

Jo bo pa kdo drug.

(peljal na zmenek)

Gagatronix ::

Hypathia je izjavil:

Pri 30+ nimate toliko keša, da bi punco za prvi zmenek povabili vsaj na eno pizzo, ampak bluzite z nekimi pijačami, torticami, klopcami, sprehodi in podobnimi srednješolskimi forami? JFC keri luzerji.


Tebi bi jaz placal samo bus karto do psihiatrije.

sci3nc3 ::

Hypathia je izjavil:

Pri 30+ nimate toliko keša, da bi punco za prvi zmenek povabili vsaj na eno pizzo, ampak bluzite z nekimi pijačami, torticami, klopcami, sprehodi in podobnimi srednješolskimi forami? JFC keri luzerji.


Morda se motim, ampak, če je punca samska in pripravljena spoznati tipa, ji bo čisto vseeno, kam je povabljena. Glej, moškemu je v družbi prijetne punce vseeno, ali je z njo na pijači, kosilu, večerji, na kavi, na sprehodu. Važno mu je samo, da se imata lepo. Če bi mene povabila kakšna simpatična punca, sem lahko tudi lačen, samo da jo spoznam... bom že potem spraznil hladilnik. Sklepam, da punce na to gledate enako, ali pač?

Če bo punca z zmenka odšla nasmejana in z dobrim vtisom, ji bo to pomenilo več kot nevemkako draga večerja. Bemtiš, a se gre na zmenek najest in napit ali spoznat morebitnega partnerja? Če se bosta ujela, jo lahko že čez 1 teden odpelje na Bled na najdražjo Blejsko kremšnito.

FlyingBee ::

Itak, da je tako, hrana in pijača sta le kot rekvizita.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Gregor P ::

Ljubezen gre skozi želodec 8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Robocop1 ::

Moje izkušnje z zmenki:
To, da moraš ti vse določiti, priti z nekim nobel jeklenim konjičkom v najdražji obleki, izbrati najbolj ugledno restavracijo in izbranki nekaj podariti... vse to so samo filmske predstave.
Kar nekaj punc sem že spoznal preko interneta. Vsako s katero sem se ujel, sem direktno napisal: "Da te ne bom poznal samo preko interneta, si morda kakšno pijačo med vikendom?" Če je potrdila, sem ji predlagal neko okvirno uro, ona je predlagala kraj in to je to. Tam sem šel v majici in hlačah, kot bi šel v službo - nič posebej se nisem rihtal. Samo potrudil sem se biti vsaj malo "gentleman" in dal punco na prvo mesto - tako kot se Zemlja vrti okoli Sonca, se je na zmenku vse vrtelo okoli nje (moraš pokazat zanimanje). S kakšnimi se pač nisem dobro ujel (nič zato), s kakšnimi sem se pogovarjal, kot da jo poznam 10 let.

Če boš izpadel kreten, te niti obleka in avto ne bosta rešila. Če pa boš punci všeč, bo take malenkosti spregledala. To ocenjujejo samo tiste, ki vsak teden dobijo kakšno povabilo in zvišano gledajo nase... takšna punca je najbrš že bila s kom na kosilu/večerji in zdaj se z manj ne zadovolji. Povprečna punca, ki ne hodi pogosto na zmenke (in je morda celo dalj časa samska) pa bo vesela že vabila na sprehod skozi mesto. Povabilo na kosilo/večerjo za prvi zmenek zna biti za marsikatero tudi nelagodno.

delavec44 ::

Jaz sem mojo na prvi zmenek peljal na pohod na hrib. Gostilne in kavarne so brez veze :)

FlyingBee ::

Jaz sem svojo...
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

youPlonker ::

Iz firbca me zanima, ce je kdo (preferably moski v 30ih) kdaj na papir vrgel cifre, s koliko osebami ste sli na zmenek in v koliko % je uspelo, da ste nasli resno punco oz. karkoli ste pac hoteli z njo VS %, da ste bili zavrnjeni/ ste vi zavrnili drugo osebo?

FlyingBee ::

1 zadnja od 3, s katero sem še zdaj, 12. obletnica poroke letos preživeta ;-)
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

simnov ::

youPlonker je izjavil:

Iz firbca me zanima, ce je kdo (preferably moski v 30ih) kdaj na papir vrgel cifre, s koliko osebami ste sli na zmenek in v koliko % je uspelo, da ste nasli resno punco oz. karkoli ste pac hoteli z njo VS %, da ste bili zavrnjeni/ ste vi zavrnili drugo osebo?


drugi zmenek zveza 90dni 6i zmenek zveza dosmrtno

janezvalva ::

simnov je izjavil:

Kam naj punco peljem punco na drugi zmenek nekam v Kranj samo ne vem kam.

jaz jih ponavadi peljem v Lipico gnoj kidat, takoj vidim, če je za kej, al totalna kešpi**a.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Surstromming ::

janezvalva je izjavil:

simnov je izjavil:

Kam naj punco peljem punco na drugi zmenek nekam v Kranj samo ne vem kam.

jaz jih ponavadi peljem v Lipico gnoj kidat, takoj vidim, če je za kej, al totalna kešpi**a.


+1 :))
Pojdite volit drugi krog volitev. Prepricujejo vas, da se ne
splaca, zato, da bi SDS (Logar) sploh imel moznost zmagati.
In v kolikor bo, bo to zato, ker se niste udelezili volitev.

simnov ::

Surstromming je izjavil:

janezvalva je izjavil:

simnov je izjavil:

Kam naj punco peljem punco na drugi zmenek nekam v Kranj samo ne vem kam.

jaz jih ponavadi peljem v Lipico gnoj kidat, takoj vidim, če je za kej, al totalna kešpi**a.


+1 :))

te se pa spomnem ta je bila užgana
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ZMENEK Z NEZNANKO (sramežljiv) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42362121 (20148) jabe

Kam peljati punco na pijačo v Ljubljani?

Oddelek: Loža
4514543 (4008) Cveto

Kam naj peljem punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9217245 (13207) dzinks63
»

Zmenek na klopcah, Ljubljana

Oddelek: Loža
4212511 (9928) Smurf
»

Pismo za zmenek z dekletom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15933301 (27608) Rias Gremory

Več podobnih tem